partak na cestu do USA....zacatecnicke tapani...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

partak na cestu do USA....zacatecnicke tapani...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede
Autor Zpráva
Petra1

Registrace: 10. 01. 2012

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 1:35 pm    Předmět: partak na cestu do USA....zacatecnicke tapani... Odpovědět s citátem

Ahojte, asi je to smiesne, ale strasne sa chcem dostat do USA, zazit nieco nove, spoznat novych ludi, prilezitosti a najst si pracu (proste isty cas tam pobudnut). Neviem, na koho sa mam obratit, co vsetko potrebujem a ako najst pracu, aby sa tam niekto aj o mne dozvedel. Asi najhlavnejsie je, aby som nesla sama, ale viaceri - co ja viem, napr. traja - styria a tak. Ide proste o to, ze sama sa bojim ist, neviem kam sa obratit - aby som tam bola s niekym blizkym, aby som sa proste aj domov vratila ziva Smile Snad chapete.
Neviete mi niekto poradit? Mozte aj vy, ktori tam uz zijete, alebo dlho ste. Dakujem za kazdu radu a pomoc, ci odpovede. Petra[/b]
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdi si hodnyho, svobodnyho Americana...v Praze je jich hodne
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 3:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, holka, ale jsi dalsi hurvajz. To, ze vas sem pojede vic, pokud to vyslovene nejsou lidi, kterym muzes sverit zivot, vubec nic neresi. Jenom dalsi lidi, kteri Te muzou podrazit, okrast a stahnout dolu. Pokud se sem bojis jet sama, tak radsi na US zapomen.

Jinak - kdyby jsi napsala treba svuj vek a situaci, tak by bylo daleko lehci Ti poradit. Z toho, co jsi napsala nejde vyrozumet, co po nas tady vlastne chces za radu nebo pomoc. Napis vic o tom, jak si to predstavujes, kolik ti je, jake mas financni moznosti, vzdelani, anglictinu ...
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 4:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

i vice slecen bych ubytoval na me farme ... a Martine mohl by ses nekdy prijet podivat
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 5:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolem vaseho baraku v Harrisonu jezdim dvakrat denne (skoro), akorat furt neni cas. Veskery svuj volny cas travim v Chicu. Doma jsem ted poprve po mesici ... a vubec mi to nechybi Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA