Kdo bude platit moje dluhy,kdyz me poslou zpet do Ceska?????

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Kdo bude platit moje dluhy,kdyz me poslou zpet do Ceska?????

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Credit History
Autor Zpráva
pedrousa

Registrace: 15. 05. 2005

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2005 6:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj koukam ze je tady zajimave tema,chtel bych se na neco zeptat.
Ziju tady 8 let na (cerno)za tu dobu jsem se plne zzil s americkym zpusobem zivota a tak utracim na dluh co to da.Barak na dluh $200000 auto na dluh $30000 naradi a pristroje nutne pro moje podnikani $15000 kreditni karty $40000 to vsechno dluzim na koho se podivam,chci upozornit ze vsechno splacim a doufam ze se z toho jednou vymlatim.Ale asi pred tydnem se my stala jedna vec zastavil me policajt za to ze jsem projel na cervenou Ja tam vydel jeste zelenou,teda z dalky,ale ten policajt byl tak agresivni ze my nasadil pouta a posadil k nemu do auta a zacal zjistovat vsechny mozne udaje o me Ja uz se vydel v Cesku a otazka zni!!!!!!!!!!!Kdo bude platit moje dluhy,kdyz me poslou zpet do Ceska?????????????????
ocean*

Registrace: 05. 04. 2005

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2005 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obavam se, ze ty. Z Ceska. Ale preju ti, abys tam nemusel. Good luck!
I kdyz - barak si vezme spolecnost, ktera ti pujcila, auto jakbysmet a dluh na kreditce asi budes muset vyrovnat.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2005 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smarja, kde jsi tu cervenou prejel, pred Bilym domem? Shocked
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2005 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Smarja, kde jsi tu cervenou prejel, pred Bilym domem? Shocked

Bigu...nemusis jezdit na cervenou(podle policajta) pred Bilym domem.Staci,kdyz Te za to,ze jsi podle neho jel na cervenou zastavi treba na Floride.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2005 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne uz se parkrat stalo, ze jsem prejel na cervenou (a tim myslim cervenou ne zlutou), ale pokutu jsem za to jeste nedostal, o tom, aby me policajt nasadil zeleza ani nemluve Rolling Eyes
Ono je ale nejspis pravda, ze nekdo, kdo treba neumi zblechtnout anglicky a jezdi tu misto DL na 20 let starou tramvajenku Ostravske hromadne dopravy, je asi v jine situaci.
I tak me to ovsem zarazi Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2005 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne uz se parkrat stalo, ze jsem prejel na cervenou (a tim myslim cervenou ne zlutou), ale pokutu jsem za to jeste nedostal, o tom, aby me policajt nasadil zeleza ani nemluve Rolling Eyes
Ono je ale nejspis pravda, ze nekdo, kdo treba neumi zblechtnout anglicky a jezdi tu misto DL na 20 let starou tramvajenku Ostravske hromadne dopravy, je asi v jine situaci.
I tak me to ovsem zarazi Confused
Piskle

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2005 3:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bigu...ale na druhou stranu,myslis si,ze clovek,ktery tu zije 8 let neumi zblebtnout anglicky?Mluvim o nicku PEDROUSA.
Ja osobne mluvim anglicky plynule,ale policajti tu u nas na FL jsou opravdu nekdy dulezity jak (_I_) Mr. Green
Abych dokoncila muj pripad.13.prosince jdu k soudu.Po 4 mesicich.Jde tam se mnou i muj attorney.A proc tam jdu?Jdu si vyslechnout rozsudek...haha.
Zatim nevim co to bude,ale treba mi daji papiry na DMV a pujdu si udelat US ridicak Laughing Laughing Laughing
Piskle

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2005 3:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle napsal:
Bigu...ale na druhou stranu,myslis si,ze clovek,ktery tu zije 8 let neumi zblebtnout anglicky?Mluvim o nicku PEDROUSA.
Ja osobne mluvim anglicky plynule,ale policajti tu u nas na FL jsou opravdu nekdy dulezity jak (_I_) Mr. Green
Abych dokoncila muj pripad.13.prosince jdu k soudu.Po 4 mesicich.Jde tam se mnou i muj attorney.A proc tam jdu?Jdu si vyslechnout rozsudek...haha.
Zatim nevim co to bude,ale treba mi daji papiry na DMV a pujdu si udelat US ridicak Laughing Laughing Laughing

MIRO...asi by jsi mel tento prispevek prehodit do sekce Drivers licenses.Nechci ujizdet od tematu Razz
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 1:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Davno jsi se mela podivat po internetu na stranky vsech DMV, jak jsem psal v sekci DL, treba v MI by to jeste nejaky melo jit i bez SSN a imigracnich papiru. Pokud by jsi prisla na soud s ridicakem z jineho statu a rekla, ze jsi se prestehovala, asi by to brali jako polehcujici okolnost Wink
BTW. ja znam lidi, kteri jsou tady 15 let a neumi dost anglicky na to, aby se domluvili s policajtem Razz
Piskle

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo bigu...jako,ze prestehovala.Deti zde ve skole,manzel a ja kazdy svuj business,barak,mortgage....to by asi neprolezlo..co? Razz
A ti lide po 15ti letech ziti zde a neumet se domluvit treba s poldou...hm,good luck for them Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 2:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si jako myslis, ze ten soudce se bude kvuli mizernemu ticketu vrtat v Tvem background(jak se to rekne cesky). Uvidi, ze mas ridicak z Michiganu a bude rad, ze uz se tim nemusi otravovat. Ten ridicak si ostatne budes muset udelat tak jako tak, protoze i pokud Ti to projde tentokrat, az Te zastavi policajt podruhe pujdes sedet (s cernochama ) a to uz se ve Tvem background vrtat budou a je mozne, ze si taky budou zjistovat z Home Sec. legalnost Tveho pobytu, obzvlast pokud jsi na Floride, kde jsou na to, jak sama rikas, jako psi .
Piskle

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 2:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bigu...hele,poucovat me tu nemusis,nejsem blbec a neni mi 20.Takze se se mnou bav trochu na urovni!(ze pujdu sedet s cernochama a tak pod.Nemas spise nejake povzbuzeni,nez tenhle zblebt).Si opravdu myslis,ze jsem debil?
Vim,ze to sranda neni,ale rvat si kvuli tomu vlasy nebudu.To si pis.
Zazila jsem horsi veci,tohle je uplne h...o!
P.S. od toho jsem zaplatila pravnikovi...at ten se stara!!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 2:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potrefena husa prvni zagaga Laughing To, ze pides sedet s cernochama jsem myslel jako povzbuzeni Wink

Jdu na do hospody ...
Piskle

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ti dam husu,ty kacere Razz Teda povzbuzeni to bylo pekne,ale stejne Ti dam jednou do cumaku Wink
Dam Ti pak vedet a kdyz to projedu,pojedes se mnou do Michiganu udelat ridicak?Muzes mi pomoci vykrikovat na namesti,ze hledam nekoho,kdo mi pujci na chvilku adresu Razz Wink
Do hospody?Na toceny?Cssss...to je zivot. Laughing Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou adresou to neni zase az takovy problem - vypisy z banky, utilities nebo vyplatni pasky se daji v pohode zfalsovat, resp. kreativne upravit. Kdyz jsem vyrizoval papiry kamosum v TN, tak jsme proste s 50 USD otevreli bankovni ucet a nechali si poslat jeden vypis na adresu nekoho znameho anebo do prazdne schranky. Popravde receno "upraveni" adresy na pojistce od auta se mi zdalo lehci Twisted Evil Anebo zavolej tomu korenovi z Grand Rapids, ktery tady nekde tomhle tematu inzeruje. On Ti to za mensi poplatek vsechno vyridi. Urcite si bude uctovat min, nez Tvuj pravnik Laughing

Z me vlastni zkusenosti byla pro vetsinu lidi nejvetsim problemem anglictina a pak samozrejme zvednout prdel a jit si ten ridicak konecne vyridit - vetsinu z nich jsem k tomu musel vylozene dokopat Rolling Eyes

Az pojedes do MI, dej vedet a stav se, bydlim jenom kousek od I-75, zajdem na to tocene

Jen tak na okraj - co mas proti krimu? Jidlo zdarma, ubytovani zdrama, potkas spoustu zajimavych lidi. Vsak pockej jak se Ti tam bude libit Mr. Green

Uz mlcim - hodne stesti u soudu!
Piskle

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 3:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oukej..a budes mi nosit do chladku buchty?Ale ja rada makovy.
Jinak ja tez bydlim kousek od I-75 Razz ,ale trosku nize nez ty.
Jinak Vam tu dam vedet,jak jsem dopadla u soudu,pokud bude vse oukej a dovoli mi mezi cernymi zajit obcas na comp Laughing
P.S. rigu...z Tveho pohledu.Ty by jsi se zeptal toho dotycneho,co tu inzeruje,ze zaridi DL???
Ja tomu nejak neverim Confused
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2005 2:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to risk, ale pokud se domluvite tak, ze mu nedas ani floka, dokud nebudes mit DL v ruce, tak by to snad nemel byt problem. Za optani clovek nic neda, ah bych mu na Tvem miste aspon brnknul, pac byt tu bez ridicaku je
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Very Happy
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

pedrousa
niceho se neboj,Ja jsem dluzil creditnim spolecnostem pres 20 tisis dolaru a kdyz me chytla imigracka tak jsem jim dal nesmelej navrh,ze by me tu mohli nechat do te doby nez zaplatim veskere sve dluhy,oni rekli at se o to nestaram ze to zaplati pojistovna a mazal jsem domu jak namydlenej blesk,uz jsou to dva roky a nikdo se neozval a pocitam ze ani neozve Very Happy
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
pedrousa
niceho se neboj,Ja jsem dluzil creditnim spolecnostem pres 20 tisis dolaru a kdyz me chytla imigracka tak jsem jim dal nesmelej navrh,ze by me tu mohli nechat do te doby nez zaplatim veskere sve dluhy,oni rekli at se o to nestaram ze to zaplati pojistovna a mazal jsem domu jak namydlenej blesk,uz jsou to dva roky a nikdo se neozval a pocitam ze ani neozve Very Happy

Diky za cenny prispevek primo od zdroje.
Bylo by supper kdyby jsi mohl na toto tema zalozit novy prispevek (s nazvem napr. "Deportace z USA") a trosku nam popsat jak takova deportace probiha.
Waxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 9:38 am    Předmět: Ridicak Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Budu strucny.Jirka z MI mi pomohl k ridicaku.........uprimne jednoduse vydelane penize.......dotahl me na DMV...vedel ,co chtej....dostal jsem test ,udelal a pak si sel udelat jizdy s ucitelem,vse sam (u nas to takhle nefunguje) po odjeti 45 mint jsem dostal doklad o odjezdeni a zpet na DMV.Tam povrdili odeslani DL do 14 dnu na adresu v MI...riskl jsem a zaplatil...do 14 dnu prisla domu zalepena original obalka z DL z MI v dalsi oblace od Jirky.Stalo me to 4 dny na cestach ,nejakej vetsi peniz,ale mam DL.A je to jeho kseft a byl velice ochotnej,takze to neresim,naopak zachoval se cestne(penize az po,dopredu rekl,co me ceka-tudiz rozhodnuti na me).Jeste uvedu ,ze jsem mel propadle vizum.......v pohode....ted jsem bohuzel tak liny si dojit udelat ridicak u nas...bo us DL z MI jen zmenim na DL naseho statu...samo nove zkousky.......ale driv jsem to zkousel ziskat DL na 4 ruznych DMV s propadlym passportem,bez nej a ruzne finty a nic.......chteli videt vizum.....ssn je nezajima...alepson ne u nas........
Waxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 4:37 pm    Předmět: Omlouvam se Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Omlouvam se za predchozi prispevek,ale ted koukam,ze jask jsem mel otevrenou diskuzi ve dvou oknech,omylem jsem komentar kolem ridicaku poslal sem.....Miro...muzes to pls prehodit...nebo smaznout? Diky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Credit History Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA