Masáže v USA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Masáže v USA

Autor Zpráva
Flack007

Registrace: 25. 11. 2014

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 10:47 pm    Předmět: Masáže v USA Odpovědět s citátem

Zdravím všechny přítomné,
momentálně si pohrávám s myšlenkou ohledně přesunu do USA.
Jsem už podstatně unavená z toho, jak to tady v Čechách chodí, jak se k sobě lidi chovají, ale i jak jsou podmínky relativně omezené pro podnikatele (nebo šikovné lidi, kteří se chtějí prosadit).

Chtěla bych pochopitelně využít svých zkušeností v USA (protože správně tuším, že pracovní vízum, green card nebo studium na VŠ se mi nejspíš nepovede jen tak sehnat). Nedávno jsem v ČR rozjela podnik s masážemi a chtěla bych se zeptat, jak je velký zájem o tyto služby v USA? Jak to berou Američani, jsou ochotni tady za tohle utrácet? Setkala jsem se totiž s velice špatnou reakcí u nás. Tedy, že salónů na nehty, masáže, kosmetiku, kadeřnictví, a kdo-ví-co ještě je tu spousty, ale zároveň každého druhého trápí nedostatek zákazníku. Z nějaké vlastní zkušenosti prostě vím, že lidi v ČR nejsou těmto věcem moc otevřeni a málokdo si například najde čas nebo finance. Zajímalo by mne proto, zda se vyplatí s něčím podobným začít v USA, zda se tím dá uživit. Zda to není jenom výsadou bohatých podnikatelů, manažerů, podnikatelů, ale zda je tu šance nalákat i obyčejného průměrného Američana.
(nechte si nějaké vymlouvání nebo tak něco, vím že je těžké sehnat klientelu a že je těžké držet krok, zároveň vím, že mi to vůbec nemusí vyjít a že je zapotřebí opravdu hodně vyřizování, aby to mohlo vůbec fungovat, natož v úplně jiném státě)

Děkuji všem, případně se pochlubte kolikrát jste byli na masážích vy, jak to tam chodí, jak se vám líbilo. Případně zda tu není někdo, kdo by sháněl spolupracovníka v tomto odvětví nechť píše PM Smile
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 5:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,abys mohla provadet masaze,musis mit vzdelani v oboru v USA,trenink,ziskat licenci atd. Je nekolik cest kde muzes ziskat kvalifikaci.
Pocitej na studium,musis mit finance.
Tahle prace je vetsinou PT,takze se kombinuje s jinymi zdravotnimi sluzbami. Co znam therapists v rehabilitaci po operacich a urazech,pracuji na vice adresach,od nemocnic,rehabilitacnich stredisek az po hospice ci delaji sportovni rehabilitacni masaze soubezne. Rada z tehle rehabilitaci jde pod platbou pojistoven a klientela a pacienti jsou stale.....

Tady je moznost zisku GC,stava se to. Pamatuji anglicanku co ji ziskala,ale ta mela university degree v kinesiology a uz za studia bylo videt ze bude dobra a ze rehabilitace je jeji salek kavy.

Pak jsou relaxacni masaze kde jde uz pak o tu kapsu klientu,je treba byt v bohatsich lokalitach a turistickych komplexech.

http://www.bls.gov/ooh/healthcare/massage-therapists.htm#tab-4
Flack007

Registrace: 25. 11. 2014

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověď. Je to těžší než u nás, ale ne nemožné jak to zatím vypadá.

Jestli jsem pochopila správně, tak běžný Američan se mi na nějaké masáže vyprdne? Je to jen lákadlo pro turisty nebo pracháče?
Pokud tomu tak je, tak se mi asi nevyplatí vůbec s tím začínat, protože mi jde o to, aby se mi klienti vraceli, abych například služby nabízela stálým lidem. Takže masáže například v hotelu pro turisty... To není moc můj šálek kávy. Zároveň přiznávám, že rozhodně nemám na to kvalifikaci pracovat s nemocnými lidmi v nemocnicích.

Každopádně ještě jednou děkuju za odpověď. Teď vím jakým směrem se ubírat, nebo na co se zaměřit.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 4:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Otevri si business s objimanim jako jista Americanka. To je hnus velebnosti kam sme se to dostali
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic