Rusko ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Rusko ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Ja jenom rikam, ze kdyby udelal Gejdolf to, co delas ty, tak by ses vztekal a loucil se s nama zase.

Hlavne ze ty tady nenapadas lidi Rolling Eyes
Proc myslis ze uz tu nikdo nepise Idea Exclamation Wink
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 2:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas stesti, ze Gejdolf si s tebou tak rad povida, ze i kdyz se navazis do jeho fiktivni dcery, tak te ma porad rad.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 3:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdodatek s Gejlink z Gejnovinek:

http://www.novinky.cz/zahranicni/389826-usa-take-hodne-zabijeji-zastal-se-trump-putina.html

Vypada to, ze mela Lynnet pravdu.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Gejdodatek s Gejlink z Gejnovinek:

http://www.novinky.cz/zahranicni/389826-usa-take-hodne-zabijeji-zastal-se-trump-putina.html

Vypada to, ze mela Lynnet pravdu.

V čem by asi tak Lynnet mohla teoreticky mít pravdu ???
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 3:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom, ze jsi uprchly analni logik z Betelgeuse.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
http://www.lidovky.cz/vypravi-straslivy-pribeh-ruskych-vezeni-objevila-v-nich-ty-o-nichz-nevedel-ani-kyjev-gaz-/zpravy-svet.aspx?c=A160708_164058_ln_zahranici_msl
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1891472-falesny-konzulat-neexistujici-republiky-v-ostrave-maji-mit-zastoupeni-donecti
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 1:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolf vytahne zpod polstare stranicky prukaz KSC, ze skrine uniformu Lidovych milici a jde se hlasit o job ... pokud to teda nezalozil on.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zpravy.idnes.cz/bellingcat-analyza-rusko-ukrajina-donbas-boje-valka-medaile-pq0-/zahranicni.aspx?c=A160901_121838_zahranicni_jw

To se muze stat jen v Rusku. Jedete si na dovolenou do ciziny a po navratu vam armada udeli medaili.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://dennikn.sk/minuta/534623/

Laughing Laughing Laughing
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 5:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://tn.nova.cz/clanek/privezte-sve-rodiny-zpatky-do-vlasti-naridil-rusum-putin.html
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě Putin bude ovlivňovat volby v US právě předstíráním, že začíná válka.. Mnoho primitivně myslících lidí v US by v době války preferovalo Trumpa.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zpravy.idnes.cz/falzifikace-dejin-rusko-0sb-/zahranicni.aspx?c=A161031_165010_zahranicni_mlb

Putin má svůj tým a my máme Gejdolfa, který nám to vysvětlí, jak to tenkrát doopravdy bylo.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady už to jede:
http://zpravy.idnes.cz/v-praze-se-chystal-prevrat-tvrdi-ruska-televize-o-srpnu-1968-pao-/zahranicni.aspx?c=A150529_092323_zahranicni_vez

Dobře si pamatuju prababičku jak mi vyprávěla jak to ve skutečnosti bylo a kolik tady u nás Rusové postříleli na náměstí lidí a zdevastovali domů. Dodnes tam je památník obětem Ruské invaze.

Putin prostě všechno vsází na psychologické zbraně, bohužel mu to funguje. Poštval lidi naší země proti sobě a napětí se stupňuje. Cílem je destabilizovat politickou situaci a opět naší zem zabrat. Zatím to nevypadá, že by se ho někdo v ČR snažil brzdit. Jestli někdo uvažuje o návratu po delší době, doporučoval bych to nedělat.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle "vymastenej" je take ten Petr Michalu, co jsem o nem sem dal clanek Confused
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65509640-rusove-se-pokusili-o-prevrat-v-cerne-hore-planovali-zabit-premiera-pripomina-to-donbasky-scenar
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65509640-rusove-se-pokusili-o-prevrat-v-cerne-hore-planovali-zabit-premiera-pripomina-to-donbasky-scenar

Rusove chteji zjiskat zpet svoje spojence Wink
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Očekávaná událost dne: Gejdolfův report z dnešní Putinovi tříhodinové tiskovky.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Očekávaná událost dne: Gejdolfův report z dnešní Putinovi tříhodinové tiskovky.

Máš smůlu, čolgošu !

Kdo má zájem, ten se dívá naživo. Kdo nemá zájem, ten se na to prostě nedívá.

Proč bych já měl komusi, kdo se na to dívá, o tom měl navíc referovat ? Jakože bych pochyboval o jeho vlastním rozumu ?

A proč bych já měl někomu, kdo o to nemá žádný zájem, o tom měl referovat ? Já nejsem propagandista, který furt komusi cosi tlačí do mozku, co on sám nechce !

Přece i zde, když tady na foru cosi napíšu o světové politice či globální ekonomice - koho to nezajímá, ten nechť to prostě nečte ! Vůbec nechápu, proč se tady do mě kdekdo naváží a furt fanaticky, freneticky a idioticky stále adoruje vše z USA, vše ze Západu. A mi nadávají, že snad Ameriku a Západ jen pomlouvám.

Vše přitom pouze čistě per huba, na úrovni sveřepě axiomatických tvrzení a provolávání slávy USA. Fakta a argumenty nula nula nic.

Co jste to tady za lidi, hmmm... Vy snad máte jakési mindráky. Vám už asi všechny ty holyvůůůdské sračky tak vlezly na mozek, že normálně již myslet vůbec neumíte.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:

A proč bych já měl někomu, kdo o to nemá žádný zájem, o tom měl referovat ? Já nejsem propagandista, který furt komusi cosi tlačí do mozku, co on sám nechce !

Přece i zde, když tady na foru cosi napíšu o světové politice či globální ekonomice - koho to nezajímá, ten nechť to prostě nečte !

ty si snad největší odborník kterého znám na lhaní veřejně i sám sobě.

Když chodíš na fórum lidí se zájmem o Ameriku a dokola tady neustále propaguješ hnusné teorie o tom že USA jsou fašisti a zloději, nebo vrazi, to je uplně stejné jako by si přišel na fórum nadšenců italských aut a dokola jim tam cpal, že italské auta jsou nejhorší pojízdné rakve. A pak by si směle prohlásil, že jestli se to někomu nelíbí ať to nečte.

Krom toho naše fórum tady nemá v popisu práce obhajovat politiku USA jak se mylně domníváš. My tu nejsme obhájci politických kroků USA. Ty si tady rozjel nějakou svojí válku a vlastně tu jen naprázdno střílíš své vlastní lidí a obhajuješ zájmy cizího státu.

Sám si několikrát prohlásil že na naše fórum chodíš bojovat a že se tu cítíš jako na poli nepřítele, což jasně dokazuje že sem chodíš jen dělat svojí propagandu.

Proč tedy nyní tak nestydatě lžeš a překrucuješ realitu která je tak snadno vidět?
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdofe, ty jsi tou nenávistí k nám tak zaslepenej, že už ani nerozpoznáš ironii.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Gejdofe, ty jsi tou nenávistí k nám tak zaslepenej, že už ani nerozpoznáš ironii.

Jeho obrovska betelgeusacka yntelygence nachazejici se v jeho analne-logickem centru maximalne objektivni analni-lizy mu nedovoluje rozpoznani primitivnich pozemskych diskuznich nastroju jako ironie, sarkasmus a satira.

... a bozi hlas v jeho hlave mu zapomnel rict, ze si z nej delas (_!_)

Long live Emperor Of Dune Exclamation Exclamation Exclamation
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

To vysvetluje, proc mu porad nekteri veri, ze ma dceru v USA a ze neni komanc jak poleno. Laughing Laughing Laughing
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
Petr Gejdoš napsal:

Přece i zde, když tady na foru cosi napíšu o světové politice či globální ekonomice - koho to nezajímá, ten nechť to prostě nečte !

Když chodíš na fórum lidí se zájmem o Ameriku a dokola tady neustále propaguješ hnusné teorie o tom že USA jsou fašisti a zloději, nebo vrazi, to je uplně stejné jako by si přišel na fórum nadšenců italských aut a dokola jim tam cpal, že italské auta jsou nejhorší pojízdné rakve. A pak by si směle prohlásil, že jestli se to někomu nelíbí ať to nečte.

Krom toho naše fórum tady nemá v popisu práce obhajovat politiku USA jak se mylně domníváš. My tu nejsme obhájci politických kroků USA. Ty si tady rozjel nějakou svojí válku a vlastně tu jen naprázdno střílíš své vlastní lidí a obhajuješ zájmy cizího státu.

Sám si několikrát prohlásil že na naše fórum chodíš bojovat a že se tu cítíš jako na poli nepřítele, což jasně dokazuje že sem chodíš jen dělat svojí propagandu.

Proč tedy nyní tak nestydatě lžeš a překrucuješ realitu která je tak snadno vidět?

Nu tedy tak... Confused

1. Svoji podle tebe "excelentní a odbornou vylhanost" - to nechám stranou. To jsou jen slova o slovech. To je nic o ničem. Fakta mluví !

2. ad "forum pro lidi se zájmem o Ameriku..."

Já chodím i na jedno odborné ekonomické forum - ekonomika je jeden z mých koníčků. Tam jsem v dost podobném postavení jako tady na Chicago. Tady jsou lidé, co si libují v Americe. Nu a tam na tom ekonomickém foru se slizají takoví ti, co se živí sledováním cvrkotu na burzách" a tzv. "dělají obchody".

Samozřejmě, že jsem neopoměl je přirovnávat ke středověkým lapkům ! Oni rádi drandí na burzách a říkají tomu poctivá práce a já jím tam vždy říkám, že jsou obyčejní zloději. Hmmm, taky tam ze mě nejsou šťastní !

Ovšem tu i tam mám PRAVDU a nic než PRAVDU !

Amerika ničí celý svět, neříkám, že miro ničí celý svět, neříkám že bigoš ničí celý svět. Vy si tam ale žijete jak ti lapkové, akorát ty zlodějny za vás dělá někdo jiný a vy tomu děláte stafáž. Dáváte tomu zdání legitimity a jste "drobečky se stolu" korumpovaní, abyste tu skvělou Ameriku hájili. No a po mě chcete, abych to považoval za správné a ještě snad vás za to chválil.

3. Kde překrucuju realitu ? Jak překrucuju realitu ? Co tím vlastně myslíš ? Ukaž mi to, co to vlastně je, o čem mluvíš !

Pane miro !

Všimej si, že když se tady bavíte o nepodstatných věcech, nemíchám se nijak "do řeči".

-Řešte si v poklidu, že americké auta jsou nejlepsí na světě - sice zaručeně nejsou, ale nekecám vám do toho. Připadlo by mi to dětinské.

-Řešte si v poklidu, kde je v Chicago ta nejlepší hospoda, ani toho vám nekecám, jednak o tom nic nevím a druhák i to by mi připadalo dětinské se do toho míchat.

-atd, atp - do těchto debat se nepletu, nemají vážný dopad na svět, na můj svět.

Ovšem co na můj svět dopad má, to je rozbombardovaný Afghanistán, Irák, Syrie, Libye, Jemen, Vietnam a spol. Odtamtud dříve proudily a opět dnes proudí miliony běženců sem, do Evropy. Idioti z Ameriky tam chtěli dělat demokracii a pak nad tím mávnou rukou a jdou bombardovat vedle. A to ovšem je taky a spíše ta skutečná Amerika !

Americká armáda rozvrátila celý svět a co kde šlo ukrást, kde šlo udělat nějaký špinavý kšeft - to si americké super-elity ztransformovaly na bilionové zisky. A o tom já tady mluvím a snažím se vás přimět, abyste pochopili, že i vy za to nesete odpovědnost. De facto nesete odpovědnost i za ty vyvražděné Indiány.

Nu a tím vás asi do morku kostí seru, protože vy to nejen tušíte, vy už to nejspíš totiž víte, že to tak je ! Dneska ale vám to končí - Trump přišel udělat Ameriku opět velkou, ale nemylte se ! Amerika již nikoho k ničemu donutit nedokáže - již na to nemá sílu. Trump může opět udělat Ameriku velkou, ale s takovými Američany, jak se tady prezentujete vy to prostě možné nebude. To se vám snažím sdělovat. A vy znova a znova strčíte pštrosím způsobem hlavy do kupy sraček a jste spokojení - Gejdolf tu jen tak blábolí nesmysly...

Vážení, vy jste tady věcně na vážná témata neutrousili nikdy snad ani slovo - jenom ze mě vždy děláte lháře, propagandistu, putinovce a pod.

Budiž. Váš problém, já mám svědomí čisté.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdolfe, zaloz si, takove forum jako granpa Simpson. Ceskou verzi pro stare soudruhy, jako jsi ty. Konecne budes mezi svymi Laughing Laughing Laughing

oldcoot.com why today stinks granpa Simpson.png
 Description:
 Filesize:  179.54 KB
 Viewed:  29276 Time(s)

oldcoot.com why today stinks granpa Simpson.png

czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde Zeman za Gejdolfem a povídá: "Švýcaři vyhráli a máme soupeře pro čtvrtfinále."
Gejdolf: "Proti komu hrajeme?"
Zeman: "Proti Česku!"
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nechoď demonstrovat, jdi se učit, zpívá ruské mládeži blondýna v kraťáscích

Zpěvačka Alisa Vox přišla s písní Mališ (Chlapeček), kde zesměšňuje a poučuje mladé Rusy, kteří se zajímají o politiku a kritizují tristní stav demokracie v zemi. Všeříkajícím detailem je i to, že zpěvačka zakázala psát k videoklipu komentáře.

https://www.novinky.cz/kultura/438279-nechod-demonstrovat-jdi-se-ucit-zpiva-ruske-mladezi-blondyna-v-kratascich.html
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt červen 01, 2017 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://tema.novinky.cz/rusko
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 9:25 pm    Předmět: Merkelove vadi novy balicek americkych sankci proti Rusku Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/441007-merkelova-ma-obavy-z-protiruskych-sankci-ktere-chystaji-usa.html

Business je business a kdyz jde jen o udajne ruske vmesovani do USA..? Angela si pamatuje spise to americke... Putin je jeji oblibenec a v situaci,kdy Amerika vycouvava ze sponzorovani nevyhodnych projektu, se i Merkel a jeji Evropa vyhranuje. Business je business a vsechno ostatni, jsou gesta.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA