Rusko ...

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Rusko ...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta
Autor Zpráva
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 9:31 pm    Předmět: Rusko ... Odpovědět s citátem

Idea Nějak Putina nemusím, ale tohle by se melo prosazoval ve vsech statech Exclamation

Putin.jpg
 Description:
 Filesize:  114 KB
 Viewed:  31881 Time(s)

Putin.jpg

Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 10:52 pm    Předmět: Re: Rusko ... Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Idea Nějak Putina nemusím, ale tohle by se melo prosazoval ve vsech statech Exclamation

Jak to chces prosazovat na Statech jez jsou ze zakladu pristehovalci z celeho sveta?
Australie,NZ,Kanada,USA....? Puvodni obyvatele by se meli zacit bourit ne?
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 11:49 pm    Předmět: Re: Rusko ... Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
REJPAL napsal:

Jak to chces prosazovat na Statech jez jsou ze zakladu pristehovalci z celeho sveta?
Australie,NZ,Kanada,USA....? Puvodni obyvatele by se meli zacit bourit ne?

Kazdy at si dela co chce, ale at nevyhazuje do povetri budovy a nestavi Mesity Idea Wink
Petr Gejdoš
Soviet partisan

Registrace: 25. 08. 2007

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak toto jsem nečekal, že takové tema rozjede zrovna Rejpal.

Putin toho napovídal v Rusku i všude po světě hodně a málokdy se jednalo o nějaké blbosti. Ten člověk (=Putin) je skutečně zachráncem Ruska a s úctou smekám klobouk - který sic nemám, ale mluvit o tom můžu.

To, jaký obrázek má o Rusku a Putinovi obyčejný člověk kdekoli na tom "demokracií požehnaném Západu" - to je výsledek urputné nepřátelské až válečně psychotické propagandy, která by teoreticky mohla být žalovatelná u nějakého mezinárodního soudu pro válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a lidským právům a to jako skutečný zločin - kdyby to ovšem mělo vůbec nějaký smysl. Smysl to nemá samozřejmě vůbec žádný, protože všechny ty soudy jsou nástrojem v rukou právě těch super-elit, které by byly takto žalovány.

Je to o to více pzoruhodné proto, že dokonce i v Hitlerově Německu se konal podobný soud - tzv. Lipský proces - s podezřelými ze zapálení Reichstagu a považte ten paradox - nějaký Dimitrov v tom nejfašističtějším fašismu té doby se úspěšně u toho fašistického soudu hájil a obhájil. Kdyby se konal podobný soud dnes třebas v Haagu u Mezinárodního soudniho dvora, kde by Rusko zažalovalo státy EU nebo USA z nepřátelské propagandy, vedoucí k vytváření válečné psychozy a přípravě války - byl by to v konečném důsledku pouze teatrální krok, který by byl využitý přesně naopak v neprospěch Ruska masivní propagandou. Takhle vypadá "demokracie v pojetí Západu" a samozřejmě neopomenu pojmenovat hlavního představitele USA.

Nu a uvidíme, podle reakcí na tento můj příspěvek, kolik opravdových demokratů se ozve, aby svým "fundovaným pohledem na věc" potvrdili, ať přímo nebo nepřímo, že mám pravdu.

Nevím, nevím, jestli si vůbec pan Rejpal uvědomuje, jakou vlastně otevřel Pandořinu skříňku...
borekt

Registrace: 30. 11. 2012

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele ja ho beru a uznavam,ze odvratil intervenci v Syrii,i o to se snazi v Libii i s Cinou tam to ale neproslo.
Je mi lito kazdeho civilisty,kterej se snazi poklidne zit a najednou prask a zasahne ho strela z dronu,to je svinstvo prvni tridy,nenavidim fanatiky(na prachy)kdyz vyhladeji celou krestanskou vesnici,proc se o takovych vecech nepise v Zapadni Civilizaci???
Putin je chytrej clovek,ale propaganda???z nej dela kreaturu.proc?nebot z neho maji strach,je nevyzpitatelnej v reseni politickych situacich
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borekt napsal:
...proc se o takovych vecech nepise v Zapadni Civilizaci???
Putin je chytrej clovek,ale propaganda???z nej dela kreaturu.proc?nebot z neho maji strach,je nevyzpitatelnej v reseni politickych situacich

Citoval jsem záměrně tu část, která je otázkou a zároveň odpovědí - ale souhlasím s celým.

Dnes v době tisíců kanálů na satelitech není problém koukat se na obě strany počínající se rýsovat válečné linie. Mám výhodu že dobře rozumím ruštině a nakonec i ukrajinštině.

Z celého toho kolem Ukrajiny je mi "blujno".

Světová válka v mediích na Západě již běží na plné pecky - je to již jen otázka času, kdy přestane být virtuální. Putin by byl blázen - a to on vskutku není - kdyby si myslel cokoliv jiného a nepřipravoval přežití Ruska s plnou váhou odpovědnosti.

PS - uvidíme a vlastně již vidíme v praxi a zblízka, jak vypadá tzv. "zpětný ráz" v oblasti vědění tak výsostně nefyzikální, jako je politologie. Jen naprostý blbec rozkope vosí hnízdo, jsa oblečen v rouše adamově... tedy jsem fakt zvědavý "na plán C", protože EU zrovna do toho vosího hnízka kopla a vidět jsou jaksi zatím jen dva plány, jeden horší než druhý. Obrazně - Amerika se zatím z povzdálí směje "pod fousy" - zatím. Uniklý telefonát té jakési americké diplomatky, jak se na věci dívá Amerika, to ale prozrazuje, že Amerika jakby ani nevnímala, že v tom nastávajícím drama bude hrát tu nejvíce tragickou roli. Kdyby se mě to bezprostředně netýkalo - nazval bych to povedenou tragi-komedií.

Nevím, jak dlouho ještě bude fungovat internet, tedy vzpomeňte si na mě, až uvidíte a pocítíte na vlastní kůži ty výsledky... pak už si o tom nepokecáme totiž. Confused
borekt

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naposled se tady vyjadrim k Ukrajine-kdo mi dal pravo se vyjadrovat o lidech a jejich skutcich vnedavne dobe?-
Kde je pravda?pravda o deni na Ukrajine v podstate neexistuje,neb kazdy ma svoji pravdu,a to co nam nekdo snazi vtlouci do nasich hloupych hlavicek,je zase jeho pravda.My situaci hodnotime spoza nasich PC a co se nekde docteme a nekde shledneme.Kde mame ale jistotu,ze je to opravdu tak ,jak se nam to predklada na stribrnych podnosech.
Nikdo z nas tam nebyl,aby se mohl zeptat obycejneho hospodare,zamecnika,inzenyra,lekare,myslim v dobe teto krize.
Shrnu to-co clovek, to nazor,je to jako ve fotografii-je mi blizka,proto to srovnani,-nazor na dobro az vynikajici fotografii neexistuje,i dobra fotografie se da pohanet a spatna vychvalit do nebe
.Tak-ze,jestli chce te si udelat vlastni objektivni nazor ,jedte tam a muzete "bojovat"na jedne nebo druhe strane barikady,vse v ramci sveho presvedceni a rozhodnuti,Jinak jsou to jen plane reci k teto situaci.
Kritiku je mnoho,ale nikdo si nechce spinit rucicky,neb nevi co bude zitra,........
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem rád že alespoň na něčem se shodnete a nehádáte se. Máte u mě každý deset bodů Wink
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro !

Možná se tomu velmi podivíš, co teď napíšu. Já se totiž doppravdy strašně nerad hádám ... zbytečně.

Ale musím si již veřejně a důrazně postěžovat - to co napsala jako reakci na mě Lynnet přímo ve vláknu "Ukrajina" - to je urážka zdravého lidského rozumu a nemůžu tedy již značně podrážděně nereagovat.

Musím konstatovat, že jsem se zřejmě trapně spletl a skutečně tady na takovém foru nemám co pohledávat. Na druhou stranu - ono je to vlastně jedno. S tou až zrůdnou mírou propagandistického zblbnutí se stejně asi již nedá nic dělat. Děj se vůle Páně !
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 2:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vule Pane se nedela. Ale rek bych, ze se delo to, ze jedna pani mela dost jednoho vola. Skoro to same. Vysledek - vlakno zamecene. Ted je otazka, jestli to Miro nebo Mlynek zase neodemknou Idea
borekt

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Vule Pane se nedela. Ale rek bych, ze se delo to, ze jedna pani mela dost jednoho vola. Skoro to same. Vysledek - vlakno zamecene. Ted je otazka, jestli to Miro nebo Mlynek zase neodemknou Idea

..a klice spadli do kanalu... Laughing
borekt

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 2:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jsem VUL,toto je mimo me chapani,ale i vul muze spatne chapat,ne?
Nejsme nahodou dospeli lide???
odpovim si sam,NE NEJSME,jinak by jsme se nesnizili k tomu co zde predvadime,a toto vse ctou i lide jinde ve svete,neb je to verejny a NE SOUKROMY web,asi se opet pletu,
hlavne ze nam nehrabe....
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 3:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

borekt napsal:

hlavne ze nam nehrabe....

Samozrejme, ze nikomu nehrabe Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Jenom nekteri z nas jsou navstevnici z Betelgeuse.

borekt

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 3:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsi mne uklidnil Smile
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 3:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten bude zitra zurit, az zjisti ze mu tady "zamorujete" jeho diskuzy Laughing Razz
borekt

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 3:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vztek je nepritel rozumu,ja to znal, Laughing
uz to mam na haku
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 3:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Ten bude zitra zurit, az zjisti ze mu tady "zamorujete" jeho diskuzy Laughing Razz

Zurit bude, az zjisti, ze ma zamcene to vlakno v US Ekonomice. Kdyz si vzpomenu na ty prasarny, ktere psal, kdyz jsem mu smazal ten duplikatni prispevek Laughing Laughing Laughing Dostane aneurysm.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 4:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted mu jeste muze nekdo zablokovat tu diskuzy o 3. svetovy valce a dostane slak Wink
borekt

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 4:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je to co mi neslo do hlavy,jak nekdo je sprostej,druhej mu to vrati a pak se ten prvni rozciluje ze jsou na nej sprosti,jo to je zakon akce a reakce,skoda holek co se naoprdli a odesli ale chapu je,prece se nenechaji sproste urazet
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S Ruskem to nevypadá moc dobře
http://news.yahoo.com/russia-why-63-important-number-days-233355257--abc-news-topstories.html

Je zde pěkně vidět přísloví, že když se dva hádají třetí se směje. Protože Čína se mezi tím stává nejsilnější ekonomikou světa Smile

Ekonomické sankce jsou nepříznivé jak pro Rusko tak pro USA a Evropu.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/komentare/356506-ocima-sasi-mitrofanova-kucharcini-potomci-ridi-rusko.html

jen několik málo známých faktů
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrovský: Válku Ruska proti Ukrajině zbaběle nazýváme krizí

http://nazory.aktualne.cz/rozhovory/dobrovsky-valku-ruska-proti-ukrajine-zbabele-nazyvame-krizi/r~a6ea77fca79e11e4a10c0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1

Pěknej rozhovor....Jen blázen si může myslet, že Rusko nepodporuje válčení na Ukrajině.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 12:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je výborný článek, skutečně. Vynikající propagandistický syžet. Na tom lze najít všechno, ale úplmě všechno, co by správný lhář propagandista něl ovládat. Bravo panu Dobrovskému. Já bych jej přijal..

Jinak, pane czolgos !

Je otázka, co vůbec víš o světě, ve kterém žiješ. Můžeš mi alespoň potvrdit, že skutečně bydlíš v jakémsi Prague ?

citace:
A co by nás čekalo?

Čekalo by nás pravděpodobně to, co jsme již jednou prožili. Stali bychom se znovu nesvobodným a nedemokratickým satelitem Ruska. A je jedno, jestli by to bylo pod ekonomickým nátlakem, nebo tak, jak se o to snaží nyní Rusko na Ukrajině.

Já vždycky každému říkám to samé - nalži si sám sobě co chceš, to je tvůj problém. To mluví o sobě samém. Povinností rozumného člověka je ty lži poznat a pohrdat jima. Druhá možnost je uvěřit a stát se ovcí - BÉÉÉ BÉÉÉ !
borekt

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 1:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim,ale muj nazor na deni na ukrajine?
Dneska kdo ma diru do zadku,a daji mu prostor v nejakem platku,tak se snazi strasit ruskem,ale nepolozi si otazku proc toto vzniklo?ze ma kazdy narod pravo na sebeurceni?to prce neplati kdyz jsou v tom zajmy o nerostne bohatstvi,o urodne plochy....zapomina se na umluvy-NATO neposune hranice...obcane donecka a luhanska se nechteji podridit kijevu,mohl bych pokracovat.Trebarusko ma na vychode Ukr. sva vojska,bez jedineho hmatatelneho dukazu-kijevu se neda verit.Ze vojska??? uk.maji us zbrane a canadske tez-misto dek a munduru jsme tam poslali starou nepotrebnou vojenskou techniku,na to jsou dukazy-ukrajinci prece meli zbrane ruske vyroby ted je tam zapadni technika,to je ale jednou,rusove tez dodavaji zbrane-je to obrovsky obchod,tak ze merit stejnym metrem a ne ze jen rusove...
Dnes jsem cetl clanek nejakeho pana,ktery obhajoval banderu a jine veci,treba boj 200 let trvajici,za samostatnost ukrajiny,s zamhorenyma obema ocima se tomu docela da verit,ale clovek musi byt slepy,hluchy a neznajici dejepis,coz me nehrozi.Ovsem dodatek je -ze zije na ukrajine.Ono je dnes mnoho lidi,co pisi,kteri ziji prece na ukrajine.To je to same jako disidenti,tech je dnes jako maku v makovici,je smutne ze jsou lide co takovym vecem veri,je ale da se rict omlouva mladi a spatny prospech z dejepisu a vira v cesky tisk.Jsou lide co nezazili komunismus ale vi jake to bylo.My co jsme to prozili,se tomu musiime smat.Za vsechno muzou ted! rusaci,drive to byl zapad a imperialiste,tak to prece psalo rude pravo,svobodne slovo,zemedelske noviny a lidova demokracie,jo a jeste denik Prace!!!tak to prece musela byt pravda,dnes to jsou lidovky,mlada fronta dnes,novinky ,aktualne atd.Je to stejny,porad propaganda.Je ale s podivem,ze tyto platky nepisi,ze v senatu sedidi komous vedle komouse,v parlamentu?take ale ted jsou tam deticky komousu.To prece nikomu nemuze vadit,oni se se svoji minulosti vyrovnali, a museli tam byt aby strany rozvraceli zevnitr.Zase aspon trochu srandy v te zatuchle kotline.
Vsicni zapomeli ze se rusko zmenilo a dela si svoji politiku,coz se na zapade nelibi,i kdyz tadyziju.
Propaganda funguje,zabery z CBC,lide nemohou moc rusku nakupovat,budto neni zbozi,a nebo penize,coz nekomu toto zpravodajstvi ujelo a lidi nakupovali jako normalne,ale zpravodajka si dala do kosiku jen sacek s pohankou...
Videl jsem ale jak lide v donecku se ptali zajatcu proc zabijeji deti a civilisty,odpoved-budto zadna a nebo brek.Nemeli by je vymenovat-muj nazor-ale jako s nemci-znova budovat a opravovat co znicili.Silne mi to pripomina jugoslavii,podobnost ciste nahodna?ne kdyz se tam vybudovala us,zakladna kde je udajne az! 70 000 vojaku,je to jedna z nejvetsich zakladen v evrope.Je smutne ze se dokaze zabit clovek,dite,jen kvuli jinemu nazoru,kvuli jinemu nabozenstvi-pravoslavi-znasilnit a uskrtit zenu v osmem mesici tehotenstvi,zpalit zavrazdene obeti-odesa-proc tento svet je tak zly a nevazi si lidskych zivotu?za vsim dnes hledejme prachy-driv to byla zena,jo i tak by to slo,nulandova ,albrightova.clintnova...zensky by meli mit uctu k zivotu,nebot jej sami davaji,ale tyto?zle baby,proc?? co je k tomu vede?
Mel jsem se narodit v jinem stoleti-ale zpetnem.

No kazdy mame prece pravo verit v co chceme,ja verim,ze v lidech-vetsina-je dobro,akorat jsme zbabelci a ovce ktere jdou se stadem-i ja.

no mam to za par a byrzy to zaklapnu,ale jeste bych si pral si tuto p[ozemskou pout uzit bez valky.
opatrujte se ,premyslejme co je pro lidstvo lepsi,jeden naboj v cene 1-2$ nebo rozesmata detska tvar a spokojeny spanek ditete.
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Borku !

Tomuhle co píšeš naprosto rozumím. Vnesu ti do toho ale jednu zdánlivě "cizí myšlenku", která tě možná bude chvíli rušit a vadit ti, ale třebas to rychle pochopíš, jak to myslím a hlavně, že to nemyslím špatně.

Já jsem vystudoval a profesionálně se tím dlouho živil a sice ekologii, ochranu životního prostředí. Zároveň je to můj velký koníček stále studovat a doslova nasávat informace v tomto oboru. Ekologii jako takovou považuji za špičkový a de facto všem uměním nadřazený druh umění.

Podle mého názoru je vrchním ekologem a super-umělcem s platností či působností pro náš Vesmír a všechny okolní Vesmíry pan Bůh.

Když zaměřím pohled na tu malilinkou kuličku, doslova chomáček hmoty, a sice planetu Země, musím vyslovit a formulovat své zděšení z toho, jak se lidstvo jako celek chová ke svému životnímu prostředí. Z toho potom musím nutně vyloupnout zvláštní specifický náhled na věc - lidstvo se neopodstatněně a nesmyslně přemnožuje, aniž by v souladu se svým technickým a technlogickým rozvojem jakkoli dbalo na rozvoj své samotné podstaty = samotného člověka.

Ty celou svojí úvahu končíš slovy a to tedy ocituji:
citace:
...opatrujte se ,premyslejme co je pro lidstvo lepsi,jeden naboj v cene 1-2$ nebo rozesmata detska tvar a spokojeny spanek ditete.

Takto postaveno je nutně dopředu jistá odpověď naprosto každého člověka. Nikdo se ti nepřizná totiž, že zrovna on by raději těch pár dolarů, než "jakési uřvané děcka"...

Ale když si promyslíš, co se děje, uvidíš tu faktickou schizofrenii naprosté většiny lidí, zvláště potom v tom našem povzneseném judo-křesťanském světě dvojí morálky !

Podívej se i zde, nebudu pracně opatrně našlapovat kolem horké kaše ! Vždyť naprosto dokonalým příkladem je sluníčkově růžovoučký miro se všemi těmi sladkými kecy o optimismu a celá jeho místní kohorta za ním, co stále zdůrazňují ten svůj prolhaný keep smiling a neustávající že prý životní optimismus.

Biblicky řečeno - podle ovoce poznáš strom. A já už to zkrátím - podle toho, co se děje v tomto světě, zatím stále ovládaném tou zápaďackou vylhaností dvojího metru a pravidel bez pravidel, tedy podle toho můžeš okoštovat kvalitu toho ovoce !! A když vidíš to ovoce, můžeš tedy poznat i charakter toho stromu. To netřeba dále rozebírat, každý od jisté úrovně myšle ní by to měl pochopit.

Tečka.
miro
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Putin už tolikrát veřejně lhal a také se sám ke lhaní "ze strategických důvodů" přiznal, když to pak prasklo. Je opravdu podivuhodné, že někteří velice inteligentní lidé se nechají zmanipulovat promyšlenou Ruskou propagandou a neustále Putinovi věří. A když se jich nedej bože někdo zeptá, jestli putin někdy lhal tak o tom ani neví, nebo nechtějí vědět.

Pravda je velice jednoduchá a každý kdo má jednoduchý selský rozum to vidí.
borekt

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dodam k tomu jen jedno-kdo nebyl aspon na okraji valky,tak nepochopi.
Byl jsem v jugoslavii v dobach nejtezsich boju,96 a 98 rok.Kdyz vam nad hlavami letaji F16tky,doleha k vam palba tezke vojenske techniky a zvuky strelby tezkych kulometu a vy si myslite,ze je to daleko-chyba! behem deseti minut se valka muze dostat i tak kde si deti hrajou.Najednou dostanete strach,ne ze smrti ale strach o sve deti a i jine deti,ktere si tam hraji,staveji hrady z pisku,ale stale se ohlizeji odkkud to zni,ptaji se rodicu co to je za zvuky.To same se deje dnes na ukrajine.Kdo toto nevidi je co?Separatiste strileji male deti?zeny?Pali mrtvoly jako v Odese?Ci je to valka?Ukrajinskeho lidu?BLBOST!kdo neni slepy a hluchy,tak si odpovi sam.To same se delo v LIBII,V JUGOSLAVII<V SYRIIatd.Ze se srbove branili se otocilo,prozivali genocidu,jak za Osmanske rise,jako v 1 svet.valce,za Tita...silne mi to pripomina genocidu Armenu?za osmanu bylo vyhlazeno mezi 3-4 miliony armenu.Mam k nim velky vztah-moji predkove odesli z armenie s byzantskymi kupci.-to sem mozna nepatri.

Takova poznamka-mozna ze se pletu a mozna Obama podepise Keystone,kdyz ne -valka dostane jinychrozmeru
Rad bych nemel pravdu.
opatrujte se ,
je mi smutno z tohoto sveta
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
To je výborný článek, skutečně...

Tvoje rekace jsou jak podle nějaké zavedené šablony. Označit nejpreve článek za propagandu, ale moc to nerozebírat a napsat k tomu spoustu balastu okolo na odvedení pozornosti. Přiznej se, že si jeden z těch blogerů, kterému Putin platí 40 tis. rublů měsíčně? Smile

Zpátky k článku:

...je zřejmé, že takzvaní separatisté by bez pomoci Moskvy měli jen techniku, kterou tam našli a ukradli ve skladech ukrajinské armády. Bez mohutné logistické podpory z Ruska by byli již dávno poraženi. Rok trvající válka je logisticky velice náročná. Jen té munice, která tam musela být dopravena, bylo nesrovnatelně víc, než bylo v těch našich vybuchujících skladech...

Z toho mi vyplývá, že Putin lže, jak když tiskne, když tvrdí, že separatisty vojensky nepodporuje.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borekt napsal:
Mel jsem se narodit v jinem stoleti-ale zpetnem.

Uveď kdy a kde. Myslíš si, že dříve války a zlo mezi lidma neexistovalo? Naopak. Plus jsi mohl počítat s tím, že zhebneš na nějakou nemoc, kterou ti dneska vyléčí na počkání...
Petr Gejdoš
Soviet partisan

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Pravda je velice jednoduchá a každý kdo má jednoduchý selský rozum to vidí.

Ano, je tomu tak. Tak se podle toho miro chovej. Moc tě o to prosím. Ty, miro, totiž to obracíš zcela naruby. A ještě stihneš druhé obviňovat bez jediného relevantního důkazu, symptomu či indicie... Jednoduché fakta obracíš naruby a tváříš se jako jediný spravedlivý v okruhu 5 světelných roků.

Takže, abych to postavil jaksi "na nohy", aby tomu bylo možno nějak rozumět. Pokud někdo je uznaný lhář - de facto má na lhaní tak nějak "vystáté právo", všichni to ví a jsou na to připraveni. Je to vlastně v pořádku...

Pokud tedy souhlasíš, že ti největší lháři jsou Američané = míněno americkou politiku, je všechno v absolutním pořádku. Já, kdybys o tom hodlal pochybovat, ti zde udělám na požádání výčet všech těch dějotvorných amerických lží, aby to bylo jóó jasné. A potom jako adorant téže Ameriky i ty klidně lži dále a mi to nijak vadit nebude. Prostě se zcela nenuceně chovej jako lhář o kterém to každý ví, od kterého se kromě lhaní nic ani jiného nečeká.

Ale prosím tebe, nedělej tady takové propagandistické vlnky a neukazuj na druhé podle pravidla "podle sebe soudím tebe", jo ? Pokud se nedokážeš podívat na toto vše s dostatečného nadhledu, nechápu vůbec, proč se takto vměšuješ do hovoru o věcech, kde nemáš co říci.

Moje rada je přitom míněna přátelsky na tvůj prospěch. Pokud totiž seš propagandista lhář - děláš to dost blbě. Pokud ale tomu všemu věříš - nejsem si vůbec jistý, zda má nějakou cenu s tebou jakkoli komunikovat o něčem vážnějším, než třebas o receptech na štrůdl a podobně.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Ostatni zeme sveta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA