Američanka jako manželka

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Američanka jako manželka

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Romanu123
Anonymní

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 4:19 pm    Předmět: Američanka jako manželka Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj všichni. Zajímá mě, jak to chodí, když si vezmete za ženu američanku na území USA. Myslím to tak, že jestli si vezmete jako Čech američanku, tak jestli mate nějaké nároky na trvalý pobyt apod. Díky za odpovědi Smile)
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo mas naroky na to vodit ji do restauraci , kupovat drahy kabelky a velkej barak a dalsi veci
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mamouskova, ty ses desnej romantik Laughing Laughing
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 2:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ne ale americanky to tak maj rady Smile
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 3:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cesky taky, brumlo Sad
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Můžete mi prosím odpovědět na to, na co se ptám. Ten váš "suchej anglickej humor" mě nezajímá -__-
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a ty zas nezajmas nas Laughing
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Cesky taky, brumlo Sad

rozhodne ne v takovy mire jako americanky, cesky sou moc fajn holky ja na ne nedam dopustit, moje nejlepsi kamosky sou pouze cesky , chlapi amici sou fajn ale ty zensky ja nevim nak si s nima porad nemam co rict
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Myslel jsem, že tohle forum za něco stojí, a že to není jako ostatní fora, kde lidem říkají, že v USA šeženeme práci druhý den, budeme vydělávat 80.000 USD ročně a můžeme si koupit mustanga a jezdit s ním po Nevadě... Myslel jsem, že když se člověk slušně zeptá, bude mu odpovězeno na to, na co se ptá..
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Myslel jsem, že tohle forum za něco stojí, a že to není jako ostatní fora, kde lidem říkají, že v USA šeženeme práci druhý den, budeme vydělávat 80.000 USD ročně a můžeme si koupit mustanga a jezdit s ním po Nevadě... Myslel jsem, že když se člověk slušně zeptá, bude mu odpovězeno na to, na co se ptá..

A na co se ptas teda? Po svatbe s americankou,po vyplneni a odeslani dokumentu na imigracni (USCIS) a absolvovani zdravotni prohlidky,muzes cekat ze zadost o GC bude prijata. Nasleduji otisky,pak pohovor. Manzelka nebo jeji blizci musi byt sponzorem,tvuj vstup na uzemi USA musi byt legalni,zadne drogy a snatek nesmi byt zalozen z duvodu zisku papiru. Pri pohovoru se dokazuje hloubka vztahu,predkladaji se fotografie,sleduji
se body ktere mohou byt pro udeleni karty ci proti. I to se stava.

Vice si procti v tematech o Zelena Karta treba.
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
Big_Rig napsal:
Cesky taky, brumlo Sad

rozhodne ne v takovy mire jako americanky, cesky sou moc fajn holky ja na ne nedam dopustit, moje nejlepsi kamosky sou pouze cesky , chlapi amici sou fajn ale ty zensky ja nevim nak si s nima porad nemam co rict

Ses tady chvili Brook a nestacila ses adaptovat. Americanky jsou fajn,jen ne kazda bude TVA kamadka,to ale stejne I ta ceska ze?
Nektere cesky,nerikam ze ty,maji problem mit kamaradky v jinem prostredi. Dost jsem o tom slysela. Zase pak jako kamaradky vyhledavaji cesky.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Lynnet - díky. Odpověděl jsi mi na to, na co jsem se ptal. Smile
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Myslel jsem, že když se člověk slušně zeptá,

ty ses zeptal slusne? lol...kdyby to nebyla otazka kterou si muzes najit na googlu behem 3 sekund a pak nam nerikal ze te nezajimame ze jen chces svoji odpoved tak pak covek rad odpovi
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
brook napsal:
Big_Rig napsal:
Cesky taky, brumlo Sad

Ses tady chvili Brook a nestacila ses adaptovat. Americanky jsou fajn,jen ne kazda bude TVA kamadka,to ale stejne I ta ceska ze?
Nektere cesky,nerikam ze ty,maji problem mit kamaradky v jinem prostredi. Dost jsem o tom slysela. Zase pak jako kamaradky vyhledavaji cesky.

a co jsi o tom slysela ? ja myslim ze to bude muj pripad, jako co se tyce chlapu tak s tema se da bavit v pohode ale ty americanky proste je to takovy falesny cely s nima ten rozhovor...mona sem jen nenarazila na dobry.ale tezko se adaptuju co se tyce smyslu pro humor a tak. to ma proste covek v sobe zabudovany a tezko dyz se celej zivot smeje necemu se zacne smat necemu uplne jinymu ...
atom1962

Registrace: 04. 11. 2010

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
jo mas naroky na to vodit ji do restauraci , kupovat drahy kabelky a velkej barak a dalsi veci
zapomels ze neumej varit a budes s nima mit hlad....
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:
brook napsal:

Tak bude varit on,nebude prvni chlap co vari dobre a rad.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing

Hurvajz je podle IP v CR a vy tady rozebirate, kdo komu bude varit. Je to nejaky ctrnactilety, ktery videl zenskou jenom u tatky v Playboy a jak psala mamca, neni dost chytry na to, aby pouzil Google. Dela si z vas prdel.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

atom1962 napsal:
brook napsal:

to si pis, a radsi byt o hladu nez jist ty jejich zmrazeny FAKE jidla ze supermarketu ohraty v mikrovlnce
jak rikam zlaty cesky holky Laughing Laughing
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Laughing Laughing

Hurvajz je podle IP v CR a vy tady rozebirate, kdo komu bude varit. Je to nejaky ctrnactilety, ktery videl zenskou jenom u tatky v Playboy a jak psala mamca, neni dost chytry na to, aby pouzil Google. Dela si z vas prdel.

me je to jasny ja sem se mu tim prvnim prispevkem snazila vysvetlit ze je sice hezky ze se nekde doslech ze tim muze ziskat trvaly pobyt ale neni tak lehky sehnat tu manzelku zvlast pokud nema dostatek na konte.a uz vidim jak se kazda americanka bude hrnout aby si vzala cecha co ji chce jen pro papiry takze myslim ze on tuhle otazku ani nebude muset resit pac k tomu prravdepodobne nedojde
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
atom1962 napsal:
brook napsal:

to si pis, a radsi byt o hladu nez jist ty jejich zmrazeny FAKE jidla ze supermarketu ohraty v mikrovlnce

americanky uplacaj nechutnej cupcake, z kteryho je mi spatne jen pri pohledu na nej a pro ne je to nejvetsi veledilo v kuchyni. bych chtela videt americanku ktera udela svickovou
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 3:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
brook napsal:
atom1962 napsal:
brook napsal:

americanky uplacaj nechutnej cupcake, z kteryho je mi spatne jen pri pohledu na nej a pro ne je to nejvetsi veledilo v kuchyni. bych chtela videt americanku ktera udela svickovou

Neudela,pokud nema ceske koreny. Zase ale nikde jinde se tohle nevari ani neji. Myslim ze kazdemu cechovi je jasne ze ceska kuchyne je pro cechy,zato treba mexicka,italska ci cinska v USA vevodi.
Ceska kuchyne neni spatna,ale pokud nekde jdu,kdo ji pripravuje,tak v kuchyni stravi cely den predtim a jeste pul dne navic,nez neco cim se ta kuchyne vyznacuje, uvari. To je me docela lito takove obeti hostitelu.....)))
Zivot neni treba travit jen v kychyni.
Na to v USA moc nejsou,tak si zajdou na jidlo ven nebo maji doma nekoho s talentem k vareni. Me treba z ceske kuchyne toho moc nechutna,nejsem na knedliky.
Zlate ceske holky co umi varit cokoliv dobre a rychle, moc jich neni,ale jsou.

Vareni ale uz ani v Cesku u mladych lidi neni v oblibe,pokud maji na to,stravuji se v restauracich take.
Mluvim spise jeste o mladsich rocnicich nez ty Brook,ale me netere nevari ani jedna,bohuzel...nebo bohudik....proste je to nebavi. Uz ani jejich mamka nevarila,teple jidlo venku,doma caj a salaty nebo parky...kdyz jsou lidi v praci a ve skole,tak se toho stejne moc doma nenavari,mozna tak gulas nebo zeli na tyden. To ale neni zrovna nic o cem bych snila...

Ja osobne varim max. 2 krat tydne,take me nebavi byt v kuchyni a varit jidla ceske babicky nebo Ceske Kucharky. Rodine neprijde ze ji zanedbavam....manzel ale take neni levy na vareni a kdyz se mu chce,tak uvari.
JInak ja nemam za to ze americanky neumi varit,mam zkusenosti ze umi. Tve americke kamaradky zase neumi. Stejne jako kazda ceska neumi nebo nechce nebo nemusi varit.

Brook,ty umis varit?

To jen k tem preferencim.....pro vztahy neni nezbytne umet varit,pokud teda kluk neni mamanek co vyrostl na ceske kuchyni.

Me ale proste jen prijde ze se ze ptal,tak na tom nic neni. Holky jsou na tom stejne...a neni jich malo co chteji do USA a manzelstvi jim prijde jako nejsnadnejsi cesta a vi toho dohromady asi tolik co tenhle kluk.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Líbí se mi ta vaše arogantnost a namyšlenost. Když je někdo v Čr a vy v USA, tak se hned povyšujete na něj. Ve 14 letech jsem možná tak hrál fotbal před barákem idiote. Ne, 14 mi vážně není. Nevím na co si pořád hrajete. Někdo se slušně zeptá a vy ho hned musíte srazit ke dnu, nebo ponížit. Protože jste asi moc tupý na to, abyste napsali něco jako (Promiň, ale v USA to tak lehký neni, to co chces asi nepujde). Vy hned píšete samí hovadiny okolo, jako kdyby jste byly nějací kingové. Přitom stejně jen čistítě stoly v Mc Donnalds nebo utíráte prdel málýmu amíkovi kterého hlídáte, protože na nic víc dle vašeho vyjadřování stejně nemáte. Skočte do potrubí Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
brook napsal:

1) Mamouskova, povidas si sama se sebou?
2) Ty umis udelat svickovou?
3) Chlap, ktery chce zenskou do kuchyne, nevi, co s ni delat v loznici.

Laughing Laughing Laughing
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo povidam sama se sebou uz dlouho pac tu nemam zadny cechy:( a ja na vareni nemam cas ale umim. je to fakt blby no ze ceska kuchyne to aby covek stravil celej den v kuchyni
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a btw u holek je vetsi sance ze se provdaj. navic nebudu raidt pac tohle tezce odsuzuju, treba mi az tak nevadi ilegalni prace a dalsi veci ale snatek kuli GC mi prijde fakt smutny
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA