pohovor na green card

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

pohovor na green card

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
hurvajs6
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 18, 2006 9:34 pm    Předmět: pohovor na green card Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

ahojky,pomuze me nekdo rici na co se me budou ptat u pohovoru na green card.mam pohovor v praze a vubec nevim na co se mam pripravit.mocinky dekuju za kazdou informaci
Pol

Registrace: 29. 09. 2005

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 2:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na pohovovoru uz asi byls, tak to napisu aspon pro ostatni, ktere to ma taky potkat. Pohovor na zelenou je jen formalita. Mel jsem z toho docela strach, ale kdyz se dostanes k pohovoru tak je z 99% vyhrano. Museli by zjistit neco opravdu zasadniho abys to nedostal.
Nas (me a manzelky) se konzul ptal jen co jsme dosud delali, jestli jsme byli uz v USA predtim, a kdyz zjistil ze jo, tak jestli jsme tam nespachali nejaky trestny cin (otazky typu "Ani jste neukradli neco na benzince ?"). Pak rekl jen to je vse a jeste jsme museli zvednout ruku a slozit nejakou prisahu. Cele to netrvalo dyl nez 3 minuty (pro oba dohromady). Pak jsme asi pul hodiny cekali a dostali jsme do pasu docasne viza (platnost zhruba pul roku od vydani) + obalky urcene jen pro imigracni v USA, ktere jsme nemohli otevrit. Na imigracnim si stoupnes do fronty pro US citizens a urednik Te pak posle do zvlastni mistnosti. Tam pockas az zavolaji tvoje jmeno, vezmou si otisky a reknou Ti ze Ti poslou kartu (na adresu,kterou jim das) do nejake doby (snad mesic...uz si nepamatuju). Karta prijde ale pravdepodobne mnohem driv.
Jelen

Registrace: 29. 03. 2010

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oživím ultrastaré téma, ze své vlastní zvědavosti.

Pol napsal:
ze Ti poslou kartu (na adresu,kterou jim das)

Když člověk v životě v USA nebyl a jede tam po výhře zelený karty, kam vlastně jede bydlet? Do hotelu, nebo si musí předem před vstupem do USA zajistit nějaký podnájem, popřípadě vlastní byt? Dík za odpověď.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s GC vyhravas i dozivotni pobyt v hiltonu takze staci prijet jakyhokoliv hiltonu a ubytovat se
Jelen

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dóst dobrý. Nemá někdo inteligentní odpověď?
(já vím, na blbou otázku, blbá odpověď, ale celkem mě to zajímá)

Jde mi o to, že právě v případě loterie si člověk nemůže být jistý výhrou, tak je blbost si kupovat bydlení, popřípadě shánět podnájem dopředu, na druhou stranu, když vyhraje, tak už je docela pozdě,, začít něco shánět ne?
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozde urcite neni, pokud se jedna o loterii tak o vyhre se dozvis v kvetnu a mas to od ledna
Jelen

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jedna z věcí, kterou jsem nevěděl. Dík za odpověď.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA