Visa Loterry - DV - 2015

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2015
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 2:20 am    Předmět: Visa Loterry - DV - 2015 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Preji vsem zajemcum hodne stesti. http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html

DV 2015 Program : Online registration for the DV 2015 Program will begin on Tuesday, October 1, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 2, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4)

https://www.dvlottery.state.gov/
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a to hrozili ze to zrusi na pristi rok
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

brook napsal:
a to hrozili ze to zrusi na pristi rok

Nehrozili, bylo to v navrhu, jen to neproslo.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 12:18 pm    Předmět: Fotografie Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak a začne zase mé trápení, kde a jak upravit fotografie Sad
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Manzel nas jeste jednou(opravdu naposledy)prihlasil-tak nam drzte palce-je to po 13te. Very Happy
MichalG

Registrace: 02. 10. 2013

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, měl bych jeden dotaz.

Pokud člověk vyhraje v loterii GC, projde následnými potřebnými procesy a získá vízum.
Je zde nějaká minimální peněžní suma co musí mít na účtu před odletem do USA?

Diky za info
Michal
jarda
Anonymní

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 12:25 pm    Předmět: jmeno Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

mam dotaz na vyplneni jmena...
klasicky bych psal bez dikaritiky, ale pisou jmeno, jko je uvedeno v passporrt... tzn zde bude jedinna vyjimka, kdy budu psat neco s diakritikou a vsude jinde to bude bez diakritiky??
Diky za radu
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 4:48 pm    Předmět: Re: jmeno Odpovědět s citátem

jarda napsal:
klasicky bych psal bez dikaritiky, ale pisou jmeno, jko je uvedeno v passporrt... tzn zde bude jedinna vyjimka, kdy budu psat neco s diakritikou a vsude jinde to bude bez diakritiky??
Diky za radu

Jestliže něco vyplňuješ ve formuláři pro Americkou vládu, tak to piš bez diakritiky. Diakritika nikoho v USA nezajímá, jen to dělá problémy když jí použiješ.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Manzel nas jeste jednou(opravdu naposledy)prihlasil-tak nam drzte palce-je to po 13te. Very Happy

Mnoho stesti
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky Smile
davjedl

Registrace: 09. 07. 2010

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 8:00 pm    Předmět: Re: jmeno Odpovědět s citátem

jarda napsal:
Diky za radu

Ano, bez diakritiky. S diakritikou by ten formular ani nesel odeslat. Zarvalo by to, ze jsou pouzity nepovolene znaky.
Pavlína
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj,
vyplňuji to poprvé a mám otázku. Mám střední školu s maturitou, je to v tom jejich systému (2) Some high school, no diploma nebo (3) High school diploma. Protože kamarád mi říkal, že ve státech se dá po High school ještě udělat nějaká zkouška a to prý je ta diploma. Já myslela, že je to jako střední s maturitou. Nevíte, jak to je?
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maturita = diploma

Po stredni skole v US se zadna zkouska nedela. Pokud ale amik nedodela high school, tak si muze udelat GED, coz je "ekvivalent" stredoskolskeho diplomu.

http://en.wikipedia.org/wiki/General_Educational_Development

Mozna ten tvuj kamarad-odbornik mel na mysli SAT. To se taky dela po stredni.

http://en.wikipedia.org/wiki/SAT

Ani jedno se te ale netyka.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jak to je v USA, ale tady si po skole Kanadani delaj I jine kursy, aby sehnali lepsi praci Idea
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady v Americe ne. Dick Chenney veskere vzdelavani po HS zrusil a z vysokych skol udelal Hooters a McD.
Pavlína
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig - moc děkuji. Loni tam prý bylo High School a High School Graduate. To první je prý naše střední s maturitou a to druhé s nějakou zkouškou navíc. Nikdy jsem se o americké školství nazajímala, takže se v tom nevyzná. Jde mi jen o to neudělat chybu na té přihlášce.

REJPAL - jestli se nepletu, tak jsem se neptala na Kanadu a ani na shánění lepší práce.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlína napsal:

Loni tam prý bylo High School a High School Graduate. To první je prý naše střední s maturitou a to druhé s nějakou zkouškou navíc.

High school (no graduation) - stredni bez maturity, bud nedodelana nebo treba stary ucnak, kdyz jeste byly bez matur

High school Graduate - stredoskolske vzdelani ukoncene maturitou

Zadna jina zkouska navic neni.

Z takovych malickosti si ale nedelej moc hlavu. Snaz se to vyplnit pravdive a co nejpresneji, ale kdyz se nekde spletes v takoveto veci, tak te to urcite nediskvalifikuje z losovani a vsechno se da, myslim, upresnit a vysvetlit pri pohovoru, kdyby jsi vyhrala. Hlavne, ze tu maturitu mas.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlína napsal:

REJPAL - jestli se nepletu, tak jsem se neptala na Kanadu a ani na shánění lepší práce.

Dal jsem to sem jen jako priklad Idea
To se snad jeste muze nebo ne Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:

Priklad toho, ze zase nevis, o cem se tady mluvi Question

Neni nutne to dokazovat uuuuuuuuuuuuplne kazdemu, kdo se sem prijde na neco zeptat.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
REJPAL napsal:

Priklad toho, ze zase nevis, o cem se tady mluvi Question

Neni nutne to dokazovat uuuuuuuuuuuuplne kazdemu, kdo se sem prijde na neco zeptat.

Jeste muze byt rada kdyz nedostane zelenou, ze ji vezmou do Kanady a tady to bude znova cely opakovat Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 19, 2013 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ty opet nebudes vedet, o cem se mluvi, protoze nevis nic o imigraci do Kanady, kanadskem skolstvi ani maturitach v CR.
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: ne říjen 20, 2013 1:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rudo promin co by v Canade opakovala,vyplni emigracni papiry,office to poslou do NS a rok si pocka ale nesmi byt v Canade,je neco jineho kdyz bude mit pracovni vizum tak to jo,ony ty zakony se stale meni.Uz si to moc nepamatuju,ale kdyz mas temporery tak zadas o citizen a zase cekas ...pak prisahas jeho velicenstvu a dostanes papiry a vlajku a mel by jsi byt hrdy Canadan a nepomlouvat svoji novou domovinu,to se nedela!
Ono tu zase tak spatne neni,tady zvlast plati prislovi"jak si kdo ustele,tak si lehne" a ja mam rad dobre ustlanou postel,proto si stelu sam.
Bikerpatejl

Registrace: 28. 10. 2013

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 8:30 pm    Předmět: Dotaz k loterii Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,

dovolím si takový možná pro někoho hloupý dotaz, ale...!!!

pokud vyplním tu žádost o Visa Lotery tak není nějaká možnost že by to mohlo ovlivnit mou budoucí žádost o ESTA? Chystám se na jaře na Floridu obhlédnout nějaké nemovitosti a prozkoumat vše před pokusem o založení společnosti (E2) a taky do Disneylandu Razz

není tedy možné že mne pak budou považovat za potencionálního nelegála a estu mi nepovolí???

díky za rychlou odpověď neb čas na podání žádosti se krátí Very Happy

Z.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 8:52 pm    Předmět: Re: Dotaz k loterii Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Bikerpatejl napsal:
pokud vyplním tu žádost o Visa Lotery tak není nějaká možnost že by to mohlo ovlivnit mou budoucí žádost o ESTA?

Nevim o nikom, komu by se neco podobneho prihodilo. Ani me ne. Takze urcite ne.
Bikerpatejl

Registrace: 28. 10. 2013

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 8:47 pm    Předmět: díky za odpověď a dotaz 2 Odpovědět s citátem

Děkujiza odpověď,

prosím ještě jednu radu (možná hloupou ale opatrnosti není nikdy dost Very Happy )

pochopil jsem správně že můžu podat žádost 2x - jedno za sebe jako primára a jednou za manželku jako primára? alespoň jsem to tak pochopil na konci zadávání svých údajů a jejich Confirmaci Smile
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 10:25 pm    Předmět: Re: díky za odpověď a dotaz 2 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Bikerpatejl napsal:

pochopil jsem správně že můžu podat žádost 2x

Pokud myslis, jednu zadost ty a druhou zadost manzelka, tak ano. Manzele diky tomu maji vetsi sanci, nez svobodni.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo ještě nepodal, tak za hodinu a půl končí loterie...
EmpireStateOfMind

Registrace: 05. 01. 2014

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz, ohledně GC, jak na to reagují imigrační.

Docela mi začalo vrtat hlavou, jestli se do losování o GC přihlásit teď, nebo až během návštěvy USA, protože nechci moc riskovat to, že si tam o mě vyjedou informace o kterých možná ani já nevím a nevím, jestli si třeba nemůžou nějak vyhledat i to, že jsem v losování o GC a pak by mi kvůli toho zamítli pobyt v USA, protože by si třeba mysleli, že tam chci zůstat.

Myslíte si, že se něco takového může stát?
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ty mas nejaky problemy v CR Confused Wink
EmpireStateOfMind

Registrace: 05. 01. 2014

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 4:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
A ty mas nejaky problemy v CR Confused Wink

Nemám. Proč, vyznělo to tak? Mě jen čistě zajímalo, jestli se starají nebo nestarají na imigračním, když máte zažádáno o GC.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic