Norsko - totalitní systém sociálky krade cizincům děti

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Norsko - totalitní systém sociálky krade cizincům děti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2019 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Se mi to zda, nebo se Gejdolf snazi napodobovat muj styl psani ... a moc mu to nejde?

Ja rikal furt, ze me Gejdolf miluje a boji se to priznat. Laughing Embarassed

Opravdu mi to nejde, na to člověk musí docílit jakousi "intelektuální úroveň". Ale dost se to podobá.

Prostě jsem chtěl vyjádřit přesvědčení, že války s USA netřeba se Rusku nebo Číně bát. Pentagon často vůbec ani netuší, kde se nějaká země či lokalita ve světě nachází. Navíc v případě nějakého většího přesunu americké armády je vysoce pravděpodobné, že už pouhé havarie a všelijaká organizační nedopatření těchto přesunů by vedlo k úkrutným ztrátám na technice i životech !

Blíží se okamžik, kdy se USA ve světě již zcela dokonale zesměšní a to tak hodně, že rozumní Američané (pokud toto spojení slov samo není oxymoron) se budou chtít odstěhovat co nejdále a zapomenout na USA. To jsem zvědavý, kdy ti to blbrigu v tvém mozečku konečně "zapálí" a pochopíš, co seš ve skutečnosti zač. Zdejší špičkoví vlezci doamerickéhokonečníku - nebudu raději nikoho jmenovat - jsou politování hodní, ti však ale raději sedí doma. Buďto jim trocha funkčního rozumu zůstala, nebo je to pouhá lenivost. Vždyť nakonec i tady se sypou penízky za propagandu, že jo ...
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 4:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jakou to ma souvislost s danym tematem?
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
A jakou to ma souvislost s danym tematem?

To ty nejsi schopen pochopit, přesto se to pokusím v kostce naznačit !

Typický Američan je zblblý a nebo člověk v USA dlouhodobě žijící po cca 10 až 20 létech pobytu ve státech prostě zblbne na podobnou úroveň.

Neboj, blberigu, nejseš blbec jen ty sám, takto třebas zblbla i moje dcera, která už tam je 20 roků. A to navzdory mému úsilí ji od toho ochránit - prostě je z ní Američanka a totálně zblbla. Mi nezbývá, než doufat, že to zatím není nevratné...

U tebe nejen že nedoufám již v nic, naopak si nadšeně představuju, že i kdyby ses odhodlal z USA reemigrovat někam dopryč, že to dopryč se nebude rovnat Česká republika. Za moji osobu říkám, že idiotů vlastních tady máme i bez tebe dost.

Z reemigrace do Česka takových blbůrigů mám oprávněný strach - v absolutní většině, blížící se číselně výrazu 99,9% totiž se u těchto lidí jedná o vyčuránky, kteří byli čistě ekonomičtí migranti, nemělo to s komunisty a Husákem společného vůbec nic. Takových lidí tu není zapotřebí - vyžerte si tu svoji milovanou Amneriku "do dna" !!

Takže jestli nechápeš, jak to ssouvisí - zde máš náznak !

Norsko patří k těm zemím, které miluju velmi podobně, jako miluju Ameriku. Toť ona souvislost. Jsou to obě psychopatogenní společnosti, které by bylo nejlépe pomocí nějakého CLS tlačítka eliminovat jako škodlivou slepou vývojovou větev.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja porad neverim, ze nejaka "dcera" existuje, ale pokud ano ... wowza! Takova nenavist. Crying or Very sad

Jde takovemu cloveku vubec pomoct, ktery nenavidi uplne vsechny, snad mimo nejake zvrhle Putinovske obsese? Mira podcenuje Gejdolfa, kdyz rika, ze strili do vlastnich rad, ze bojuje proti vlastnim lidem. Jaky druh cloveka by strili na vlastni deti?

Nebo je snad jeste nejaka nadeje? Je to jeho neustale zvaneni o "re-emigraci" ze zapadu nejakou schizofrenni verzi zbozneho prani, aby se mu vratili deti? Mentalni projekce jeho deti na nas tady? Zajimava spekulace.

Kazdopadne je fascinujici videt ten relativne komplexni iluzorni svet, ktery si vytvoril. Jak strasne tezke je pro tyto lidi rozlisovat mezi realitou a fantazii.
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Ja porad neverim, ze nejaka "dcera" existuje, ale pokud ano ... wowza! Takova nenavist. Crying or Very sad

Jde takovemu cloveku vubec pomoct, ktery nenavidi uplne vsechny, snad mimo nejake zvrhle Putinovske obsese? Mira podcenuje Gejdolfa, kdyz rika, ze strili do vlastnich rad, ze bojuje proti vlastnim lidem. Jaky druh cloveka by strili na vlastni deti?

Nebo je snad jeste nejaka nadeje? Je to jeho neustale zvaneni o "re-emigraci" ze zapadu nejakou schizofrenni verzi zbozneho prani, aby se mu vratili deti? Mentalni projekce jeho deti na nas tady? Zajimava spekulace.

Kazdopadne je fascinujici videt ten relativne komplexni iluzorni svet, ktery si vytvoril. Jak strasne tezke je pro tyto lidi rozlisovat mezi realitou a fantazii.

Ty seš prostě a jednoduše Žvanil Žvanilovič Žvanilkin a naprosto nutně tvůj obvyklý projev u normálních lidí musí způsobovat pocit nevolnosti. Udivuje mě, že sis toho ještě nikdy nevšimnul !?!

Já jsem kdysi měl doslova tužbu poznat takového člověka, prostě jej zblízka prostudovat a posoudit, zda je něco takového možné. Stále totiž je ve hře varianta, že vůbec jako lidské individuum neexistuješ, hmmm

Já jinak se s tebou docela rád bavím, seš pro mě dobrým zdrojem zábavy - uznávám, že někomu by se mohla jevit jako zvrhlá. Přestal jsem od tebe očekávat, že bys projevil jakousi větší inteligenci a znalosti, seš evidentně poněkud prostý člověk s utkvělými myšlenkami, tak říkajíc až obsedantními obsesemi.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalsi fascinujici symptom - cokoli napisu, Gejdolf to okamzite odpapouskuje zpatky. Cim doslovneji papouskuje, tim vic je videt, jak se ho to dotyka. Velmi Gobbelsovske.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novaburzoazie.com/437557544/6725287/posting/v4news-polsko-barnevernet-polsko-vrac%C3%AD-%C3%BAder?fbclid=IwAR0YPTQIMEiXP71VTB3ZGvVywj2A65K4CBpPSQTG8iavAVuabMZLVwpR49A
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA