Skype, Skype, Skype!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Skype, Skype, Skype!

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pocitace, Elektronika, Internet
Autor Zpráva
scout66

Registrace: 14. 02. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:27 am    Předmět: Skype, Skype, Skype! Odpovědět s citátem

Diky mohutne expandujici sluzbe Skype je uz dnes uplnou lahudkou vyuzivat vsechny moznosti, ktere Skype svym uzivatelum nabizi. S pouzitim specialnich Skype telefonu uz navic neni volani svazano s pocitacem sluchatky a microfonem, ale dostavate doma komfort telefonovani jako s beznym bezdratovym telefonem. Pro vsechny, kdo si stihnou predplatit do konce ledna sluzbu pro neomezene volani na vsechna cisla v USA, nabizi Skype jedinecnou sazbu 14.95 na rok, cimz definitivne odpada v kombinaci se zakoupenym SkypeIn cislem (12$/3mo) nutnost pouzivat a platit pevnou telefonni linku (pro internetove pripojeni jine, nez dial-up a DSL). SkypeIn cislo si samozrejme muze poridit kterykoliv uzivatel Skype (zdarma k nemu dostava i hlasovou zaznamovou schranku), takze muzete pouzit klidne svuj mobilni telefon na volani do CR i kamkoliv jinam ve svete a v zavislosti na typu vaseho mesicniho planu vas nemusi takovyto hovor stat vubec nic. Kvalita je overena a uz pri rychlosti 3x vyssi, nez je nejpomalejsi vytacene pripojeni dial-up (napr. EDGE bezdratove pripojeni pres mobilniho operatora) je naprosto dostacujici. Take volani ze Skype z CR treba primo na vase mobilni cislo je nejenom mozne, ale cenove bezkonkurencni (2 c/min) a to se maji ceny od 18.1. jeste snizovat!

V praxi uvedu muj osobni priklad:

- z domaciho pocitace s kabelovym pripojenim volam jakekoliv cislo v USA a Kanade neomezene po cely rok za jednorazovy poplatek 14.95

- do CR volam na pevnou linku za 0.028/min
- do CR volam samozrejme zdarma na Skype ucet, ale protejsi strana pouziva VoiP Phone, takze ani nepouziva sluchatka a odpada tak nutnost sedet u pocitace. Vrele doporucuji telefon AUVI Dual Phone, ktery slouzi bezvadne do 100 metru od pocitace a da se pouzit zaroven i jako regulerni telefon pro pouziti ceske pevne linky (http://www.compusa.com/)

- z CR naopak volaji (zase s pouzitim AUVI Dual) na PC (zdarma) nebo na mobilni telefon (0.021/min)

Me moznosti se znacne znasobuji s pouzitim bezdratoveho internetoveho pripojeni od nektereho mobilniho operatora a s uzitim notebooku kdekoliv, kde je dostupny signal. Ja pouzivam vysokorychlostni 3G pripojeni od Cingular (59.95/mo), kterym tento operator pokryva bezvyhradne cele Las Vegas Valley. Hi speed z nej obycejne nedostanu na cestach, protoze touto technologii pokryva jen casti nejvetsich mest, ale i tak mam temer vsude v USA (krome hor, pousti a totalnich zapadakovu) k dispozici EDGE rychlost, ktera nastupuje ve chvili, kdy nedostanu 3G.

Verim, ze spousta z vas Skype pouziva uz dlouho, ale mozna se najde jeste nekdo, komu tato skvela sluzba pro internetovou telefonii unikala. Pro mne osobne je to jasny favorit Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak ode dneska Skype menil tarify na volani do ruznych zemi sveta. V nekterych pripadech byla sleva dost dramaticka (az 60%). Take volani do CR slo prijemne dolu.

Czech Republic $ 0.021
Czech Republic - Mobile $ 0.185

Ovsem novy plan SkypePro, chystany u Skype pro uzivatele v jinych zemich nez v USA, bude doslova revolucni a mocne otrese pozici firem, jako je napr. Cesky Telecom Smile

http://aktualne.centrum
Genius75

Registrace: 30. 10. 2005

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 2:29 am    Předmět: .. Odpovědět s citátem

Diky za dobry tip!!
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem uspesne vyzkousel skype z mobilu. Konkretne pres aplikaci Fring. JFGI Wink

Hlasova komunikace skoro jako pres GSM
scout66

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SKYPE *** SKYPE *** SKYPE

Dalsi zajimavy pocin firmy Skype prichazi u prilezitosti Dne matek!
13. kvetna od 5:00 am ET do 14. kvetna am 4:59 ET je mozne pro registrovane uzivatele sluzby Skype v USA a Kanade volat 200 minut neomezene (FREE) na kteroukoliv pevnou telefonni linku nebo mobilni telefon na svete!!!!
Predpokladam, ze s maminkou tri hodiny mluvit nebudete (aspon mne staci obycejne max. hodina tydne Wink), ale ono se po svete najde urcite hodne lidi, se kterymi se bude dat zdarma splknout, ne?
Mne prosim nevolejte! Budu cely den v praci Evil or Very Mad
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

scout66 napsal:
SKYPE *** SKYPE *** SKYPE

Dalsi zajimavy pocin firmy Skype prichazi u prilezitosti Dne matek!
13. kvetna od 5:00 am ET do 14. kvetna am 4:59 ET je mozne pro registrovane uzivatele sluzby Skype v USA a Kanade volat 200 minut neomezene (FREE) na kteroukoliv pevnou telefonni linku nebo mobilni telefon na svete!!!!
Predpokladam, ze s maminkou tri hodiny mluvit nebudete (aspon mne staci obycejne max. hodina tydne Wink), ale ono se po svete najde urcite hodne lidi, se kterymi se bude dat zdarma splknout, ne?
Mne prosim nevolejte! Budu cely den v praci Evil or Very Mad
Super Scoute, ale kde jsi to videl? Jsem asi slepa, ale na skype.com nic nenalezam ... Crying or Very sad
scout66

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.skype.com/email/promo/gog_launch/?cm_mmc=Acceleration-_-Email-_-NA_GoG_launch_EN_US_070503-_-cantsee

Nejdriv to davaji vedet prominentnim zakaznikum Wink
Buba
Anonymní

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A neposlali nahodou vsem maila? ;]
derek
Anonymní

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

vam asi rikaj doma blesku ne,,, hihi, pres voip discount se da po americe volat zdarma na mobil i pevnou z darma, je to sice vomezeny, ale da se.....dalsi stranky...peter-zahlt.de Very Happy
derek
Anonymní

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

jo ta addi je www.voipdiscount.com
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

derek napsal:
jo ta addi je www.voipdiscount.com

ale moc dobre to nefunguje
scout66

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

derek:

Uz mi dali ruzna jmena, ale blesku mi zatim nerekl nikdo hihi, hehe, haha.
Jinak Vasi ironii pane derek moc nechapu. Muzu Vas ubezpecit, ze ja osobne vim naprosto bezpecne, jak co nejkvalitneji a nejvyhodneji volat po celem svete. O bezplatnem a naprosto nevomezenem volani po cele Severni Americe (USA, Kanada) na jakekoliv telefonni cislo se uz nebavim vubec. To uz jsme tady probirali.
Mozna jsem prisel s nabidkou od Skype ponekud mene bleskove, nez na co jste zvykly, ale prisla mi opravdu zajimava a myslel jsem, ze by treba nekdo rad vyuzil.
Nejde totiz vubec o neco, co nabizi voipdiscount.com.
nejde vubec o volani po USA (ktere ma snad kazdy vyresene), nejde ani o volani na pevnou linku do CR nebo kamkoliv jinam, jde o 200 minut volani zdarma na jakykoliv mobilni telefon po celem svete! Pokud beru v uvahu jenom ty uplne nejlevnejsi tarify do tech nejtradicnejsich zemi, pak ma tato nabidka (v den, kdy je je navic vetsina lidi schopna byt u sveho pocitace) hodnotu minimalne 40$. Pri volani do exotictejsich zemi jeste mnohem vyssi. Proto mi prislo rozumne, se o ni podelit s ostatnimi.

Dovolte mi prosim jeste poznamecku k Vami objevenemu voipu zdarma. Nevim, jak Vy, ale pokud ja uz nekomu do Evropy budu volat na pevnou linku, pak uz muzu rovnou volat prostrednictvim Skype (naprosto zdarma, ve vysoke kvalite a neomezene). Pokud volany doma nebude, nedovolam se mu tak jak tak. Navic 90% mych znamych v CR uz pevnou linku od Ceskeho Telecomu zrusila. Takze to bylo bleskove asi vsechno Wink
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

scout66 napsal:
Mozna jsem prisel s nabidkou od Skype ponekud mene bleskove, nez na co jste zvykly, ale prisla mi opravdu zajimava a myslel jsem, ze by treba nekdo rad vyuzil.
Nejde totiz vubec o neco, co nabizi voipdiscount.com.
nejde vubec o volani po USA (ktere ma snad kazdy vyresene), nejde ani o volani na pevnou linku do CR nebo kamkoliv jinam, jde o 200 minut volani zdarma na jakykoliv mobilni telefon po celem svete! Pokud beru v uvahu jenom ty uplne nejlevnejsi tarify do tech nejtradicnejsich zemi, pak ma tato nabidka (v den, kdy je je navic vetsina lidi schopna byt u sveho pocitace) hodnotu minimalne 40$. Pri volani do exotictejsich zemi jeste mnohem vyssi. Proto mi prislo rozumne, se o ni podelit s ostatnimi.

Dovolte mi prosim jeste poznamecku k Vami objevenemu voipu zdarma. Nevim, jak Vy, ale pokud ja uz nekomu do Evropy budu volat na pevnou linku, pak uz muzu rovnou volat prostrednictvim Skype (naprosto zdarma, ve vysoke kvalite a neomezene). Pokud volany doma nebude, nedovolam se mu tak jak tak. Navic 90% mych znamych v CR uz pevnou linku od Ceskeho Telecomu zrusila. Takze to bylo bleskove asi vsechno Wink
PRESNE TAK!!! On jinak je sice Skype levnejsi nez rada jinych provideru a i pohodlnejsi (zadne pitome mackani PINu) & kvalitni, ovsem ten den zdarma je ABSOLUTNI BOBMA!!!

DIKY SCOUTE
derek
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

aha, tak to ste asi zkouselim tu stranku, kdyz o tom vsichni tolik vite ze jo....skype je pres internet a to voipdiscount je ze vam zavolaj zpet, samo ze taky pres internet ale lepsi quali!! o hodne. nechapu ze tady kazdej musi mit vzdycky pravdu a kdyz napise nekdo jinej nazor tak se hned cejtej urazeny....hihi Laughing ale mozna ze si kazdej tak buduje ten svuj "idealni" svet a nechce mit za pravdu, ze je jeste neco jinyho.......zdar
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

derek napsal:
aha, tak to ste asi zkouselim tu stranku, kdyz o tom vsichni tolik vite ze jo....skype je pres internet a to voipdiscount je ze vam zavolaj zpet, samo ze taky pres internet ale lepsi quali!! o hodne. nechapu ze tady kazdej musi mit vzdycky pravdu a kdyz napise nekdo jinej nazor tak se hned cejtej urazeny....hihi Laughing ale mozna ze si kazdej tak buduje ten svuj "idealni" svet a nechce mit za pravdu, ze je jeste neco jinyho.......zdar

Bude to asi neco jako Lowratevoip
Ty maji ale tech Free zemí o něco více a je tam i Slovensko.

omezení:
Registered users get max 200 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. During your Freedays you can call all destinations listed as "Free" for free. When you have run out of Freedays, the normal rates apply. You can get extra Freedays by buying credit.
hoved

Registrace: 03. 01. 2007

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
derek napsal:

Bude to asi neco jako Lowratevoip
Ty maji ale tech Free zemí o něco více a je tam i Slovensko.

omezení:
Registered users get max 200 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. During your Freedays you can call all destinations listed as "Free" for free. When you have run out of Freedays, the normal rates apply. You can get extra Freedays by buying credit.
kolko freedays dostanem ked si kupim kredit tych 10 eur?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pocitace, Elektronika, Internet Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic