razítko v pase

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

razítko v pase
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA
Autor Zpráva
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 12:47 pm    Předmět: razítko v pase Odpovědět s citátem

ahojte,mám dotaz,je to asi dva měsíce co jsem letěla do USA na Estu za přítelem na navštěvu ale bohužel z neznamích důvodů mě vratili a dali mi do pasu razítko co nevím co zname.oba sme z toho byli velmi špatní a ted nevíme co dělat abych mohla zpět,je nějaka šance se tam dostat aby mě zas nevratili?přes pracovní vizum ne to by mě určitě nedali kdyby se podívali na můj učet:))
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 3:54 pm    Předmět: Re: razítko v pase Odpovědět s citátem

vali napsal:
ahojte,mám dotaz,je to asi dva měsíce co jsem letěla do USA na Estu za přítelem na navštěvu ale bohužel z neznamích důvodů mě vratili a dali mi do pasu razítko co nevím co zname.oba sme z toho byli velmi špatní a ted nevíme co dělat abych mohla zpět,je nějaka šance se tam dostat aby mě zas nevratili?přes pracovní vizum ne to by mě určitě nedali kdyby se podívali na můj učet:))

razitko znamena zrejme,zakaz..........potrebovala bys zjistit jestli jo a pokud tak na jak dlouho! Pokud i dali "zaracha",tak to znamena,ze na tu urcenou dobu do USA nesmis a po urcene lhute si budes zrejme muset zadat o viza!
Je tam u toho razitka neco napsano??
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky mel duvod te nepustit..? Navsteva pritele,pokud si to nejak zvyraznila nebo praci v USA si urcite jako duvod navstevy neuvadela ze?
Ani te nevzali na pohovor a jen tak te vratii zpet?
Mozna si nepresvedcila ze mas prostredky na navstevu USA...
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v pase je datum podnim A 205 856206
razítko : U.S deported of Homeland security
Customs and bordel protection
refused in accordance
with INA section 217
R38024 tohle je razítko v pase
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
refused in accordance
with INA section 217

Nevime moc "kolem toho".
Letela jsi do USA poprve?(rekla bych,ze ne?)
Co jsi jim rekla,proc do USA letis?
Drzeli te a vyslychali??
Neco ti rict museli,kdyz te posilali zpet(zamitli te).

Tohle jsem nasla.

http://research.lawyers.com/ask-a-lawyer/What-are-my-hances-of-getting-a-tourist-visa-after...-438722.html

Bylo by dobre si zavolat na US ambasadu nebo kontaktovat imigracniho pravnika a zjistit jake jsou tve moznosti,jestli si muzes o vizum zazadat hned nebo budes muset "par let" pockat.
GOOD LUCK!
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyslíchali mě 6 hodin mluvili i s mým přítelem a vypadalo to dobře a pak najednou po vyslechu semnou odmítali mluvit vzali mě i telefon všechno nesměla jsme se s přítelem vidět ani mu zavolat dokud jsem nebyla na cestě zpět čr,letěla jsem na estu letěla jsem prvně a doklady jsem myslím měla v pořadku a kde a skym budu pobyvat po ndobu pobytu věděli a stejně nic bylo mě nakonec řečeno že pro dnešek mě posílají domů a mám zakaz letet na estu znova prej jiny vízum si mám zařídit tak nějak jsem to pochopila..
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
refused in accordance
with INA section 217

NEMAS TAM NAHODU US DEPARTMENT OF H.S.Laughing Laughing

ALE TVOJE VERZE US DEPORTED OF HS JE MOZNA PRIZNACNEJSI Laughing Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi ono to z toho razítka jde blbě přečíst:((a jestli je to to co pišeš co to tedy znamena?
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se tam nedostanu ja i chlap umřem smutkem:(
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvuj pritel je American? Jak dlouho se znate? Planovali jste svatbu?
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právě že neníSad jo vzít si mě chce hned jak to bude možny prej..stači když se tam dostanu a vše už si pak zařídime:(
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přemyšleli jsme o pracovním vízu pro mě ale to je pry těžké dostat,pak na pozvaní jedné rodiny ale nevíme jestli když jednou vratili jestli to bude pozvaní stačit ofic nebo mě poslat američana aby si mě vzal a odvezl tam Very Happy
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
právě že neníSad jo vzít si mě chce hned jak to bude možny prej..stači když se tam dostanu a vše už si pak zařídime:(

Jsi v prdeli. Mne se to hned zdalo divne. Tvuj pritel je teda Cech, ktery zije v USA a ma zelenou kartu? Dokud nedostane obcanstvi, tak to pro vas bude velice tezke. Bez na ambasadu a zkus zazadat o turisticke viza, vysvetli situaci, ze to bylo nedorozumeni. Hlavne jim tam nerikej, ze chces pracovni vizum, stehovat se do Ameriky a brat si pritele, to je to nejhorsi, co muzes udelat. Asi ti to nedaji, ale pokud ti toho turistaka daji, tak by te meli na POE pustit bez vetsich problemu.

Jinak, pokud pritel neni american a tvrdi ti, ze se staci dostat do USA a "vse uz si pak zaridime", tak je bud blb nebo ti zamerne lze.
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neee:)jste zle pochipili:)on jen chce abych dojela co nejdřív samozřejmě legalně tam aby sme mohli byt alespon spolu a pak se uvidí jestli za měsíc dostane tu kartu co ma dostat:)zkusím tedy zjistit co a jak asi tedy se obědnam na ambasadu a zeptam se tedy co a jak,a na to pozvaní by to nějak taky šlo že když ho někdo pošle ..
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
jestli se tam nedostanu ja i chlap umřem smutkem:(

neboj on si najde jinou Very Happy
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to v žadnym případě!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze on jeste nema ani zelenou? To se nedivim, ze te otocili. Spis je zazrak, ze nevykopli i jeho. Jak jsem rikal, dokud on nebude americky obcan, tak ti asi nepomuze zadne pozvani. Mozna zkusit nejaky program jako au-pair nebo WAT. Samozrejme, by to mohl pritel probrat s imigracnim pravnikem. Ten bude vedet lip nez kdokoli tady na foru.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holka umis vubec anglicky? znam lidi co je poslali zpet na estu pac ani neumeli anglicky vysvetlit co tam jedou delat...
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
holka umis vubec anglicky? znam lidi co je poslali zpet na estu pac ani neumeli anglicky vysvetlit co tam jedou delat...

U mnoha lidí je lepší, když anglicky neumí, protože pokud ano, tak napovídají imagračnímu spoustu nesmyslů - což byl asi i tenhle případ. Mimochodem, byli zde za mnou někteří moji kamarádi, kteří anglicky neuměli skoro ani slovo a nikdy nebyl žádný problém.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v jake fazi je jeho karta...? nei to tak ze jen spoleha na imigracni reformu? Jemu zazadal o kartu zamestnavatel? To jsou vsechno pro tebe mozna nedulezite veci,ale na tech je tva sance. Pokud on nema ani kartu,tak navstevy do USA za nim,jsou pro tebe ted urcite bez sanci,navic pokud budes zadat o turistaka,na ambasade budou vedet proc te deportovali..cili navsteva pritele,to nezni nadejne.

Snad jak pise BR..WAT NEBO AU-PAIR,ale to ma sve podminky ve veku i vzdelani.

jinak 6 hodin vyslech asi bez anglictiny neprobehl...leda s prekladatelem..
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo ale dyz ani neumi vysvetlit cil cesty tak to je pak tezky, ale je to fakt nekdy lepsi drzet hubu nez povidat blbosti
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 1:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
no jo ale dyz ani neumi vysvetlit cil cesty tak to je pak tezky, ale je to fakt nekdy lepsi drzet hubu nez povidat blbosti

pritel asi take moc nepomohl...zda se ze o imigracnich vecech toho moc nevi a holcina uz vubec ne....
pored se zduraznuje...pokud nekdo rekne ze sem cestuje navstivit pritele,potencionalniho zenicha a neni to na prislusna visa, je to maler....I dnes imigracni nemaji radi svatebni turistiku.
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

on se tam za prachy narychlo oženil aby tam mohl zůstat a to samé měli v planu semnou a pak se rozvest a spojit nas jinak to nešlo,jen že mě nepustili asi v tom rozhovoru je možné že jsem hodně věci asi posrala že jsme třeba řekla něco co asi nemělo bejt nebo si to jinak vyložili bo je pravda že anglicky umím trochu a překladatelka pak pomahala zbytek proto tak dlouho jsem tam trčela a v Detroitu je tvrda emigračni:/ma tam ještě kamaradku čistou amričanku co ma rodinu a to pozvani by mohla napsat ona s rodinou,kdyby to k něčemu bylo co myslíte?už by to nebyl on aby nebyl pruser.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jenze ten vas plan se svatbou by trval nekolik let kdyby to vubec vyslo
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
on se tam za prachy narychlo oženil aby tam mohl zůstat a to samé měli v planu semnou a pak se rozvest a spojit nas jinak to nešlo,jen že mě nepustili asi v tom rozhovoru je možné že jsem hodně věci asi posrala že jsme třeba řekla něco co asi nemělo bejt nebo si to jinak vyložili bo je pravda že anglicky umím trochu a překladatelka pak pomahala zbytek proto tak dlouho jsem tam trčela a v Detroitu je tvrda emigračni:/ma tam ještě kamaradku čistou amričanku co ma rodinu a to pozvani by mohla napsat ona s rodinou,kdyby to k něčemu bylo co myslíte?už by to nebyl on aby nebyl pruser.

S tim tvym pozvanim od US rodiny............tak jak tak budes muset na ambasadu a pokusit se vyridit vizum!! Na Estu nemas sanci.
A tim,ze te vratili,nevim,jestli si o vizum muzes zazadat hned.
Jak jsem napsala imigracni pravnik by ti mel rict vice. A hlavne,pokud si opravdu "placla" neco co jsi nemela............tak mas smulu!!
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
on se tam za prachy narychlo oženil aby tam mohl zůstat a to samé měli v planu semnou

Rolling Eyes Laughing

Svatá prostoto Twisted Evil
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak sem psal - je zazrak, ze je nevykopli oba. Chlap se ozeni kvuli zelene a jeste ji nema ... a uz si tam taha nejakou cesku. How stupid can u get? Uz je mi naprosto jasne, proc te otocili. Zadne pozvani ti nepomuze, ale neboj, brzo budete spolu. V Cechach.
vali
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spíš jak to čtu budu se sním muset rozloučit:/on už do čech nepojede,byl by blbej kdyby pustil firmu dům auto a vše co tam ma:(ale každopadně dík..
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pojede jak namydleny, az ho deportuji za imigration fraud. Ale treba se pletu. Dnes tu gc daji snad kazdemu.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vali napsal:
spíš jak to čtu budu se sním muset rozloučit:/on už do čech nepojede,byl by blbej kdyby pustil firmu dům auto a vše co tam ma:

Ne. Nemusel by být blbý. Jen zamilovaný.

A nemá Tebe. Toto je důležitější než auto, dům, nebo firma.

Asi jsi na to dosti mladá, ale asi před 15 lety vyšel film “Titanic”, http://cs.wikipedia.org/wiki/Titanic_(film,_1997), kde ke konci filmu, jeden kluk a jedna holka, kteří jsou do sebe zamilovaní, se octli plavat ve studených vodách Atlantiku. Zůstání v mrazící vodě vede k rychlé smrti. Ale naštěstí našli kus dřeva na které se jeden z nich mohl vyškrábat a tím pádemsi zachránit život. Naneštěstí ale, to dřevo bylo velké jen pro jednu osobu. Ten kluk nechal jí na to vyšplhat, a tím pro ní obětoval svůj život.

Nejsem takový gentleman abych obětoval svůj život pro néjakou holku kterou jsem potkal před 3 dnami, ale jsem si jistý že bych obětoval svůj život za život mé manželky. Podobně, jestliže moje žena by žila někde jinde, a nemohla být se mnou, tak bych neváhal zanechat svůj dům, auto, firmu, atd. abych byl s ní. Radči někde s ní v jakékoliv zemi, než bez ní v USA.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Prace v USA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA