jedno z nejkrasnejsich mest

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

jedno z nejkrasnejsich mest

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede
Autor Zpráva
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:31 pm    Předmět: jedno z nejkrasnejsich mest Odpovědět s citátem

jedno z nejkrasnejsich mest je pro mne italske primorske mestecko Caorle.Lezi pred Benatkami,tedy strategicky vyborne polozene pro ruzne vylety.Zrovna jsme se vratily,mohu tento krasny kus zeme vsem cestovatelum doporucit.Zuzka
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 2:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já Itálii miluji, i když jsem tam byl jen velice krátce. Jeli jsme do Itálie s ženou z Prahy vlakem na dovolenou asi na 9 dní. Měli jsme naplánované vidět Řím, Vatikán, San Marino, Toscana, Firenze, Genoa, Milano, a pod. První zastávka vlaku byly Benátky. Vystoupli jsme, že si to město prohlédme za jedno dlouhé odpoledne, a příští den ráno vyrazíme dál. Jenže druhý den se nám tam tak líbilo, že jsme odjezd odložili. Nakonec jsme v Benátkách ztrávili 7 dní. Bylo to výborné!
Anonymní

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Benatky a vyborne? V zivote jsem nevidel vetsi potkany a v zivote jsem nebyl ve meste ktere smrdelo nez nejhorsi slum v New Yorku.
Benatky jsou jen peknou vzpominkou v italskych filmech z Marcelem a Sofiji.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Benatky a vyborne? V zivote jsem nevidel vetsi potkany a v zivote jsem nebyl ve meste ktere smrdelo nez nejhorsi slum v New Yorku.

Marcellem a Sofii.)
Pd asi potkany nepotkal a pokud jo, tak to tak dramaticky neprozival. Benatky, at uz s potkany ci ne, jsou stale v hledacku me dovolene.
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:51 am    Předmět: jedno z nejkrasnejsich mest Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Nevim,kdy jsi byl naposledy v Benatkach-drive to mesto opravdu melo problemy.Posledni leta se o Benatky vice staraly,takze je spise preplnene turisty.Byla jsem tam nekolikrat a jednou jsme zazily povoden-behem nekolika minut voda stoupala neuveritelnou rychlosti,behem hodiny temer po kolena.Stihly jsme posledni lod-a potkany jsem nevidela.zuzka
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Nevím kdo je Marcel nebo Sofije, ale Benátky se mi líbili. Ta historie, ta architektůra, ty musea, ty hospody, všechno bylo výborné.

Samozřejmě že jsem o pachu slyšel, a proto jsem tam nejel přes červenec nebo srpen.

A žádného potkana jsem nepotkal.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:31 am    Předmět: Re: jedno z nejkrasnejsich mest Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:

Nevim,kdy jsi byl naposledy v Benatkach-drive to mesto opravdu melo problemy.Posledni leta se o Benatky vice staraly,takze je spise preplnene turisty.

Benátky jsou přeplněné turistama tak 700 let. Není to nic nového. Já nejsem žádné raní ptáče, ale když jsme navštěvovali Benátky, tak jsme prolezli nejturistější místa brzo ráno dříve než přišli turisti, a po obědě jsme šli do částí Benátek kam turisti moc nechodí.
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:48 am    Předmět: jedno z nejkrasnejsich mest Odpovědět s citátem

Muj muz zna benatky z 60 let a rikal,ze se hodne zmenilo,opravdu to muselo drive byt vice spinave mesto,s velkym zapachem.Ja uz znam Benatky spise poslednich 10 let,kdy je mesto vice cistejsi.Takze navstevy jsou hojnejsi,jak asi pred 50 lety.Take je otazka,v kterou rocni dobu jsi tam byl a jak casto.
Zuzka
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 5:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplnim ta jmena Marcello Mastroianni a Sofia Loren. Hvezdy filmoveho platna.
Je to tak anonyme?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 4:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

trochu ti to vzalo MW ale rozhodne co se "intelektu" tyce tak na tebe pan Mlynek nema a nikdy nebude mit. Wink
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
trochu ti to vzalo MW ale rozhodne co se "intelektu" tyce tak na tebe pan Mlynek nema a nikdy nebude mit. Wink

Vítej Anonyme!

Samozřejmě že MW je velice chytrá osoba, ale nějak mi vrtá hlavou jak Ty můžeš breptal o mé inteligenci. Protože jsem nepoznal první jména nějakých herců co natáčeli před půl stoletím filmy nékde na druhé strany světa?
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Nemuzes ANONYME posuzovat lidskou inteligenci a vedomost podle jmen svetoznamych hercu Exclamation To byl doufam vtip Question Exclamation
I kdyz jsou Marcello a Sofia znami po celem svete,stejne jako treba " Alan a Luis",to neznamena,ze je bude cely svet znat Exclamation Exclamation
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Vítej Anonyme!

Samozřejmě že MW je velice chytrá osoba, ale nějak mi vrtá hlavou jak Ty můžeš breptal o mé inteligenci. Protože jsem nepoznal první jména nějakých herců co natáčeli před půl stoletím filmy nékde na druhé strany světa?

A ty Mlynku,sem na Forum ANONYMA nevitej,ANONYMOVE tady nemaji,co delat Exclamation Exclamation
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

A ty Mlynku,sem na Forum ANONYMA nevitej

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Abych hral dablova advokata - anonym nikde nepsal, ze posuzuje PD inteligenci podle toho posledniho prispevku. Kdyz tu nekdo ma skoro 3000 prispevku, tak je to solidni sample Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Vítej Anonyme!

A ty Mlynku,sem na Forum ANONYMA nevitej,ANONYMOVE tady nemaji,co delat Exclamation Exclamation

Kdyby tady nemeli co delat, tak je tu na foru davno povinna registrace. Otazka, je kolik by sem pak chodilo lidi. Kdyz sem jde nekdo poprve a musi se hned zaregistrovat, tak se ti na to treba vykasle a jde jinam. Spoustu lidi naopak zavita na forum jako anonymni a kdyz zjisti, je to tu je zajimavy, tak se zaregistrujou, protoze se muzou na foru snadneji orientovat (lepsi vyhledavani prispevku, SZ, upozorneni emailem apod).
Navic, vsichni jsme tu defakto anonymove, akorat nekteri maji prezdivku Wink
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
PiPi napsal:
pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Vítej Anonyme!

Kdyby tady nemeli co delat, tak je tu na foru davno povinna registrace. Otazka, je kolik by sem pak chodilo lidi. Kdyz sem jde nekdo poprve a musi se hned zaregistrovat, tak se ti na to treba vykasle a jde jinam. Spoustu lidi naopak zavita na forum jako anonymni a kdyz zjisti, je to tu je zajimavy, tak se zaregistrujou, protoze se muzou na foru snadneji orientovat (lepsi vyhledavani prispevku, SZ, upozorneni emailem apod).

Ja nejsem anonymni Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 4:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
PiPi napsal:
pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Vítej Anonyme!

OK,beru a souhlasim(v urcitem smyslu),jen mne tak trochu namychlo,ze je ANONYM a jeste k tomu vyrypuje Evil or Very Mad
Nemusi se registrovat,pokud se chteji zucastnit debaty,bez vyrypovani Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 4:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:

Ja nejsem anonymni Wink

Tak jestli jsi to ty,kdo se "zapomnel prihlasit",tak to je OK,jen to priste nedelej,at te Mlynek nemusi porad dokola tady na Foru vitat Wink Twisted Evil Laughing Laughing
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 4:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Rumburak napsal:

Ja nejsem anonymni Wink

Tak jestli jsi to ty,kdo se "zapomnel prihlasit",tak to je OK,jen to priste nedelej,at te Mlynek nemusi porad dokola tady na Foru vitat Wink Twisted Evil Laughing Laughing

Nevim o cem pises Wink
Ja jsem zaregistrovany stale Twisted Evil
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
PiPi napsal:
Rumburak napsal:

Ja nejsem anonymni Wink

Nevim o cem pises Wink

Tak ted michas jabka s melounama Laughing
Ja jsem nenapsala,aby jsi se zaregistroval,ale ze jsi se "asi" zapomel prihlasit,podle toho,co jsi napsal Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Rumburak napsal:
PiPi napsal:
Rumburak napsal:

Ja nejsem anonymni Wink

Nevim o cem pises Wink

Tak ted michas jabka s melounama Laughing
Ja jsem nenapsala,aby jsi se zaregistroval,ale ze jsi se "asi" zapomel prihlasit,podle toho,co jsi napsal Wink

Kdyz napisu, ze jsem prihlaseny porad, tak jsem Wink
Zeptej se na to moderatoru Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Co by mel clovek videt nez odjede Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA