Neni to snadny

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Neni to snadny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Autor Zpráva
daska

Registrace: 01. 04. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak se s nama nikdo nebavi, ne? A tak by se nam
jo, mimochodem, tou jizdou bez pasu byl myslen bezpecnostni pas v aute, vis, to jen na okraj, mela jsem pocit ze ti to nejak nedoslo Sad ale to byl jen malej dodatek, ja na pasy nejsem zvykla, ja radsi krosky... Cool[/quote]

No jo, takova prirodni, krasna ceska, Razz ktera nic nepotrebuje a vseho dosahne, pred kterou si kazdy Amik sedne na zadek, bez pasu a helmy-svet je prece svobodny, ale s velkym problemem osobnosti, kdyz pise pod xyx jmeny. Very Happy Devce, tak hodne stesti, protoze, jestli co pises, myslis opravdu vazne, tak se mi zda, ze ho budes potrebovat. Very Happy Mozna to je fakt tim slunickem. Very Happy
Atlanta-man

Registrace: 17. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxxxxxxxx Na krosce nejezdim to je fakt.Jenze Ty bi jsi mela helmu opravdu pouzivat....padu na hlavu jsi evidentne absolvovala hodne a pokud jsi nedas rici bude to s Tebou jen ajen horsi Rolling Eyes VEM JSI NECO NA HLAVU PROBOHA! Shocked
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
xxxxxxxxxx Na krosce nejezdim to je fakt.Jenze Ty bi jsi mela helmu opravdu pouzivat....padu na hlavu jsi evidentne absolvovala hodne a pokud jsi nedas rici bude to s Tebou jen ajen horsi Rolling Eyes VEM JSI NECO NA HLAVU PROBOHA! Shocked

jen tak na okraj, ja na krosce umim a v zivote jsem z ni nespadla..
ty se radsi nauc cesky a pak do me husti ...
nepise se "bi" ani "jsi nedas rici" takze jestli ty me chces ucit jak na motocross, tak to smula...ale ja ceskej pravopis ovladam a ten anglickej taky, takze zapluj a nevopruzuj...

ps. ale jinak je s tebou sranda, docela me to i bavilo ti oponovat, ale uz je toho moc a prestava to mit vtip...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

daska napsal:
vseho dosahne, pred kterou si kazdy Amik sedne na zadek, bez pasu a helmy-svet je prece svobodny, ale s velkym problemem osobnosti, kdyz pise pod xyx jmeny. :

na jmenu nesejde, ono je to jedno bejt Dasenka nebo Fifinka...
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxxxxxxxx no prave to zacina bejt sranda... Very Happy vsimla jsisi?,pokud tady na tom foru nekomu dojdou argumenty tak se vrhne na pravopis Laughing zacinam jsi zvykat Rolling Eyes
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxxxxxxxx jeste detail,pokud jsi z krosky nespadla(tak jsi padla jinde ale prilbu jsi obstarej) tak jsi toho moc nenajezdila Wink
xxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
xxxxxxxxxx jeste detail,pokud jsi z krosky nespadla(tak jsi padla jinde ale prilbu jsi obstarej) tak jsi toho moc nenajezdila Wink

nene uz to fakt neni vtipny, takze pisu posledni prispevek Sad

kros neni o padani a helmach, jak vis jak jezdim? Ja jsem nerekla ze muj vzor je Evil Knievel nebo Mad Mike, ja nejsem pres triky...ja ti taky nerikam ze se s lodi musis prvni potopit aby ses ji naucil ovladat...

tak sorry..papapa Wink
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxx jezdit motokros a tvrdit ze nespadnes...BLBOST!Jo pokud jde o lod tak je fakt ze jsem zadnou nepotopil...zatim.Jenze to je jenom nahradni konicek.Ten prvni je litani, no ze ze jsem ,,nespad,, u toho to zrovna tvrdit nemohu... Embarassed Pokud delas jakykoli sport (i motokros) musis s urazem pocitat Exclamation
xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
xxxx jezdit motokros a tvrdit ze nespadnes...BLBOST!Jo pokud jde o lod tak je fakt ze jsem zadnou nepotopil...zatim.Jenze to je jenom nahradni konicek.Ten prvni je litani, no ze ze jsem ,,nespad,, u toho to zrovna tvrdit nemohu... Embarassed Pokud delas jakykoli sport (i motokros) musis s urazem pocitat Exclamation

ale ja prece nikdy netvrdila ze s urazem nepocitam, jen rikam ze jsem z krosiny nikdy neslitla, a to mozna proto, ze se nebojim anebo proto ze nedelam do triku...tak proc se tady takhle hadame??? BTW ja svy "sorry" rekla Cool
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxx jo taky se omlouvam jestli jsem se te dotknul.Ja jenom ze motorkam vseobecne docela rozumim.Ty jsi prvni clovek co mi tvrdi ze z krosky nespad....jakou mas masinu?
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Atlanta-man napsal:
xxxx jo taky se omlouvam jestli jsem se te dotknul.Ja jenom ze motorkam vseobecne docela rozumim.Ty jsi prvni clovek co mi tvrdi ze z krosky nespad....jakou mas masinu?

momentalne tady v cali zadnou...jezdila jsem na suzuki 90ccm kdyz jsem byla v Tokyu, jinak v cechach klasicka Honda 125 ccm jako vsichni ostatni...ja davam ale prednost suzuki!!! Planuju si ji tady poridit, ale musim presvedcit toho svyho aby si taky jednu koupil a mohli jsme jezdit ve dvou Smile
a co teda jezdis ty?? kdyz ne kros, tak silnicni motorky?? Mne se hrozne libi ninja, kawasaki jsou pekny Smile a taky takova ta honda sestistovka co mel muj kamos v japonsku ...ale ja silnicnim motorkam nerozumim, jezdim jen jako spolujezdec Smile
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxx pokud jde o motorky tak uplne jina kategorie muj milacek BD 500 znas? Wink ...asi neznas Confused
XxX

Registrace: 13. 07. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Atlanta-man napsal:
xxxx pokud jde o motorky tak uplne jina kategorie muj milacek BD 500 znas? Wink ...asi neznas Confused

HMM JAKO PRAGA BD 500? VETERAN? Laughing
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty certe! Laughing to cumim Shocked
scout66

Registrace: 14. 02. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 2:08 am    Předmět: Brzdi :) Odpovědět s citátem

Atlantaku, brzdi s tema certama. Klikni to do vyhledavace (BD 500) a mas to za 5 vterin. Vzhledem k tomu, ze ta odpoved prisla za 7 minut, moc to s tim ohromenim neprehanej
Rolling Eyes
xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 3:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:

nerikala jsem ti ze vsichni my znamy jsou kseftari a mafiani??? a hlavne, vlastnej husty masiny... Cool
xxxxxxxxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 4:20 am    Předmět: Re: Brzdi :) Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

scout66 napsal:
Atlantaku, brzdi s tema certama. Klikni to do vyhledavace (BD 500) a mas to za 5 vterin. Vzhledem k tomu, ze ta odpoved prisla za 7 minut, moc to s tim ohromenim neprehanej
Rolling Eyes

SCOUTE PROC SE CHCES PORAD HADAT??? CO JSEM TI ZASE UDELALA?? NEBO JE TO KVULI 7 MINUTAM??? KVULI TOMU ZE JSEM NESEDELA U POCITACE KDYZ ATLANTAK PSAL?? VIS, MNE SE ZAVIROVAL PC, PROTOZE JSEM LEZLA NEKAM KAM JSEM NEMELA A TAK SE NAS TU TED O 1 PC DELI VIC LIDI VIS TAK TO SE OMLOUVAM Sad
A DAL, JESTE JEDNA OMLUVA, SORRY ZE ZNAM PRAGU, SORRY ZE MUJ EX JI MA DOMA TAKY...JA NEVEDELA ZE TI TO BUDE TAK VADIT. TAK PRISTE BUDU DELAT ZE JSEM O NI NIKDY NESLYSELA,OK? HAPPY NOW?? Cool
scout66

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:45 pm    Předmět: to: xxxxxxxx a dalsi nicky Odpovědět s citátem

jen jsem tak hrabnul do klavesnice a zapochyboval. Promin, ale po tech zmenach nicku, po Tvych nekdy az hysterickych prispevcich....a vubec, cely ten projev. Ja jsem uz potkal v zivote moc lidi a zkusenost je takova, ze k Tobe podobnym nemam moc duveru.
Vypadas (nebo spis by jsi chtela vypadat) strasne sebevedome, emancipovane, zkusene, vzdelane, jsi spravna Ceska, krasy na rozdavani, milujes hokej a rajtujes na krosce bez jedineho sramu, opovrhujes bezpecnostnimi pasy, projela jsi temer cely svet a vsude je nejaky ten ex, irituji te jini svymi stridmejsimi, ale trefnymi prispevky.
Ja myslim, ze to ve skutecnosti bude prece jen trosku jinak. Nemyslim to zle. Vim, ze muj nazor mas nekde, ale mozna v Tobe zustane aspon zlomek me dobre minene rady:

Vic skromnosti a pokory, zkus vic poslouchat nez kricet a prozrad o sobe vic inteligentni diskusi, nez vykricenim toho, co si SAMA MYSLIS, ze jsi.
scout66

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:51 pm    Předmět: pozor na zname :) Odpovědět s citátem

xxxxx napsal:
Atlanta-man napsal:

nerikala jsem ti ze vsichni my znamy jsou kseftari a mafiani??? a hlavne, vlastnej husty masiny... Cool

Nechtel jsem, ale musim. Tema znamyma s "tvrdym" jsi chudaka Atlanta-mana jeste vic dopletla. Takto ho spravne cesky nenaucis Wink
Glop

Registrace: 19. 05. 2005

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TAK KDYBYSTE ME TED VIDELI JAK SE SMEJU Very Happy Laughing Very Happy scoute ty ses chytra hlavicka trosku mozna slovičkar ale to neva no nic zase padim sem zvedav na odpoved Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

scout66 Laughing Laughing Laughing no jak se rika ,,kdo se jakou zbrani pere ,tak takovou zbrani zhyne,, Netrpelive ocekavam reakci XXX,nebo je jiz ,,po smrti,,? Wink
xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
scout66 Laughing Laughing Laughing no jak se rika ,,kdo se jakou zbrani pere ,tak takovou zbrani zhyne,, Netrpelive ocekavam reakci XXX,nebo je jiz ,,po smrti,,? Wink

ajo, jsem to dyk, jsem si nevsimla ze jsem napsala MY misto MI...tak to sorry, to byl preklep Smile

no ale mne jde o to, ze scoutovi hrozne vadej holky co neco znaj, co neco zazily, co nekde byly...je to tim ze ma doma peroxidovou blondynku?? Laughing

a co je na tom, ze mam rada hokej, fotbal, a jezdim kros? Ze jsem byla a zila v cizich zemich? Vzdyt takovych lidi je tady plno, ne? A ze nemam komplexy ze svyho vzhledu a postavy? Proc bych mela? Ja nemam cas ani naladu se trapit tim ze se mi udelal pupinek na tvari a zlomil se mi nehet Smile proste jsem normalni, takovy veci neresim, ziju jak nejlip umim, snazim se jit za svym cilem a venuju se tomu co mne bavi...tak co je na tom spatnyho??? Jo a obcas (denne) Laughing zajdu sem se pobavit s Atlantakem, protoze je s nim sranda a hrozne rada ctu komentare od Big Riga Cool Cool

tak zatim papapa a odpoledne se tu zase stavim...
xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:

ajo, jsem to dyk, jsem si nevsimla ze jsem napsala MY misto MI...tak to sorry, to byl preklep Smile

no ale mne jde o to, ze scoutovi hrozne vadej holky co neco znaj, co neco zazily, co nekde byly...je to tim ze ma doma peroxidovou blondynku?? Laughing

a co je na tom, ze mam rada hokej, fotbal, a jezdim kros? Ze jsem byla a zila v cizich zemich? Vzdyt takovych lidi je tady plno, ne? A ze nemam komplexy ze svyho vzhledu a postavy? Proc bych mela? Ja nemam cas ani naladu se trapit tim ze se mi udelal pupinek na tvari a zlomil se mi nehet Smile proste jsem normalni, takovy veci neresim, ziju jak nejlip umim, snazim se jit za svym cilem a venuju se tomu co mne bavi...tak co je na tom spatnyho??? Jo a obcas (denne) Laughing zajdu sem se pobavit s Atlantakem, protoze je s nim sranda a hrozne rada ctu komentare od Big Riga Cool Cool

xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:

xxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:

xxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 4:18 pm    Předmět: Re: to: xxxxxxxx a dalsi nicky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

scout66 napsal:
nez vykricenim toho, co si SAMA MYSLIS, ze jsi.

ja vim kdo jsem a jsem rada co jsem Smile
sorry
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxx vsechno OK Wink sranda ne? Very Happy jen to chce jmeno,nicka....registraci vis Cool
xxxxxxxxxxxxxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
xxxx vsechno OK Wink sranda ne? Very Happy jen to chce jmeno,nicka....registraci vis Cool

ale ja jsem zaregistrovana ne? pod XxX, takze to snad je jasny ze xxxxxxxxxxx jsem taky ja ne, me to neba se porad prihlasovat... Laughing a hlavne, nejakej nick to nevyresi Cool kdyby sis zacal rikat jinak, mne to fakt neva Cool

no hlavne ze my dva jsme v pohode, ne?? Cool

o ty ostatni nejde, tohle bylo mezi nama Cool

a jeste k ty tvy masine, jak dlouho ji mas? Jak dlouho uz jezdis? No ptam se (nevyzvidam Twisted Evil ) , zajima me to, motorkari jsou hustej narod Cool
Atlanta-man

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xxxx jezdim od 8 -9 let,to jest takovych 25let Cool Jenze ted pauza vsech 12 motorek zustalo zatim doma na Slovensku Confused
xxxx
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Atlanta-man napsal:
xxxx jezdim od 8 -9 let,to jest takovych 25let Cool Jenze ted pauza vsech 12 motorek zustalo zatim doma na Slovensku Confused

husty, 12?? Jaky jeste mas??? Ty jo, no treba taky budu mit jednou velkou sbirku motorek, ale jen tech na kros Laughing ja na silnici nejezdim, ja mam rada teren...no ja taky musela nechat vsechno doma... Crying or Very sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Proč USA? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA