Založit Firmu v USA Internetový obchod

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Založit Firmu v USA Internetový obchod

Autor Zpráva
PodnikatelWorld
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 11:13 pm    Předmět: Založit Firmu v USA Internetový obchod Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den potřeboval bych pomoct
Chci si založit firmu v USA na internetu jsem našel plno Firem co tuhle možnost dělají ale zajímá mě i názor váš jsem Čech a chci si založit Firmu v USA neznáte někdo Firmu nebo Společnost která se tím zabývá
1. Co všechno mě čeká
2. Na co si mám dávat pozor
3. Jak tedy postupovat nebo kam se obrátit když si chci založit Firmu v USA

Díky budu rád za každou radu.
verzana

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2013 1:07 am    Předmět: Re: Založit Firmu v USA Internetový obchod Odpovědět s citátem

PodnikatelWorld napsal:
Dobrý den potřeboval bych pomoct
Chci si založit firmu v USA na internetu jsem našel plno Firem co tuhle možnost dělají ale zajímá mě i názor váš jsem Čech a chci si založit Firmu v USA neznáte někdo Firmu nebo Společnost která se tím zabývá
1. Co všechno mě čeká
2. Na co si mám dávat pozor
3. Jak tedy postupovat nebo kam se obrátit když si chci založit Firmu v USA

Díky budu rád za každou radu.

Ahoj, tohle dela John Vanhara - jeden cesky velmi uspesny podnikatel (http://www.podnikanivusa.com/).

Bylo to jedno z jeho prvnich uspesnych podnikani v USA, ted uz ma mnohem uspesnejsi projekty, ale firmy stale zaklada jeho http://www.incparadise.net/

Za ty roky co ctu jeho blog si u me vybudoval povest slusnyho podnikatele za rozumny ceny.
Ondravit
Anonymní

PříspěvekZaslal: út září 08, 2015 1:41 pm    Předmět: Tip Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zkus napsat na Firmin myslím, že ti pomůžou. Zabývají se tím už několik let a mají i zahraniční partnery. Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic