Po otiscích prstů a focení...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Po otiscích prstů a focení...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
Elizshabeth

Registrace: 02. 06. 2011

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 11:15 pm    Předmět: Po otiscích prstů a focení... Odpovědět s citátem

Zdravím, zajímalo by mě zda je normální, že po otiscích stále nemůžu na webu najít informace o mém případu.

"Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283."

Pán před otisky mi říkal, že nevysleduji žádost o pracovní povolení, protože jim to z neznámého důvodu nefunguje, ale já nemohu vysledovat ani informace k zelené kartě. Kód jsem kontrolovala několikrát. Nechci nikam hystericky volat, protože vše mi zatím poštou došlo.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 4:06 am    Předmět: Re: Po otiscích prstů a focení... Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Zdravím, zajímalo by mě zda je normální, že po otiscích stále nemůžu na webu najít informace o mém případu.

"Your case can not be found at this time in My Case Status. Please check your receipt number and try again. If you need further assistance, please call the National Customer Service Center at 1.800.375.5283."

Pán před otisky mi říkal, že nevysleduji žádost o pracovní povolení, protože jim to z neznámého důvodu nefunguje, ale já nemohu vysledovat ani informace k zelené kartě. Kód jsem kontrolovala několikrát. Nechci nikam hystericky volat, protože vše mi zatím poštou došlo.

A "pred tim" ti to fungovalo??
Zadavas to cislo bez pomlcek a mezer?
Rikas,ze ti zatim postou vse doslo,co se tedy snazis zjistit??
Pokud ti to nepujde na "cis" webu a budes potrebovat neco zjistit,tak tam stejne budes muset zavolat. Treba ti i reknou proc ti to nefunguje po zadani cisla nebo mozna,ze delas neco spatne.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se "před tím" nesnažila nic hledat. Snažila jsem se můj status vysledovat spíše ze zvědavosti, po tom co mě pán úředník na tuto možnost upozornil. S mezerou se to tam nevleze, zkoušela jsem malá písmenka i velká, všechny 3 čísla co mám.

Jen mě to trochu polekalo, snad je vše v pořádku, ale nevím zda má cenu někam volat, když jsem na otiscích byla dva dny zpátky a tam jsem žádný problém neměla.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 4:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Já se "před tím" nesnažila nic hledat. Snažila jsem se můj status vysledovat spíše ze zvědavosti, po tom co mě pán úředník na tuto možnost upozornil. S mezerou se to tam nevleze, zkoušela jsem malá písmenka i velká, všechny 3 čísla co mám.

Jen mě to trochu polekalo, snad je vše v pořádku, ale nevím zda má cenu někam volat, když jsem na otiscích byla dva dny zpátky a tam jsem žádný problém neměla.

ne,ne prave to tam musis zadat bez mezer a pomlcek,tak jak to jde za sebou,male,velke pismena by melo byt jedno,alespon u mne to bylo ok tak i tak.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť píšu, že se to tam nevejde s mezerou. Prostě mi to můj případ nenajde a tím číslem jsem si jistá. Měla bych teda někam volat a řešit to?
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Vždyť píšu, že se to tam nevejde s mezerou.

Pipi si cvakla cerveneho, tak ji to musis rict jeste jednou Very Happy

Ja bych zatim nikam nevolal. Pockej tak 2-3 tydny a pak volej. Tohle je jenom uredni siml v akci. Imigracka je extremne pretizena, podle toho, co jsem slysel.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 3:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Elizshabeth napsal:
Vždyť píšu, že se to tam nevejde s mezerou.

Pipi si cvakla cerveneho, tak ji to musis rict jeste jednou Very Happy

Ja bych zatim nikam nevolal. Pockej tak 2-3 tydny a pak volej. Tohle je jenom uredni siml v akci. Imigracka je extremne pretizena, podle toho, co jsem slysel.

Jo mas pravdu,jsem vcera tady u toho popijela trochu no,je tu naka nuda fakt,ze jo,jak rikal Rumba,aaaaaaach jooooo..........jinak souhlasim,nikam volat nemusis,dokud nebudes potrebovat. Sem tam si to "zčekni",je mozne,ze se vloudila chybicka mozna se ti to tam objevi.
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tomhle fóru je koukám nějak veselo. Very Happy
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

Jo mas pravdu,jsem vcera tady u toho popijela trochu no,je tu naka nuda

Proto jsi se ze zoufalstvi pustila do cteni Gejdolfa???
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 4:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
PiPi napsal:

Jo mas pravdu,jsem vcera tady u toho popijela trochu no,je tu naka nuda

Proto jsi se ze zoufalstvi pustila do cteni Gejdolfa???

Tak,tak pravdu míníš..........a uz do mne ten proud,či co to je nepoustej,uz jsem z toho cela zelektrizovana Laughing
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nejsem ja. To je whiz-ard Gejdolf The Red.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
To nejsem ja. Red.

http://www.novinky.cz/ekonomika/245383-inspektori-zavreli-vyrobnu-tofu-v-brne-kvuli-spine-a-plisni.html
Martine tady je o TUFU"
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá zpráva je, že už to jeden z dokumentů najít může, ta špatná, že mi poslali žádost o nějaké další info. Do pátku by mi ten dopis měl dojít, tak uvidím co se jim nelíbí. Sad
janney

Registrace: 26. 10. 2008

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a ty uz jsi byla na pohovoru?
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dopis mi došel 29.září a hned ten stejný den jsme jim poslali to co po nás chtěli. Naše chyba, jsme jim poslali jen jednu stránku ohledně tax, ale oni toho chtěli více (více stran). Po pár dnech se mi na webu ukázalo, že to přijali a že do 60 dní bych měla dostat rozhodnutí (asi pozvánku do Chicaga). Před pár dny mi došlo pracovní povolení a dneska jsem si byla změnit jméno na SSC a tu bych měla do 10 dní mít v poště.

V tuto chvíli se vše zná v pořádku, tak snad bude vše v pořádku i nadále.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elizshabeth napsal:
Dopis mi došel 29.září a hned ten stejný den jsme jim poslali to co po nás chtěli. Naše chyba, jsme jim poslali jen jednu stránku ohledně tax, ale oni toho chtěli více (více stran). Po pár dnech se mi na webu ukázalo, že to přijali a že do 60 dní bych měla dostat rozhodnutí (asi pozvánku do Chicaga). Před pár dny mi došlo pracovní povolení a dneska jsem si byla změnit jméno na SSC a tu bych měla do 10 dní mít v poště.

V tuto chvíli se vše zná v pořádku, tak snad bude vše v pořádku i nadále.

Oni chteli tax return jen po tvem manzelovi nebo i po tobe??
Kolik let zpetne??
Elizshabeth

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jim poslali jen to shrnutí za poslední 3 roky, ale oni chtěli celý Federal Tax Return za rok 2010 - Form 1040 (US Individual Income Tax Return).

Chtěli jen ten jeden rok od manžela.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha,OK,DIKY
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA