Imigracni soud

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Imigracni soud
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
burda

Registrace: 25. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 12:15 pm    Předmět: Imigracni soud Odpovědět s citátem

Chodim casto na toto forum a vsimnul jsem si ze je tady hodne chytrych a vzdelanych lidi kteri by me mohli pomoci z mym problemem.
V roce 2002 jsem se ozenil s americkou obcanku slozili jsme papiry na imigracni a cekali na pohovor, ale stala se takova nemila vec moje zena utekla s nejakym americkym redneckem ja jsem ji samozrejme zacal hledat ale nenasel jsem ji.V roce 2004 jsem mel pohovor na imigracnim ale protoze ma zena neprisla se mnou na pohovor tak ma zadost o zelenou kartu byla zamitnuta ja jsem se potom jeste odvolaval ale me odvolani bylo taky zamitnuto.Ja uz jsem ohledne zelene karty nic nedelal a zil jsem tu a pracoval jako ilegal.Na zacatku tohoto roku se ma zena po deviti letech ke mne vratila je to neuveritelne ale je to pravda.Ja jsem chtel znova vyplnit a poslat papiry na imigracni ale mam problem v tom ze ma zena byla nekolik mesico v jailu za nejake kradeze a hlavne ona nema zaplacene dane za posledni dva roky takze ja muzu poslat vyplnene papiry na imigracni ale oni zase zamitnou protoze ma zena nama zaplacene dane a tim padem ona me nemuze zasponzorovat.Ja jsem byl z mym problemem u imigracniho pravnika ale ten chtel za sve sluzby 9000 dolaru tolik penez ja ale nemam takze jsem se rozhodl vyresit muj problem jednoduse chci ja a moje zena jit pred imigracniho soudce a ten rozhodne jestli me da zelenou kartu nebo deportaci dalsi moznost asi neni nevim.Ja jsem studoval nekolik hodin internetove stranky http://www.justice.gov/eoir a vypada to ze musim vyplnit tento formular EOIR 26 Notice of Appeal to BIA of Decision of IJ
Jestli z vas byl nekdo pred imigracnim soudem nebo ma informace jak mam postupovat napiste me to prosim byl bych vam za to vdecny
Dekuji
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V roce 2006 jsi tu psal, že za měsíc odjíždíš forever z USA a chceš si vybrat cash z kreditek na cestu...

Být tebou, tak se s manželkou rozvedu a kašlu na zelenou kartu. Ještě budeš platit její dluhy.
burda

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Penize jsem vybral a u uspesne zbankrotoval a odlet do cech jsem si rozmyslel mel jsem dobrou praci hezke pocasi na floride... Laughing Laughing Ale uz jsem tady dlouho vecne na cerno tady byt nemuzu,tak uvidime jak to dopadne u imigracniho soudu
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem ja jediny, komu je z toho blivno?
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hlavně nechápu jak by soudce a hlavně proč mu tu GC měl dát.

A) Žena utekla a 9 let s ním nežila. Neplatila daně a byla ve vězení.

B) Zelená karta byla zamítnuta a to i odvolání a pak tu žil roky nelegálně.

C) Sice je roky ženatý, ale s manželkou nežijí ve společné domácnosti.

Nikomu nepřeji nic zlého, ale tohle je jako podvod.
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli je stale zenaty s ni tak to je uz 9 let, to by mel davno uz zelenou kartu mit, vetsina americanu uz byla ve vezeni, no tom neni nic zvlastiho, na danich asi taky nedluzi moc, je videt ze asi moc nepracuje nebot kradla v obchode, doplat ty dane, a na zelenou mas narok.......good luck
Čenda

Registrace: 03. 03. 2011

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:
na zelenou mas narok

jestliže je manželství funkční .
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:
jestli je stale zenaty s ni tak to je uz 9 let, to by mel davno uz zelenou kartu mit, vetsina americanu uz byla ve vezeni, no tom neni nic zvlastiho, na danich asi taky nedluzi moc, je videt ze asi moc nepracuje nebot kradla v obchode, doplat ty dane, a na zelenou mas narok.......good luck

Musi dokazat ze spolu v manzelstvi zili a ziji. Tady to bude problem.
Jinak chlapec je asi splachovaci a ma hrosi kuzi.....
burda

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze pokusim se van odpovedet na vase otazky
Se mou zenou ziji mame spolecne ucty bankovni konto a pojistky,takze z imigracni muzou kdykoliv prijit nas navstivit a skontrolovat jestli zijem spolu a kdyby stale neverili ze jsme spolu z lasky tak jim na mem laptopu pustim nase soukrome PECKO Twisted Evil Z tema danema je velky problem i kdyby ted ona zaplatila dane za posledni tri roky tak to bude stale malo na me zasponsorovani.Teoreticky ja ted musim cekat tri roky aby ma zena kazdy rok zaplatila dane,ale ona ted dela servirku v nejake restauraci minuli mesic vydelala asi tisic dolaru tento mesic to bylo o neco lepsi takze ona ma stale maly prijem na me zasponzorovani.Musela by si najit nejakou lepe placenou praci,ale to je pro ni velky problem protoze ona ma kriminalni rekord a tim se hleda velice spatne lepsi prace.Takze momentalne nemam sanci ziskat zelenou kartu.Proto chci jit pred imigracniho soudce a pokusim se mu vysvetli mou asi neresitelnou situaci.Takze panove dekuji vam za vase nazory bohusel jste me nepomohli s mym problemem,ale nevadi pristi tyden si vezmu jeden den volno v praci a zajedu do Orlanda na imigracni soud a zeptam se tak jake papiry vyplnit a co a jak.
Cau!!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Ja byt Tebou, tak si z te prace vezmu vic nez den volna.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

burda napsal:
Takze pokusim se van odpovedet na vase otazky
Se mou zenou ziji mame spolecne ucty bankovni konto a pojistky,takze z imigracni muzou kdykoliv prijit nas navstivit a skontrolovat jestli zijem spolu a kdyby stale neverili ze jsme spolu z lasky tak jim na mem laptopu pustim nase soukrome PECKO Twisted Evil Z tema danema je velky problem i kdyby ted ona zaplatila dane za posledni tri roky tak to bude stale malo na me zasponsorovani.Teoreticky ja ted musim cekat tri roky aby ma zena kazdy rok zaplatila dane,ale ona ted dela servirku v nejake restauraci minuli mesic vydelala asi tisic dolaru tento mesic to bylo o neco lepsi takze ona ma stale maly prijem na me zasponzorovani.Musela by si najit nejakou lepe placenou praci,ale to je pro ni velky problem protoze ona ma kriminalni rekord a tim se hleda velice spatne lepsi prace.Takze momentalne nemam sanci ziskat zelenou kartu.Proto chci jit pred imigracniho soudce a pokusim se mu vysvetli mou asi neresitelnou situaci.Takze panove dekuji vam za vase nazory bohusel jste me nepomohli s mym problemem,ale nevadi pristi tyden si vezmu jeden den volno v praci a zajedu do Orlanda na imigracni soud a zeptam se tak jake papiry vyplnit a co a jak.
Cau!!!

Žena tě sponzorovat nemusí, můžeš si najít jiného sponzora.
burda

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth mas pravdu druhy sponsor,ale musi byt americky obcan ktery ma zaplacene dane za posledni tri roky a musi mit urcity prijem ja jsem se tady ptal asi dvaceti americanu ktere znam oni rikali jo neni problem,ale kdyz si precetli podminky co sponsorovani obnasi tak vsichni rekli ne.Uvedu jeden priklad pokud mne american zasponsoruje on je povinny se o mne starat do te doby nez dostanu americke obcanstvi.Treba kdyz budu bez prace on mne musi financne podporovat a to neni zadna sranda.Pokud mne chces zasponsorovat mas americke obcanstvi a mas slusny mesicni prijem a zaplacene dane hned ti poslu form i-864 affidavit of support under section 213A of the act.Vypln ten formular a posli me ho zpet.Jakmile dostanu zelenou kartu tak ti za to zaplatim.Ale to neudelas co. Cool
Cau!
burda

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth mas pravdu druhy sponsor,ale musi byt americky obcan ktery ma zaplacene dane za posledni tri roky a musi mit urcity prijem ja jsem se tady ptal asi dvaceti americanu ktere znam oni rikali jo neni problem,ale kdyz si precetli podminky co sponsorovani obnasi tak vsichni rekli ne.Uvedu jeden priklad pokud mne american zasponsoruje on je povinny se o mne starat do te doby nez dostanu americke obcanstvi.Treba kdyz budu bez prace on mne musi financne podporovat a to neni zadna sranda.Pokud mne chces zasponsorovat mas americke obcanstvi a mas slusny mesicni prijem a zaplacene dane hned ti poslu form i-864 affidavit of support under section 213A of the act.Vypln ten formular a posli me ho zpet.Jakmile dostanu zelenou kartu tak ti za to zaplatim.Ale to neudelas co. Cool
Cau!
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak o této možnosti víš, to je dobře.
Čenda

Registrace: 03. 03. 2011

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

burda napsal:
Jakmile dostanu zelenou kartu tak ti za to zaplatim.Ale to neudelas co. Cool
Cau!

Nedovedu si představit , že by tohle udělal někdo jiný nežli blízký příbuzný nebo přítel čistě z altruistických pohnutek .
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predevsim mas stesti, ze jsi jeste v US. Jit na pohovor bez manzelky je troufalost. Holt, bylo to na pocatku tisicileti a imigracni urad byl jeste hodne tolerantni a duverivi.

Pokud te zena opustila, zalezi za jakych okolnosti. Existuje neco jako "violence against women act" (VAWA), ktery se stahuje i na muzske pohlavi. Sam to ale nezvladnes.

Pokud nemas problem s neuzivanim kreditnich karet a hloupe banky ti pujcuji, mas urcite dostatek financnich prostredku na pokryti nenazranych imigracnich pravniku (jsou vyjimky - zridka).

Tva situace je slozita a tahne se to roky. Nechapu, kde beres tu troufalost se postavit pred imigracniho soudce, v tuto dobu?, a jit si zadonit o GC. Sam nemas sanci. Musis prokazat "hardship" v pripade tve mozne deportace. Ty zadny nemas. Mas deti, rodinu, business, dum??? Je to ruleta, bud te tu nechaji nebo te vykopnou, nic mezi tim. Ja nevidim duvod, proc by jsi mel dostat GC. Sam bez pravnika a mozna i s nim to nezvladnes. To by ti mel ujasnit pouze dobry imigracni pravnik; samozrejme za spoustu penez. Nejsi v situaci a dobe, kdy se GC rozdava na pockani. V kazdem pripade, k soudu nechod, mohl by to byt tvuj posledni den na svobode. Zaplat si pravnika. Podivej se na www.lawyers.com
Pavlína
Anonymní

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:11 am    Předmět: Srandisto Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

S ohledem na toto: http://www.chicago-cz.com/forum/viewposth-8534-highlight-.html#8534 ti asi jen tak někdo nepomůže. Navíc úplně neznámý.
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je zenaty 9 let, i kdyz s ni nezil dlouho, to ale snad ma nejakou vahu ne?....
Ivan/FL
Anonymní

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

atom1962 napsal:

Vahu splaskleho balonku
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:

Podle toho, co pise:

Byla mu zamitnuta GC. Bylo mu zamitnuto odvolani. Pokud se nepletu, tak v tomto pripade se dava 30 dnu na opusteni USA. Nakradl si tady na kreditkach a pak to osral tim, ze se do bankruptcy. Je otazka, jestli on sam platil dane. Manzelka od nej utekla a nezila s nim. Manzelka neplati dane a ma trestni rejstrik.

To ale zadnou vahu nema, co?

Bych se divil, kdyby nesel okamzite do vazby a behem par dnu nebyl deportovany. Pravnik urcite rekne vic, ale ani sebelepsi pravnik neni vsemocny ... ackoli se nas o tom PD snazi pravidelne presvedcovat Wink
Clayton
Veteran

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Bych se divil, kdyby nesel okamzite do vazby a behem par dnu nebyl deportovany. Pravnik urcite rekne vic, ale ani sebelepsi pravnik neni vsemocny ... ackoli se nas o tom PD snazi pravidelne presvedcovat Wink

No, hlavně pd dává vždy důraz na to mluvit pravdu, nic nepřikrašlovat a tímhle způsobem to v tomto případě asi opravdu nepůjde... Smile
Tohle asi bez dobrého právníka vůbec nepůjde a ten by byl hodně drahý. Taky to nevidím vůbec dobře.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto asi nepujde ani s pravnikem.
Pizzaman
Anonymní

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
atom1962 napsal:

Podle toho, co pise:

Byla mu zamitnuta GC. Bylo mu zamitnuto odvolani. Pokud se nepletu, tak v tomto pripade se dava 30 dnu na opusteni USA. Nakradl si tady na kreditkach a pak to osral tim, ze se do bankruptcy. Je otazka, jestli on sam platil dane. Manzelka od nej utekla a nezila s nim. Manzelka neplati dane a ma trestni rejstrik.

To ale zadnou vahu nema, co?

. Clovek aby se pak stydel za to ,ze je obcan Ceske republiky.
Regerege
Anonymní

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 11:46 pm    Předmět: zelena karta Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Muzete secist oba prijmy - tvoji zeny a tvoje. Existoval zakon 3 roky zpet(myslim, ze je stale platny). Tak to udelala moje kamaradka, manzel mel maly prijem, nikdo z rodiny nechtel sponzorovat, tak vystrachali, ze se muze zasponzorovat (tedy pricist k prijmu manzela svuj prijem, aby dosahli na urcenou poverty line. Proslo jim to. U pohovoru nemeli ani pravnika. Stalo se tak v Chicagu.
Regerege
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Vim, tvoje situace je "pekelna", ale snad jeste funguje:

Olga Villarreal
oliviareal(zavinAC)ameritech.net
2134 S. 61st.Court
Cicero, il 60804
(708) 795-6855
(708) 795-1737

p.s. je "pekelne" levna. Memu znamemu pomohla ve velmi komplikovane imigracni veci.
Regerege
Anonymní

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

OPRAVA!!!
spravne e-mail: ovillarreal(zavinAC)ameritech.net
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 2:29 am    Předmět: Re: zelena karta Odpovědět s citátem

Regerege napsal:
Muzete secist oba prijmy - tvoji zeny a tvoje. Existoval zakon 3 roky zpet(myslim, ze je stale platny). Tak to udelala moje kamaradka, manzel mel maly prijem, nikdo z rodiny nechtel sponzorovat, tak vystrachali, ze se muze zasponzorovat (tedy pricist k prijmu manzela svuj prijem, aby dosahli na urcenou poverty line. Proslo jim to. U pohovoru nemeli ani pravnika. Stalo se tak v Chicagu.

Asi nejaka novinka v imigracnim pravu ze se zadatel muze sam spozorovat na GC pres snatek kdyz sam pobyva v USA. Docela se ztraci podminka ze sponzor ma byt aspon GC holder....Nejaky link na tu informaci?
V tomhle pripade ale zadna zaruka neni ze zadatel je solventni a muze se svymi prijmy zarucit ze? MJ po bancrupcy asi neni ta spravna jistota pro sponzorovani sebe sama a ze neskonci na bedrech US socialniho systemu.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 3:05 am    Předmět: Re: zelena karta Odpovědět s citátem

MW napsal:
Regerege napsal:

Asi nejaka novinka v imigracnim pravu ze se zadatel muze sam spozorovat na GC pres snatek kdyz sam pobyva v USA. Docela se ztraci podminka ze sponzor ma byt aspon GC holder....Nejaky link na tu informaci?
V tomhle pripade ale zadna zaruka neni ze zadatel je solventni a muze se svymi prijmy zarucit ze? MJ po bancrupcy asi neni ta spravna jistota pro sponzorovani sebe sama a ze neskonci na bedrech US socialniho systemu.

Teď se můžu plést, takže se spíše ptám. Když je tady někdo ilegálně nebo na ESTA, tak nemá pracovní povolení a tak by mu uvedení jeho příjmů z USA mohlo jen uškodit, ne? A hlavně zaměstnavatel by z toho měl problémy.

Já si myslím, že se mohou uvést peníze na účtu a majetek, ne?!
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jeho manzelka podavala petici pro jeho GC, musi byt sponzorkou ona, je mozne mit co-sponzora. Ale v tomto pripade, pokud se nepletu, jeho petice o GC byla zamitnuta a tak se vse rusi.

Je mozne, ze Burda nebude muset vubec formular I-864 (Affidavit of Support) dokladat, pokud uz ma odpracovanych 40 ctvrtleti (10 let) a bude to moc dokazat.

Podle me zalezi jakou cestou se vyda, aby ziskal svou GC. Pokud to bude pres manzelstvi, musi byt jeho hlavnim sponzorem manzelka. To by ale museli zacit cely proces od sameho zacatku. Pokud pujde jinou cestou, mozna nebude muset I-864 vubec potrebovat.

Nejlepsi reseni povede pres imigracniho pravnika.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextoid=720b0a5659083210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextchannel=720b0a5659083210VgnVCM100000082ca60aRCRD
janney

Registrace: 26. 10. 2008

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 6:03 am    Předmět: Re: zelena karta Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
MW napsal:
Regerege napsal:

Teď se můžu plést, takže se spíše ptám. Když je tady někdo ilegálně nebo na ESTA, tak nemá pracovní povolení a tak by mu uvedení jeho příjmů z USA mohlo jen uškodit, ne? A hlavně zaměstnavatel by z toho měl problémy.

Já si myslím, že se mohou uvést peníze na účtu a majetek, ne?!

Presne! Jeho prijmy jsou nelegalni - nemuze je pouzit,jinak jim dava do rukou dukaz,ze porusuje jejich imigracni zakon - HAHA! Ja se musim smat. Laughing Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA