Visa Loterry - DV - 2012

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Visa Loterry - DV - 2012
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta
Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 9:46 pm    Předmět: Visa Loterry - DV - 2012 Odpovědět s citátem

Dalsi rocnik loterie o zelenou kartu zacne 5.10.2010, poledne EDT a konci 3.11.2009, poledne EDT.

Vice info na:
http://www.dvlottery.state.gov/

Diskuse o minulem rocniku zde:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-4443.html

!!!! Pozor !!!!
Vypadá to, že letos je to o měsíc kratší.
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 6:39 am    Předmět: visa loterie-2012 Odpovědět s citátem

Take jsme cetly,ze soutezici se dozvi vysledky do konce mesice kvetna(drive konec cervence.)
Veronika02

Registrace: 06. 10. 2010

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 1:48 pm    Předmět: Druhá Entry?? Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak je na stránce loterie, ta přihláška, jestli se vyplňují obě: Standard Entry i SSL Entry, nebo jen ta standardní?
Předem děkuju za odpověď Smile
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyplňuješ samozřejmě jen jednou. SSL je zabezpečené připojení. Kdybys to vyplnila dvakrát, tak se automaticky diskvalifikuješ.
Veronika02

Registrace: 06. 10. 2010

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak díky, já sem SSL pro jistotu radši ani neotvírala, abych se právě nevyřadila, tak jsem nevěděla jestli tam nejsou nějaký jiný další otázky nebo to samý.. Very Happy
liberte

Registrace: 17. 10. 2010

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, chystám se zapojit do soutěže,ale hledám někoho kdo by mě při regidtraci vedl najde se někdo??) Třeba byl na icq a kdybych potřeboval nějak pomoct tak by mi poradil? A někdo komu bych poslal fotku a on by mi řekl jestli ano nebo ne pro soutěž, protože si nejsem ulně jistej jestli sem převedl do správněho rozišení fotku. Díky!
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně toho foto tam máš Photo Validator, který zkontroluje správný formát a velikost souboru. Jsou tam i ukázky, jak má fotka vypadat.

Který položky z formuláře nevíš, jak vyplnit?
liberte

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotka mi projela s tim, že to odpovídá,ale nejsem si uplně jistej jestli neni trochu tmavá a odpovídající kvalita.., proto bych to nějak chtěl nechat potvrdit jo takhle to můžu poslat.. Jinak sem ještě nezkoušel nic vypnovat, až vyřešim fotku..Dík)
andrew31

Registrace: 18. 10. 2010

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 10:40 am    Předmět: Formulář Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, právě si procházím bod po bodu registrační formulář a není zcela jasné co mám vyplnit v bodě č. 6: Country of Eligibility for the DV Program
Are you claiming eligibility based on the country where you were born? yes / no
If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.
A co se tu jedná jak to mám tedy správně vyplnit ?
Po bodu 14. na fomuláři následuje continue a potom další otázky, nebo je to vše ?

Můžu si s někým z vás zkušených promluvit na icq ? Budu vděčný za jakoukoliv zkušenost, jsem na 381-683-172. Díky všem za pomoc.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

liberte napsal:
Fotka mi projela s tim, že to odpovídá,ale nejsem si uplně jistej jestli neni trochu tmavá a odpovídající kvalita.., proto bych to nějak chtěl nechat potvrdit jo takhle to můžu poslat.. Jinak sem ještě nezkoušel nic vypnovat, až vyřešim fotku..Dík)

Tohle najdeš ve vzorových fotkách u Photo Validatoru v sekci Brightness, Contrast, and Color. Porovnej a uvidíš.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 9:55 pm    Předmět: Re: Formulář Odpovědět s citátem

andrew31 napsal:
Zdravím všechny, právě si procházím bod po bodu registrační formulář a není zcela jasné co mám vyplnit v bodě č. 6: Country of Eligibility for the DV Program
Are you claiming eligibility based on the country where you were born? yes / no
If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.
A co se tu jedná jak to mám tedy správně vyplnit ?
Po bodu 14. na fomuláři následuje continue a potom další otázky, nebo je to vše ?

ad bod 6) Ptají se tě, jestli podáváš přihlášku za zemi, kde jsi se narodil. Jsou totiž různé kvóty pro jednotlivé státy a některé státy jsou z loterie vyloučeny. Kdyby jsi bydlel v ČR, ale narodil se třeba v Kanadě a zaškrtnul bys, že podáváš přihlášku za zemi, ve které jsi se narodil, tak bys byl z loterie vyřazen, protože Kanada se účastnit nemůže.
ad bod 14) po Continue následuje formální kontrola, jestli jsi vyplnil všechny požadované body.
Minos

Registrace: 23. 10. 2010

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V podminkach pro ziskani zelene karty je psano mimojine, ze do pul roku od ziskani green card musi jeji vlastnik vycestovat do USA. Jak dlouho tam musi pobyt? Stejne tak dalsi z podminek, ze urcitou cast kazdeho roku je treba v USA prozit, vite nekdo jak dlouhou? Jde mi o to, ze jsem jeste studentem VS ale loterie se zucastnim. Pokud by se na mne usmalo stesti, do USA bych prozatim jezdil kazde leto, natrvalo bych se odstehoval az po dokonceni VS (preci jen by mi bylo lito ukoncovat ji rozstudovanou). Nebo vam prijde smysluplnejsi hlasit se do loterie az po skole? Tim bych si ale snizil pravdepodobnost GC ziskat... Dekuju.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v prvni rade si udelej poradek v hlave oco ti jde!!!jezdit do USA na prazdniny muzes i bez GC a jeste se zeptej rodicu jestli ze vyhrajes GC jestli ti to zaplati protoze to neni zadarmo !!!
Minos

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
v prvni rade si udelej poradek v hlave oco ti jde!!!jezdit do USA na prazdniny muzes i bez GC a jeste se zeptej rodicu jestli ze vyhrajes GC jestli ti to zaplati protoze to neni zadarmo !!!

Um, tahle odpoved je trochu mimo misu Rolling Eyes.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minos napsal:
Henek napsal:

Um, tahle odpoved je trochu mimo misu Rolling Eyes.

No abych rekla,tak ani neni "mimo misu".
Nechapu proc si ches dodelavat v Cesku,ktera tady v USA ti bude "k nicemu".
Nevim,jak to je s terminy,do kdy po obdrzeni GC (ne po tom,co by ti oznamili,ze jsi ji vyhral)musis vycestovat do USA a jak dlouho se tu zdrzet,ale ano,s GC musis dodrzovat urcite podminky,jinak o ni taky muzes prijit!
Minos

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Nevim,jak to je s terminy,do kdy po obdrzeni GC (ne po tom,co by ti oznamili,ze jsi ji vyhral)musis vycestovat do USA a jak dlouho se tu zdrzet,ale ano,s GC musis dodrzovat urcite podminky,jinak o ni taky muzes prijit!

Skola je soukroma, takze uz jsem do ni nalil nejake penize a bylo by mi lito ji ted ukoncit + zadni vratka. Navic mi nejde ani tak o titul, jako spise o dovednosti, ktere muzu vyuzit i v US. O tom, ze je mozne o GC prijit vim, proto mne zajima ta povinna rocni doba pobytu, kterou jsem nikde nenasel. Ze muzu na leto na J1 vim, ale to neresi situaci po skole. Proto mi prijde lepsi zkouset stesti uz ted, ackoliv mam jeste nejake zavazky. A zduraznovat, ze se mam zeptat maminky, ze to taky neco stoji, to mi fakt prijde z cesty. Ale nemam zkusenosti z tohohle fora, mozna jste tu zasypani zakladnimi dotazy ohledne cehokoliv, tak vam to tak neprijde Smile.
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Pipi, zadna skola neni k nicemu; a neni pravda, ze v USA neuznavaji vzdelani z CR - i kdyz take zalezi na profesi.
bobes1

Registrace: 05. 12. 2009

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Chtela jsem se zeptat ohledne loterie. Kamaradka by se tam chtela prihlasit.Ale nevi co s bodem 7..... Jakou adresu zadat?? Jestli CR adresu nebo USA adresu. Jestli napr. nevadi, ze je tu nelegalne jiz v USA a zada o kartu... Z CR by ji mohli postu preposlat, tak nevim, co ji poradit...A jesli ji vubec muze dostat jako nelegal....??? Proto pisu sem, Vy jste preci jen jiz ostrileni MAZACI Very Happy Dekuju za rady.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minos napsal:
PiPi napsal:

Skola je soukroma, takze uz jsem do ni nalil nejake penize a bylo by mi lito ji ted ukoncit + zadni vratka. Navic mi nejde ani tak o titul, jako spise o dovednosti, ktere muzu vyuzit i v US. O tom, ze je mozne o GC prijit vim, proto mne zajima ta povinna rocni doba pobytu, kterou jsem nikde nenasel. Ze muzu na leto na J1 vim, ale to neresi situaci po skole. Proto mi prijde lepsi zkouset stesti uz ted, ackoliv mam jeste nejake zavazky. A zduraznovat, ze se mam zeptat maminky, ze to taky neco stoji, to mi fakt prijde z cesty. Ale nemam zkusenosti z tohohle fora, mozna jste tu zasypani zakladnimi dotazy ohledne cehokoliv, tak vam to tak neprijde Smile.

No tu zelenou kartu ale take nikdy nemusis vyhrat Idea
Znam lidi, kteri o ni hrajou uz 10 let a ted uz to vzdali, protoze je jim 40-cet a do USA jit v tomto veku je blbost.
Obvzlast, kdyz nemas zadnou dobrou praci, ci zkusenosti Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:
PiPi napsal:
Pipi, zadna skola neni k nicemu; a neni pravda, ze v USA neuznavaji vzdelani z CR - i kdyz take zalezi na profesi.

No proto jsem "to" take dala do uvozovek Wink
Nevim,ale spoustu lidi tady psalo,ze skoly,zkusenosti a pozice,ktere meli v Cesku jim tady v USA byli nicemu,ze kazdy musi tady zacinat od piky,s cim ja tedy souhlasim.
Nerikam,nehraj,ba prave naopak,pokud se chces zapojit uz ted,tak se zapoj,jen si opravdu zjisti veskere podminky,kdyby se na tebe usmalo stesti.
A taky libi se mi tvuj pristup,neco si zacal,neco to stalo,tak to chces dokoncit. "Way to go"
bobes1

Registrace: 05. 12. 2009

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 2:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevi nekdo prosim co s tou adresou??? Zbyva uz jen 9 dni...... Dekuju za pripadne odpovedi....
liberte

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V bodě kde se zadává počet dětí jak to mám chápat vyplnuju to za strejdu mám tam napsat kolik má dětí nebo kolik s ním bude cestovat do usa?

A v bodě
kde píše se tohle
Are you claiming eligibility based on the country where you were born?

nechávám yes když sem bodě
5. Country Where You Were Born
zadal czech republic

a
v If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.

nezadávám nic

je to tak ??

A ještě vás prosím pro fiktivní vyplnění tohoto bodu abych to správně pochopil

8. Mailing Address
8a. In Care Of (optional)
8b. Address Line 1
8c. Address Line 2 (optional)
8d. City/Town
8e. District/County/Province/State
8f. Postal Code/Zip Code No Postal Code/Zip Code
8g. Country
(NOTE: This is the address that will be used to notify you if you are selected.)

A ještě v prvním bodě KDyž mám jméno třeba petr novák Vyúplním Petr do first name Novák do last a middle zaškrtnu no?

Co zadat při Středoškolskym vzdělání s maturitou? a co zadat při Sou automechanik 9+3 roky?
Myslím, že při odpovědi pomůžete nejenom mě
díky ! Smile
Lincoln

Registrace: 28. 10. 2010

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

liberte má dobrý dotaz. Hlavně bod 8a ... v péči o Question
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz se to tu psalo Rolling Eyes

Zaslal: ne říjen 24, 2010 1:37 pm

"In care of" je volitelná položka v dotazníku o GC. Vyplňuješ jí jen v případě, že adresa není tvoje. Např. chceš, aby to za tebe vyřizoval imigrační právník, tak vyplníš jeho jméno a jeho adresu.
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="liberte"]

A ještě v prvním bodě KDyž mám jméno třeba petr novák Vyúplním Petr do first name Novák do last a middle zaškrtnu no?

First name: Petr
Last name: Novak
Middle: nechas prazdne
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="liberte"]V bodě kde se zadává počet dětí jak to mám chápat vyplnuju to za strejdu mám tam napsat kolik má dětí nebo kolik s ním bude cestovat do usa?

Kolik ma deti.
Lincoln

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky PiPi Wink
Btw. ještě bych se Vás rád zeptal, zdali je lepší nechat volná místa viz.: In care of, Address Line 2 a nebo tam napsat N/A (not applicable)? Embarassed
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lincoln napsal:
Díky PiPi Wink
Btw. ještě bych se Vás rád zeptal, zdali je lepší nechat volná místa viz.: In care of, Address Line 2 a nebo tam napsat N/A (not applicable)? Embarassed
Zasadne a vzdy N/A - prazdna mista nemaji radi.
Lincoln

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI:
Wow, tak to byla rychlá odezva. Mnohokrát děkuji a jdu to odeslat Smile
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napriklad u "middle name" jsem vzdy nechavala prazdne,nebo zadne nemam a vzdy mi "to proslo".
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Zelena karta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic