řidičák

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

řidičák

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Drivers Licenses
Autor Zpráva
host
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 7:18 pm    Předmět: řidičák Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dá se v USA vyřídit řidičák a itin numer?
Indy

Registrace: 19. 01. 2014

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 7:29 pm    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

host napsal:

Samozrejme. V USA se da vyridit uplne vsechno co chces a vsechno co potrebujes. Predlozis urcite dokumenty, udelas test a jizdy a kdyz projdes, mas ridicak. Jednoduchy.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 10:28 pm    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

Indy napsal:
host napsal:

Samozrejme. V USA se da vyridit uplne vsechno co chces a vsechno co potrebujes. Predlozis urcite dokumenty, udelas test a jizdy a kdyz projdes, mas ridicak. Jednoduchy.

Teda ty to mas v zivote tak jednoduchy,az je mi z toho nekdy "uzko" Wink Laughing Laughing

Ale GOOD 4 U Wink
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 4:17 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

Indy napsal:
host napsal:

Jak to muzes vedet, kdyz nemas ani auto Confused Wink
Indy

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 5:33 pm    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Indy napsal:
host napsal:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Protoze ja vim vsechno. A auto si pujcuju v Hertz a Enterprise.
A ted uz by mi fakt meli platit i za reklamu, uz jsem to zminila asi 100x Very Happy

PS: Ridicak MAM Very Happy
Indy

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 5:35 pm    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Indy napsal:
host napsal:

Teda ty to mas v zivote tak jednoduchy,az je mi z toho nekdy "uzko" Wink Laughing Laughing

Ale GOOD 4 U Wink

Tak ted jsem se zasmala. Copak TY jsi neudelala v Americe ridicak? To musi prece udelat kazdej trumbelin Very Happy

Nikdy jsem nepotkala v USA cloveka kterymu by ridicak nedali Very Happy Ty jejich testy a jizdy, skoda slov. Objedes barak, zaparkujes a jizdy jsou hotovy.

Tady je vsechno tak jednoduchy. Zivot je tady tak jednoduchej. Proto se tady drzim. Nejsem tu kvuli Obamovi nebo americanum Very Happy To fakt ne. Jsem tu kvuli sobe Very Happy
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Amerika je rada ze v ni zijes spokojeny a snadny zivot. Je to pro ni dobre vysvedceni...
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 8:35 pm    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

Indy napsal:
REJPAL napsal:
Indy napsal:
host napsal:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Protoze ja vim vsechno. A auto si pujcuju v Hertz a Enterprise.
A ted uz by mi fakt meli platit i za reklamu, uz jsem to zminila asi 100x Very Happy

PS: Ridicak MAM Very Happy

No abych byla uprimna,tak na poprve NEudelala pisemne testy nebo jsem je delala prvni v polstine,coz mi vsichni doporucovali,ze pry to "polstina je jak cestina" a ja jsem na to "dojela" Laughing

No a na podruhe jsem je delala v anglictine a udelala.
Mas pravdu v tom,ze celkove je to jednodussi nez v CR,o hodne.

ALE na to jsem nenarazela,ja jsem narazela na to,jak jsi napsala,ze se tady da USDL v pohode na ITIN vyridit.
Tak to je "tak trochu BS."
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam I cesky ridicak a byla to stejna hracka. Jezdeni o nicem,akorat o dost vic pitomosti se naucit na testy. A hned napoprve,na 100%. Takze zase takovy strasak ten cesky ridicak nebyl.
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 3:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Mam I cesky ridicak a byla to stejna hracka. Jezdeni o nicem,akorat o dost vic pitomosti se naucit na testy. A hned napoprve,na 100%. Takze zase takovy strasak ten cesky ridicak nebyl.

Souhlasím. Nemyslím si, že je nějak výrazný rozdíl dělat řidičák v Kalifornii a v ČR, aspoň tedy, pokud jde o teoretické a praktické testy. Výhodou v Kalifornii je možná o něco snazší teorie, v ČR je ale zase známý seznam otázek, které se tedy dají snadno naučit.
Jediným problémem je, že v české autoškole se lidé většinu času učí řadit a až teprve potom, když zbude chvilka, i řídit. Podle mě by to mělo být naopak. Když už umím dobře a bezpečně řídit, tak bych se mohl naučit jezdit i s manuální převodovkou. Chápu ale, že to je zatím v ČR obtížné, těch aut s automatem tam není tolik.
Indy

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 8:19 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

ALE na to jsem nenarazela,ja jsem narazela na to,jak jsi napsala,ze se tady da USDL v pohode na ITIN vyridit.

Ale OP nerikal ze chce ridicak vyridit NA ITIN.
On psal zda lze udelat ridicak A ITIN.

Trochu rozdil. Jedno pismenko Wink
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim ze pro ilegaly je jedno jestli je tam jedno pismenko na vic Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 1:54 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

Indy napsal:
PiPi napsal:

No jo ja mysslela,ze vynechal "n",jako jestli se da DL vyridit na itin,stejne jako vynechal "b" ve slove number Laughing Laughing

Pak v tom nemame mit "guáš" Laughing Laughing
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 2:10 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

mysslela

A proto je vzdycky lepsi jedno pismenko pridat Idea
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 2:14 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
PiPi napsal:

mysslela

A proto je vzdycky lepsi jedno pismenko pridat Idea

SAMO,leppsi priddat nez vynnechat Idea Laughing
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 4:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to mas pravdu,ale nesmi zenska rikat ,ze ji boli hlava...
Indy

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 6:42 am    Předmět: Re: řidičák Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Indy napsal:
PiPi napsal:

No jo ja mysslela,ze vynechal "n",jako jestli se da DL vyridit na itin,stejne jako vynechal "b" ve slove number Laughing Laughing

Pak v tom nemame mit "guáš" Laughing Laughing

Toho jsem si ani nevsimla. Treba chtel napsat NUMERO Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Drivers Licenses Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA