Život,Sny.Budoucnost

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Život,Sny.Budoucnost

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Vojta97
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 1:43 pm    Předmět: Život,Sny.Budoucnost Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den jmenuju se Vojta je mi 17 a jsem na Chicago-cz.com naprostým nováčkem proto to prosím berte v potaz.

Jak jsem psal již výše je mi 17 roků studuji střední integrovanou školu automobilní poslední 4 měsíce nedělám nic jiného než že zjišťuji informace o Americe koukám na pořady o ní a poslouchám rádio z Arizony Smile.
A za tuhle dobu se mi to v hlavě rozleželo možná si řeknete bože je mu 17 ani neví co chce je to ještě dítě.Možná už tu byla tucet příspěvku jako je tento ale přesto vás žádám o pomoc. Proč se na vás vůbec obracím ?
Mám svůj sen !!! Vím že sny má snad každý někdo reálnější někdo méně.Proto vás prosím můžete mi někdo poradit.

Trošku to popíšu.Většina mladých si Ameriku představí že přijedou na onen kontinent všude na stromech zelené dolary,Hollywood,Beverly Hills,Florida moře obrovský dům samá párty kasína atd... . Přesně Ameriku já nevidím vidím ji jako zemi nových možností a budoucnosti.

Ano chtěl bych v Americe žít ano i Česká Republika má něco do sebe ovšem při mém osobním srovnání Amerika:Česko je to asi 5:0.

Měl bych takový plán sice mi ho někteří budou vyvracet jiní radit proto tu jsem jen mi prosím nepište něco ve smyslu jsi mladý,hloupý atd... .

Mým cílem je teď dostudovat onu školu s maturitním vysvědčením a vyhláškou 50 pro ty v technice trochu znalí. Vím že ta škola asi není nic moc co se dá dělat na co sem se dal na to sem se dal. Nebude ze mě právník,doktor,ani atomový vědec jen normální Autotronik tedy něco víc než Automechanik + budu se orientovat v elektrotechnice.

Myslíte si tedy že je nějaká šance života v Americe třeba i s mým vzděláním nebo to ani nemám zkoušet.Školu samozřejmě chci dodělat stejně tak jako maturitu.

Už jsem zkoumal několik způsobu jak v Americe žít jako třeba loterii Smile Green Card. Nebo take au-pair (boužel tato služba jak sem se dočetl je zejména pro dívky navíc je třeba praxe s dětmi)

Proto se ptám je nějaký jiný způsob jak žít v Americe (Jako svobodný a třeba až během pobitu tam bych našel tu pravou Smile ) třeba kdybych si tam našel nějakou práci mého oboru, a pak tam zůstal na nějaká víza nebo jak to přesně funguje.

Jinak tohle je spíš taková bonus kdybych hledal práci ale třeba by se to taky hodilo.Táta má firmu prodává auta a myslel sem třeba si tam udělat 2 roky praxi a pak až odejít co vy na to ? Jinak je mi teď 17 po škole mi bude 20 nastupuji do druháku. A myslel sem že tak ve 23 bych se tam odstěhoval.

Jinak sem neodpověděl na otázku kterou sem napsal už výše:Můj sen ? Mít domeček na předměstí města Phoenix v Arizoně nějaký starý Camaro nebo cadilak Smile práci a pěknou přítelkyni toť můj sen a proto se na vás obracím o pomoc prosím vás napište cokoliv co by my usnadnilo odjezd a život v Americe jakékoliv info ohledně práce a víz o pomozte mi to objasnit jak je to s odchodem do Ameriky.

Děkuji všem co se dočetli až sem a po případné info které sem napíšete Smile Díky moc snad se najde někdo ochotný a poradí my.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

sanci mas jedine kdyz prijedes do USA nez ti bude 18.let pak uz to bude velmi slozite
Anonymní

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

sanci mas jedine kdyz prijedes do USA nez ti bude 18.let pak uz to bude velmi slozite
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde je Big Rig, ten urcite poradi jak na to Smile

Nevim proc, ale posledni dobou sem pise dost pisatelu MUZSKEHO POHLAVI, kteri touzi poznat tu PRAVOU v USA... zajimave. Velice zajimave.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, Charles, toto forum potrebuje vice osob zenskeho pohlavi touzicich po poznani TE PRAVE. Good old fashioned girl on girl action!
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, Charles, toto forum potrebuje vice osob zenskeho pohlavi touzicich po poznani TE PRAVE. Good old fashioned girl on girl action!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA