Proč nepoužíváte diakritiku?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Proč nepoužíváte diakritiku?

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky
Autor Zpráva
Jirka z Chomutova
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 3:24 pm    Předmět: Proč nepoužíváte diakritiku? Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Přeji krásný den ze severočeského Chomutova,
můžete mi prosím sdělit proč na vašich stránkách nepoužíváte diakritiku?
Všechna diakritika je na stránkách vynechána.
S pozdravem
Jirka z Chomutova
Mob

Registrace: 26. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim Jirko z Chomutova, protoze jsem v Americe a jak je znamo Amici jsou lini. NO a kdyz chceme byt jako amici musime byt lini jako oni a proto hazime bobek na nejakou diakritiku.
S pozdravem
Mob
Laughing
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 6:36 pm    Předmět: Re: Proč nepoužíváte diakritiku? Odpovědět s citátem

Jirka z Chomutova napsal:
Přeji krásný den ze severočeského Chomutova,
můžete mi prosím sdělit proč na vašich stránkách nepoužíváte diakritiku?
Všechna diakritika je na stránkách vynechána.
S pozdravem
Jirka z Chomutova

Protoze se v USA neprodavaji Ceske klavesnice. A podle meho nazoru za 50 let bude Cestina bez hacku standardne. Z pohledu internet programatora je Ceska diakritika pain in the butt, zejmena kdyz si uvedomis ze lidi ve vsech ostatnich zemi vidi misto hacku a carek znaky ktere nedavaji smysl. Jako napr Česky videj jako %c4%8esky,nebo ?esky. To znamena ze kdyz jsi na dovolene v nejake jine zemi a jdes do internetove kavarny si precist email, tak to bude celkem obtizne to cist.
A to neni jedina nevyhoda...
Jinak ja sam nejsem zadny Cestinar a je mnoho veci ktere bych z Cestiny vypustil. Myslim ze Americani jsou velice tolerantni k pravopisu a gramatice v anglictine, na druhou stranu me pripada ze vetsina Cechu jsou v tomto smeru dost netolerantni.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

cau Jirko
jsem taky z Chomutova,jsi v USA a nebo jsi v Cesku?
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hacky a carky jsou skoro minulost. Napriklad zadnej mobilni telefon v Cechach nema hacky a SMS je v Cechach velice rozsireny druh komunikace. Cool
Pepino73
Kritik

Registrace: 01. 02. 2005

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro koukam ze jsi uz asi hodne dlouho v cechach nebyl Cool
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna jsem v Cechach a zrovna jsem kupoval mobila. Denne dostavam kolem 10ti SMSek a nikdo je neposila z hackama. Poslat SMSku s hackama je velice obtizne a casove narocne. Jeste jsem zadnou SMSku s hackama nedostal.
Pepino73
Kritik

Registrace: 01. 02. 2005

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsem spatne pochopil to co jsi psal..."Hacky a carky jsou skoro minulost. Napriklad zadnej mobilni telefon v Cechach nema hacky" Protoze v menu telefonu diakritika je normalne a pri psani si ji muzes taky nastavit,akorat s timodesilanim je to horsi,to je pravda. Navic nektere telefony ani s hackama neodeslou napr. Motorola..
Atlanta-man

Registrace: 17. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jen ze tak nezmyselna tema tady jeste nebyla Rolling Eyes
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2005 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mas pravdu je to kravske tema
Anonymní

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Po jake dobe jsi v Cechach? Teda jestli to neni tajne.. Smile Je neco, co te tady prekvapilo nebo co jsi necekal?
Nemyslim tim telefony s diakritikou Wink
salaska

Registrace: 27. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ja, nebyla jsem prihlasena Cool
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouho jsem v Cechach nebyl, skoro 5 let v kuse.
Nejvic me nastvalo to, ze tady lidi ridi bezohledne, rychle a netrpelive. Nejvic me potesilo ze zivotni prostredi se zlepsuje a dokonce i v rece Nise v Liberci uz plavou ryby. Za jeden mesic co jsem tady me 3x zastavili policajti, 2x nic nenasli a jednou jsem platil pokutu 300KC za rychlost. (a to nebyla zadna specialni akce "Krystov" pri ktere meho kamose zastavili 3x za jeden den) Zda se mi ze tu policajti bazirujou pro nic a slysel jsem ve zpravach, ze lupice ktery nekoho prepadl nechali ujet, protoze jim prave koncila sluzba. Dalsi vec co me mrzi je to ze se tu neda sehnat normalni mleko. Ty trvanlive mleka maj takovou divnou chut, ze se to ani neda pit. Samozdrejme je toho vic dobreho i spatneho, nekdy o tom popremyslim a napisu.
Zafod

Registrace: 07. 09. 2005

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2005 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvam se za svuj prispevek a za vsechny minule i budouci, ktere neobsahuji hacky a carky. Je pro me nepredstavitelne nepredstavitelne domalovavat na klavesnici pismenka s hackama a carkama a tudis tuto predstavu nebudu uvadet do nepredvidatelne reality. Predpokladam, ze tomuto sdeleni rozumite i bez diakritiky a jestli-ze nerozumite, tak se omlouvam jeste i za zpusobene ujmy z nedorozumeni a preju stastny pobyt na planete mimo CR.
Zafod

Registrace: 07. 09. 2005

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2005 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro - zajed na jested, prohledni si co nabizi okoli ve vsech 360st. horizontu , zhluboka se nadechni a jestli nereknes "kurva je tu ale krasne" nebo neco podobnyho, tak bud byla mlha, nebo moc resis politickou situaci Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Vase navrhy - Casto kladene otazky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic