Au-pair

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Au-pair
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:49 pm    Předmět: Au-pair Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím Wink Chci se zeptat příští rok pojedu s kámoškou do Ameriky dělat au-pair na rok. A je potom nějaká možnost, že bych měla snazší přístup k tomu abych tam mohla samostatně bydlet? Díky Smile
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moznost asi je ale penize asi na to nebudes mit!
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ty by byly..
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zalezi kde pojedes treba v New Yorku muzes platit $ 3000. za mesic. jinde to bude levneji.
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mám namířeno do Los Angeles.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kristýnka9 napsal:
Mám namířeno do Los Angeles.

V LA to $3000 urcite nebude,pokud nebudes bydlet v Beverly Hills. Je ale fakt ze najmy se zvedly....navic budes potrebovat auto,love na benzin a to uz jsou vydaje navic,tady s hromadnou dopravou nepocitej.....
Nektere rodinky poskytuji auto,ale ne vsechny....

Bez kreditu se ale nedostanes na moc dobrou adresu...

Agentura ti nabidla au-pair v LA? Ma neter se sem pred lety nedostala,pry to na vlastnim vyberu lokality nefunguje...tak sem prisla studovat.
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ano v agentuře je už teď možnost výběru města. Takže vyhrálo L.A. a po tom roce co bych tam byla, bych to chtěla nějak udělat abych tam i bydlela. To by bylo super Wink
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kristýnka9 napsal:
Ano v agentuře je už teď možnost výběru města. Takže vyhrálo L.A. a po tom roce co bych tam byla, bych to chtěla nějak udělat abych tam i bydlela. To by bylo super Wink

http://www.trulia.com/for_rent/Los_Angeles,CA/

tady se muzes kouknout.
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet napsal:
Kristýnka9 napsal:

http://www.trulia.com/for_rent/Los_Angeles,CA/

tady se muzes kouknout.

Díky Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kristýnka9 napsal:
a po tom roce co bych tam byla, bych to chtěla nějak udělat abych tam i bydlela. To by bylo super Wink

Jako nastálo? Tak to bude chtít víc než jen peníze na nájem.
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kristýnka9 napsal:

Co všichni na tom L.A. vidí? Hromada betonu, smog a auta. Jedno z nejošklivějších měst na světě...
Pochopil bych třeba San Diego - hezké menší město, ale L.A. mi hlava nebere.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 1:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Clayton napsal:
Kristýnka9 napsal:

Co všichni na tom L.A. vidí? Hromada betonu, smog a auta. Jedno z nejošklivějších měst na světě...

Presne,kdo muze srovnavat zivot v obou mestech,tak nechape...))))
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja, podobne jako anon, spis nechapu to, ze se nekdo pozastavuje nad najmem, kdyz by mel resit milion dulezitejsich problemu spojenych s trvalym pobytem v US po skonceni au pair programu a J1 viza.
Kristýnka9
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Kristýnka9 napsal:
a po tom roce co bych tam byla, bych to chtěla nějak udělat abych tam i bydlela. To by bylo super Wink

Jako nastálo? Tak to bude chtít víc než jen peníze na nájem.

Ano napořád, bohužel svůj život nevidím tady v Česku a teď už vůbec né, když vidím kdo by měl být u nás prezidentem.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Clayton napsal:
Kristýnka9 napsal:

L.A. mě fascinuje už od mala takže proto Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Ja, podobne jako anon, spis nechapu to, ze se nekdo pozastavuje nad najmem, kdyz by mel resit milion dulezitejsich problemu spojenych s trvalym pobytem v US po skonceni au pair programu a J1 viza.

A právě to mě zajímá co všechno je k tomu potřeba.
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni to nahodou ta Kristyna co tady "vykrikovala" ze vyhrala tu zelenou kartu Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:
Neni to nahodou ta Kristyna co tady "vykrikovala" ze vyhrala tu zelenou kartu Wink

To určitě ne Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nikl napsal:

To určitě ne Wink

No ja se jen ptal Wink a kdo jsi ty Question
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:
Anonymous napsal:
Nikl napsal:

To určitě ne Wink

No ja se jen ptal Wink a kdo jsi ty Question

Já jsem jedna taková, která je už, asi tak od svých 7 let zamilovaná do Ameriky. A mým největším snem je tam žít. Wink Tak doufám, že to výjde..
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude jeste hurvajzovitejsi verze Brook. Mely by se holky seznamit a navzajem si radit. Laughing Laughing Laughing
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Clayton napsal:
Kristýnka9 napsal:

Laughing Laughing
Je to vidět že žiješ v severní Kalifornii. Severokaliforňani nadávají na Los Angeles podobně Los Angeles jako moraváci na Prahu.

Myslím že “hromada betonu, smogu a aut” by mohlo popsat skoro každé mésto na světě. Nemyslím že Los Angeles je nějak v tomto smyslu výjmečně špatné na počet lidí.

Ale abych Ti odpověděl, lidi z celého světa mají větší zájem se podívat nebo žít v Los Angeles, protože o tom znají z televize nebo tisku. Ale samozřejmě, jako v každém velkém městě, jsou v Los Angeles pěkné části, a špatné části.
verzana

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Já jsem jedna taková, která je už, asi tak od svých 7 let zamilovaná do Ameriky. A mým největším snem je tam žít. Wink Tak doufám, že to výjde..

Jestli chces do Ameriky na stalo, nechces byt ilegalne a penize mas, tak si priprav cca milion dolaru na zelenou kartu (to neni vtip).

Predpokladam, ze tomu neuveris, tak se schvalne zkus zacit zajimat jak bys tu mohla legalne zit, na jaka viza se kvalifikujes (viza ti nedaji jen tak ze si pozadas). Prekvapi te, ze moznosti neni mnoho, ba prave naopak, zalostne malo nebo zadne...
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:

Laughing Laughing
Je to vidět že žiješ v severní Kalifornii. Severokaliforňani nadávají na Los Angeles podobně Los Angeles jako moraváci na Prahu.

Myslím že “hromada betonu, smogu a aut” by mohlo popsat skoro každé mésto na světě. Nemyslím že Los Angeles je nějak v tomto smyslu výjmečně špatné na počet lidí.

Ale abych Ti odpověděl, lidi z celého světa mají větší zájem se podívat nebo žít v Los Angeles, protože o tom znají z televize nebo tisku. Ale samozřejmě, jako v každém velkém městě, jsou v Los Angeles pěkné části, a špatné části.

Určitě to tak bude, bojím se, že hodně lidí se rozhoduje podle toho co vidí v televizi, aniž by tam kdy byli. To je trochu nešťastné. Problém L.A. vidím především v tom, jak je to město veliké a jak se tam člověk cítí mezi tím betonem uvězněný - vypadnout z L.A. někam do přírody je záležitost na hodiny, kamkoliv se přesunout je na strašně dlouho.
Já nejsem tak úplně ze severní Kalifornie i když dcera studuje na UCB a já často jezdím do S.F. Jsem z okolí Palm Springs. Problém je, že často musím létat z LAX (z PSP je to buď moc drahé nebo s mnoha přestupy) a ten přesun minimálně 2,5 hodiny (někdy 4 hodiny) od nás do LAX mě vždy vadí nejvíc a stačí mi L.A. totálně znechutit.
Stejně daleko jako do L.A. to mám do San Diega, jenže krásnou silnicí v horách (hwy 74), pěknou přírodou. A samotné San Diego opravdu považuji za o moc hezčí město, blíže k přírodě, víc zeleně, dobré počasí... Tam bych žít mohl. V L.A. nikdy, připadal bych si jako ve vězení.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 1:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim,............proc L.A...........Beverly Hills 90210,Baywatch,etc.
Pripada mi,ze lidi v CR nevi,ze USA ma 50 statu a jsou i hezci mesta nez L.A.,ale je to kazdeho volba.
Souhlasim s BR,co a jak tu bude po skonceni programu Au-pair? Jo,ma 1 cely rok na seznameni s amikem a..........svatbu Smile
Kazdy vidi,jen more,plaze slunce,opalovani,nakupy..........ale asi nevidi,ze pokud na to nema $$$,tak se z toho snu velmi brzy probudi.
I kdyz znala jsem i take,co jim staci "minimum",vitr v plachte a jsou spokojeni Very Happy
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 1:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je PiPi se na nas prisla podivat Very Happy
Doufam ze to nejakou dobu pobudes Wink
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude zalezet na tom............ Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 2:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na tom ...kolik budes mit pristi tyden prace? Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 2:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

zas to neni tak strasne, ja prijel do USA s rukama v kapsach a $ 50. jsem v pohode
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
zas to neni tak strasne, ja prijel do USA s rukama v kapsach a $ 50. jsem v pohode

Henku, kdyz uz davas rady, tak se alespon zaregistruj Wink
Vypada to, ze je to nekdo jiny, nekdo kdo se za tebe vydava Confused , protoze ty jsi on line Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA