V 17ti sám do New Yorku :)

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

V 17ti sám do New Yorku :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Calebmarvelo
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 11:16 pm    Předmět: V 17ti sám do New Yorku :) Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj, jmenuji se Ondřej a v 17ti (dva roky zpět) jsem odjel do New Yorku na plné stipendium, nejel jsem přes agenturu, nejel jsem zprostředkovaně, vše jsem si vypracoval sám. Od té doby žiji zajímavý život a můžu říct, že si nedokážu predstavit žít jinde než ve státech. Chtěl bych se s vámi podělit o blog, který jsem právě začal psát > http://calebmarvelo.wordpress.com/

Díky Smile
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 1:28 am    Předmět: Re: V 17ti sám do New Yorku :) Odpovědět s citátem

Calebmarvelo napsal:
Ahoj, jmenuji se Ondřej a v 17ti (dva roky zpět) jsem odjel do New Yorku na plné stipendium, nejel jsem přes agenturu, nejel jsem zprostředkovaně, vše jsem si vypracoval sám. Od té doby žiji zajímavý život a můžu říct, že si nedokážu predstavit žít jinde než ve státech. Chtěl bych se s vámi podělit o blog, který jsem právě začal psát > http://calebmarvelo.wordpress.com/

Díky Smile

Gratulace Ondreji,by lo by fajn kdyby ses zaregistroval.
verzana

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 4:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyborny, pis dal
Gandalfcz

Registrace: 18. 07. 2012

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt mazec. Četl jsem tvůj blog a fakt pěkný, že sis za tím snem takhle šel a dotáhnul ho do konce.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 2:19 am    Předmět: Re: V 17ti sám do New Yorku :) Odpovědět s citátem

Calebmarvelo napsal:

Díky Smile

Fakt moc dobry!!
Vzdycky pisni,jak bude pokracovani Wink
Mohli by podle toho natocit film,super Laughing

PREJU GOOD LUCK!
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 6:48 am    Předmět: v 17ti sam do Odpovědět s citátem

Ahoj,zase brzy napis-cte se to velmi hezky. Very Happy
Yuri

Registrace: 22. 11. 2011

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, tu je vidiet ze vsetko sa da ak sa chce... ja som tiez prisiel do USA ako chudobny student Smile
Gandalfcz

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zajímalo by mě třeba jak jsi získával peníze. Ale jestli se o tom rozpovídáš v pokračování na tvém blogu tak jenom oznam, až to tam budeš mít.
Kania Consulting

Registrace: 13. 11. 2012

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně jsem na tenhle můj topic a blog zapoměl. Napsal jsem další článek, tak doufám, že se bude rovněž líbit Smile
verzana

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 12:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kania Consulting napsal:
Úplně jsem na tenhle můj topic a blog zapoměl. Napsal jsem další článek, tak doufám, že se bude rovněž líbit Smile

rikala jsem si, ze o nakym mladym basketakovi uz jsem cetla Very Happy
Gandalfcz

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, už sem myslel že ses na to psaní vykašlal Smile
TomRayene

Registrace: 17. 10. 2013

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře Ty!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA