Visa Loterry - DV - 2013

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2013
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 8:05 pm    Předmět: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem

Dalsi rocnik loterie o zelenou kartu zacne 4.10.2011, poledne EDT a konci 5.11.2011, poledne EDT.

Vice info na:
http://www.dvlottery.state.gov/

Diskuse o minulem rocniku zde:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-5170.html

Jako minulý rok, je to jen jeden měsíc, což je změna oproti předchozím letům.
Hubert
Anonymní

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 11:39 pm    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

No kdyz o tom tak premyslim, dochazim k nazoru, ze tam k Amikum ani tak nechci.
American Dream

Registrace: 27. 09. 2011

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 12:27 am    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem

Hubert napsal:

Tak to já budu chtít o to víc .. I za Tebe Laughing Laughing Laughing
Pizzaman
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 12:35 am    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Hubert napsal:
Proc sem nechces? Je to tady super,malo prace,lide zde ziji v lesich ,protoze nemaji kde bydlet,dolar taky stoji min a min
petr_

Registrace: 20. 09. 2011

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 1:21 pm    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem

American Dream napsal:
Hubert napsal:

No co, nepatrně větší šance pro nás ostatní.
American Dream

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 1:23 pm    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem

petr_ napsal:
American Dream napsal:
Hubert napsal:

No co, nepatrně větší šance pro nás ostatní.

Trochu paradoxní je, že loterie začně v den mých narozenin ... Jako by boží znamení .. V boha částečně věřím, protože nade mnou stát musí, jinak bych kolikrát neměl takový luck ... Uvidím Very Happy
petr_

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 1:54 pm    Předmět: Re: Visa Loterry - DV - 2013 Odpovědět s citátem

American Dream napsal:

Trochu paradoxní je, že loterie začně v den mých narozenin ... Jako by boží znamení .. V boha částečně věřím, protože nade mnou stát musí, jinak bych kolikrát neměl takový luck ... Uvidím Very Happy

No, já jsem nikdy žádnou loterii, tombolu či soutěž, kde rozhoduje náhoda nevyhrál. Zato se mi stávají, většinou mírně negativní, naprosto nepravděpodobné věci (rekord mám 1 ku 4 miliardám.... ).
Ale jednou to vyjít musí. Hodně štěstí.
John-5

Registrace: 14. 02. 2011

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wow, Bangladéš je letos vyřazenej? To bude o cca 7 milionů míň přihlášek?!?! Twisted Evil Akorát se vrací Polsko no, takže se to vykreje Very Happy
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

John-5 napsal:
Wow, Bangladéš je letos vyřazenej? To bude o cca 7 milionů míň přihlášek?!?! Twisted Evil Akorát se vrací Polsko no, takže se to vykreje Very Happy

Laughing
dreamz
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 9:42 am    Předmět: novinky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

taky někdo plánujete se zúčastnit teď v říjnu loterie? četli ste ty změny oproti minulým rokům?
http://www.dvlotteryhelp.com/DV-2013-New-changes.php
co to je přesně ten formulář I-134? to musím mít? jak ho seženu?
Ikaros

Registrace: 31. 01. 2011

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám v plánu se přihlásit, a chápu to tak, že je ten formulář nepovinný a potřebuješ ho jen v případě, že chceš uvést někoho, kdo už je ve Státech jako svého sponzora..
dreamz
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ikaros napsal:
já mám v plánu se přihlásit, a chápu to tak, že je ten formulář nepovinný a potřebuješ ho jen v případě, že chceš uvést někoho, kdo už je ve Státech jako svého sponzora..

hm, právě mě se tam nelíbí to slovíčko jou MUST provide ten formulář.. no ale tak snad to tak bude, jinak by to byla docela blbost
Ikaros

Registrace: 31. 01. 2011

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dreamz: tak jestli vycházíš jenom z toho odkazu, co jsi postnula výše, tak to nejsou oficiální stránky, takže bych tomu úplně na 100% nevěřil. Zkus si pročíst instrukce, jestli jsi to ještě neudělala: http://travel.state.gov/pdf/DV_2013_instructions.pdf . Já tam o tom formuláři nic nenašel, ale je možné, že jsem byl nepozorný, protože po mě včera pořád někdo něco chtěl, takže jsem to ve výsledku ani nestihl dočíst Very Happy (budu to muset napravit dneska ve vlaku). Niméně jsem ještě pro jistotu chvíli googloval a žádné důvěryhodné info jsem nenašel, jenom nějakou ruskou stránku, kde právě psali, že je to volitelné. A přesně jak říkáš, kdyby to vyžadovali tak celý ten program trochu ztrácí smysl. Já bych se třeba přihlásil nemohl, protože sice znám pár lidí z USA, ale sotva bych po někom z nich mohl chtít, aby mi dělal sponzora...
American Dream

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vysvětlil by mi, prosím, někdo z přítomných, jak bych napsal českou adresu podle těchto požadavků ?
Address Line 1, Address Line 2, City/Town, District/Country/Province/State, Postal Code/Zip Code, and Country
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dreamz napsal:
Ikaros napsal:

hm, právě mě se tam nelíbí to slovíčko jou MUST provide ten formulář.. no ale tak snad to tak bude, jinak by to byla docela blbost

Tak jsem to procitala a vypada to,ze maji nove podminky pro loterii na rok 2013.
Otazka c.8,dle toho,jak je napsana a formulovana ""8.You must provide one Affidavit of support through the form I-134. (Sponsor)"" podle mne ten formular I-134 MUSITE DOLOZIT(poskytnout)!

Takze kdo nema nebo nebude mit potencionalniho sponsora tady v USA,tak se asi tim padem nebude moct ani zucastnit?
To by jim asi hodne uchazecu odpadlo a to je mozna to,co chteji Confused

Vidim,ze se zprisnuji i podminky ohledne GC loterie Shocked
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opet musim Pipi opravit Very Happy . Zde dotycny odstavec z oficialnich stranek - FAQs:

33. IF I AM SUCCESSFUL IN OBTAINING A VISA THROUGH THE DV PROGRAM, WILL THE U.S. GOVERNMENT ASSIST WITH MY AIRFARE TO THE UNITED STATES, PROVIDE ASSISTANCE TO LOCATE HOUSING AND EMPLOYMENT, PROVIDE HEALTHCARE, OR PROVIDE ANY SUBSIDIES UNTIL I AM FULLY SETTLED?
No, applicants who obtain a DV are not provided any type of assistance such as airfare, housing assistance, or subsidies. If you are selected to apply for a DV, you will be required to provide evidence that you will not become a public charge in the United States before being issued a visa. This evidence may be in the form of a combination of your personal assets, an Affidavit of Support (Form I-134) from a relative or friend residing in the United States, and/or an offer of employment from an employer in the United States.

Cili pro Ty, kteri neumi anglicky a presto se hlasi do GC loterie:

Je nutne dolozit, pred vydanim viza, ze uchazec nebude po prijezdu socka zavisla na statu. Toto je mozne prokazat kombinaci vlastnich zdroju, I-134 a/nebo nabidkou jobu od US zamestnavatele.

I-134 se nemusi predkladat, pokud dotycny prokaze, ze ma dostatek penez na start v US a nebude pritezi spolecnosti.

Nikde jsem ale nenasel uvedeno, jakou castku obnasi ty personal assets. Zrejme to nebude malo a je mozna, ze na tom spousta lidi ztroskota a proto tady na foru vidime tak malo vyhercu, jak jsme se bavili s CZ. Shocked
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK,ALE PROC JE TO TEDY UVEDENO JAKO: "DV 2013 New changes"??(otazka c.Cool

DV 2013 New changes
There are some changes and requirements are done as DV-2012 to the DV-2013 Diversity visa registration in the application procedures. As usual in the recent years, all the DV-2013 lottery entries must be submitted electronically during the registration period.

Bangladesh natives are not eligible to participate in the DV-2013 American visa lottery program according to the DV-2013 instructions along with the other ineligible countries.
Further more Poland and South Sudan natives are eligible to participate in the 2013 fiscal year American visa lottery program along with the other eligible countries.

Paper entries will not be accepted for the DV-2013 green card lottery program.

New questions for the DV 2013 are as follows.

1.Country where you live today?
2.What is the highest level of education you have achieved, as of today? You must select one from the available ten options for your higher education you have achieved.
They are

1.Primary school only,
2.High school no degree,
3.High school degree,
4.Vocational school,
5.Some university courses,
6.University degree,
7.Some graduate level courses,
8.Master degree,
9.Some doctorate level courses,
10.Doctorate degree.
3.In the "what is your marital status?" Question, the term Separated is replaced by Legally separated. As you are legally separated spouse would not be eligible to immigrate as your derivative.
4.You must provide one email address that should belongs to you only.
5.Application accepting period is reduced to 30 days. It was before kept as 60 days.
6.Your winning notification will not be sent by postal mail as before. Instead all the applicants must check their DV-2013 status online and if selected as a winner, must follow the provided instructions in the web site.
7.Total visa for the DV immigrant processing is US$819 for the primary applicant. Also all the dependants too must pay each US$ 819 even if they are not planned to immigrate with the primary applicant..

8.You must provide one Affidavit of support through the form I-134. (Sponsor)

9.The DV-2013 visa lottery instructions are still not published in the internet or in other media. Once it is published we will post it here for the benefit our visitors.

[/b]
petr_

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen taková drobná otázka při této příležitosti, netušíte, jak je to v US s tituly ?
Konkrétně Bc. by asi měl být (6) University degree a Ing. (Cool Master degree ?
Díky
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jeste jsem nasla tohle,coz znamena,ze BR mel pravdu,viz posledni odstavec.
Kolik by dotycny mel mit tam ale take neni uvedeno,ani to,jestli ten sponsor pro rok 2013 opravdu musi byt,nebo to zustava stejne.

http://www.dvlotteryhelp.com/DV-Sponsor.php
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr_ napsal:
Jen taková drobná otázka při této příležitosti, netušíte, jak je to v US s tituly ?
Konkrétně Bc. by asi měl být (6) University degree a Ing. (Cool Master degree ?
Díky

Nejsem si jista s Bc, ten muze dostat i absolvent Vyssich odbornych skol,ci-li neni to zcela na urovni University Degree i kdyz i tam staci 2-3 roky studia na tento titul take. Je to ten nejzakladnejsi akademicky titul.
Ing je v Cesku jinak nez ve svete a maji s jeho akceptovanim problemy. Ma byt spravne pro technicke obory a v USA je to ekvivalent pro neuversitni technicke skoly. At TAK CI TAK, ceske tituly delaji ve svete chaos.....treba MUDR(MD) dostavaji v Cesku i zubari a nejsou tedy akceptovatelni jako zubni lekari....)))
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
OK,ALE PROC JE TO TEDY UVEDENO JAKO: "DV 2013 New changes"??(otazka c.Cool

otazka c. Cool ... funnyyyyyyyyyyy

Ted ale vazne.

Dej sem link, ze ktereho jsi to zkopirovala.

To, co jsem psal ja je primo z tech official instructions ze sekce FAQs, ktere jsou na portalu imigracky.

Kde jsi to nasla?
petr_

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se to bere spíš jako typ studia a jeho délka ? Jde mi jen o to, co tam uvést. Ing. budu mít až v době případné cesty, ale teď při přihlášce DV jen Bc.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:

http://www.dvlotteryhelp.com/DV-Sponsor.php

Tohle by mozna mel dat CZ do hlavicky teto sekce velkyma cervenyma pismenama:

Cokoliv, co je na strankach koncicich jinak nez .gov jsou jenom vice nebo mene dobre minene rady lidi, ktery o tom vi hovno. Jedine smerodatne informace na webu jsou na portalu US vlady.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr_ napsal:
Takže se to bere spíš jako typ studia a jeho délka ? Jde mi jen o to, co tam uvést. Ing. budu mít až v době případné cesty, ale teď při přihlášce DV jen Bc.

Mam za to ze maji na mysli nynejsi stav....tak dej tu 7...nebo 6,kterou uz mas.
petr_

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
petr_ napsal:

Mam za to ze maji na mysli nynejsi stav....tak dej tu 7...nebo 6,kterou uz mas.

To že je to nynější stav jsem pochopil, jen nevím, kam patřím. Myslím, že 3 roky na univerzitě s titulem by mělo být min. (6), plus ještě teď další dva, ale to je neukončené, takže bych to v potaz asi nebral.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted jsem se divala na ty oficialni "gov" stranky a tam jsem nic o tech zmenach pro rok 2013 nenasla!

Za to co jsem ted objevila uplne na konci stranky na tech NEoficianich strankach je:""
We don't have any connection with the US Govt or it's offices""

TAK TO JE HNUS VELEBNOSTI Laughing

PROSIM CZ-ho,aby veskere prispevky s tim linkem na tu NEoficialni stranku vymazal!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Za to co jsem ted objevila uplne na konci stranky na tech NEoficianich strankach je:""

Tihle to tam aspon napisou na rozdil od tech ostatnich scammers Evil or Very Mad Mad
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže pokud nemám tak 500 000,- na kontě tak to nemá ani cenu zkoušet? Co je nového v této oblasti?
petr_

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Částku nikdo přesně neví. Třeba na WAT na vlastní pěst (bez agentury) chtějí prokázat 10k USD. D8 se čekat, že tady to bude u něco víc.
tha Hitman

Registrace: 19. 09. 2011

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Tak ted jsem se divala na ty oficialni "gov" stranky a tam jsem nic o tech zmenach pro rok 2013 nenasla!

TAK TO JE HNUS VELEBNOSTI Laughing

PROSIM CZ-ho,aby veskere prispevky s tim linkem na tu NEoficialni stranku vymazal!!

takže to info co zde bylo o pár řádků výše ohledně prokázání sponzora je nepravdivé?
Jde mi o to že v USA nikoho neznám takže by tento úkon celkem dost velká překážka.
to petr_: myslel jsem částku čistě na GC
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic