pohovor

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

pohovor

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
Atlanta
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 3:58 pm    Předmět: pohovor Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ahoj vsem,tak uz konecne nas pripad uzvreli..jen ve zkratce..pred dvem lety jsme si v USA vzala drzitele GC,pak jsem se musela vratit zpet do CR kde cekam dva roky a |Dnes konecne pripad uzavreli a poslali to na Ambasadu do Prahy...jupiiii...no a ted zpatky k me otazce,nevite jak dlouho to bude trvat nez mi poslu pozvanku a az mi ji poslu za jak dlouho se pohovor uskutecni?..dekuji za odpvedi
olok
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

obdrzel jsem pozvani 5 cervna pohovor byl 30 cervence.
Na zacatku mesice vzdy posilaji pozvanky na dalsi mesic. Priklad kdybych mel pohovor az 1. sprna pozvanka by prisla zacatkem cervence.
Atlanta
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

TAk už mi přišla a jdu na pohovor 21.litopadu Very Happy Dali ti vizum hned,nebo ti to poslali,jestli ano za jak dlouho si ho obdržel?
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preji hodne stesti a at vam to vyjde !!!
Atlanta
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Moc děkuji!Snad už budem brzy spolu a vše pujde tak jak ma
radeji anonymne
Anonymní

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 11:09 pm    Předmět: zadost drzitele GC o GC pro manzela Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Brali jste se v US nebo CR ? Zajima me to, protoze moje dcera - drzitelka GC by si rada vzala mladika z CR a o GC pro neho pozadala. Je to vubec mozne a hlavne jak dlouho to pak trva ? Vy jste byli oddeleni 2 roky po svatbe, to mi prijde sileny ! Je tohle normalni postup ? Nemuze dotycny byt v US stejne jako pri beznem imigracnim procesu, pokud US obcan zada o GC pro svou manzelku/manzela ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic