Visa Loterry - DV - 2014

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
brook
Veteran

Registrace: 21. 12. 2010

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mam poslat I paychecks kdyzjsem na internshipu nebo se me to netyka kdyz to mam pres loterii
verzana

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

radsi bych se ridila jejich instrukcemi, co se tyce tech kopii viz. S tvyma paychecks bohužel neporadim, tohle se taky muze lisit od naší zadosti.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok dik ted jen resim G325 biographic information. Chteji tam applicants residence last five years. Jak dlouho nekde musim zit any se to povazovalo za residence ? Mam tam PSAT treba adresu kempu KDE seem pracovala? A to samy s employment pocitaj se do too ty moje kempy?!
verzana

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bydleni bych psala podle toho co si vyplnovala v AR11 nebo jak se jmenuje ten form, resp. ty pokud si nekde hlasila svoje adresy pobytu ještě jako internshipak. Vis co myslim, proste chtej po lidech na vizech hlasit adresy pobytu. Tak si jen dej pozor at to sedi podle toho cos hlasila tam. Podobne práce, pokud je nekde zaznamenano na urade, ze si mela prijem a platila dane, tak bych to místo uvedla.
verzana

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě koukam u sebe: po prijezdu do USA jsme prechodne bydleli na koleji asi mesic a to jsem tam nedala.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem prave AR 11 nikdy nevyplnovala. ja mela jen j1 pres leto tak nevim jestli tam dat adresy kempu za poslednich 5 let a taky je uvist jako prace. ale oni tam ty adresy asi nekde maj ohledne tech letnich j1 viz. kdyz ja sem dycky nekde mesic a pak jedu jinam, to bych musela napsat uplne vse a napsat to na extra papir Crying or Very sad
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 2:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proste nevim jak moc to mam resit a jestli tma psat kazdyho zamestnavatele I treba tam kde sem pracovala 3 tydny? a psat tam I obdobi nezamestnanosti?
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
proste nevim jak moc to mam resit a jestli tma psat kazdyho zamestnavatele I treba tam kde sem pracovala 3 tydny? a psat tam I obdobi nezamestnanosti?

Vypis mista kde jsi bydlela a jak dlouho,pokud to mas vypsane aspon pro sebe. Pokud to trosku sleduji,tak ses tu s malymi prestavkami tech 5 let urcite....?

S tou praci....nezamestnanost je nezajima,pokud si nebyla na Food Stamps nebo si nebrala jinou podporu,coz se eviduje a to bys mela napsat,at to mas shodne s urady.
Nevim jestli ti to ale nesebere sanci na tu kartu...
Pokud si pracovala a platila dane a mas to zase potvrzene,tak to napis,pze to zase je dohledatelne. Pokud si pracovala zadarmo,jako dobrovolnik,napis tu dobu a typ viza/povoleni a samozrejme misto(mista).

Pokud si ale pracovala i bez povoleni,ale platila si dane.....tak z toho aspon dolozis jak sis tady opatrovala penize na zivobyti......ale fakt nevim,abys nemela problem a tou praci bez povoleni,pze porad je to poruseni zakona a imigracni reforma doposud neprobehla a nevim jak by to u loterie resili.....
Mohla bys na sebe upozornila a mohla bys byt prinejlepsim zamitnuta....

Pokud si tu pracovala na cerno a neplatila dane,take spatne......

Mela bys mit ale nejaky prijem z ktereho sis pobyt tady financovala,cili pokud tam v tech forms je otazka tvych prijmu,mela bys tam napsat neco verohodneho.

Vsechno co budes uvadet a uz si totez nekde na formularich,vizech,na uradech vypisovala,by melo souhlasit s tim co napises do tech forms ted. Tve pobyty,prace,vse co jsi nekde vypsala,hlasila by melo sedet,aby te neodmitly ze pises co te napadne a ne pravdive udaje.

Mozna se v tom moc piplam co na to BR nebo Pipi, Indy?
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosimvas mam poslat s Tim i485 I APOSTILU?? Nebo Staci rodny list a preklad
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
Prosimvas mam poslat s Tim i485 I APOSTILU?? Nebo Staci rodny list a preklad

Jestli mas je to ok,ale neni to povinnost. Ten preklad ale by mel byt certifikovany i kdyz I bez nej se lide obesli,ale v podminkach se to vyzaduje.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 2:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok dik moc a jeste dotaz k interview pak musim vzit od vseho orginaly ze jo
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak probiha ta prohlidka u lekare??co vsechno delaj?
verzana

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takhle to probehlo u nas: http://www.eb2niw.com/eb2-niw-petition/documents-i-485-eb2-niw-national-interest-waiver (viz odstavec I-693)
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjo chce se mi brecet.je po všem decka.nestíhá se to ještě sem ani nedostala pozvánku na fingerprints.volala sem na uscis a tam mi řekli ze je to dlouhej proces. A ze se to nestihne ale prislo mi ze ví prd pác mi říkali ze to nemusím stihmnout do 30.9.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na USCIS rikali ze se to nemusi stihnout do 30.9. Tak Ja uz nic nechapu .dokonce to rikali naky vyssi super visori na telefonu ale on I vi prd
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim vas pomozte mi nekdo Sad dyz sem zazadala o adjustment of status jak sem vyhrala to Dv lottery. muzu to zmenit a chtit mit interview ted v praze?? je to v haji tady v usa se to nestiha, projela sem to. ted jedine mit interview v cr, ale to asi nejde nebo jo??
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 2:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decka poradte nekdo:(( sem na dne
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 2:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proste se to nestiha, je po vsem
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak decka, jeste sem dostala sanci za tyden du na interview tak uvidime. jinak cetla jsem ze kdyz nekdo odjede zpet do svy zeme a a rok se nevrati do usa tak mu zelena propadne. jak to teda je?
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
tak decka, jeste sem dostala sanci za tyden du na interview tak uvidime. jinak cetla jsem ze kdyz nekdo odjede zpet do svy zeme a a rok se nevrati do usa tak mu zelena propadne. jak to teda je?

Tak gratulace ze ses posunula zase blize ke karte. V podminkach je kdy muzes kartu ztratit a to I v pripadech delsi nepritomnosti v USA. Urcite to najdes na netu,nejsem si jista tou dobou. Porad muzes byt dele,je nutne mit povoleni predem o delsi dobe pobytu mimo USA.Popr Studenti,pece o nemocneho rodice v CR,to se zohlednuje bez problemu.
To ma vyznam I pro pripady zadosti o USA citizenship,kdy se doklada TVA doba pobytu mimo USA v obdobi od udeleni GC do zadosti o obcanstvi. Ta doba tam je limitovana delkou.

Tak hodne stesti u pohovoru.
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:

http://www.chicago-cz.com/forum/viewposth-59537-highlight-.html#59537

Bod 12. Ale psal jsem to před třemi lety, tak nevím, jestli to je aktuální...
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasny dik, to sem si taky nasal na google ale spis me zajimaly osobni zkusenosti s timhle pravidlem protoze vim ze nekdo tu psal ze se to neresi, ale to je zas jedna pani povidala asi
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 3:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je potreba si na interview vzit o kopie originalu rod.listu atd ? budou si to nechavat dyz uz sem jim to posilala?
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: so září 13, 2014 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lidi poradte plis je potreba kopie originalu ? a pisou ze si mam prinyst potvrzeni o zamestnani a pay stubs, nevim to se mi nezda, to asi neni pro me ale pro ty co maj employment based green card?
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
lidi poradte plis je potreba kopie originalu ? a pisou ze si mam prinyst potvrzeni o zamestnani a pay stubs, nevim to se mi nezda, to asi neni pro me ale pro ty co maj employment based green card?

Udelej si kopie,pze I kdyz si vsechno poslala,zase te pozadaji at jim to predlozis. Myslim ze I v pokynech je ze mas mit s sebou kopie. Jen je predlozis,dostanes zase par otazek na to cos uvedla v dokumentech a kopie ti vrati.

Pokud si napsala ze si zamestnana,tak si prislusne vypisy urcite vezmi,pze I tim dokladas cos uvedla do dokumentu.
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nakonce vse dobre dopadlo opravdu na posledni chvili mi zmenili status:) dik vsem za rady a pomoc
brook
Veteran

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak karta mi prej prijde brzo
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brook napsal:
tak karta mi prej prijde brzo

No vidis,tak si to nakonec zvladla Smile
Gratuluji.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulaceeeeeeee!!!!!

A samozrejme dobra zprava pro vsechny hurvajze ... kdyz to zvladla mamca, zvladne to skoro kazdy.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA