Jet Primo do Chicaga,nebo jinam?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Jet Primo do Chicaga,nebo jinam?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
Lades
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 2:51 pm    Předmět: Jet Primo do Chicaga,nebo jinam? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Poradi nekdo,nemate zkusenost?Byl jsem 3krat v americe,a tak mam obavy aby me pustli.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A byl jsi tam pres cas?
Lades
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 11:13 am    Předmět: amerika Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

me spis zajima,jestli je nejake misto,kde to tak neresi,nebo je to jedno prez co jet,ale chci do Chica-slysel jsem ze prez NY,ale tam to bylo nejhorsi z tech mych 3 cest
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady ani nikde jinde ti nikdo zadnou zaruku neda!
Nekde je to volnejsi,nekde prisnejsi,ja osobne znam lidi,co prileteli pres Chicago,NY,Atlanta a nektere pustili,jine ne.
Je to vse na stesti a nahode!!
Good Luck!
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

hm,prave nevim ,jestli mam jet radsi prez woshington,New YOrk,detroit ,nez primo CHico Neznas nejkae stranky,kde se da snekym domluvit,kdo chce jet taky za velkou louzi??
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:44 pm    Předmět: Re: amerika Odpovědět s citátem

Lades napsal:
me spis zajima,jestli je nejake misto,kde to tak neresi,nebo je to jedno prez co jet,ale chci do Chica-slysel jsem ze prez NY,ale tam to bylo nejhorsi z tech mych 3 cest

Byls prescas nebo ne?

Pokud mas viza,tak to tak neresi,pocita se s tim ze se budes vracet,pokud ses predtim stacil vratit do CR v casovem limitu. Jsou lidi co sem jezdi kazdy rok. Jak to asi delaji? Pokud mas penize a budes znit jako turista nebo jedes za rodinou, za nakupy,za sportem, nevidim problem. Urednici maji sve zkusenosti a poznaji kdyz je nekdo nejisty,pak si jej proklepou. Pokud si tu byl uz 3 krat,tak uz nejsi zadny novacek a asi vis ze vsude je imigracka stejna. Pokud poletis pres Kanadu, odbudes si vstup uz tam.
Lades
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Aha prez Kanadu si to odbudes tam?no to jsem nevedel kurna-asi to zkusim prez jfk,nebo Wash.Vzdy jsem byl dele
Lades
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

a kde se da ziskat vizum do Kanady,a cena?dikes
pizzaman
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kanadske vizum se da sehnat na kanadske ambasade.
Lades
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

to ja myslel,ze to jde po netu jako Esta
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA