Podnikání v kalifornii

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Podnikání v kalifornii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Autor Zpráva
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chapu proc podnikatele z CR uvazujou o jine zemi.

Podle me je to v CR opravdu slusne receno v prdeli. Korubce je v takovem stadiu, ze zacinat poctive podnikat bez znamosti je v nekterych oblastech skoro nemozne.

Akciovky si mezi sebou prodavaj jen falesne faktury a vydelavaji pouze na DPH a to vse temer bez rizika. Neda se ani zjistit komu spolecnost patri a kdyz vidim "podnikatele" co prave prodal akciovku s dluhem 50 milionu nejakemu ukrainci, ktery bude k nezastizeni do konce zivota, tak opravdu taky do toho podnikani v CR nemam chut.

Je to smutne, ale v posledni dobe se zacinam stydet za to, ze jsem z CR kde vladne banda zlodeju kterym se nikdy nic nemuze stat, ani kdyz je natoci kamerou pri cinu jak kradou miliardu.

Snad ten hokej mi trochu zlepsi naladu.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Nějaké typ na koupě fungujícího kšeftu?

Je to možné si začít kšeft podobný jako jsis zavedl v ČR?

to mám dělat zastavárny,restaurace,bary,uklidovou firmu,zlatnictví,květiny to jsem provozoval.To ve statech bude outové?
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

miro napsal:
Chapu proc podnikatele z CR uvazujou o jine zemi.

Podle me je to v CR opravdu slusne receno v prdeli. Korubce je v takovem stadiu, ze zacinat poctive podnikat bez znamosti je v nekterych oblastech skoro nemozne.

Akciovky si mezi sebou prodavaj jen falesne faktury a vydelavaji pouze na DPH a to vse temer bez rizika. Neda se ani zjistit komu spolecnost patri a kdyz vidim "podnikatele" co prave prodal akciovku s dluhem 50 milionu nejakemu ukrainci, ktery bude k nezastizeni do konce zivota, tak opravdu taky do toho podnikani v CR nemam chut.

Souhlasím co tady mám jako dělat každý rok vyhazovat statisíce za pojištení,dph,zdravotní a daně když poté za to nic navíce nedostanu.
K lepší zakazce se v čr dostat bez mazaní klik nelze a já tuto lumpárnu podporovat nebudu.
Hudlařit v čr a mít obraty do 10 mil kč a poté mít zisk nula nula prd. Za tu dřinu to radši fakt budu někde jinde kde to funguje jednoduše.
Podnikání jsem prodal protože nahoru to nešlo a štvalo mě to motivace nula.Tak všude je to lepší nežli tady. V čr se jen krade a nikdo nikoho nezavře, já když nezaplatím dph par kč tak dostanu pokutu. Měl jsem kontrolu několikrát a jak to chodí,že uředník vám řekne,že něco najít musí aby se neřeklo to vás zatrne. Tak dostanete pokutu za technické věci a nikde se nedomužete pravdy. Poté puncovní uřad,celé je to schnilé tam korupce tam budují na všech patrech opět konrola drobností, 25 tisíc pokuta za nic. Tady se jen davají pokuty a šikanují uřenicí za pičoviny. Jak odbrbat podnikatele peníze.
Např.Například neprovozuji tv ale musím jako podnikatel platit polatek za tv že je občas mám vypnuté v obchodu. Osa když si občas zaměstnanec zapno hudbu musím platit ose poplatky atd.
KAždý tady parazituje na druhém zákony nefungují,domoci se nečeho to pro druhořadé občany není.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

deluxe napsal:
Anonyme, teplo a pohodu si v klidu hledej, v dnešní době není takový problém to najít. Podle příspěvků si sám udělej názor, jak relevantně ti mohou lidi tady poradit. Osobně bych s podobnými věcmi nikdy na podobná fóra nechodil, úspěšných lidí není mnoho a že na někoho narazíš na fóru není moc pravděpodobné.

A když někdo sám neuspěje v byznyse, tak ti řekne že v něm neuspěješ taky, a bude vina dáváno všemu okolo jen ne sobě. Tohle jsou úplně normální věci.

Já osobě ti ale s podnikáním neporadím, praktické zkušenosti mám jen s investicemi. Nicméně ale znám řadu lidí, pro který roční příjem přes 400K USD z podnikání není problém, takže tvé cíle jsou úplně v pořádku a poměrně lehce dosažitelné, když víš co děláš.

PS: rád bych to shrnul asi takto

A já se jen nestačím divit,co dělá někoho oprávněného k tomu aby mohl říci, že něco je pravda a něco lež ?
A proč je popírání nebo příjímání čehokoli závislé na podnětu jiné osoby ?Proč se nerozhodujete sami za sebe ?Informace je informace,není nic jako dobrá nebo špatná informace, to jenom vy třídíte informace na špatné a dobré.

to si nemyslím zima to není jen bahno a sračky.
Pojedu do tepla. Situace v čr je jak v nějaké zěmi třetiho světa.Jsme zhnusen.
Ano tady asi jsou lidé,kteří více nakecájí nežli podnikají a když podnikají tak mají spoustu chytrých řeči jak to nefunguje.Spousta lidí asi někde hakuje a sní jak budou podnikat až budou mít milon dolaru a více na investování. To by se ale měli probrat ze snu:-) Já jsem v realitě jsem zajištěný a dale jsem si tuto investici do podnikaní, která je v ok.
Ano souhlasím tady lidé si hrají na posuzovatele někoho a něčeho. To samé na otázky moje dostávám je pseudorady od radoby chytráku, který kdoví co dělají.
Nechci nikoho urazit ale takto to tady vypadá.
Je to smůtné, proč by sem také chodil někdo kdo je uspěšný ve státech.
Asi je to zavist,česká vlastnost,že by si někdo dovolil jen tak jet do států a podnikal a ono by to fungovalo. Nepotřebuji milony doláru pro život ale podnikat jednoduše a ještě mě něco zbylo. Podnikat tak abych jak v ČR nemusle být v praci 24 hodin denně.Jak se řiká pidi živnostník.

Proto se vůbec divím kdo rozhoduje že já neuspěji.
Další je drzost od lidí rozdávat rady, to je špatné a samé negativní přispěvky.
Asi sem chodí opravdu jen stroskotanci.Sad
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Henek napsal:
miro napsal:

Kup zlato je to jistota..

minule nekdo propagoval STRIBRO ted je asi lepsi v pondeli spadlo o 30%

Měl jsem zlatnicví jen k vůle ceně zlata jsem ho přenechal je to oničem mít zisk na 1 gram nula nula.

Až tato budblina praskne bude legrace:-)
deluxe

Registrace: 04. 08. 2010

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na každé ''bublině'' se dá pěkně vydělat, a stříbro není výjimkou. Když už začne dávat tipy na nákup veřejnost, je nejlepší čas prodávat a vydělat na úkor těch, co jako ovce poslouchají masová media a rádobyodobroníky.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Big_Rig napsal:
Me by fakt zajimalo, co ten anonym ceka, ze mu tady kdo napise. Kdybych mel nejaky zaruceny plan, jak v dnesni dobe vytriskat v USA legalne 28% p.a. zisku ze smesne male investice, tak by jsi mi musel zaplatit o hodne vic Exclamation predem bez jakychkoli zaruk Exclamation nez tech $130K, co mas.

Jasne ja Ti poradim, urcite to nebude zisk tech $36K za rok, ale nebude to spatne vzhledem k situaci. Nebudu to ovsem rozdavat zadara tady na foru.

čekám nazor proč by ne proto je to forum:-)asi máš tak kvalitní inforamce to ani je nemusíš prodávat jistě jsi už v balíku:-) tak je mužeš dát zadarmo.

Nebud drzej, jako anonymovi ti tady nikdo nebude psat zadny informace, obvzlaste kdyz budes psat, ze jsme tady samy ztroskotanci Confused
Jestli chces ferove diskutovat, tak se zaregistruj Idea
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Nějaké typ na koupě fungujícího kšeftu?

Je to možné si začít kšeft podobný jako jsis zavedl v ČR?

to mám dělat zastavárny,restaurace,bary,uklidovou firmu,zlatnictví,květiny to jsem provozoval.To ve statech bude outové?

A co jineho bys chtel delat, kdyz nemas dostatek penez Confused Rolling Eyes
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Anonymous"]
deluxe napsal:

to si nemyslím zima to není jen bahno a sračky.
Pojedu do tepla. Situace v čr je jak v nějaké zěmi třetiho světa.Jsme zhnusen.
Ano tady asi jsou lidé,kteří více nakecájí nežli podnikají a když podnikají tak mají spoustu chytrých řeči jak to nefunguje.Spousta lidí asi někde hakuje a sní jak budou podnikat až budou mít milon dolaru a více na investování. To by se ale měli probrat ze snu:-) Já jsem v realitě jsem zajištěný a dale jsem si tuto investici do podnikaní, která je v ok.
Ano souhlasím tady lidé si hrají na posuzovatele někoho a něčeho. To samé na otázky moje dostávám je pseudorady od radoby chytráku, který kdoví co dělají.
Nechci nikoho urazit ale takto to tady vypadá.
Je to smůtné, proč by sem také chodil někdo kdo je uspěšný ve státech.
Asi je to zavist,česká vlastnost,že by si někdo dovolil jen tak jet do států a podnikal a ono by to fungovalo. Nepotřebuji milony doláru pro život ale podnikat jednoduše a ještě mě něco zbylo. Podnikat tak abych jak v ČR nemusle být v praci 24 hodin denně.Jak se řiká pidi živnostník.

Proto se vůbec divím kdo rozhoduje že já neuspěji.

Vubec nerozumim o cem pises.....
Vyslo to jako jakasi slatanina na kterou se neda poradne reagovat. Take je tohle tema nabito anonymy a tak nevim jestli je to porad tentyz...abych ted neodpovidala nekomu jinemu,kdo o to nestal.
Podnikani v Cali hodne diskredituji obrovske dane ktere cpes statu i govermentu. Dost prave tech mensich a strednich podnikani stat opousti nebo jej preliva napr do Nevady kde jsou mnohem lepsi podminky. Pokud ti nevadi platit velke dane,tak mas pole pusobnosti. Je na prodej dost restauraci, nejedna uklidova firma je take k mani atd. Tam je ale potreba znat property managers dost dobre,pze ti neradi prijimaji novacky v branzi a porad je dost velka konkurence. Uklidy commercials properties delaji velke penize,hodne budov je prazdnych a pokud je mas na liste,mas nejmene mesicne sve jiste. Je to take jedno z mala podnikani kde nemusis mit tak velky vstupni kapital. Pokud koupis uz zavedeny, tak tam ty investice budou do te koupe,jinak ale muzes zacit s mensim truckem a supplementy budes porizovat pozdeji. Na uklidech zacinalo dost lidi,nekteri pak prechazeji uz s urcitym kapitalem jinam.
Nekdo tady vedle psal o taxikareni apod....mnohem vice vlivnych a bohatych klientu ale jezdi limuzinami.) Bezny taxikar je i v LA uplne o necem jinem nez v Praze.
Souhrnem, kazde vlastni podnikani je lepsi nez pracovat pro nekoho, nemuze to ale delat kazdy. Jsou lidi co nemaji ani ty nejmensi podnikatelske bunky.

Kazdy novacek v jakemkoliv oboru to ma horsi,nikdo ho nezna,nema konexe a ani praxi. V nekterych vecech je na skodu i cizi prizvuk,jinde zase je plus i aspon castecna spanelstina. Zpocatku clovek muze narazit i na rodile ignoranty,ale porad to bude lepsi nez podnikat v CR za momentalni situace.

Byt tebou zacni chodit na nejaka setkavani podnikatelu,zaplat si ty co vedou nejake kurzy,pze ti to pomuze se seznamit se situaci tady.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
Big_Rig napsal:
...Kdybych mel nejaky zaruceny plan, jak v dnesni dobe vytriskat v USA legalne 28% p.a. zisku ze smesne male investice, ...

Ne. Přečti si jeho příspěvek znovu. Nejde o zisk 28% z toho že do kšeftu vrazí jen $130K. On do toho chce dát peníze, plus svojí dřinu.

Kdyby šlo jen o $130K investici, tak souhlasím, ale když do toho vrazí svojí práci, tak $36K se mi zdá jako dostižný výdělek.

Jo Petre, kdyby to bylo tak jednoduchy, tak by to delali vsichni Wink
Ja jsem si take myslel, ze si zaridim svoji firmu.
Ovsem je to dost komplikovany. NEMAM PROSTE DO ZACATKU KAPITAL Sad
A zadluzovat se tesne pred duchodem se me vubec nechce. Mam uz jen 2 roky do predcasneho duchodu a tak bych si nechtel ten duchod vice komplikovat Confused

Co me se hrozne libi, jak nam tady anonymove pisou, ze jsme tady samy "zkrachovalci" Confused
To on (kde jaky anonym), kdyby se do USA dostal, tak by nam vsem ukazal, jak se dela bisnys Wink

Za prave nema tu moznost se sem dostat a za druhe, kdo v dnesni dobe z mladych lidi ma v Cesku penize Question
Jenom lidi, kteri je zdedili po rodicich nebo jinych pribuznych.
Nebo pak nejaky vychcanci, kteri udelali tunel a chteji plachnout z Cech, nez tam zacnou vladnout znova komunisti, kteri by mu ty penize "vyvlastnili".

My vsichni, co jsme sem prisli jsme vetsinou zacinali uplne od nuly Idea
Ja jsem prisel do Kanady z 600 $, ktere jsem hned v prvnich mesicich "utratil" za ucebnice a anglicke kursy.
Kdyz jsem zacal trochu solidne vydelavat, tak jsme si koupili barak. Samozrejme, ze jsme na to nemeli, tak jsme si museli vzit pujcku. Meli jsme jen 10% deposit Sad
Pak jsem si musel koupit trucka do prace, na to byla dalsi pujcka.
No a po 8 mesicich moji firme dosla prace a ja jsem byl na nezamestnanecky.
No utahli jsme jen proto, ze jsem delal sem tam nejaky ty melouchy.
Kazdy ale takovou sanci nema Sad

Takze anonymove neradte nam tady, jak by jsme meli zit Idea Exclamation
deluxe

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Rumburak,

po tomhle příspěvku jsi pro mě úplně ztracenej. krásně jde vidět jak máš omezený pohled na svět - bohatej člověk co má prachy = dědictví, haluz, tunel, krádež, vražda, takhle přemýšlí úplně všichni aby si krásně ospravedlnili, že sami nemají nic, a dělají ze sebe bůhví co, že ONI ZAČÍNALI OD NULY, ONI TOHLE, ONI TAMTO, o druhých neví nic, neví jak to celý funguje - ale vždyť to přece není potřeba - ty víš vše jak to funguje, všichni tady stojej za tebou, protože mají jednoduše stejný zastaralý a upnutý názory na svět kolem sebe.
Tvůj příspěvek jako by z oka vypadl tisícům jiným, co dnes a denně potkávám, kteří jsou zakomplexovaní, už se nepotřebují učit nic nového, všechno vědí a jen oni to měli nejtěžší, a když někdo ví něco víc, tak je potřeba se na něj hned osočit a napadnout, aby tak náhodou nevyšla najevo vlastní neschopnost.

Jen tak dál.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deluxe napsal:
to Rumburak,

po tomhle příspěvku jsi pro mě úplně ztracenej. krásně jde vidět jak máš omezený pohled na svět - bohatej člověk co má prachy = dědictví, haluz, tunel, krádež, vražda, takhle přemýšlí úplně všichni aby si krásně ospravedlnili, že sami nemají nic, a dělají ze sebe bůhví co, že ONI ZAČÍNALI OD NULY, ONI TOHLE, ONI TAMTO, o druhých neví nic, neví jak to celý funguje - ale vždyť to přece není potřeba - ty víš vše jak to funguje, všichni tady stojej za tebou, protože mají jednoduše stejný zastaralý a upnutý názory na svět kolem sebe.
Tvůj příspěvek jako by z oka vypadl tisícům jiným, co dnes a denně potkávám, kteří jsou zakomplexovaní, už se nepotřebují učit nic nového, všechno vědí a jen oni to měli nejtěžší, a když někdo ví něco víc, tak je potřeba se na něj hned osočit a napadnout, aby tak náhodou nevyšla najevo vlastní neschopnost.

Jen tak dál.

TY UZ ME NESTOJIS ANI ZA DALSI PRISPEVEK, UBOZAKU Razz
ZREJME JSI SE V TOM MEM PRISPEVKU NASEL Wink
deluxe

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ou, já nevěděl že tě to tak rozhodí, to jsem fakt nechtěl. tak to promiň, myslel jsem že si to tak nevztáhneš na sebe.
ale nevadí, ano ano, asi jsem se v něm našel Smile
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Tomu nerozumím, autodoprava to opravdu funguje?
Za tyto peníze se koupím tak čtyři kola a řadící páka:-) takže na tento bussnis je potřeba daleko více peněz?

Ja vim, ze tomu nerozumis, proto jsem Ti rikal, ze na to potrebujes nekoho, kdo tomu rozumi a to jsme ja s Danou. PD uz se se mnou spojil a zajimalo ho to. Je opravdu skoda, ze ten sraz ve Vegas bude bez Dany.

Dana, kdyz zacinala, tak mela cca petinu toho, co Ty - moc toho na zacatku taky nevedela, ale mela mne ... moc se toho naucila i sama, ale treba ten truck, ktery koupila velice dobre jsem ji vybral ja.

Cili by jsi mel byt schopny dat na zacatek dohromady asi 5 trucku. Ja bych to nechal na 4. Rekneme, ze si nechas 8% z gross rate trucku, Dana a ja by jsme meli byt schopni vyzdimat z trucku cca 200K rok gross rev.

Simple math - 4*200=800 - 8% z 800=64

Budu pesimista a dam to na 48 (jeden truck cely rok nevykazuje zisk).

Solidni navratnost bez prace a jakychkoli dalsich nakladu. I ty dane se daji sikovne snizit - Dana neplatila vicemene nic, protoze ma dobreho ucetniho/danoveho poradce.

Po mne tyhle rady ohledne truckingu chce kazdou chvilku nekdo, ale jenom naprosty idiot rozdava zadara neco na co roky drel a platil za potem a krvi. O vytvareni si vlastni konkurence ani nemluve, tohle bych nebyl ochotny ani prodat.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Zatavarny by mozna sly, ale konkurence je giganticka a je to o hubu, pac mas udajne furt policajty na krku a zisky jsou male. Restaurace a bary zapomen - znam par lidi, co to zkouseli otevirali tady u nas v oblasti, nektere byly i franchise, ale vsechny nove krachuji (i Frickers a to je corporace je udajne v problemech a to se mi zda, ze maji celkem casto plno). Zlatnictvi v zadnem pripade, kvetiny taky ne.

Pak ten uklid. To by nebylo spatne - franchise, ktery Ti bude delat billing a collection, shanet zakazniky, pocatecni investice nejsou velke ... ale je to taky dost tvrde ohledne konkurence, protoze noveho businessu je malo, takze musis nejakemu stavajicimu zavedenemu konkurentovi prebrat klienty. Snad nemusim rikat jak to je obzvlast dneska tezke, na to je prave dobre byt pod zastitou nejake velke firmy, ktera likviduje ty mensi. Nebo koupit treba od nekoho baraky na uklizeni - uz zavedenou firmu.
miro
Site Admin

Registrace: 10. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

hele nevim jestli to tak vidim jen ja ale nejvic negativni se mi zdaj tvoje prispevky
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 10:34 am    Předmět: Podnikani v kalifornii Odpovědět s citátem

Ahoj,zdravim Vas z Cech-musela jsem rychle odjet-otec lezi v nemocnici(absolutni katastrofa,co se tyce pece).
K tomu podnikani-v dnesni dobe je to tezke vsude,nebot je velka konkurence na kazdem rohu a clovek musi vymalozit vsechny sve sily a bez penez je to temer nemozne.Zalezi take na cloveku-jak dokaze ovlivnit zakazniky a take je to o stesti.Muj svager to mel po valce jednoduce-zacinalo se bez kapitalu-to by dnes vubec neslo.Uz musim koncit-musim hledat dobrou nadstandartni rehabilitaci pro otce.Cau,zuzi
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 5:45 pm    Předmět: Re: Podnikani v kalifornii Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Ahoj,zdravim Vas z Cech-musela jsem rychle odjet-otec lezi v nemocnici(absolutni katastrofa,co se tyce pece).
K tomu podnikani-v dnesni dobe je to tezke vsude,nebot je velka konkurence na kazdem rohu a clovek musi vymalozit vsechny sve sily a bez penez je to temer nemozne.Zalezi take na cloveku-jak dokaze ovlivnit zakazniky a take je to o stesti.Muj svager to mel po valce jednoduce-zacinalo se bez kapitalu-to by dnes vubec neslo.Uz musim koncit-musim hledat dobrou nadstandartni rehabilitaci pro otce.Cau,zuzi

Zuzko doufam ze nemas moc nervu. Drzim palce.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At se tatka rychle uzdravi, Zuzi, drzim palce.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zuzi,ja se pridavam a doufam,ze uz vis,ze mas jeste jednu sanci na GC.
Drzim palce.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deluxe napsal:
ou, já nevěděl že tě to tak rozhodí, to jsem fakt nechtěl. tak to promiň, myslel jsem že si to tak nevztáhneš na sebe.
ale nevadí, ano ano, asi jsem se v něm našel Smile

Deluxe,pokud vim,ten predchozi prispevek byl formulovan Rumburakovi.
A.........neni k nemu a hlavne k tobe,co dodat Rolling Eyes
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

VSEM STROSKOTANCUM...........vubec nechapu proc jeste ANONYMOVI odpovidate........vetre se sem,pod zastitou anonymity(prvni lez) a chce radu a pokud mu nekdo neda radu jakou on chce slyset nebo ocekava a jeste ZADARMO,tak nas tady bude urazet Question Exclamation Exclamation
Typicky cesky "pan podnikatel"!!!
Souhlasim tady s vama ze vsema,"mistnima"!
Ti "panove",jako i "pan anonymni" a "pan Deluxe" mate se jeste hodne co ucit Exclamation Exclamation
Pokud je vubec pravda,ze se vam dari a vydelavate,tak to jeste z daleka neni vsechno Exclamation
V Cesku to "na penize mozna uhrajete",ale tady urcite NE Exclamation
Preberte si to,jak chcete Exclamation
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste bych dodal, ze plno tech anonymu si urcite vymysli Razz Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Plno neanonymu si vymysli taky.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Plno neanonymu si vymysli taky.

Ty uz to nehul Razz Wink
deluxe

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to PiPi,
jestli se nekomu dari to vubec neni tvoje starost. v nazorech se jednoduse neschodneme, ja ti nebudu psat, ze se mas hodne co ucit, kazdy se ma hodne co ucit.
nevim z jake pozice tady rozkrikujes ''V Cesku to "na penize mozna uhrajete",ale tady urcite NE '' kdyz o tom nevis nic. jen tam zijes a pravdepodobne jen jako nejaky zamestnanec - nic proti nim, ale do financi si od nich nenechavam radit. vidis jak to funguje, ale pouze ze sveho velice omezeneho, subjektivniho pohledu, vubec to neni ta prava realita, to ze ti to tady par lidi potvrdi, nic neznamena, nasla bys takovych urcite jeste miliony, stejne tak lidi co si to nemysli. ja ten pohled mam jednoduse o 100% jiny (ano, taky subjektivni, ale pomohl mi, tak si za nim logicky stojim), a chapu ze kvuli tomu muzou vznikat nejake rozpory.
to ja ale nechci, chtel jsem tady jen prezentovat nazor, ktery je znacne odlisny nejen od vasich, ale i od drtive vetsiny lidi, co jsem znal. vy zase prezentujete svoje, i kdyz zpusobem, ktery mi neni blizky. ale to je muj problem.

at se dari
Angelika Markyza Andelu
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Je videt ,ze te maji vsichni radi Pipinko
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angelika Markyza Andelu napsal:
Je videt ,ze te maji vsichni radi Pipinko

Ja jo, Ivanko z Chicaga Razz
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 5:39 pm    Předmět: Podnikani v kalifornii Odpovědět s citátem

Tak uz jsem nazpatek,nemohla jsem tam byt tak dlouho.Diky vsem,co preji tatkovi uzdraveni.
je to v Cechach strasne,co se tyce pece v nemocnici-tatka lezi po mrtvicce na interne-co vam mam rikat-nechci vas tu obtezovat se situaci,ale tatka nebyl 8dni vubec umytej(dela to nyni jedna pani,ktere se revanzujeme privatne-jinakby to nedelal nikdo.S maminkou se doktor nechtel moc bavit-spise ji daval najevo,ze ho trochu rusi.Tak jsem sla za doktorem a u me se postavil,dal mi ruku a zminil se o rehabilitaci,tak se to snad brzy vyresi.Byla jsem u toho,kdyz dostal tatka k veceri jeden(jen 1) maly puding (ze supermarketu),pritom muze jist vse.-nastesti ho krmi mamka,nebo jeden patient-personal nema cas.A vubec nepomuze,ze by si clovek i priplatil dejme tomu jednoluzkovy pokoj-je to ten samy personal. Mad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic