Doporucte kategorii


FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Doporucte kategorii

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky
Autor Zpráva
miro
Site Admin


Registrace: 09. 01. 2005
Příspěvky: 1001
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2005 8:24 pm    Předmět: Doporucte kategorii Odpovědět s citátem

Premyslim jak mam seradit kategorie na index strance a jak je pojmenovat. Uvitam napady na nove kategorie. Slova Amerika a USA umistiji do nazvu kategorii cilene, aby Google vedel o co jde.
Ma nekdo napad na novou kategorii? Nebo nazor jak to seradit aby to bylo co nejjednodussi a logicke? Idea
Návrat nahoru
Slough



Registrace: 18. 01. 2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Raleigh, NC

PříspěvekZaslal: so leden 29, 2005 10:09 pm    Předmět: Pridat nejake kategorie o high-tech Odpovědět s citátem

Ve stare databazy bylo nekolik kategorii o webdesign, hrach, filmech a dalsich pomerne zajimavych zalezitosti z tohoto soudku.

Mozna jeden odstavec vyhradit tomuto zanru...
Návrat nahoru
essence



Registrace: 14. 01. 2005
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2005 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a byly tam recepty.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Redneck



Registrace: 18. 01. 2005
Příspěvky: 72
Bydliště: Deep South

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2005 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Recepty jsou Essi na "Zajimavych odkazech" taky... Dneska jsem si podle nich udelal "Domaci Baileys".
Moooc dobry...

Prijemny vecer, Mike.
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 09. 01. 2005
Příspěvky: 1001
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2005 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za nazory. Nevim jestli me zbyde cas na psani o web hrach, filmech, nebo receptech pro vareni, Charles byl na psani opravdu dobry a jeho stare stranky me take velice chybi. Administrace webu je casove narocnejsi nez jsem puvodne myslel. Je to ale dobry napad, a jestli se najde nekdo kdo chce pomoct a provozovat nejakou kategorii ktera ho bavi, je mozne stat se moderatorem te kategorie. Napriklad essence rada vari, tak bych ji vytvoril forum o vareni a dal ji moderatorska prava a tim by se stala sefem teto sekce ve foru, v seznamu a trebas i v gallerii v sekci "jidlo". Dalsi vec je ta ze chicago-cz zacalo od nuly pred dvema tydny a mnoho lidi o tom ani jeste nevi, jeden z duvodu proc se podarilo dat vsechno tak rychle dohromady je to ze jsem mel nejaky cas volno, a mohl jsem si k tomu lehnout Cool . V budoucnu doufam ze se podari najit par zodpovednych, kterym bych mohl sverit administraci urcitych sekci, at uz ve foru, v seznamu odkazu, nebo v gallerii. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA



Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro
Webmaster


UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum  is a growing community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic

Inzerujte Zde! Inzerujte na chicago-cz.com