upřímně, vyplatí se Vysoká škola v USA?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

upřímně, vyplatí se Vysoká škola v USA?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia
Autor Zpráva
krysto6

Registrace: 14. 09. 2011

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 1:18 pm    Předmět: upřímně, vyplatí se Vysoká škola v USA? Odpovědět s citátem

vyplatí se vysoká škola v usa? tím myslím jestli se vám ty peníze investované do VŠ vrátí?
-jak je to z podnikáním(např. lidé co se stanou bossy a makaj u nich poláci,češi,atd. třeba rozvoz letáků,malování pokojů... vydělává to nebo je lepší si nají nějakou kancelářskou práci v mrakodrapu a budovat kariéru?
-mě hrozně vadí že do us army musí být us citizen Crying or Very sad
-->dříve jsem chtěl jít na střední školu technického zaměření(ted sem prvák Autotronik)-->potom VŠ Vojenská obor "Letový provoz"-->dále se třída dělí na ty co se stanou
"Pilot vojenského letadla" a ty co se stanou
"Služba řízení letového provozu"
po čase sem uvážil že ze stavem česk armády to nevypadá nijak slavně sice se tam cpou řádově miliardy jakpak by ne když pandury koupíme 2x dráž dobrá akce ne zaplať 2 dostaň 1!! Very Happy
od té doby sem začal uvažovat o usa, anglie ne a to z pár důvodů, raději bych do usa někam kde je tepleji, v anglii je zima sice ne o moc víc než čr ale to je jedno...
-britové jsou konzervativní, amíci zase otevření ale klidně vás budou za rohem pomlouvat podle mě podle mě od člověka k člověku...
-líbila by se mi práce např. prodejce Automobilů
nebo (vím je to dost UNreal ale podnikat, a nejvíc unreal stát se pilotem nebo spíše do USAF vůbec...
možná být bossem ale já bych asi nedokázal bejt svině a okrádat lidi a pak jim lhát do očí :/ bohužel takovej nejsem Very Happy ale i bohudík spíš bohudík bohužel se nestanu asi bossem
-no nebo takový ty typický sny...testovací řidič pro nějaký magazín či automobilku... nebo jezdit závody ale to už odbočuji
jestli jste o celý přečetli tak ste nejspíš zmatený a nevíte co bylo na začátku Twisted Evil
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak uz tady jednou psal BR, Hurvajz hned po ranu Rolling Eyes Confused
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On hurvajzuje uz par dnu.
krysto6

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy místo odpovědí zde najdu jak hurvajzuju Twisted Evil
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krysto6 napsal:
Very Happy Very Happy Very Happy místo odpovědí zde najdu jak hurvajzuju Twisted Evil

Co si myslis, ze ti odpovime Confused
Ty otazky, na co se ptas jsou dost naivni Wink
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tvůj dotaz zda se VŠ vyplatí, tak ano i ne. Doktor, právník nebo inženýr se bez VŠ titulu neobejde, takže si holt musí zainvestovat.

To v ČR jsme všichni naučení, že se nám všechno nacpe na podnosu až pod nos, ale vzdělání je investice jako každá jiná. Může, ale nemusí se vyplatit, jde hlavně o obor. Navíc hlavní omyl hodně čechů je, že jdou do školy pro "titul" a ne pro získání vědomostí v daném oboru.

A k tomu zbytku ti nemám co jiného napsat, než že boss nemusí být svině. Jde to i poctivě.

BTW: o US ARMY toho já moc nevím, ale nepsalo se tady někde, že jsou cesty jak se tam dostat?
krysto6

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuju Elizshabeth
-neberte to tak vážně Wink já to taky neberu tak vážne(teda jak co) ty prání vy si asi někdo myslíte že to co sem napsal že jsem jako na 100% přesvědčenej a že se to stane
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krysto6 napsal:
ty prání vy si asi někdo myslíte že to co sem napsal že jsem jako na 100% přesvědčenej a že se to stane

Naopak, my si myslime, ze se to na 100% nestane, ze to neberes vazne, tak Te taky neberem vazne a nema cenu Ti odpovidat.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
krysto6 napsal:
ty prání vy si asi někdo myslíte že to co sem napsal že jsem jako na 100% přesvědčenej a že se to stane

Naopak, my si myslime, ze se to na 100% nestane, ze to neberes vazne, tak Te taky neberem vazne a nema cenu Ti odpovidat.

Yeap,nekdy,nekdo z nas je zrovna v dobre nalade a chce poradit a ostatni tady na Foru tomu jen prihlizi.
Pak ti HODNI,co se snazi poradit,pak prijdou na to,BOHUZEL,ze ten cas straveny psanim byl absolutne promrhan a drahocene rady ZADARMO byly uplne zbytecne Exclamation
A kdyz se oborime a rekneme,"Hurvajz vygoogluj si to nebo si procti Forum",tak za to hned dostaneme vyhubovano.
A.........nenadelas NIC Sad
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 7:40 pm    Předmět: Re: upřímně, vyplatí se Vysoká škola v USA? Odpovědět s citátem

krysto6 napsal:
jestli jste o celý přečetli tak ste nejspíš zmatený a nevíte co bylo na začátku Twisted Evil

No, mě připadá, že jsi zmatený spíš ty, ale to nevadí. Je dobře, že se zajímáš ve svým věku o to, co bys rád dosáhnul za pár let. Nenech se odradit. Akorát si nejdříve prostuduj starší příspěvky, než se začneš ptát a klidně do nějakýho staršího příspěvku napiš, co tě zajímá.
krysto6

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK od ted du číst forum zabere to pár dní ale určitě mi to něco dá Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krysto6 napsal:

Good luck, obvzlast az se dostanes do tech diskuzi, kde se pise o necem uplne jinem Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

Yeap,nekdy,nekdo z nas je zrovna v dobre nalade a chce poradit a ostatni tady na Foru tomu jen prihlizi.
Pak ti HODNI,co se snazi poradit,pak prijdou na to,BOHUZEL,ze ten cas straveny psanim byl absolutne promrhan a drahocene rady ZADARMO byly uplne zbytecne Exclamation

Tohle shrnuti fora je naprosto presne. Az prilis presne, bohuzel, a vystizne, za poslednich par let obzvlast.

Presne tak, mel jsem vcera nakou melancholickou naladu, byla nuda, tak jsem se rozepsal ... a ted koukam, ze zbytecne. Snad aspon WASS si z toho, co jsem psal do Volneho tematu, neco odnesl.
Grace

Registrace: 26. 05. 2011

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
krysto6 napsal:

Good luck, obvzlast az se dostanes do tech diskuzi, kde se pise o necem uplne jinem Wink

Very Happy
Ale ono mu nějaký to čtení jenom prospěje, a pokud to bude číst poctivě celej týden, tak potom snad ani nebude klást zbytečně blbý otázky, který se tu řešily už 100x
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:

Damn that BR and Rumburak, always going OT. Kick their asses, that's what we should. Who's with me?
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Who's with me?

ME Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Studium, Skoly, Stipendia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic