Truckeri

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Truckeri
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Autor Zpráva
american chopper

Registrace: 12. 02. 2005

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim po dlouhe dobe..
Gratuluju divce k ridicaku..asi se ted obcas trochu trapis,jako my vsichni na zacatku,co? Wink
Chci se zeptat a klidne mi to vyvratte..ale proc treba nekdo zacina u americke firmy a hlavne treba Werner kde se neda ujet denne vic,nez zakon kaze?
Ja zacal a do dnes jezdim u polaku a vlastne po 3 zaucovacich jizdach jsem zacal delat 1500$ tydne..kolik se da treba u Wernera vydelat?Ptam se proto,ze zivot je kratky na to,aby clovek zbytecne cekal,nez postoupi v nejakem pomyslnem zebricku a zacne vydelavat trochu vice..ale rikam,nevim,tak klidne o tom pokecejme-srovnejme..
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby mi tady radsi nekdo poradil, kde najit v Chicagu levne a bezpecne overnight parking pro soupravu. Nejlip nekde blizko intersection Harlem & I-290.

A owner operators z Chicaga ... platime za reference $500 uz po 90-ti dnech Wink

Ja bych pro polaka nejezdil ani kdyby platil trojskou unci za mili Nepsal jsem tady o tom uz sahodlouhy clanek a o vskutku horrorovych zkusenostech SCS s polskyma a ruskyma scammers z dob, kdy se pokouseli zalozit terminal v CHI??? Mozna jsem o to jenom mluvil s Danou a vtloukal ji do hlavy - americka certifikovana autoskola, :!:verifiable:!: experience/good DAC+DMV record u velke firmy Arrow zarna budoucnost, stabilni kariera cili - you write your own ticket. Kdyz u polaku zacinas, tak u nich taky vetsinou skoncis ... pokud neskoncis s nima v kriminale. A sorry, ale lidi, kteri pusti za volant nekoho "po 3 zaucovacich jizdach" do krimu patri.

Zivot je prilis kratky na to, aby ho clovek travil s polakama Mr. Green
american chopper

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rigu.ty jsi zvire:-)))
Vis co,ja tak byl odkojeny,mozna jsem mel stesti,nikdo me nikdy neojebal a tak funguju dodnes..navic,pokud vis kam se obratit,je to i vyhoda..ale urcite to bude jine,pokud jsi owner a o tom bych rad pokecal,opet se chystam koupit trucka,pokud je nejaka nabidka,dej vedet..jezdim ale 7dni v tydnu,coz nektere americke firmy nezkousnou..kdyz tak radeji na mail,obcas mam problem se tady dostat..
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je mi echt lito, ze Te kojili polaci - musel's byt velmi hladne dite.

Nejsem si jisty, co myslis tou nabidkou? Ja trucky neprodavam, takze Ti zadny nabidnout nemuzu, ledaze bych Ti nabidl ten svuj, ale to jsem tady asi nemel vykecat, jaka je to kraksna Mad.

Sedni si na internet a googluj, ebayuj a truckpaperuj, prochazej mistni noviny. Az koupis, tak si to nech proklepnout NTP a porid si na to third party warranty. Staci jenom na key components - s truckem, kteremu nefunguje cruise, A/C a elektricke okna se porad da jezdit, ale bez prevodovky (nekam mi vcera zmizela z prevodovky 4, 12 a 13 Shocked Shocked Shocked ) ne.

Praci bych Ti taky mohl nabidnout, ale nejsem polak a kojit uz vubec nemuzu Embarassed
american chopper

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne,myslel jsem,ze kdyz pises o petikilu za reference,ze hledate ownery..asi jsem spatne pochopil..
..no a pokud jde o polaky..slysel jsem ruzne historky,ale mel jsem asi stesti,ci co..od zacatku jsem nesel pod 50K za rok a nikdy problem s placenim..vlastne prvni problem jsem mel,az jsem zacal delat u cecha a to bylo poprve a taky myslim,ze naposled..
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

american chopper napsal:
Ne,myslel jsem,ze kdyz pises o petikilu za reference,ze hledate ownery..asi jsem spatne pochopil..
..no a pokud jde o polaky..slysel jsem ruzne historky,ale mel jsem asi stesti,ci co..od zacatku jsem nesel pod 50K za rok a nikdy problem s placenim..vlastne prvni problem jsem mel,az jsem zacal delat u cecha a to bylo poprve a taky myslim,ze naposled..

Jasna paka, ze hledame O/O's, to ja jsem asi spatne pochopil, co jsi mel na mysli. Popravde ja jsem se jen jednou letmo zminil, ze znam par ceskych ridicu z Chicaga a od te doby mi volaji z corporate v Clevelandu dvarat tydne, ze pry jestli teda uz jsem nekoho sehnal??? Az je me trapne rict, ze jsem to tak nemyslel a ze jsem jako recruiter naprosto nevhodny. Mozna mi konecne daji pokoj, kdyz nekoho sezenu Twisted Evil.

Otazka je jestli by to slo - musis mit platny SSN, samozrejme CDL, 3+ years verifiable experience (ale to by se snad dalo obejit, pokud by Ti polak dal reference a vyplnil background check papiry, ze delal drug testy a mel's je ciste - dobry road test je dulezitejsi), anglictina na takove urovni, aby ses bez problemu domluvil s dispatcherem, coz mozna zni jako samozrejmost, ale ja znam kluky, co jezdi pro jednoho cecha a Ti by nemeli sanci uz jenom kvuli te anglictine.

Musis byt pojistitelny cili (relativne) cisty MVR, ale kdyz vzali me, tak vezmou kazdeho Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.

GC neni potreba, pokud mas CDL + SSN bez napisu (nebo ze ktere se napis "ztratil" - PD se ted urcite zase bude stydet, ze je Cech Wink) a prohlasis, ze jsi citizen.

Truck musi byt '98/newer (i kdyz mam pocit, ze muze byt i starsi, pokud ho Andy schvali) a samozrejme platna DOT inspection. Musis mit vlastni registraci, coz je mrzute, protoze spousta jinych spolecnosti to plati z vlastni kapsy a non-trucking liability insurance (da se koupits company rebate jenom za $31 u Roemer), ostatni permits a insurace poskytujeme.

Ja ani nevim, kolik presne je ted pay rate ... Milage+F/S je mezi 1.45 a 1.55 zalezi na F/S a obcas taky na brokerovi. Jezdit muzes kolik chces (Tebe budou dispatcheri milovat, kdyz v tom trucku bydlis - ja se furt flakam Embarassed), pokud se log book shoduje s J-1 a fuel receipts a netvrdis, ze jsi jel do Chicaga ze Cincy 2 hodiny - nejsou to holt polaci.

A samozrejme, jak uz jsem tady psal - tahame rail containers, tudiz jsme "drayman". Ted dokonce mame i par, abych tak rekl, "dedicated runs", na ktere nejsou lidi, protoze nikdo nebydli v Chicagu Shocked. To, ze mas domicile v CHI je vubec velka vyhoda, nakladu hodne, nekdy az prilis hodne - proto me taky furt otravuji, abych nekoho sehnal Wink.

Nejake problemy s placenim samozrejme nehrozi - direct deposit kazde utery. Ted se jeste snazim nejak je presvedcit, aby zase otevreli terminal v CHI (ale na to musim nejdriv sehnat vic ridicu), a aby jsme meli stejne heath insurance jako corporate.

Ja jsem teda pro Cecha jezdil asi 3 tydny, nez jsem musel odejit, protoze kdybych neodesel, tak bych na nej musel zavolat policajty a par dobrych kluku by skoncilo bez prace, ridicaku, v krimu nebo deportovanych. To je tak, kdyz se clovek necha ukecat zenskou Rolling Eyes.
Paja

Registrace: 17. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prave jsem prelouskala vsechny tyto stranky ohledne
trucking businessu, opravdu super zdroj informaci.
Skvela vec tohle forum, kdyz jsou lidi ochotny poradit a podelit seo zkusenosti. Chtela bych se
zeptat najednu vec.Nedavno jsem tu psala,ze se mužskej chce vratit na truck do USA (pres E2 vizum).
Po precteni vsech prispevku mam docela obavy ohledne
hledani prace. Kdyz zacinal (1999),udelal si skolu,
po skole sel rovnou do Swiftu jako company driver,
po roce zacal jako o/o (pro DART),zkousel pak i small fleet, ale byl problem najit slusny ridice.
Ale pak jsme odjeli do Cech,tzn. ze verifiable OTR
exp. ma z US pouze z 1999-2002 (necele 3 roky). Pak
jezdil po EU, ale to asi v US nic neznamena. Po zvazeni vsech pro a proti by nyni sel cestou o/o
pronajaty u nejake company. Nerozumim ale, proc kvuli
pojistce tyto spolecnosti chteji taky ty 3 roky
zkusenosti. Co kdyz by mel vsechny pojistky i permity
svoje (i ICC), pak by taky ty společnosti trvaly
na 3 letech? Da se to nejak obejit?
Dekuju moc za nazory
P.S. Super truck, Dano.
Dana_MI
Veteran

Registrace: 26. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajo, diky za kopliment Wink. Uz jsem Ti chtela napsat driv, ale jsem ted trochu busy ... konecne !!!

Ty 3 roky se podle me tykaji uplnych novacku - ale hlavne se tykaji americkeho ridicaku. Normalniho na auto = ne CDL.

Brzy se pujdu podivat do sve CDL skoly, tak se Ti na to muzu zeptat, ale podle me Tvuj manzel bude moci normalne nastoupit s nejake firme a mozna ho max posadi na truck s trenerem na par tydnu.

Pokud nekdo neridi truck X let, tak si musi delat refresh course v CDL skole, ale jaky je tam casovy limit nevim ... zeptam se Wink.

Problem je ted ta krize; i kdyz ja se ted poslednich par tydnu trochu i tocim (nic moc, jen okolo 1800/tyden), ale vim o lidech z firmy, co maji jen tak 500. Werner propustil hodne ridicu, co meli nejaky ten skraloup a studenty po treningu posila domu Crying or Very sad
Paja

Registrace: 17. 12. 2008

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky Dano za odpoved, jestli si vzpomenes a budes
se moct zeptat v Tve CDL skole, budu moc rada.
Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:

Problem je ted ta krize; i kdyz ja se ted poslednich par tydnu trochu i tocim (nic moc, jen okolo 1800/tyden), ale vim o lidech z firmy, co maji jen tak 500. Werner propustil hodne ridicu, co meli nejaky ten skraloup a studenty po treningu posila domu Crying or Very sad

Drsne!!!!
dagles

Registrace: 04. 08. 2005

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdar lidi ! Chci se jen zeptsat jestli nahodou nevite nekdo o volnem miste a trucka ? Mam na mysli slusnou firmu. Je mi jedno jestli Polska, Ceska, nebo Americka. Ale raci americka, jen aby dodrzovali dohody aspon na 90%. Jiak jezdim 3roky v us a 10 let v Evrope, zadne vazne prestupky. Teda pokud se nepocitaji problemy s logbookem ze zacatku Confused Jinak bydlim v Gurnee, IL. Pokud by to bylo nutne, stat se o/o, tak jestli by stacil retovay truck od Penske, aspon ze zacatku. Kdyz by nahodou neco tak mi i napiste na dadik77(zavinAC)yahoo.com P.S. jsem tu legalne. Dik !!!
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Penske jsou zlodeji, Ryder ma momentalne daleko lepsi podminky.
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At zije paperwork! Normalne z toho pomalu zacinam magorit Mr. Green

Co dela state of New York? Many DOT inspections Wink ?
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak Sky ma pravidelne pouze Minesota - British Columbia a Illinois - New York City. To se dozvidam brzy.

Ma cas do zitrka dopoledne a pak se hlasim k TQ? ...
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:
No, tak Sky ma pravidelne pouze Minesota - British Columbia a Illinois - New York City. To se dozvidam brzy.

Ma cas do zitrka dopoledne a pak se hlasim k TQ? ...

Crap, oni jezdi do BC???? WTF Shocked Ale nemelo by to byt tak zle. S "dedicated runem" jsem ja nepocital, ale pokud budes jezdit "regular lanes" tzn.: Midwest - ON/PQ, tak to sice nebude tak uplne pravidelne, ale myslim, ze si vytvoris trochu rutinu. Chteji sice 10 days out, ale kdyz se treba dostanes kazdou drou/treti noc domu a rano zase vyjedes, tak jsi v pohode. Ty mas navic vyhodu, ze delas vlastni log book - nacpes trochu vic hodin do jednoho dne a pak budes mit treba extra den/pulden doma. Ten run Chico-NYC by nebyl od veci, pokud by ten receiver byl trochu solidni a byly nake back hauly. V dnesni situaci ridici NYC vezmou pokud jim das 40+ cpm a 3000 majli za tyden s tim, ze budou dvakrat/trikrat do tydne doma v Chicagu. Muzes delat i slip seating, rotovat jednoho ridice (nebo sebe) a davat jim tak vic volna. Pokud by byli 24/7 shippers/recivers nebo D&H aspon 50%, tak by to byl team run jak visna.

Ten MN - BC run snad jenom jako brigadu pres leto Very Happy
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne - ale uvidime, za jak dlouho me dostane z baraku ... dalsi tyden se mi cekat nechce Rolling Eyes
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam load, $1.5 za actual mile.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solidni, je tam aspon nejaka solidni milage?
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Solidni, je tam aspon nejaka solidni milage?
No, podle toho, jak rychle me zitra nalozi, muzeme (mozna) na kridelka. Je prece utery, ne?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No je. Muzeme i dneska, v tom novem baru. Pisni mi na e-maila nejake to load info.
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to nestiham pac nakladku mam az zitra rano z Detroitu. Ale zitra se - podle casu - muzu na chvili stavit. Snad. Pak jedu po 65 na jih.

To mi pripomina, ze bych si konecne mela zacit delat logbook; zatim jsem na to kaslala.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem se Ti snazil naznacit, ze dneska du na kridylka sam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 1:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Sem se Ti snazil naznacit, ze dneska du na kridylka sam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
trucker

Registrace: 19. 02. 2010

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 9:04 pm    Předmět: trucking Odpovědět s citátem

ahojte mam otazku ohladom cdl license ake su testy a co potrebujem este vediet k tomu diky... Shocked
trucker

Registrace: 19. 02. 2010

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 5:17 am    Předmět: ahoj truckery Odpovědět s citátem

ahoj chcem zacat svoj bussines v truckingu kupit 2-3 trucky poradi mi niekto diky vas kolega pekny den Idea
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S cimpak by jsi chtel poradit?
Dana_MI
Veteran

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 1:20 am    Předmět: Vyroci Odpovědět s citátem

Tak jen jsem se chtela podelit se svym - takovym malym a velice zanedbatelnym - meznikem.

I pres vsechny neprizne osudu, breakdowns atd. jsem uspesne dnes prodlouzila pojisteni; jinymi slovy jsem v trucking businessu jiz cely rok a zatim "tuk tuk na drevo" jakz takz funguji. Neni to lehke, ale nehodlam to vzdat Twisted Evil.
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 3:03 am    Předmět: Re: Vyroci Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:
Tak jen jsem se chtela podelit se svym - takovym malym a velice zanedbatelnym - meznikem.

I pres vsechny neprizne osudu, breakdowns atd. jsem uspesne dnes prodlouzila pojisteni; jinymi slovy jsem v trucking businessu jiz cely rok a zatim "tuk tuk na drevo" jakz takz funguji. Neni to lehke, ale nehodlam to vzdat Twisted Evil.

"Odvaznemu stesti preje". GOOD LUCK Exclamation
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 3:17 am    Předmět: Re: Vyroci Odpovědět s citátem

Dana_MI napsal:

Gratuluji a drz se !
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Business Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA

Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro - miroweb.com

UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum - rare free community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic