College Degree za 2 tydny


FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

College Degree za 2 tydny

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
czolgos
Moderator


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 867
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2005 9:03 am    Předmět: College Degree za 2 tydny Odpovědět s citátem

Dneska mi prisel na mail spam, ktery tvrdi, ze se da poridit vysokoskolsky titul (BA, BSc, MA, MSc, MBA, PhD) za dva tydny bez nutnosti studia. Titul je pry overitelny, dodavany se students record a transcription. Pry tato moznost existuje diky nejake legalni pravni klicce.
Docela by me zajimalo, co je to za podvod Smile Bylo tam i telefonni cislo +1-206-984-0021
Návrat nahoru
kulishek
Moderator


Registrace: 25. 01. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: 33131

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2005 1:22 pm    Předmět: College Degree za 2 tydny Odpovědět s citátem

Jenom dalsi Diploma Mill. Udelej search na to telefonni cislo a urcite ti ho vyhodi nejakou radoby univerzitu nejspis i mimo USA.

Tady je hezky vysvetleno, co je ta klicka: http://www.elearners.com/resources/diploma-mills.asp

A tady je trochu delsi, ale uzitecne povidani k Diploma Mills a k tomu na co si dat pozor: http://www.osac.state.or.us/oda/index_OR.html#udptrack

No v zasade plati, ze pokud universita neni akreditovana uznavanou organizaci, tak je to vyhazovani penez. Ten titul muze byt treba i overitelny, ale seriozni universita na to stejne nenaleti a zamestnavatel si to taky bude moct overit jen dokud se Diploma Mill neprejmenuje, nepredela stranky a nezacne lakat dalsi studenty na jeste lepsi a jeste rychlejsi tituly.
Návrat nahoru
pdmlynek
Moderator


Registrace: 16. 08. 2005
Příspěvky: 1171
Bydliště: Philadelphia area

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 7:13 pm    Předmět: Re: College Degree za 2 tydny Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Dneska mi prisel na mail spam, ktery tvrdi, ze se da poridit vysokoskolsky titul (BA, BSc, MA, MSc, MBA, PhD) za dva tydny bez nutnosti studia. Titul je pry overitelny, dodavany se students record a transcription. Pry tato moznost existuje diky nejake legalni pravni klicce.
Docela by me zajimalo, co je to za podvod Smile Bylo tam i telefonni cislo +1-206-984-0021



Doufám že si jen děláš srndu. Neznám nikoho naivního natolik, aby to bral vážně.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA



Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro
Webmaster


UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum  is a growing community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic

Inzerujte Zde! Inzerujte na chicago-cz.com