maluju a chci to prodavat

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

maluju a chci to prodavat

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Zdena
Anonymní

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 6:00 am    Předmět: maluju a chci to prodavat Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

:oops:ahoj cesi potrebuju pomoc! Pomalu se rozjizdi moje uspechy s malovanim. Chcete se kouknout na mou website? www.zdenart.com Napiste, jestli se vam moje malovani libi, prosim budte zdvorili, ja potrebuju pomoct. ahojky Zdena
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 6:22 pm    Předmět: maluji a chci to prodat Odpovědět s citátem

ahoj,Zdeno.Divala jsem se na Tvoji stranku-mas hezky pocit pro barvy.Myslim,ze obrazy zvirat,jsou nejhezci.Jestli Ti muzu poradit,maluj dle fotografie zviratka pro zakazniky.Ja sice delam umelecke sklo,ale drive jsem vyrabela - mazlicky-dle fotky.Dozvedely se o tom novinari a napsaly o mne reportaz v novinach.Privedlo mne to vice zakazniku.Ten akt je pro kazdeho umelce tezka zalezitost,existuji specielne anatomicke knihy pro malire.Preji Ti mnoho uspechu.Zuzka
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj! opravdu moc zajimave obrazky.. z kazdeho obrazu je citit pozitivni enegie..

jedna vec je umet malovat a mit talent.. duha vec je umet to prodat.. byt tebou bych sel nekam na kurz marketingu aby te naucili jak se tyhle veci daj prodat.. z obchodniho hldiska se tento druh produktu prodava tochu jinak nez vse ostatni.. chce to hlavne budovat znacku a svoje jmeno.. na svojich strankach bys mela napsat hodne o sobe a i osobniho, aby te lidi poznali.. a potom chteli mit doma kousek tebe..
to co tam mas nyni je fakt malo a radeji bych to smazal uplne.. chce to vytvorit texty a nechat je upravit od profesionalniho editora..

hlavne by me zajimalo jak jsi do obrazku dostala tolik uklidnujici energie..
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoda, ze z tech cen uz tolik pozitivni energie necisi.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 3:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsou trosku predrazene na flea marketu koupis za $10
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 6:56 am    Předmět: maluju a chci to prodavat Odpovědět s citátem

Ahoj Zdeno,k tem cenam-ceny trochu dej vic nahoru.
V principu co je levne,nema pro zakazniky moc cenu.
Vyssi cena vzbuzuje respekt a pro ty,co je to drahe,ty si to stejne nekoupi.Obrazy by jsi mela vystavovat pres nejakou umeleckou agenturu.Zdeno preji Ti mnoho stesti a vytrvalecnosti,tu budes potrebovat.Zuzka Very Happy
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá duben 02, 2010 7:06 pm    Předmět: Re: maluju a chci to prodavat Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Ahoj Zdeno,k tem cenam-ceny trochu dej vic nahoru.
V principu co je levne,nema pro zakazniky moc cenu.
Vyssi cena vzbuzuje respekt a pro ty,co je to drahe,ty si to stejne nekoupi.Obrazy by jsi mela vystavovat pres nejakou umeleckou agenturu.Zdeno preji Ti mnoho stesti a vytrvalecnosti,tu budes potrebovat.Zuzka Very Happy

Souhlasim se Zuzkou...
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: so duben 03, 2010 4:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdeno website mas hezkou i kdyz tvuj styl je pro me trochu moc barevny ale to neznamena ze nejses talentovana a ze nemusis mit uspech.
Ja co se tyce oleju tak jsem hodne vybiravy a jediny koho zbiram je Wilson Hurley ktery nedavno zemrel (takze moje zbirka sla dost cenou nahoru,ale to neni proc jsem ho pred lety zacal zbirat)proste se me libily jeho temata a styl. A zacal to profesionalne delat az mu bylo 50. Shocked
Good Luck.

http://www.reparteegallery.com/m-195-wilson-hurley.aspx
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ceny musej nahoru.. Je spousta lidi co radi utraceji za umeni.
zuzi63
Veteran

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 8:17 am    Předmět: maluju a chci to prodavat Odpovědět s citátem

Ahoj Zdeno,jeste bych Ti rada prozradila jeden muj osobni ,,trik`".Mam ruzne kategorie cen,nebot jsou ruzne skupiny lidi.Tedy male veci a velke veci.Mezi temi vetsimi vecmi mam i nejaky velky,extravagantni vyrobek ,za velmi drahou cenu.Kdyz se lide pozastavuji u nejakych vyrobku a reknou,ze je to drahe,tak jim ukazi ten napadny vyrobek,ktery stoji i desetkrat vice a reknu,tohle je drahe,ale jsou zakaznici,kteri takove zbozi zadaji.A je klid.vetsinou Ti zakaznici pak reknou,ze to je videt,jak nakladne je tento vyrobek udelan.Opravdu se ale najdou zakaznici,kteri Ti ten drahy vyrobek odkoupi a tak kazdy rok neco vyjmecneho udelam,jednak mne to reprezentuje a ja jsem pak vice pripravena na rozlicne zakazniky.Pokud chces obrazy prodavat,nekde v obchudku,doporucuji Ti se umistnit nekde,kde uz umelci jsou.V USA je to vice oblibene,jak v Evrope.Prezentace je dulezita-jak Tvoje,tak osvetleni-vystavit obrazy v nejlepsim svetle.Pokud by Ti byl pronajem drahy,tak se s nejakym umelcem spoj,treba kombinovat s keramikou,bronzem.Preji Ti hodne energie a kreativity.Zdravi Zuzka Very Happy
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobryclovicek napsal:
RADSI NASTAV PRDEL NA 42 ND NA ZASTAVCE GREYHOUNDU MYSLIM , ZE I S TVYM KSICHTEM VYDELAS VIC NEZ S TIM PESKVILEM

Proc se nenaseres do stranek Nezvedavec? Uz by to bylo zapotrebi Wink
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 1:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TOTENKOPF napsal:
DIKY RUMBU, UZ TI NEBUDU NADAVAT, JDU SE SOUSTREDIT NA TO FORUM, JAKS MI UKAZAL

Dik Wink
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a ted se priznejte kdo smazal muj prispevek?byl to ten kdo poblil moji kocku????
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
a ted se priznejte kdo smazal muj prispevek?byl to ten kdo poblil moji kocku????

Nevedel jsem, ze Big Rig je moderator Wink
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 3:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ze to byl opravdu ON a ani se nepriznal
Cirus
Anonymní

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Isto se shodnem v tom ze s abstraktnim umenim tohle nema nic spolecneho...Nuz ale v tom pripade je anatomie DESNA!!!!
Pokud chces neceho dosahnout zacni prave anatomii
Vse je spatne ale pokud jde o kone nebo zebru tak to je desne!
Tohle se muze mozna libit detem ale deti ti nedaj za obrazek $500....
JozefHubálek

Registrace: 14. 03. 2013

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 9:16 pm    Předmět: Čo poviete na moju tvorbu? Odpovědět s citátem

co poviete na moju tvorbu.mozete si ju pozriet a okomentovat na www.hubalek.webnode.sk
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc umeni nerozumim,ale nevypada to spatne Very Happy
Doris
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2015 6:47 pm    Předmět: Dá se to? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hodí se na to vůbec dívat? Wink http://www.DOTatelier.com
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vis,ze se hodi na to divat.Mas pekne stranky a je to velmi dobry!!!
malina
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 10:25 pm    Předmět: prodej obrazů Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Pro prodej obrazů můžu doporučit stránky Galerie Vivid. Obrazy prodávají formou aukce. Zaregistrovat se můžou jakýkoliv umělci.

http://galerievivid.cz/
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA