Au-pair

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Au-pair
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
pdmlynek napsal:

O čem já píšu je, že být vdaná/oženěný za špatného/špatnou manžela/maželku není žádná výhra i když se tím člověk třeba do USA dostane.

Přesně tak. Tohle já taky nechápu . Jsou tu přeci dvě roviny . Země a kultura, která mne obklopuje a můj soukromý život . Mohu žít smysluplný a šťastný soukromý život stejně tak v ČR jako v USA , ale i naopak . Proč si lidé myslí, že když nemohou nalézt „štěstí“ doma, že ho naleznou v USA ? Proč si lidé myslí, že když se namohou uplatnit doma , uplatní se v USA ? Jediné co mi vychází je mladická nerozvážnost .

Nechci tedy rejpat, jen se ptam, to plati i o tve dceri, ktera zije v USA Wink
Čenda

Registrace: 03. 03. 2011

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

Nechci tedy rejpat, jen se ptam, to plati i o tve dceri, ktera zije v USA

Ano to platí specielně o mé dceři. Jinak bych se k tomu nevyjadřoval . Ona , nežli byla poprvé na WAT, vnímala USA jako každou jinou zemi na světě . O nějaké touze tam žít nemohla být řeč . Na WAT si pouze vyměnila e-mail s místním maníkem amíkem , který pak sem v listopadu téhož roku přicestoval za ní . Pak už je to standardní love story .
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za objasneni Smile

Treba takovej Petr Gejdos ma take dceru v USA, ale zatim se k ni vubec nevyjadril Wink
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Diky za objasneni Smile

Treba takovej Petr Gejdos ma take dceru v USA, ale zatim se k ni vubec nevyjadril Wink

Ale jo . Jednou říkal něco vo tom , že má snad nějakýho vojáka .
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc kdyz lidi nejsou stastni v CR chteji hledat stetsti nekde jinde bych pochopila. Prace,no..........USA je o hodne "vetsi" nez CR,hledat praci v USA by melo jit tedy snadnejs,ALE zase zalezi jestli sem clovek jede hledat praci a pracovat jako nelegal nebo legal.
Ze si lide chteji jit za svym stestim,na veku nezalezi naprosto podporuju,lepsi nez sedet doma na zadku a fnukat. Na druhe strane,pokud jsi lempl a delat se ti nechce a myslis,ze tady to "nejak zvladnes" a bude se ti darit jen protoze jsi v USA,omyl!

A Cendo tva dcera mela take STESTI,amik mohl dolet do CR vyuzit ji na sex,odletet a hotovo.

Jsou pripady,kdy i amici zneuzivaji toho,ze vi,ze cizinky na internetu hledaji muze za ucelem seznameni,svatby a zlegalizovani. Dokonce i taci,co amici nejsou,na amiky si hrajou a lakaji sem cizinky a zneuziji toho,jak jsou naivni a ze udelaji vse pro zlegalizovani!!
Jak uz jsem tu psala,kazda situace je zkratka jina. Mohli bychom tady o tom psat romany.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
Nikl napsal:
Diky za objasneni Smile

Ale jo . Jednou říkal něco vo tom , že má snad nějakýho vojáka .

Vojaka s farmou Wink
Jednou psal neco o tom ze jeho dcera zije nekde na farme, kde ma kone Confused
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

A Cendo tva dcera mela take STESTI,amik mohl dolet do CR vyuzit ji na sex,odletet a hotovo.

Tohle byl zrejme pripad Lentilky Sad
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

Jediný co tě omlouvá je, že moji dceru neznáš a možná soudíš podle sebe . Jinak ten kluk byl velmi slušný a nic takového by neudělal . Dcera by si takového, o jakém hovoříš k tělu vůbec nepustila .
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
PiPi napsal:

Jediný co tě omlouvá je, že moji dceru neznáš a možná soudíš podle sebe . Jinak ten kluk byl velmi slušný a nic takového by neudělal . Dcera by si takového, o jakém hovoříš k tělu vůbec nepustila .

Nepsal jsi tady, ze je to tvoji dcery uz druhy Amik Wink
Co se stalo s tim prvnim "okouzlenim" Confused
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

Nepsal jsi tady, ze je to tvoji dcery uz druhy Amik
Co se stalo s tim prvnim "okouzlenim"

Vzali se , ale ve vztahu to nefungovalo . Podrobnosti nevím . Rozváděla se ještě před vypršením dvouleté lhůty . Byla to pro mne celkem stresující doba . Stál jsem na jeho straně , protože ona ho opouštěla a já jsem tenkrát myslel, že by to ještě měla zkusit . Já jsem ho znal jako hodnýho kluka .
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

Jsou pripady,kdy i amici zneuzivaji toho,ze vi,ze cizinky na internetu hledaji muze za ucelem seznameni,svatby a zlegalizovani. Dokonce i taci,co amici nejsou,na amiky si hrajou a lakaji sem cizinky a zneuziji toho,jak jsou naivni a ze udelaji vse pro zlegalizovani!!

Odkud tohle víš ?
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
Nikl napsal:

Nepsal jsi tady, ze je to tvoji dcery uz druhy Amik
Co se stalo s tim prvnim "okouzlenim"

Vzali se , ale ve vztahu to nefungovalo . Podrobnosti nevím . Rozváděla se ještě před vypršením dvouleté lhůty . Byla to pro mne celkem stresující doba . Stál jsem na jeho straně , protože ona ho opouštěla a já jsem tenkrát myslel, že by to ještě měla zkusit . Já jsem ho znal jako hodnýho kluka .

No dik za uprimnost Confused
Nechtel jsem do tebe nejak rejt Wink
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:

No dik za uprimnost

S tímhle já nemám problém a nemám se za co stydět Wink . Já jsem na obě moje děti hrdej . Jak se tam u vás říká proud dad .
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Nebud naivni Confused Takovych pripadu, ze Americani "svedou" Ceskou naivni holku je tisice Idea
Jen ty holky to tady nechteji psat, protoze se stydi, ze se nechali napalit(viz Lentilka33) a jine holky Sad

Znal jsem osobne jednu holku z Liberce, ktera si asi 6 mesicu dopisoval s Amikem, ktery ji tvrdil, jak se bude mit na Floride "krasne". Kdyz konecne priletela do USA, tak se jeji sen rozplynul, kdyz zjistila, ze zije v mobil home s jeho rodici a rozvedenou segrou a ze ji tam vsichni nenavideli Sad
Nikdo z rodiny nemel penize, jeji pritel byl jiz 3 x rozvedeny(to ji samozrejme nenapsal).
Uz ho zadna Americanka nechtela, proto si nasel Ceskou naivni holku, ktera se nechala chytit na "hacek" Idea
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
Nikl napsal:

No dik za uprimnost

S tímhle já nemám problém a nemám se za co stydět Wink . Já jsem na obě moje děti hrdej . Jak se tam u vás říká proud dad .

Tohle nam tady nikdy Gejdos nenapsal, protoze on nema Americany rad Wink
Čenda

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem naivní , jen mě sere , že si někdo dovolí tak natvrdo takto hovořit o mé dceři, aniž by ji znal . Kdyby to alespoň napsala dvojsmyslně, ale takhle to vypálit tou svojí českou upřímností . Tak sakra to se v tom Ameru ještě nenaučila political correctness .
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
PiPi napsal:

NEMYSLELA JSEM TO SPATNE A NEPATRILO TO TVE DCERI!
Myslela jsem to vseobecne!!
Ze i taci existuji. Nekdy lez a podvod se neda jen tak odhadnout.
Pokud nekdo podvodnika odhadne hned,pred tim jeste nez "napacha skodu". SUPER!
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Cendo.............televize,internet a okoli!!!
NE ja se s tim nikdy nesetkala,vdana jsem nikdy nebyla!!
Uz na zacatku,v USA,kdyz jsem ja dostavala nabidky "se vdat",ja tohle odmitala a mela kredo:""" po prve se chci vdat z lasky"",po druhe po treti a po ctvrte je mi to jedno Laughing
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Uz na zacatku,v USA,kdyz jsem ja dostavala nabidky "se vdat",ja tohle odmitala a mela kredo:""" po prve se chci vdat z lasky"",po druhe po treti a po ctvrte je mi to jedno Laughing

Jestli se chces vdat z lasky, tak si najdi nejakyho Moravaka Smile
S Americanem to urcite nebude to prave "terno" Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rudo,Moravaky uz jsem mela a nefungovalo to Wink
Je jedno,od kud ten ogarek je,to bys mel vedet Wink
A cim je clovek starsi,tak tim vice chape urcite veci,alespon ja,nevim,jak jini Wink
Svatba jako takova neni nejdulezitejsi Wink
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsechny holky se vdavaji z lasky,nektere z lasky k penezum......
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

Ty Moravaky jsi ale mela v nerozvaznem mladi Wink
Ted uz jsi zkusenejsi, tak bych se divil, ze by jsi nebyla spokojena Wink

BR bude mit radost Twisted Evil
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Hmmmmmmmm, pocitam, ze zenata jsi taky nikdy nebyla? Takze porad jsi jeste nenasla lasku? Crying or Very sad Crying or Very sad
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
PiPi napsal:

Ty si myslis,ze ted kdyz uz jsem "starsi" ti Moravaci jsou "lepsi a rozumnejsi" Laughing Laughing Laughing
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
PiPi napsal:
Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Hmmmmmmmm, pocitam, ze zenata jsi taky nikdy nebyla? Takze porad jsi jeste nenasla lasku? Crying or Very sad Crying or Very sad

Lasky jsem nasla myslim dost...........i kdyz vlastne.........te neni nikdy dost,ze

BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Nikl napsal:
PiPi napsal:

Ty si myslis,ze ted kdyz uz jsem "starsi" ti Moravaci jsou "lepsi a rozumnejsi" Laughing Laughing Laughing

No meli by, ne Wink
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu jedinou, ktera neco znamena jeste nenasli moji radcove. A nemyslim manzela.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Čenda napsal:
PiPi napsal:

Odkud tohle víš ?

Nebud naivni Confused Takovych pripadu, ze Americani "svedou" Ceskou naivni holku je tisice Idea
Jen ty holky to tady nechteji psat, protoze se stydi, ze se nechali napalit(viz Lentilka33) a jine holky Sad

Znal jsem osobne jednu holku z Liberce, ktera si asi 6 mesicu dopisoval s Amikem, ktery ji tvrdil, jak se bude mit na Floride "krasne". Kdyz konecne priletela do USA, tak se jeji sen rozplynul, kdyz zjistila, ze zije v mobil home s jeho rodici a rozvedenou segrou a ze ji tam vsichni nenavideli Sad
Nikdo z rodiny nemel penize, jeji pritel byl jiz 3 x rozvedeny(to ji samozrejme nenapsal).
Uz ho zadna Americanka nechtela, proto si nasel Ceskou naivni holku, ktera se nechala chytit na "hacek" Idea

Toto je časté. Bohužel.

Někdy jsou i otřesnější případy kdy holka je zneužívaná. Hádal bych že na tomto fórum plno lidí zná takové případy. Ale někdy to je i horší: jedna slečna z Východní Evropy si vzala zdejšího chlapa který měl děcko které bylo spolužák mých děcek když byli v mateřské škole. Dopadla takhle: http://articles.philly.com/2003-10-01/news/25463913_1_parking-lot-police-custody-boy-monday-night . Moje žena byla taky vyslýchaná jestli nebyla svědkyně té vraždy.

Holky co hledají lásku v USA, si musí zjistit proč by nějaký obyčejný Američan měl o ní zájem. Je to podobné jako kdyby nějaký Čech hledal nevěstu přes počítač v Indii, Peru, nebo Burmě. Holka si vážně potřebuje udělat dobrou due diligence, aby si ho proklepala co je zač. Někdy jsou dobré důvody, a někdy to vyjde dobře. Ale na druhé straně je hodně Amerických ubožáků o které žádná normální Američanka nemá zájem, a tak musí hledat mluvící deku jinde.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je hroznej pripad Sad
Doufam ze se z toho ty holky z "vychodniho bloku" pouci Idea
Bohuzel asi ale ne Confused

Ta holka z Liberce, co jsem o ni psal, se vratila zpet do CR a ted se pro zmenu vydala "lovit" zenicha do Australie Rolling Eyes
Alespon tak me to napsal soused, ktery zna jeji matku Idea
Nektery holky jsou nepoucitelny Shocked
Čenda

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:

Moje žena byla taky vyslýchaná jestli nebyla svědkyně té vraždy.

Normální domácí zabijačka . To se děje i tady v mírumilovným Česku . Nedávno picnul jedem bývalý policista ženu kadeřnici . Naštěstí jí ještě nechal dokončit rozpracovanou trvalou .
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA