Prodloužení pobytu v USA na ESTA

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Prodloužení pobytu v USA na ESTA

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
kouba 1
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 5:15 am    Předmět: Prodloužení pobytu v USA na ESTA Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím,

Mám takový problém jsem v USA na ESTU na kterou tady mužu být 90 dní samozřejmně jsem ještě nepřekročil, ale chtěl bych si to prodloužit, šlo by to nějak třeba při studiu?
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim,nekdo to tu myslim psal,ze ESTA se prodlouzit neda.
Studium by sis musel vyridit doma v CR a priltet sem na studijni visum.
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím, že Esta se na žádný jiný typ víza změnit nedá, tuším, že jsem to četla na stránkách ambasády, než jsem šla žádat o vízum.
Koukni na stránky ambasády a kdyžtak se poptej tam.
ettule
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 9:06 pm    Předmět: Re: Prodloužení pobytu v USA na ESTA Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

kouba 1 napsal:
Zdravím,

Mám takový problém jsem v USA na ESTU na kterou tady mužu být 90 dní samozřejmně jsem ještě nepřekročil, ale chtěl bych si to prodloužit, šlo by to nějak třeba při studiu?

Chci se tě zeptat, jak to je s tím prodloužením nebo jak jsi to řešil? Já bych si to chtěla taky prodloužit a zjištuju co a jak? díky
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 2:06 am    Předmět: Re: Prodloužení pobytu v USA na ESTA Odpovědět s citátem

ettule napsal:
kouba 1 napsal:
Zdravím,

Chci se tě zeptat, jak to je s tím prodloužením nebo jak jsi to řešil? Já bych si to chtěla taky prodloužit a zjištuju co a jak? díky

Esta se neda ani prodlouzit ani zmenit na jiny typ viza. Pokud zde nekdo chce byt dele,je treba uvazovat o vizu ktere ma vice sanci pak prodlouzit,zmenit na jiny typ apod.

https://esta.cbp.dhs.gov/esta/WebHelp/helpScreen_cs.htm#WP8
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 3:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V prve rade je nutne si uvedomit, ze ESTA neni vizum. Nejde prodlouzit ani zmenit, protoze o viza je nutne zadat v domovske zemi ... cili pokud mas ESTA, tak jsi o zadne vizum nezadal a musis se vratit a postavit se do rady s ostatnimy zadately. Snatek je jedinou normalni vyjimkou, pri ktere se nemusi vracet do zeme puvodu.
ettule
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
V prve rade je nutne si uvedomit, ze ESTA neni vizum. Nejde prodlouzit ani zmenit, protoze o viza je nutne zadat v domovske zemi ... cili pokud mas ESTA, tak jsi o zadne vizum nezadal a musis se vratit a postavit se do rady s ostatnimy zadately. Snatek je jedinou normalni vyjimkou, pri ktere se nemusi vracet do zeme puvodu.

jj už to mám zjištěný i od právníka, nejde to no... to je docela blbý, ale co se dá dělat, i tak děkuji za info!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA