us citizenship

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

us citizenship

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS
Autor Zpráva
danula

Registrace: 09. 03. 2009

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 7:14 pm    Předmět: us citizenship Odpovědět s citátem

Vyplnuji zadost N400 a mam mozna stupidni dotaz, ale fakt je to pro me zavadejici, prosim teda o radu:

How many times has your current spouse been married (including annulled marriages)? (Kdyz toto je nase prvni svatba, je odpoved 0 nebo 1? Kdyz se ptaji na meho manzela tak z toho logicky vyplyva ze uz jednou zenaty je,ne? Plete me hned dalsi otakza If your spouse has ever been married before, give the following information about your spouse's prior marriage. Tak kdyz tam napisi 1,tak automaticky musim vyplnit udaje to byvale zene, ktera neexistuje...
Dava to aspon trochu smysl?
Diky za odponed.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne se to zda pomerne logicke. Otazka je kolik manzelstvi tvuj manzel ma. Odpoved musi byt minimalne 1...to vase manzelstvi. Kdyz byl zenaty vickrat tak tam napises 2 nebo 3 nebo 4. Tim padem musis napsat informace o minulim manzelstvi jenom kdyz odpovis 2 nebo 3 atd.
danula

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 7:36 pm    Předmět: us citizenship Odpovědět s citátem

Diky moc
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, vyplňování formulářů je dosti matný. Díváš se na Part 8, odstavec G., ano?

Souhlasím že ta otázka může být odpověděná jako 0, nebo 1, jestliže toto je jeho první manželství.

Nechci Ti radit, ale já bych to odpověděl stejně jak bych jsem odpověděl otázku 8 A. Ty jsi nepsala že 8 A. Tě mate. Takže jestliže je to pro oba dva první manželství, tak bych tam dal 1 pro oba dva.

To že jsi dala 1, neznamená že musíš automaticky vyplnit 8. G. 1.-5., protože to se musí vyplňovat jen když manžel byl ženatý dříve.
danula

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 7:59 pm    Předmět: us citizenship Odpovědět s citátem

Dava to smysl, tak jak to rikate, ja se chtela jen ujistit. Diky moc. Napisi 1 do obou.

Jeste bych se teda rada zeptala, kdyz se ptaji v casti 6A kde jsem bydlela za poslednich pet let, tak nemusim tam uvadet snad vylety do cech co trvali treba dva mesice, ze ne? To uvedu az do dalsi casti, kde se ptaji na jak dlouho jsem odjela z usa a kam jsem jela, co myslite?
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 8:49 pm    Předmět: Re: us citizenship Odpovědět s citátem

danula napsal:
Dava to smysl, tak jak to rikate, ja se chtela jen ujistit. Diky moc. Napisi 1 do obou.

Jeste bych se teda rada zeptala, kdyz se ptaji v casti 6A kde jsem bydlela za poslednich pet let, tak nemusim tam uvadet snad vylety do cech co trvali treba dva mesice, ze ne? To uvedu az do dalsi casti, kde se ptaji na jak dlouho jsem odjela z usa a kam jsem jela, co myslite?

Připadá mi to že se ptají se kde máš “residence”, neboli domov, né kde jsi navštívila. Nezáleží na jak dlouho jsi v ČR byla, ale jestli jsi tam byla jen na návštěvě, a dále jsi udržovala si domov v USA, tak to není potřeb tam napsat. Ale na druhé straně, kdyby jsi to v USA sbalila, a odstěhovala jses do ČR, ale za pár týdnů jses rozhodla že to byl omyl, a přestěhovala jses spátky do USA, tak by jsi to tam asi měla napsat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> INS - USCIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA