když mně vylosují

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

když mně vylosují

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
HanLack
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 2:05 pm    Předmět: když mně vylosují Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Dobrý den, potřebuji se na něco zeptat. Někdo tady už ve starších diskuzích dávala odkaz na svůj blog, kde píše o tom jak je vylosovali a jak to probíhalo dál.
Píše tam, že za všechny kopie a překlady a lékařská prohlídka stála okolo 20 000,- na osobu.
A teď k tomu dotazu: Jsme 4 (já, manžel + 2děti)ale plánuji , že (pokud to vyjde) odjedu jen já s dcerou. Budou tedy potřebovat všechny ty dokumenty a tak všichni 4?
Děkuji, Lacková[/quote]
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Logicky by znělo, že dokumenty potřebuje jen ten, kdo odjíždí do USA. Naco by manžel s druhým dítětem předkládal něco ambasádě, když nikam nepojedou?
Spíš si ošetřete jinou věc, když vyhrajete. Pokud dcera není plnoletá, tak asi bude potřebovat souhlas otce s odstěhování do USA. Aby pak později nehrozilo nějaký obvinění z únosu dítěte do ciziny. Nenapsala jsi jestli to plánuješ jako rozvod nebo jen odloučení od manžela nebo jestli se později připojí?
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc vám přeju výhru ale řekněte mi kde berete tu jistotu z toho že vás vylosují? Respktive jak dlouhá doba to je ode dne výhry být v USA?
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 2:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tha Hitman napsal:
Moc vám přeju výhru ale řekněte mi kde berete tu jistotu z toho že vás vylosují? Respktive jak dlouhá doba to je ode dne výhry být v USA?

Ale samotna vyhra prece jeste NIC neznamena!
Jak dlouho,to je individuelni,jak si kdo pospisi se vsemi potrebnymi dokumenty,etc.
Pak musis na pohovor,ktery vse rozhodne!
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chápu ale tal jedná se o časový interval dejme tomu jeden rok nebo třeba měsíc??
HanLack
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ne, jako rozvod určitě ne. Jen jako odloučení od manžela. Nebude ale vadit když jsem do přihlášky napsala i manžela se synem?
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HanLack napsal:
Ne, jako rozvod určitě ne. Jen jako odloučení od manžela. Nebude ale vadit když jsem do přihlášky napsala i manžela se synem?

To je dokonce povinnost je tam napsat.

On your entry, you must list your spouse (husband or wife), and all unmarried children under 21 years of age, regardless of whether or not they are living with the petitioner or intend to accompany or follow to join the petitioner should the petitioner immigrate to the United States, with the exception of children who are already U.S. citizens or Legal Permanent Residents. A spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident will not require or be issued a DV visa. However, you should include all family members in your registration and photos of each family member who will apply for a DV visa.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:

To je dokonce povinnost je tam nepsat.

Musis si to ujasnit. Ma tam byt nepsat nebo napsat???
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
czolgos napsal:

To je dokonce povinnost je tam nepsat.

Musis si to ujasnit. Ma tam byt nepsat nebo napsat???

Dík za upozornění, opravil jsem to. Překlep.
HanLack
Anonymní

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak to je dobře. Mockrát děkuji za odpovědi .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA