imigracni

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

imigracni

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
DEMS
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 12:10 am    Předmět: imigracni Odpovědět s citátem

Ahoj Vsem, mate nekdo nejakou zkusenost s vyhostenim a naslednym navratem do USA. je to vubec mozne? ilegalne jsem pracoval a byl chycen, vycestoval na vlastni naklady a dostal 10 let zakaz. ted uz je to 14 a chci vycestovat jako turista ( opravdu s rodinou ). mam sanci? ma vubec smysl zadat o vizum? nevite jestli si nechavaji zaznam nebo me vrati zletiste Sad
dik
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadej na ambasade o viza, vsechno rekni na rovinu. Pokud ti reknou ne, tak se o ESTA ani nepokousej. Pokud ti daji vizum, tak te urcite pusti i na letisti. Dej vedet, co ti rekli.
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 1:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mého kamaráda taky kdysi vyhostili a on se tam pak po několika letech zase vrátil jako ilegál...nevím jak to udělal...snad je to možné....
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 3:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Milanuk napsal:
Mého kamaráda taky kdysi vyhostili a on se tam pak po několika letech zase vrátil jako ilegál...nevím jak to udělal...snad je to možné....

Jako ze sem priplaval?
Milanuk

Registrace: 24. 01. 2013

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná plaval, možná měl lodku Smile

Oni jeli tekrát do Ameriky vydělat prachy. A docela se jim to podařilo. Pak si s přítelkyní chtěli postavit dům v čechách a zjistili,že ještě potřebujou další peníze, tak odjeli do Ameriky zase...dnes žijou spokojeně v Čechách...postavili si pěkný dům, mají tři děti a jsou bez dluhů... Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj všichni.mám jeden dotaz...jsem pozvaná s dcerkou k rodině do PA a chtěla jsem se zeptat,jestli je potřeba mít nějaký zvací dopis nebo tak něco když pojedu s dcerkou které je 10 let,abych neměla problém na imigračním kvůli dceři. má někdo zkušenosti?díky za případnou odpověď. Marcela
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo. Je to silně doporučené americkou pohraniční policii (t.j. U.S. Customs and Border Protection) že když děcko jede jen s jedním rodičem, tak aby mělo doklad že druhý rodič s tím souhlasí. Není to zákonem nařízené, ale usnadní to cestování.

Jde o omezení únosů dětí vlastními rodiči. Američani jsou na to přísnější než češi, ale né tak přísní jako kanaďani, mexičané, a spousty jiních zemí.

Americká vláda nevyžaduje žádný formulář, takže si to musíš sestavit sama.
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/268
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/1254
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 1:21 pm    Předmět: Re: imigracni Odpovědět s citátem

DEMS napsal:
Ahoj Vsem, mate nekdo nejakou zkusenost s vyhostenim a naslednym navratem do USA. je to vubec mozne? ilegalne jsem pracoval a byl chycen, vycestoval na vlastni naklady a dostal 10 let zakaz. ted uz je to 14 a chci vycestovat jako turista ( opravdu s rodinou ). mam sanci? ma vubec smysl zadat o vizum? nevite jestli si nechavaji zaznam nebo me vrati zletiste Sad
dik

rekni nam jak si byl chycen?
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 4:59 pm    Předmět: Re: imigracni Odpovědět s citátem

brook napsal:
DEMS napsal:
dik

rekni nam jak si byl chycen?

Brook zase "kuje pikle" Wink Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díky moc !

pdmlynek napsal:
Jo. Je to silně doporučené americkou pohraniční policii (t.j. U.S. Customs and Border Protection) že když děcko jede jen s jedním rodičem, tak aby mělo doklad že druhý rodič s tím souhlasí. Není to zákonem nařízené, ale usnadní to cestování.

Jde o omezení únosů dětí vlastními rodiči. Američani jsou na to přísnější než češi, ale né tak přísní jako kanaďani, mexičané, a spousty jiních zemí.

Americká vláda nevyžaduje žádný formulář, takže si to musíš sestavit sama.
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/268
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/1254
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
ahoj všichni.mám jeden dotaz...jsem pozvaná s dcerkou k rodině do PA a chtěla jsem se zeptat,jestli je potřeba mít nějaký zvací dopis nebo tak něco když pojedu s dcerkou které je 10 let,abych neměla problém na imigračním kvůli dceři. má někdo zkušenosti?díky za případnou odpověď. Marcela

Zvaci dopis od rodiny,ke ktere cestujete urcite ANO,pokud rodina bude ochotna vam ho napsat. Dopis neni povinny,ale hodne pomuze.
Je urcite dobre v dopise zminit,jak dlouho u nich budete pobyvat a ze rodina se po celou dobu pobytu o vas postara.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA