Vseznalci, Neznalci, Nesmrtelne citaty (Rejpalkove sem)

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Vseznalci, Neznalci, Nesmrtelne citaty (Rejpalkove sem)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 6:56 pm    Předmět: Re: cesi?co jste zac?? Odpovědět s citátem

kopala napsal:
Nevím jak vas ani nazvaT,vytahujete se tady ze zijete v Usa...ale to jste mohli nekoho ohromit jeste tak pred 15lety...ale dneska??,Kazdy cech (aspon v mem okoli)ma na tuhle zemi akorat averzi.vcetne tech stupidnich serialu,na které se čumí polovina toho otylého,primitivniho naroda.\Ale proc to cpou k nam do Evropy??Nechte si tam ty sracky!!

Zaprve, nemam zajem nekoho "ohromit". Ziju v miste ktere se mi libi a kde chci byt a vubec mne nezajima ci ty nebo nekdo jinej si o tom mysli. Za druhe, v entertainment prumyslu nejsem tak nerozumim proc si myslis ze nejak muzu ovlivnit na to co cumis na televizi. Dalsi vec je ze tobe, tedy Vam nikdo nic necpe ale Vy ...tedy vase televize kupuje od US firem programy. Myslis ze by jsme se nejak meli rozhodnout co bude prodano a komu? "Jo, Charleys Angels nesmime prodat do CR protoze Kopala z Rednekova to nema rad!".
Ty nevis jak mne mas nazvat? "Sir, nebo Mr. Kriz" je OK. Na druhou stranu ja vim presne jak te nazvat...
kopala
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

To já vím taky jak Te nazvat..naznacim ti to..zaprodal jsi svou vlast za levny kramy z K-martu.hrajes si na amíka,a par let setris drobaky,aby jsi se mohl jet do ceska vytahovat..a je vas tady vic takovych ubozaku
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji...opravdu moc dekuji. Rozesmal jsi mne...Prosim te napis mi trochu vic co si o mne, nas myslis. Nejlip trochu vic o tom jak jsem zaprodal vlast a nebo taky o tom jak jste tam za komousu trpeli a ja jsem se valel na plazi a cucal jsem mango.
Willi

Registrace: 26. 06. 2010

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedinej kdo tu ceskou republiku zaprodal,jste vy,kteri tam cinkali s klicema na vaclavaku a pak si vsude dosadily,ty sami parchanty,pred kterymi jsme my utekli!

Dneska uz zmena byt nemuze,protoze vetsina z vas,uz nema cim cinkat.
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

kopala napsal:
To já vím taky jak Te nazvat..naznacim ti to..zaprodal jsi svou vlast za levny kramy z K-martu.hrajes si na amíka,a par let setris drobaky,aby jsi se mohl jet do ceska vytahovat..a je vas tady vic takovych ubozaku

Ubozak jsi ty Rolling Eyes
Dej me nejaky priklad, jak jsme ti ublizili Confused
Hlavne me napis, kolik ti je roku Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kopala a cim ty kraslis svou vlast? Spis me prijde ze ses jeji ostuda kdyz nemas dostatek tolerance a slusnosti k jinym lidem. Take ta zavist je ohromujici.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Kopala a cim ty kraslis svou vlast?

Svym intelektem a toleranci.

Mozna je to v jeho pripade trosku spatne namireny generacny rozkol podobny tomu, ktery casto citim ja, kdyz se jista komunistobijecka individua, ktera nebudu jmenovat (nektera tady maji tolik jmen, ze by to zabralo prilis hodne mista na serveru), zacnou busit ve svou hrud a proklamovat okolnimu svetu svuj hrdinny uprk z CSSR.
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 2:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nepsal ti nahodou Miru, ze do me nemas rejt Confused
Ja do tebe uz nereju, tak se na me vyser Exclamation

Porad jsi se jeste "nevymackl" proc ty jsi vlastne zdrhnul z CR Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 2:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo mluvil o Tobe, bidny anonyme?
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 3:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to zase RUMBURAK ma novy nik
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 3:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim. Je to Rudy Rijen.

Jinak Dana rika, ze je OK s vikendem 26.-28.

Tudiz, jsme GO na partay!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 3:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Henek napsal:
to zase RUMBURAK ma novy nik

Jo mam novej nick Wink
Ten Pozorovatel byl nudnej. Pouzivam svuj nick z fora Zvedavec Twisted Evil
kopala
Anonymní

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mam takovyho chudaka za souseda,zije v Usa UKLIZÍ TAM OBCHODY,vyhrál kartu zelenou a je z nej velkej amik,jako vy tady vsichni,neustale nas poucuje a jeho veta zacina vetsinou "jo to U NAS VE STATECH" je trapnej a ubohej,jako vy tady,,, amícci.
lentilka33

Registrace: 03. 09. 2010

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty mas dost,hod si studenou sprchu pry to pomaha...
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 4:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je ta ceska zavist oni to nemuzou prenest kdy se ma nekdo lip
kopala
Anonymní

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ty vole to teda mám co zavidet...Nezil bych v tom velkym pokryteckym kyci ani zanic
John-5

Registrace: 14. 02. 2011

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kopala napsal:
Ty vole to teda mám co zavidet...Nezil bych v tom velkym pokryteckym kyci ani zanic

Kdo nezažil, nepochopí Wink Nejde jen o ty prachy. Jestli je ti dobře v ČR, tim líp pro tebe Wink
lentilka33

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mily kopala a rejpal a atd. Shocked Confused chicago.cz je pro mne a ostatni hodne dulezite a zajimave,ale kdyz si ctu vase prispevky ,jen se mi chce svas bl...t.Opravdu uz neznate jine forum a nemuzete nekde jinde strasit? fakt je to nuda a akorad mne to rozciluje cist..omlouvam se,ale proste musim napsat jen ctu a chci se neco duleziteho dozvedet,ale akorad to tady zamoruji sami pitomci Confused ,nemyslim tim co jsou tady dele a snazi se pomahat lidem co to opravdu potrebuji...preji hezky den s pozdravem misa Wink uf uf uf Rolling Eyes
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nevim proc ses do me tak "obula" Confused
Ty me snad znas Question Ses tady chvili a uz si myslis, ze znas vsechny Rolling Eyes
Ja tady pisu uz od roku 2007 a pisu ted jako Rejpal jen proto, ze chci aby me Mlynek a Big Rig dohnali s prispevkama.

Koukni se na muj profil a pak me rekni co jsem tak spatneho udelal Wink

Rumburak (alias Rejpal)
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 2:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[

Kdo nezažil, nepochopí Wink Nejde jen o ty prachy. Jestli je ti dobře v ČR, tim líp pro tebe Wink[/quote]

jde jenom o ty prach !!!!!!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 2:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, Rudy Rijne (mimochodem, nez se zacnes cilit a urazet, ze Te nazyvam Rudym Rijnem, tak je to z The Hunt for Red October), ja v par vecech souhlasim s Misou, prestoze vim, ze jsi jenom ponoreny Rumik.

Napr tohle, co napsala:

Opravdu uz neznate jine forum a nemuzete nekde jinde strasit? fakt je to nuda a akorad mne to rozciluje cist..omlouvam se,ale proste musim napsat jen ctu a chci se neco duleziteho dozvedet,ale akorad to tady zamoruji sami pitomci

na Tebe plati semo tamo, at uz sem pises ponoreny nebo vynoreny.

Nehadej se s trollama. To, ze pises jako anonym na tom nic nemeni ... a popravde je to trochu trapne.

Me ani PDM nezajima, kolik mas prispevku, jestli Te dohanime nebo ne. NIKOHO TO NEZAJIMA!!!! Toto se myslim Misa snazila rict a zdaleka nejom Tobe Idea

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Provinujeme se tim obcas vsichni, nekteri i vic nez obcas Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Jinak ale nesouhlasim s Misou ohledne tohoto vlakna a rubriky vubec. Je tady more rubrik, ktere jsou, resp. by meli byt "all business", ale Volne tema a toto vlakno specificky je prave jako delane pro Tvuj submarine tactical combat s trollama a kymkoli jinym.

Dalsi vec, kterou jsem tady zminoval uz tisickrat je: pokud se nekomu nelibi, ze tady hadame, nemusi sem chodit. U toho bych ale rekl, ze si to Misa uvedomuje a odpousti nam starym gardam, kdyz se tady obcas mezi sebou nebo s anonymama poliskame.

Zaverem - nezer to tak. Uz jsem Ti tisickrat rekl (OK, Rejpalovi tusim jeste ne, ale on jednim z plavciku na Rudem Rijnu, tak to plati i pro nej), ze NEMUSIS ODPOVIDAT NA UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPLNE KAZDY PRISPEVEK, KTERY SE TADY NA FORU OBJEVI. Ponor se do vetsi hloubky (400m je myslim max pro Typhoon-class subs) a prejdi na "silent running". Ignoruj nepratelske cile a hlavne civilni plavidla, jako je Misa.
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 3:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak zase je to pekne kdyz si muzes na svoje prispevky odpovidat sam pod jinym nikem.jen by mne zajimalo jestli si take posila sam sobe dopisy nebo jen Emaily?a jestli jeho zena otom vi ze zije dvoji (3) zivot???
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 3:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se zaregistroval po ruznyma nickama, tak by si mohl posilat SZ.
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 4:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Kdyby se zaregistroval po ruznyma nickama, tak by si mohl posilat SZ.

Kdyby te to zajimalo, tak ja tu jsem tez 2x registrovany Wink

Jeste jsem si ale SZ neposlal Twisted Evil Taky proc Wink
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 4:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

kopala napsal:

Jen by me zajimalo, komu to pises Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Laughing Cool dekuji za odezvu,kterou jsem pochopitelne cekala,proste srandy kopec ...je fakt,ze clovek porad nemuze psat o dulezitech vecech a obcas odbocit a treba se zabyvat s prkotinama a nesmyslama jo omlouvam se vsem je to mate radi ,kdyz se nekdo omlouva ze?ale co je moc to je moc ..no je fakt,ze nemusim jit do tehle rubriky,ale jsem zenska ,ktera je zvedava a precetla a urazila tak to proste je...a za druhy je mi jedno jak se kdo jmenuje Pat nebo Mat a kolik ma prispevku bodiku a jestli je veteran ci novacek..je presne co me nezajima..nekdom aspon pochopil....dekuji ,ze aspon s necim po dvou letech semnou tady souhlasite, vzdy bylo do mne navazeno a jsem hodne urazlivka jo, kazdy mame neco ze?no a kdyz te bavi se hadat a cist nesmysli proc ne kazdy mame sve hoby a nebo civilni plavidla jako je misa... Laughing Laughing jo
lentilka33

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem se zapomnela ...to pisi ja misa..
Rejpal
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 1:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

misa napsal:
jsem se zapomnela ...to pisi ja misa..

A jak ti to mame verit Wink

Mimochodem, diky ze si se omluvila Razz
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 1:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejpal napsal:

Mimochodem, diky ze si se omluvila Razz

No jo, vy vsichni si na to potrpite.

Misa, by si ale mela uvedomit, ze cely ten muj predchozi prispevek byl pro Rumburaka a pro Red October vseobecne a ne pro ni. Kdyz uz se chce urazet, mela by aspon vedet kdy, kde a proc Very Happy

BTW, tohle mi pripomina Kopera - ten nam taky delal kazani, ze se hadame, pak tady lidi urazel (to Misa ne, nez se zase nafoukne) a hadal se uplne stejne jako Ti, kterym to vycital Laughing

Just my 5 cents.
lentilka33

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing no myslim si ,ze mezi vami asi nezapadnu,a netrha mi to zili,takze je mi to jedno...mejte krasny a neruseny svuj zivutek a ja taky..a urazkami vy plitvate jen odpovidam co pisete a zrovna gentlmen urcite nejste to by jste se jinak chovali k zene,ktera se snazi o komunikaci s lidmi,kteri ziji v americe , takze preji krasny den Razz Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA