Miro, ty to vidis!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Miro, ty to vidis!
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 9:49 pm    Předmět: Miro, ty to vidis! Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Opet to ten starej, olezlej, nevyrovnanej, neprejici a zavistivej morous smaznul. Myslel jsi to dobre, ale dokud ho nechas chovat se, tak jak se chova a navic mu k tomu nechas dasavadni pravomoce, tak se do nej budu navazet za kazde krive slovo vuci komukoliv na tomto foru.

PS: Vim, davam to same do dalsiho tematu, ale sem nema pristup, tak to tu vydrzi, dokud si to neprectes. Pak to klidne smazni.
Prosim, nechte to tu, je to pro Mira. On s tim nalozi podle sveho. Dekuji
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rekl bych, ze to smazal a zamknul Miro. Kazdopadne jsi udelal chybu, ze jsi to dal jako nove vlakno prave do sekce Canada. Mel jsi pokracovat v Oznamenich nebo to dat treba do Volneho.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ja jsem to tam nedal jako provokaci.

Pokud to udelal Miro, tak mohl neco k tomu pripsat. Ja kdyz moderuji, tak vzdy musim uvest duvod, proc jsem to ci ono, presunul do archivu nebo upravil. Pak nevznikaji dalsi hate thready, kde je muj post/thred a podobne. Navic, kazdy dalsi hrac/moderator vi, co se stalo.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo asi máš pravdu, tohle naštvalo i mě.

Ruda prostě rád věci bez vysvětlení maže. Kanada je ale jeho kategorie, kterou si celou vytvořil a já jsem mu na to dal plné práva.

Nicméně mě s tím mazáním někdy děsí, zvláště při tak důležitých debatách které by mohli jednou pro vždy vyřešit tady ty vaše žabomyší války.

Rudo začínám chápat že tvoje chování dokáže člověka pěkně vytočit.

Nicméně bych byl rád kdybychom se o tom bavili bez provokací a slušně.

Já už do toho ale svoji energii vkládat moc nebudu.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Ja jsem to tam nedal jako provokaci.

Nerekl jsem, ze jsi to tam dal jako provokaci. Byla to ale chyba. Mel jsi vedet, ze s Rumikem se obzvlast o tomto nemuzes normalne bavit a ze to nasledne smaze, pokud mu tam vsichni nepolezou do zadku, nebudou ho litovat, nebo mu rikat, jaka je obet a jak je vsechno tvoje vina.

Jinak sorry, Miro, opravdu jsem myslel, ze jsi to smazal a zamknul ty. Should have known better Rolling Eyes
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Miro, jsou to tve stranky a forum, jake si to udelas, takove to budes mit.

Nemyslim, si, ze bych v tom smazenem byl nejak utocny. Proste jsem jen reagoval na nej a na BR. Nevim, jestli jsi si to stihl precist. Cele to smazal. Nejspis, proto, ze jsem tam docela podrobne odpovedel a on s toho opet (jeho chybou) vysel jako trouba. Ano trouba, protoze psal nesmysly, ktere jsem vyvratil.
Nadava na vse ceske a na komunisty, pritom Cechy jsou to jedine, co ma, protoze do Kanady nikdy nezapadl a chova uplne stejne, jako se chavali komunisti. Takze se nikdo nemuze divit, ze mu to pokazde omlatim o hlavu.
Proste jsi mu v dobre vire dal sanci a moc. A te moci on zneuziva.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Mel jsi vedet, ze s Rumikem se obzvlast o tomto nemuzes normalne bavit a ze to nasledne smaze, pokud mu tam vsichni nepolezou do zadku, nebudou ho litovat, nebo mu rikat, jaka je obet a jak je vsechno tvoje vina.

Necekal jsem, ze si dovali zkouset komunisticke manyry i ve vlakne, kde reaguje Miro. Rolling Eyes Proste je to male umanute decko, co dupe nozickou. Potreboval by studenou sprchu. Jenze to pry je nasili na detech.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:

Chapu, ze te nebavi tohle resit. Jenze kdyz se my dva dohodneme, ze ho necham byt. Tak on to bude brat jako sve vitezstvi, a ze ty jsi na jeho strane a umravnil jsi me. Pak se zase pomalu vyhoupne do sedla a bude prudit jako driv. Za sebe si troufam rict, ze co se mu "pedagogicky" venuji, tak je tu vetsi klid. Aspon, co se jeho chovani k ostatnim tyce. Vztah on a ja je jina pohadka. Za to jeho smazani, jsem si proste neodpustil upusteni pary a par dobre mirenych oznaceni. Smerem k takovymhle individuim neplytvam asertivitou.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:

Nicméně mě s tím mazáním někdy děsí, zvláště při tak důležitých debatách které by mohli jednou pro vždy vyřešit tady ty vaše žabomyší války.

Nebud naivni, prde. Nemuzes jednou debatou vyresit neco, co se tady deje od te doby, co ... tusim to zacalo AZPetem a tou nasi prvni hadkou, kdyz tady Muenchenboy napsal, ze to maji dnes ilegalove tezsi nez staroemigranti. "Valka" je to skoro tak stara jako forum.

miro napsal:

Konecne rozumne slovo. Na tomto foru NENI ZADNY PROBLEM. Rozhodne ne zadny zavazny. Toto forum je na internetove pomery az neuveritelne slusne ... a ve vetsine pripadu dokonce take informativni a uzitecne.

Jedna se tady o jednoho cloveka, ktery ma mindraky a je unfukanejsi nez Paris Hilton. Ignoruj ho, neplytvej casem ani energii.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam ze jsem vam slap na "bebinko" MORONI Laughing Twisted Evil
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

A copak, ze jsi se sem odvazil?
To neni slapnuti na bebinko, to je slapnuti do hovna (ostatni jiste prominou ten vyraz). Jenze to hovno mas na bote ty. A s nekym takovym se lidi moc nebavi, protoza je kolem nej neprijemne ovzdusi. Mel by jsi si davat vetsi pozor, kam slapes. Ono totis slapnuti do hovna byva dost casto i kluzke. Takze velmi opatrne, aby jsi neuklouzl. Mohlo by se stat, ze te ostatni kolem nechaji spadnout a nepomuzou ti.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Koukam ze jsem vam slap na "bebinko" MORONI Laughing Twisted Evil

Coz, myslim, uzavira skvele debatu.

Vitej mezi nami, Miro.
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:

Coz, myslim, uzavira skvele debatu.

Vitej mezi nami, Miro.

Nemuzu si pomoc, ale mam pocit, ano, opet mam pocit, ze tohle Miro nemuze vyresit, ani kdyby se snazil ze vsech sil, protoze to Rumbakouli vyhovuje a chce to tak. Proste ma zvracenou potrebu mit nekoho proti sobe a dokazovat si (marne), jak je uzasny.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady neni co resit. Tento typ chovani se na pajdaku probira v prvnim semestru detske psychologie. Problemove deti ve skole jenom ventuluji to, co se deje doma. Snazi se na sebe za kazdou cenu upoutavat pozornost, protoze se jim toho nedostava doma. Je nutne toto chovani nevalidovat.

Forum jede vesele dal a moron bude nadale fnukat a rypat. A Miro nebude plytvat casem na jeho vyvadeni.

A Nikl se pouci, ze nema davat nic do sekci, kde je moron moderator.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, diky temto 2 blbcum to forum muzes opravdu zavrit Exclamation Idea
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:

Zase provokuješ.

Já už se do toho míchat nebudu, pak se ale nediv že do tebe rejpou taky.

Snažil jsem se to urovnat, ale marně.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
REJPAL napsal:

Zase provokuješ.

Já už se do toho míchat nebudu, pak se ale nediv že do tebe rejpou taky.

Snažil jsem se to urovnat, ale marně.

Neboj, ja uz na ne seru Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing :lol

Rubrika Vtipy/Humor je o jedno dole.

Ale neboj, my te mame porad radi.
Pacho
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 1:15 am    Předmět: zato tebe Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Laughing Laughing :lol

Rubrika Vtipy/Humor je o jedno dole.

Ale neboj, my te mame porad radi.

Zato tebe nema rad nikdo, co?
Nediv se, ubozaku Very Happy
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
miro napsal:

Nebud naivni, prde. Nemuzes jednou debatou vyresit neco, co se tady deje od te doby, co ... tusim to zacalo AZPetem a tou nasi prvni hadkou, kdyz tady Muenchenboy napsal, ze to maji dnes ilegalove tezsi nez staroemigranti. "Valka" je to skoro tak stara jako forum.

To je prave tvuj problem, ze se navazis do emigrantu.
Nedriv ses sral do Karka Krize(dej mu panbu vecnou slavu), pak do AzPete(kterej sem kvuli tobe prestal psat) a ted uz kdyz sem nepise zadnej predlistopadovej emigrant, tak se navazis do me Rolling Eyes

Co ti emigrant udelali tak zleho, ze to nemuzes prenest pres tvoje ego Shocked

V dnesni dobe kdokoliv muze jit kam chce, jestlize se ti v USA nelibi a nebo nedari, proc nezbalis kufry a nejdes nekam jinam Idea
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumbajs proc navazujes na tema,ktere je 2 mesice stare a hlavne bezpredmetne Question Exclamation
Protoze opravdu nemuzes psat a diskutovat o vecech jinych(lepsich) Rolling Eyes Idea
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Rumbajs proc navazujes na tema,ktere je 2 mesice stare a hlavne bezpredmetne Question Exclamation
Protoze opravdu nemuzes psat a diskutovat o vecech jinych(lepsich) Rolling Eyes Idea

Rumba to pise tobe Pipi?

Na druhou stranu privatni zpravy v urcitych chvilich by byly vhodnejsi nebo skype..?

Proc do sebe lidi tak ryjete?Malokdo dokaze zkousnout jiny nazor v horkych tematech bez urazek a odpovedet bez emoci a pripadne i s argumenty. Je to diskuze.....tak diskutujte,oponujte,ale neurazejte sve oponenty.
Hezky vikend.
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
PiPi napsal:

Rumba to pise tobe Pipi?

Na druhou stranu privatni zpravy v urcitych chvilich by byly vhodnejsi nebo skype..?

Proc do sebe lidi tak ryjete?Malokdo dokaze zkousnout jiny nazor v horkych tematech bez urazek a odpovedet bez emoci a pripadne i s argumenty. Je to diskuze.....tak diskutujte,oponujte,ale neurazejte sve oponenty.
Hezky vikend.

haha to rika ta prava
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
Lynnet napsal:
PiPi napsal:

Rumba to pise tobe Pipi?

Hezky vikend.

haha to rika ta prava

Nemam ve zvyku reagovat na kazdou hloupost Brook. Preber si to. Urazila jsem te?
Tak se omlouvam za kazdy svuj prispevek k tobe. Je to obcas tezke na tebe reagovat,neodhadnu co chces cist,jakou mas naladu,trable apod.
I tak ti preji vse nejlepsi.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta jeho stupidita by byla smesna, kdyby to nebylo tak smutne Laughing

A mamcu muzu urazit jenom ja. Cuz I love her thiiiiiiiiiiiis much. ♡
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2013 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No, kdyz uz to teda znovuotevrel, ten, kvuli kteremu to bylo zalozeno.

Miro, jeste jedna otazka na tebe.
Proc nekdo, kdo ma nekolik alterego uctu, ma pro vsechny stejna moderatorska prava?

K jednomu, tomu prvnimu, bych mu je nechal a u ostatnich zrusil. To, ze je rozpolcena osobnost, je jeho vec. At si pise z kolika chce uctu, ale prava k foru bych mu na ne nerozsiroval.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

Proc nekdo, kdo ma nekolik alterego uctu, ma pro vsechny stejna moderatorska prava?

K jednomu, tomu prvnimu, bych mu je nechal a u ostatnich zrusil. To, ze je rozpolcena osobnost, je jeho vec. At si pise z kolika chce uctu, ale prava k foru bych mu na ne nerozsiroval.

PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 2:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
PiPi napsal:

Rumba to pise tobe Pipi?

Hezky vikend.

Lynnet,ne nepsal "to mne",ALE tahle diskuse(dohadovani)je na verejnem Foru,ja si to precetla a neco k tomu dodala.
Tak to tu snad funguje ne??
V CEM JE PROBLEM Question
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 3:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

Nevim proc ty se zase seres do debaty, po ktery je ti uplne kulovy Rolling Eyes

Psal jsem to BR a ne tobe Exclamation Idea Exclamation

Pak se divis, kdyz na tebe nabehnu Confused
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 3:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste dodatek. Jses tady kratkou chvili a jses ofouklej jak nadrazni hodiny Rolling Eyes

Co mas co narizovat Mirovi Confused On je admin, tak udela co je vhodne a nebude se ptat nejakyho anonymniho privadrovalce, co by mel delat a co ne Idea

To ze delas moderator nekde jinde (jestli tedy nekecas Razz ) ti nedava zadny pravo tady delat chytryho Exclamation Idea

Mozna ze bychom meli udelat anketu, jestli te ma Admin zablokovat nebo ne Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA