Nejhorsi americky auto?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Nejhorsi americky auto?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta
Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 7:26 am    Předmět: Nejhorsi americky auto? Odpovědět s citátem

tady je clanecek worst automobile ever made
http://www.msnbc.msn.com/id/10139923/
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nejhorší Americké auta byly vyrábené v 1970-tých letech. Bylo to po OPEC embargo, kdy každá automobilka se pokoušela vyrábět auta které moc nežraly. To nám dalo hrozné vozy jako Pinto, Pacer, Vega a Nova.
patmat1928

Registrace: 28. 07. 2010

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhorší jsou FULL SIZE.Těžké,neohrabané,pomalé a žerou desítky litrů paliva.Prostě křápy.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patmat1928 napsal:
Nejhorší jsou FULL SIZE.Těžké,neohrabané,pomalé a žerou desítky litrů paliva.Prostě křápy.

NE,"NELIBI A UZ JSEM SI AJ POLIBILA".....NENI "FULLSIZE JAKO FULLSIZE",NEVIS,ALE TO BUDE ASI TIM,ZE JSI(ASI BYDLIS V PRAZE) Twisted Evil
Jedine s cim souhlasim,jo americke jsou take dobre Wink
patmat1928

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
patmat1928 napsal:

NE,"NELIBI A UZ JSEM SI AJ POLIBILA".....NENI "FULLSIZE JAKO FULLSIZE",NEVIS,ALE TO BUDE ASI TIM,ZE JSI(ASI BYDLIS V PRAZE) Twisted Evil

Tak mi řekni která FULLSIZE je podle tebe dobrá. Question
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patmat1928 napsal:
PiPi napsal:
patmat1928 napsal:

Tak mi řekni která FULLSIZE je podle tebe dobrá. Question

Dobra,ktera "nezere"?
Dobra,ktera je rychla?
Dobra,ktera je "ohrabana"?
Podle mne "full size",ktera je od 2,4-3,5 litru neni jeste zadny "zrout",take mas "full size"-hybridy, Toyota Highlander Hybrid(pouze priklad),jo 27/25 miles neni zadny zazrak,ale take zadna hruza,ktere jsou sporive,za to ano mozna trochu vice neohrabane. Nevim,ktere jsi presne myslel "full size"(podle obsahu,podle spotreby?)na ktere "nadavas" proto jsem napsala,ze neni "full size jako full size",nemuzes vsechny "full size hazet do jednoho pytle" Wink
Ty jsi myslis,ze sportaky,kterym asi fandis,dle obrazku,jsou nej a nezerou? Jo mozna jsou rychle a ohrabane,ale to je tak vse Twisted Evil Laughing
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim oc vam jde? mam 2 auta jedno obsah 5.7 L a druhe obsah 7.5 l a jsem spokojeny
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
nevim oc vam jde? mam 2 auta jedno obsah 5.7 L a druhe obsah 7.5 l a jsem spokojeny

Nooo mne o nic,nejsem zadna "znalkyne aut",ale jen mne trochu "zarazilo": patmat1928 napsal:

Proto jsem "zareagovala",mam take "full size" SUV,sice 3,5L a jsem take maximalne spokojena Wink Cool
To jestli auto ma 3.5L nebo 5.7L nebo 7.5L a jestli "ti zere nebo ne" nemusi byt prece "krap". Pokud na to mas,"to zivit" a slouzi ti dobre,at uz k ucelum pracovnim nebo osobnim,tak "neni co resit",ze Cool
patmat1928

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Henek napsal:

Nooo mne o nic,nejsem zadna "znalkyne aut",ale jen mne trochu "zarazilo": patmat1928 napsal:

Proto jsem "zareagovala",mam take "full size" SUV,sice 3,5L a jsem take maximalne spokojena Wink Cool
To jestli auto ma 3.5L nebo 5.7L nebo 7.5L a jestli "ti zere nebo ne" nemusi byt prece "krap". Pokud na to mas,"to zivit" a slouzi ti dobre,at uz k ucelum pracovnim nebo osobnim,tak "neni co resit",ze Cool

Moc mi asi nerozumíte.Když jsem psal FULLSIZE mínil jsem tím velké americké koráby 60-70 let.Na těchto autech není nic dobrého,kromě bytelnost a bezpečí.Thanks za pochopení.Proti ostatním FULLSIZE nic nemám. Smile
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patmat1928 napsal:

Moc mi asi nerozumíte.Když jsem psal FULLSIZE mínil jsem tím velké americké koráby 60-70 let.Na těchto autech není nic dobrého,kromě bytelnost a bezpečí.Thanks za pochopení.Proti ostatním FULLSIZE nic nemám. Smile

No dobře, ale jestliže se díváš na 40 nebo 50 let starý auta, tak jsem si jistý že žádný nejsou už moc dobré. Jak jistě víš, čím starší auto, tím má víc problémů.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patmat1928 napsal:
PiPi napsal:
Henek napsal:

OK,tak to jsme te asi spatne pochopili,tak je to ted vsechno OK a vsichni uz se chapem Wink Laughing Wink
Dave
Anonymní

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj všem.
Mám JEEP XJ 4litre 1990 a FORD F150 5,8litre.
Jsem naprosto spokojen Very Happy .
A to jsem v ČR kde benzin stojí tolik co stojí Very Happy .
Co je starý to je funkční Wink .
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je fakt, ze to co se v posledni dobe v evrope vyrabi je humus. Je to horsi nez si kdokoliv z novinaru dovoli napsat. Nove auto dnes je opravdu jen na nekolik let a to mluvim o drive vyhlasenych znackach jako napr. mercedes, volvo, landrover, atd.

Nejvice me dostalo to jak EU hlida emise u nove vyrabenych aut. Kdybych vam to tady rekl detailne, budete si myslet ze si delam srandu. Je to podobna demagogie jako v dobach dobreho vojaka svejka. Nova auta dnes maji cca o 20% lepsi emise na litr spaleneho paliva, ale vsechna tato auta maji o vice jak 20% vetsi spotrebu paliva na 100km. Zajimavosti je treba to jak se cisti katalizator do ktereho se vlastne automaticky zavede palivo behem jizdy a necha se vyhoret, popel se potom automaticky vyklepe na silnici. Mozna si fakt myslite ze si delam srandu, ale zeptejte se nejakeho automechanika v EU co tomu rozumi. Automechanici si stezovat nemuzou, protoze nove systemy spalovani jsou tak casto poruchove a vyzaduji casty servis a investice.
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pinto, Pacer, Vega a Nova.....ty se mi vzdy libily, very cool cars.

co vsichni mate s tema litrama? vy vite kolik mate litru v motoru tak presne?, 5,8L- 7,5L- 3,4L- 3,5L
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 3:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Je fakt, ze to co se v posledni dobe v evrope vyrabi je humus. Je to horsi nez si kdokoliv z novinaru dovoli napsat. Nove auto dnes je opravdu jen na nekolik let a to mluvim o drive vyhlasenych znackach jako napr. mercedes, volvo, landrover, atd.

Nejvice me dostalo to jak EU hlida emise u nove vyrabenych aut. Kdybych vam to tady rekl detailne, budete si myslet ze si delam srandu. Je to podobna demagogie jako v dobach dobreho vojaka svejka. Nova auta dnes maji cca o 20% lepsi emise na litr spaleneho paliva, ale vsechna tato auta maji o vice jak 20% vetsi spotrebu paliva na 100km. Zajimavosti je treba to jak se cisti katalizator do ktereho se vlastne automaticky zavede palivo behem jizdy a necha se vyhoret, popel se potom automaticky vyklepe na silnici. Mozna si fakt myslite ze si delam srandu, ale zeptejte se nejakeho automechanika v EU co tomu rozumi. Automechanici si stezovat nemuzou, protoze nove systemy spalovani jsou tak casto poruchove a vyzaduji casty servis a investice.

Miro mas pravdu treba u nas v Ohio zrusili emisni testy protoze zjistili ze se zacli prodavat pripravky ktere nalejes do benzinu abys prosel test ale na zivotni prostredi to dela skody. a nove auta jsou delane aby vydrzeli zaruku!! a ta kdyz skonci tak se vsechno zacne kazit a to jsem zjistil na Cadillacu a to kdysi byli dobra auta.tak jsem si koupil Nissan za 1/4 ceny a kdyz vydrzi 5 let tak budu spokojeny
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA