Moje úvahy o živote

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Moje úvahy o živote
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema
Autor Zpráva
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdezto ty, Gejdolfe, napriklad v techto dvou prispevcich, reagujes na "obsah"? Neni to ciste jen napadani Miry?

A kdepak ses flakal? Zamrznul jsi v zemljance?
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

MIRO SE HO SNAŽÍ VYPROVOKOVAT ABY SE SMILAN TAKY ZAPOJIL DO DISKUZE
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12588
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
MIRO SE HO SNAŽÍ VYPROVOKOVAT ABY SE SMILAN TAKY ZAPOJIL DO DISKUZE

Ten tady jen spamuje, nikdy se jeste do diskuze nezapojil Wink
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3650
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Já se tu snažím vyprovokovat zfanatizovaného věřícího, aby si s námi pokecal a on se místo toho nechal chytit zase Gejdoš Smile ach jo.
Návrat nahoru
smilanRegistrace: 03. 05. 2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 6:37 pm    Předmět: Pohlavní uspokojení a uspokojení duchovní Odpovědět s citátem

Pohlavní uspokojení a uspokojení duchovní

Možná neuvěříte, ale tyto dva druhy naší potřeby po uspokojení mají k sobě velmi blízko. Tak velmi blízko, že většině lidí se slévají dohromady, čehož důsledkem však je, že právě kvůli tomu zůstávají po celý svůj život nenaplnění a neuspokojení. Svým přímo horečnatým a nadměrným uspokojováním tělesnosti se totiž nevědomě a podvědomě snaží uspokojit i své potřeby duchovní. To ale možné není a proto jejich duchovní složka osobnosti zůstává trvale nenaplněná, čehož nevyhnutelným důsledkem nenaplnění celého bytí.

V základním členění má totiž každý z nás tři složky osobnosti. Složku tělesnou, složku duševní a složku duchovní.

Čistě tělesné uspokojování souvisí jednoznačně s naší tělesností. Je to uspokojování těch nejnižších pudů a jeho dokonalým příkladem je poskytování takzvané "lásky za peníze". Jde o prostituci, nebo třeba také o sebe uspokojování, nebo jiné, zvrácené praktiky uspokojování svých nejnižších tělesných pudů, bez jakékoliv duševnosti.

Druhým, vyšším stupněm je uspokojování duševní složky osobnosti, projevující se snahou najít svou spřízněnou duši, se kterou by bylo možné utvořit harmonický vztah. Jde zde o uspokojení a naplnění touhy po partnerské lásce, založené na duševním porozumění a duševní spřízněnosti.

V minulosti mělo takové hledání vzájemné spřízněnosti, která jediná je předpokladem fungujícího partnerského vztahu mnohem větší vážnost, jako je tomu dnes. Projevovalo se to tím, že k prvnímu tělesnému spojení dvojice docházelo většinou až po relativně delší době, která byla ve skutečnosti určena k tomu, aby se potenciální partneři dobře vzájemně znali a měli si možnost uvědomit, zda je mezi nimi opravdu určitá spřízněnost duší, nebo ne. Proto bylo také třeba v křesťanství zažité, že ke vzájemnému tělesnému spojení partnerů mohlo dojít až po uzavření manželství.

Tím vším bylo sledováno jediné: Najít odpovídajícího partnera, který by byl našim co nejdokonalejším duševním doplněním, čímž by došlo ke vzájemnému uspokojení duševní složky osobnosti obou partnerů.

Tělesné spojení takových dvou lidí, kteří se duševně našli, může být pak právě prostřednictvím jejich vzájemné oboustranné duševní lásky pozvednuté na mnohem vyšší stupeň. Již to totiž v žádném případě není pouze to čistě pudové. Již je to vzájemný, láskyplný vztah dvou lidí, který automaticky dává nový, vyšší a ušlechtilejší rozměr i jejich tělesnosti.

Žel v současnosti, pod vlivem abnormálního a úpadkového vyzdvihování tělesnosti, ať již ve filmech, reklamách, časopisech, na internetu, v módě a jinde dochází k prvnímu tělesnému styku mezi potencionálními partnery po druhém, nebo třetím rande. To znamená, že lidé se vůbec hlouběji duševně neznají, nepoznávají a do popředí kladou pouze to tělesné. Není se pak co divit, že v současnosti krachuje téměř každé druhé manželství.

No a nyní přejděme k duchovní složce osobnosti.

Tak, jak může být uspokojena duševní složka naší osobnosti prostřednictvím doplňkové duše našeho partnera, tak, jak prostřednictvím naší vzájemné partnerské duševní spřízněnosti může být legitimní uspokojena i tělesně pudová složka naší osobnosti, stejně legitimním způsobem nás vnitřně žádá o své uspokojení i duchovní složka osobnosti. K její adekvátnímu uspokojení však může dojít pouze prostřednictvím vybudování určitého vztahu k Bohu. Vztahu, který je ve Starém Zákoně přirovnáván ke vztahu nevěsty a Ženicha, ve kterém se nevěsta radostně, plně a bezvýhradně oddává svému Ženichovi.

Osobně znám mnoho partnerství, ve kterých si muž a žena vzájemně duševně velmi dobře rozumějí. Lze tedy říci, že žijí v určitém duševním souladu a že se duševně našli. Že vzájemným harmonickým vztahem dokázali opravdu naplnit a uspokojit duševní složku vlastní osobnosti.

Dále to však žel nejde, protože z hlediska jejich víceméně materialistické životní orientace dosud nepřekročili hranici směrem k duchovnímu a tím pádem nemohli nikdy dojít k uspokojení a naplnění potřeb svého ducha, protože takovou ambici nikdy ani neměli.

To ale znamená, že i přes dokonalé uspokojení své duševní složky osobnosti, jakož i z něj vyplývajícího uspokojení tělesnosti musí zůstat tito lidé navždy v nejvnitřnější části své bytosti nenaplnění.

Neboť ve skutečnosti můžeme naši duši, její potřeby a její naplnění přiřadit k tomu nejjemnějšími výkvětu hmotnosti, zatímco potřeby naší tělesnosti k hmotnosti nejhutnější, avšak náš duch a jeho touha po uspokojení a naplnění stojí nad jemnou i hrubou hmotností univerza a proto nemůže být uspokojena ničím hmotným. Potřeby našeho ducha mohou být uspokojeny a naplněny pouze tím, co k nám proudí od Boha prostřednictvím jeho Ducha. Jedině Pan může naplnit a uspokojit naši nejhlubší a nejvnitřnější podstatu. Nic jiného!

Z tohoto důvodu se například v minulosti mnozí takzvaní "svatí" dobrovolně zřekli uspokojování téměř všech svých potřeb, aby nebyli ničím rozptylováni a mohli se soustředit pouze na hledání spojení se Světlem Nejvyššího.

Je však ale nutné zdůraznit, že podobné odříkání se svých potřeb není vůbec nutné. Zcela totiž postačí, když si uvědomíme, že máme i potřeby svého ducha, o kterých naplnění a uspokojení bychom se měli snažit souběžně s naplňováním a uspokojováním potřeb své duše a svého těla.

Jaké jsou to tedy ty duchovní potřeby, které bychom se měli snažit uspokojit?

Cítíte touhu po dobru? Po tom, aby se vám vše dobře dařilo a vše kolem vás bylo pouze dobré?

Cítíte touhu po tom, aby se s vámi a kolem vás jednalo pouze spravedlivě?

Cítíte touhu po tom, aby se s vámi a ve vaší blízkosti jednalo pouze čestně?

Cítíte touhu po prožívání radosti, štěstí a harmonie?

Toužíte po tom, aby mělo vaše bytí nějaký vysoký a ušlechtilý smysl?

Toto vše a ještě mnoho jiného patří mezi touhy a potřeby našeho ducha, jejichž naplnění se nám může dostat pouze prostřednictvím Světla Nejvyššího. Avšak vždy jen v takové míře, v jaké se my samotní snažíme o dobro, spravedlnost, čestnost, nebo poznávání a naplňování skutečného smyslu vlastního bytí.

Člověče, v první řadě ty sám se usiluj o dobro a dostane se ti dobroty Boží, která má mnohem vyšší cenu než všechno, co ti může nabídnout tento svět.

Člověče, v první řadě ty sám se usiluj o spravedlnost a Spravedlnost Nejvyššího se bude nad tebou vznášet.

Člověče, v první řadě ty sám se usiluj o lásku a ohleduplnost ke všem lidem kolem sebe a požehnání Lásky Pána všech světů se nad tebou rozprostře.

Člověče, usiluj o poznání a naplnění pravého smyslu vlastního bytí a požehnání Tvůrce univerza rozkvete v tvém nitru v podobě štěstí a radosti, které dají tvému ​​bytí plnocennost.

Člověče, pouč se od všech takzvaných "svatých", kteří se zbytečně zříkali svých potřeb jen proto, aby dosáhli spojení s Pánem. Pokud totiž chtěli tohoto spojení tak velmi dosáhnout, zcela určitě by se jim to podařilo i při jejich přiměřeném uspokojování, protože Pán všech světů od nás nevyžaduje žádný asketizmus.

Rozhodně se je ale třeba hluboce zamyslet nad tím, jaká musí být síla prožívání spojení se Světlem Pána, pokud se lidé byli kvůli tomu ochotni vzdát všeho ostatního. Neboť skutečně, lidské oko nevidělo a ucho neslyšelo, co připravil Pán pro ty, kteří jej milují. No a odlesk této neuvěřitelné nádhery, velkoleposti a velebnosti může při dosažení spojení se Světlem Nejvyššího prožívat ve svém přiměřeném odstupňování již také člověk zde na zemi.

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š
Návrat nahoru
czolgos
Moderator


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 3099
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: čt březen 30, 2017 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smilan si tu otevřel sexuální a rodinnou poradnu Laughing
Návrat nahoru
smilanRegistrace: 03. 05. 2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 6:59 pm    Předmět: Probuďme se! Otčenáš nikdy nebyl jen modlitbou! Odpovědět s citátem

Probuďme se! Otčenáš nikdy nebyl jen modlitbou!

Modlitba Otčenáš nebyla nikdy tím, za co ji lidé po celá staletí považovali. Nikdy totiž nebyla pouze modlitbou, to jest něčím, co má být odříkané v domnění, že právě používáním těchto slov se správně modlíme.

Otčenáš je ve skutečnosti něčím mnohem větším! Je to praktický návod, jak má člověk žít a o jaké hodnoty má ve svém životě usilovat.

Skládá se ze dvou části. V první nám je ukázáno, jak máme přistupovat ke Stvořiteli a v druhé, jak máme přistupovat ke svému vlastnímu životu. Čili, co si v něm máme především přát.

"Otčenáš, jenž jsi na nebesích!" Tato slova znamenají, že člověk uznává otcovskou autoritu Boha, vůči které stojí a vždy bude stát jako dítě. A tak, jak je pro dítě raného věku bezvýhradnou autoritou autorita jeho rodičů, jejichž poslouchá, protože mu chtějí jen dobře, tak má být pro nás všechny bezvýhradnou autoritou náš Pán. Autoritou, před jejímž Vůlí se v hluboké dětské důvěře skláníme.

"Posvěť se jméno tvé!" Jde o vyjádření hluboké úcty a posvátnosti, kterou máme prokazovat Pánu a všemu, co s ním souvisí. A tedy i jeho menu!

"Přijď království tvé." To není žádná prosba, ani žádné pokorné, alibistické očekávání. To je slib! To je závazek! To je vyjádření odhodlání k činu! Právě nimi, konkrétními činy a reálným jednáním v každodenním životě má totiž každý z nás přispět svým vlastním dílem a podle svých vlastních schopností k tomu, aby mohlo přijít na zem království nebeské. Našim vlastním přičiněním a za našeho vlastního spolupůsobení.

"Buď Vůle tvá." Tato slova jsou opět závazkem pro každého, kdo je vyslovuje. Závazkem, že se bude snažit ve svém životě zohledňovat Vůli svého Otce. A to nejen ve svých slovech a činech, ale i ve svých myšlenkách a citech. Vůle Otcova se tedy má stát měřítkem a kritériem absolutně všeho, co člověk činí a co se teprve učinit rozhoduje.

Její naplňování však nutně předchází její znalost. Její dokonalé pochopení, abychom mohli na základě jejího poznání správným způsobem formovat svůj život. Není totiž možné plnit něco, co neznáme, nebo co sice známe, ale pouze povrchně a nedostatečně.

Kdo nechce poznávat Vůli Nejvyššího, nemůže ji plnit a kdo ji neplní, nutně tím sám na sebe přivolává negativní zpětné účinky. Neboť jak již bylo řečeno, Otcova Vůle nám chce pouze dobro a pokud ji odmítáme, může se nám dostat jedině protipólu dobra, kterým je zlo.

Neboť následující slova: "jako v nebi, tak i na zemi" v jejich dalekosáhlém dosahu znamenají, že v blaženosti dobra, ve které žijí obyvatelé ráje žijí pouze proto, že znají a bezvýhradně naplňují Vůli Otcovu. A na zemi může být jako v nebi jedině tehdy, pokud i zde budou lidé jednat stejně.

"Chléb náš vezdejší dej nám dnes." - tak začíná druhá část Otčenáše. Naznačuje nám, že se máme starat o nabývání chleba každodenního, jakož i všech svých ostatních potřeb, avšak jako na prvořadé musíme vždy dbát na Vůli Otcovu. Uspokojování našich potřeb se nám nikdy nesmí stát absolutně vším, abychom nakonec, v bláznivém šílenství jejich nikdy nekončícího naplňování zcela zapomněli na svého Otce a jeho Vůli tak, jak se to stalo lidem současné doby.

"A odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům." Kdo dokáže odpustit, tomu bude odpuštěno. Kdo ale odpustit nedokáže, ten sám nemůže očekávat žádného odpuštění.

Každý z nás se ve svém životě provinil vůči svým bližním, i když někdy nechtěně. A vůči každému z nás se provinili naši bližní. Mnohdy i velmi bolestně. Pokud ale my jim nebudeme schopni odpustit jejich provinění vůči nám, nemohou být odpuštěny ani ty naše vůči druhým.

Neschopnost odpustit a ustavičné zabývání se starými ranami a vinami je totiž neštěstím našeho světa i každého jednotlivce, který tak činí. Ukažme si to na příkladu ze současnosti:

Existují země, kterým svého času Rusové ublížili, jako například Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, nebo Ukrajina. Jejich neschopnost odpustit ani po mnoha desítkách let však v současnosti přerůstá až do nenávisti. A jejich nenávist, obratně využívána lidmi se světovládně mocenskými zájmy vytvořila z těchto zemí výbušné zóny, naplněné obrovským potenciálem nenávisti, schopným přerůst až do velkého, světového konfliktu mocností.

Neboť neschopnost odpustit přináší nenávist, nenávist plodí konflikt a konflikt přináší zkázu. Na nenávisti, jako na něčem silně destruktivním není prostě možné konstruktivně budovat a je smutné, že třeba současná politická orientace Ukrajiny je postavena právě na nenávisti, pramenící z neschopnosti odpustit. Na nenávisti, opírající se o fašistickou minulost a fašistické tradice. A podobná atmosféra vládne i v pobaltských zemích.

Ano, někdy bývá opravdu těžké odpustit, pokud nám někdo velmi ublížil. Chce to čas a bylo by pokrytecké podávat si ruce, pokud to vnitřně tak necítíme. Je však třeba pracovat na odpuštění, abychom k němu mohli nakonec dojít. Hojivý čas nám může být pomocí k tomu, abychom se nakonec zbavili tíhy křivd a dokázali odpustit ve svém srdci. Neboť jedině odpuštěním lze přetnout řetěz zla, které by muselo ve svém dalším postupném navyšování až do nenávisti přinést mnoho nepředvídatelného neštěstí nám samotným i našemu okolí.

"A neuveď nás v pokušení, ale zbav nás od zlého." Velké je pokušení, spočívající v nadhodnocení ceny naší vlastní, egoistické, lidské vůle. Velmi velké je pokušení stavět svou malou a nedokonalou vůli nad Vůli našeho Otce. Avšak právě tímto způsobem se vzdalujeme dobru a vydáváme na cesty zla.

Je proto třeba zbavit se této prvotní příčiny zla. A to i prožíváním námi samými takovýmto způsobem přivolaným utrpením, ve kterém pochopíme, jaká falešná a nedokonalá je naše vlastní vůle. Ve kterém pochopíme, že naše svévole je v podstatě otevřenou branou ke zlu, zatímco radost, štěstí, mír a vnitřní naplnění spočívají pouze v plnění a zohledňování dokonalé Vůle Nejvyššího.

Ale protože dnes žijeme v době materialismu a absolutního odtržení od Boha, "modlí" se současní lidé svým způsobem života následující anti otčenáš:

Něco takového, jako Bůh je jim zcela lhostejné a nepředstavuje to pro ně vůbec žádnou autoritu.

Jeho jméno jim není vůbec svaté a jsou ho proto schopni zavléci do nejneuvěřitelnější špíny.

Nezajímá je žádné království nebeské, které by se měli snažit vytvářet na zemi. Naopak, budují si své vlastní království. Království povrchního lesku a křivých zrcadel, pod jehož vnější fasádou na odiv vystavovaných ušlechtilých ideálů se skrývá faleš, nízkost, zkaženost, touha po moci a neuvěřitelná lidská malost.

Lidi nezajímá žádná Vůle Nejvyššího. Mají zájem jen o naplňování své vlastní vůle a proto nemůže být na zemi tak, jako v nebi, ale je na ní jako v pekle, plném zloby, chamtivosti, bezohlednosti, nelidskosti, egoismu, závisti, zvrhlosti a mnohého jiného.

Získávání chleba každodenního, jako i ostatní naplňování svých potřeb se provádí tak, že se bezohledně odtrhává chléb každodenní od úst jiným a nenasytná chamtivost jedněch připravuje o ty nejzákladnější potřeby druhých.

Lidé nepromíjí svým viníkům, ale naopak živí a stupňují svou nenávist. A jejich nenávist, podporovaná zvrhlými elitami našeho světa je stupňovaná až k hranici nové, celosvětové válečné katastrofy s vizí jaderné války, jako poslední tečky za historií civilizace na naší planetě, odvrácené od Vůle Boží.

Ve své domýšlivosti a pýše upadají lidé dneška do marnivého pokušení o velikosti vlastní vůle, která jako divoké zvíře utržené z řetězu žene svět do neštěstí a zkázy. Ve své slepotě nepoznávají zlo, kterému vstříc se bezhlavě ženou uctíváním vlastní vůle. Zlo, jehož katastrofální důsledky od nich nemohou být odvrácené, protože tak oni sami chtějí.

V maximálně jednoduchém souhrnu to tedy znamená, že život v souladu s moudrostí, obsaženou v Otčenáši musí lidem přinést království nebeské na zemi. A v jejich osobním životě štěstí, radost a mír.

Naopak, anti otčenáš současného způsobu života je jistou cestou, směřující k záhubě lidstva i celé naší planety. K záhubě, která se k nám všem s děsivou rychlostí přibližuje. K záhubě, ke které kráčíme vnitřně rozervaní, nenaplnění a na míle vzdáleni od prožívání skutečného, hlubokého a pravého štěstí.

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3650
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhé době jeden pěkný příspěvek od pana smílána. Idea
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3650
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smilane viděl si tohle? https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/v-rusku-zakazali-pusobit-svedkum-jehovovym-pry-jsou-extremiste-30304?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2017 3:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

miro napsal:
smilane viděl si tohle? https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/v-rusku-zakazali-pusobit-svedkum-jehovovym-pry-jsou-extremiste-30304?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp


Miro, ty jsi proste optimista.
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosté odevzdání se Bohu je jediná cesta vlastní spásy. Kdo toto nepochopí - nepochopí nic.

Bhagaván je člověk, který toto pochopil a ve svém životě realizuje. Chápu, že to mnozí nechápou. Pomněte každý čtoucí zde, že chápání je nekonečně výše, než nechápání ...

PS - pozdě bude "bycha honiti" !!
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 1:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no a samozřejmě gejdodatek ...

Mnozí "cosi říkají"... V reálu však je pravda jedna jediná. Budu to ilustrovat na "podivném slově prasadam".

Bývávalo mezi civilizovanými lidmi zvykem, se vždy před jídlem pomodlit. Dnes už vesměs nikdo ani neví, co modlitba znamená. Natož, aby se modlil před jídlem, kolikrát si totiž ani ruky onen při té příležitosti neumyje... Confused

Prasadám je jakékoliv jídlo, které dostaneme "od Boha" !! Fakticky přitom je každé jídlo "od Boha". Čili smysl slova či pojmu prasadam je v tom, že člověk vědomě a zcela závazně procítěně každé své "sousto" odevzdá Bohu a ten mu jej dá zpátky jako "prasadam".

Převelice moc se obávám, že jsem napsal cos naprosto nepochopitelného pro v Emerice naturalizované zrádce Vlasti. Potažmo samozřejmě pro příslušníky tzv. "páté kolony" v Česku.

Nebudu na ně ukazovat "prstíkem"... je to zcela očividné, hůůůishůůůů.
Návrat nahoru
Lynnet
Moderator


Registrace: 13. 07. 2006
Příspěvky: 3760
Bydliště: CA

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 1:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu verici clovek, ten pan Gejdos...))))
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12588
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 1:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco jako tenhle clovek ...

Pan si dava inzerat do novin s timto obsahem:
"Hledam zenu za ucelem snatku, nekourim, nepiju a nejsem sprostej"

Odepise mu par zen a on jednu pozve na rande. Rika si, kam bych ji pozval? Bylo horko, tak si rika, pozvu ji do restaurace na limonadu a ja si dam kafe.

Asi po hodine sedeni najednou rika: "Doprdele, uz me zase ten vajgl spadnul do piva" Wink
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lynnet napsal:
Opravdu verici clovek, ten pan Gejdos...))))


Vystihuje ho mysticke slovo "Prasesám". To v davnych civilizovanych dobach lidi pro jidlo pracovali. Pak prisli soudruzi Prasesamove jako Gejdolf, nechtelo se jim delat a zacali znarodnovat. Pak vsechno patrilo vsem, nikdo nemel nic a Prasesamove sedeli s rypakama v korytech. Ted by se chteli k tem korytum vratit a aby nebylo poznat, ze jsou Prasesamove, tak se schovavaji za Panaboha.
Návrat nahoru
miro
Site Admin


Registrace: 10. 01. 2005
Příspěvky: 3650
Bydliště: Chicago

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gejdoši s tím co píšeš tady zcela souhlasím. Nicméně ty sám nejednáš v souladu s učením bible snad nikdy, a ještě navíc to nevidíš a nejsi schopen pochopit když ti to někdo řekne. Vidíš jen to co sám chceš vidět.

Další co ty nejsi schopen pochopit je to, že zrádce naší vlasti jsi zcela určitě ty. Nikoli lidé, kteří odjeli bydlet do nějaké jiné země světa.

Ty máš vygumovaný mozek fanatizmem a snažíš se bojovat za zájmy cizího státu. Ruská psychologická kampaň má jediný smysl a to je opět schramstnout naší vlast velkým totalitním ruským vlivem. Tak aby nás opět mohli okrádat podobně jako to dělali 40 let. Tenkrát nad naší zemí měli Sověti absolutní kontrolu a my jsme pro ně vyráběli na tehdejší dobu sofistikované průmyslové výrobky, těžili jsme pro ně uran a mnoho dalších věcí a to téměř zdarma.

Ty si nyní zrádce naší vlasti.

Vidíš to přesně naopak.

Lidé kteří odjedou bydlet na nějaký čas do zahraničí se v cca v 70% vracejí domů po nějakém čase a sebou přivezou nejen kapitál, informace které se naučili ale hlavně zkušenosti, které mohou předat dál a tím obohatit naše děti. A ti co se nikdy domu nevrátí, jsou také velkým přínosem pro ekonomiku naší země, protože v mnoha případech pomáhají zajistit živnou půdu pro export nebo import různých věcí, technologií a nauk.

Ty tohle nikdy asi nepochopíš už jsem nad tebou zlomil hůl. Ty ani nepochopíš, že já jsem nikdy nebyl proti Rusku tak zaujatý jako nyní a to je tvoje práce, je to díky těm tvým vygumovaným kecům.

Já jsem vždy viděl, že i Rusko může být v mnohém přínosem pro naši zem, nikoli ale tím že nás opět schramstnou a odříznou od zbytku světa.
Návrat nahoru
smilanRegistrace: 03. 05. 2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 2:57 pm    Předmět: Chtějí nám ukrást ještě i půdu! Odpovědět s citátem

Chtějí nám ukrást ještě i půdu!


Na bezedné chamtivosti postavený současný systém, ve kterém chtějí mít bohatí stále více začíná zákeřně sahat na půdní fond zemí střední Evropy. Když se již totiž úspěšně podařilo rozkrást, nebo nadneseněji řečeno prodat do rukou zahraničních investorů téměř všechny strategické podniky, přichází na řadu půda.

Zvýraznit a podpořit je však třeba fakt, že země visegrádské čtyřky se snaží tomuto trendu zabránit. Například Polsko definuje půdu jako nejcennější národní bohatství s odůvodněním, že přece národy kdysi vedly války o území, čili o půdu, protože jim poskytovala obživu.

Slovensko a Maďarsko jsou Bruselem tlačeni ke změně legislativy, ochraňující jejich půdní fond, protože jinak jim hrozí žaloba na evropském soudu za to, že prý diskriminují občany ostatních evropských států v jejich právech na volný nákup zemědělské půdy v EU. Česko je zatím jedinou zemí, která prodej půdy nereguluje.

Vypočítavá zákeřnost prosazování zásady volného trhu v rámci EU je však postavena na jistotě finanční převahy. Prostřednictvím ní je možné ovládnout absolutně všechno, co se alespoň trochu nebrání. A právě toto je tím nejdůležitějším důvodem, proč staré země EU a Brusel tak vehementně tlačí na uplatňování principu volného trhu i v oblasti půdního fondu. Neboť každému, snad i tomu nejprostšímu musí být jasné, že hromadně skupovat půdu nezačnou Češi v Holandsku, ale naopak, Nizozemci u nás přesně tak, jak se to děje.

Zemědělci zemí V4 svorně tvrdí, že jsou ohrožováni kapitálově silnějšími cizinci, kteří se je snaží obrat o základní výrobní prostředek. Ztrátou půdy je zároveň oslabována potravinová soběstačnost, což může v budoucnu ještě více zhoršit kvalitu potravin pro naše spotřebitele.

Žel realita je taková, že cizinci se i přes omezení dokážou dostat ke středoevropské půdě prostřednictvím různých nastrčených, nejčastěji domácích firem, nebo jinými nekalými, ale legislativně regulárními způsoby. Ze strany zemí V4 je však snaha pohotově reagovat na všechny legislativní mezery a bránit cizincům v nakupování vlastní půdy, což se samozřejmě Bruselu vůbec nelíbí.

Maďarsko například odvážné deklarovalo, že tak, jak se dosud nezaleklo Bruselské kritiky svých vlastních postupů, nezalekne se ani teď.

Celou, výše popsanou kauzu lze vnímat jako určitý zásadní spor o hodnoty. Na jedné straně zde totiž máme názor starých členských států EU, pro které je všechno pouze zbožím. Zbožím, které lze volně prodávat a kupovat.

Na druhé straně je tu ale postoj středoevropských národů, které i přes morální a mravní balast, přicházející k ním ze západu přece jen ještě alespoň v určitých věcech vyciťují, že ne všechno je možné měřit pouze penězi. Že prostě národy, jakož i jednotliví lidé musí mít i nějaké vyšší hodnoty, než jen peníze a zisk.

A zcela konkrétně v našem případě je to hodnota půdy. Hodnota rodné země, která nesmí skončit v rukou cizinců. Neboť co potom zůstane národu, pokud přijde i o vlastní zem? Vždyť pak nebude u nás doma naše celkem nic! Úplně všechno bude patřit pouze cizincům a my sami se staneme cizinci ve vlastní zemi.

A přece právě takový trend razí Bruselská administrativa, z čehož je jasně vidět, že vůbec nehájí zájmy národních evropských států, ale především zájmy silného nadnárodního kapitálu. Zájmy peněz a zisku! Ty mají převálcovat všechny vyšší a ušlechtilejší hodnoty, jejichž zbytky v středoevropských národech ještě zůstaly.

A právě na potřebě ochrany zemědělské půdy před neregulovaným volným prodejem, jak to akutně vnímají země V4 je krásně vidět, že pokud člověk jednotlivec, nebo národ jako celek ztratí úctu k vyšším a ušlechtilejším hodnotám, ztratí nakonec úplně všechno. Ztratí podniky ve vlastní zemi, půdu pod nohama a stane se doma cizincem, vydaným na milost jiným.

Jasně tedy vidět, že důstojnost člověka i jeho reálná svoboda jsou přímo závislé na preferování vyšších a ušlechtilejších hodnot. Že jedině ten, kdo takové hodnoty má a uznává může být hrdým a svobodným.

Kdo však všechno vyšší a ušlechtilejší nahradí pouze zvrácenými hodnotami preferování peněz a zisku, ten nastoupí cestu hodnotového rozvratu vlastní osobnosti a stává se buď otrokářem, nebo otrokem. Stává se tedy buď tím, kdo slouží zvrácenému systému ekonomického zotročování lidí a národů, nebo se on sám stává otrokem, který se sice pod určitým tlakem, ale víceméně dobrovolně vzdal všech vyšších a ušlechtilejších hodnot a proto ve ztrátě lidské a národní hrdosti přišel o svou svobodu.

Svobodný a důstojný život může totiž přežívat pouze takový člověk, který je ještě schopen vnímat vyšší a ušlechtilejší hodnoty a preferovat je. A těmi hodnotami není jen rodná zem a půda, ale také například smysl pro čest, spravedlnost, dobro, nebo úcta člověka k člověku. Pokud totiž tyto skutečné hodnoty odvrhneme a postavíme nad ně současné pseudo hodnoty peněz, konzumu, materialismu a užívání si, spolu s nimi odhazujeme i své právo na vlastní svobodu a naše realita se postupně stane realitou zotročení a nesvobody.

Samozřejmě, že peníze a věci hmotné potřebuje ke svému životu každý z nás, ale v žádném případě bychom je neměli nadřadit nad cosi takové, jako je čest, spravedlnost, dobro, úcta člověka k člověku, nebo úcta k rodné zemi, na kterou se nelze v žádném případě dívat pouze čistě jako na zboží, tedy přes peníze.

Kdo se však dá strhnout dobou a pod jejím tlakem začne vzývat pouze peníze, zisk, hmotu a konzum, kdo se kvůli tomu stane ochotným být nečestným, nespravedlivým, nedobrým a bezohledným, ten se vzdaluje od duchovní podstaty vlastní lidskosti. Ve svém vlastním zotročení ducha se stává služebníkem temnoty. Stává se živočichem, otrocky sloužícím temnotě tím, že zotročuje jiných a nikdy nemá dost, nebo tím, že se on sám nechává zotročovat, protože se zřekl všeho vyššího a ušlechtilejšího.

A pokud se na první pohled zdá, že ten, kdo dokáže úspěšně manévrovat v tomto systému si může žít v pohodě, blahobytu a dostatku, je to jen částečná pravda, protože být úspěšným v temném a zvráceném systému bez jakýchkoliv vyšších hodnot učiní každou podobnou lidskou duši temnou a proto neschopnou dosáhnout pravého štěstí, ale pouze toho chvilkového a dočasného.

A ve své ztrátě nejelementárnější lidskosti, postavené na skutečných hodnotách ztratí takový jedinec i tak nakonec úplně všechno. Své tělo, své majetky, svou duši i své vědomé duchovní bytí, protože jeho existence bude vymazána ze zlaté knihy života tohoto univerza, pevně stojícího na ocelových pilířích skutečných hodnot.

Jedině to, co je opravdu hodnotné může dát bytí člověka skutečnou hodnotu! Jedině to mu může dát svobodu, štěstí, radost, naplnění a mír!

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š
Návrat nahoru
smilanRegistrace: 03. 05. 2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt červen 22, 2017 12:12 pm    Předmět: O bezprecedentním evolučním úpadku současné Evropy Odpovědět s citátem

O bezprecedentním evolučním úpadku současné Evropy

Žijeme v univerzu, které má duchovní rozměr. Život v něm podléhá evoluci, čili vývoji od jednoduššího ke stále dokonalejšímu, jak nám o tom říká Darwinova teorie. Zároveň v něm však probíhá i velká evoluce ducha, čili postupný vývoj od duchovně nevědomého k duchovně stále vědomějšímu a od duchovně nezralého k duchovně stále zralejšímu. Toto dění je možné považovat za přirozený proces, podporovaný všemi zákonitostmi univerza.

Co však jakýmkoli způsobem odmítá akceptovat přirozený vývoj ke stále vyšší duchovnosti a duchovní zralosti je stejnými zákonitostmi univerza odsouváno bokem, na vedlejší kolej, jako duchovně neperspektivní a proto nevyhnutelně směřující k záhubě.

No a žel, právě toto je stav, ve kterém se v současnosti nachází Evropa.

A při tom Evropa kráčel po celá staletí relativně správně! Byla totiž křesťanskou a hodnoty křesťanství se její obyvatelé snažili vnášet do svých životů. Samozřejmě že více, nebo méně efektivně, přičemž nelze opomenout i mnohé negativní jevy, jakým byla třeba inkvizice, nebo náboženské konflikty a války. Každopádně však Evropa, i navzdory všem svým chybám přece jen stála v přirozeném proudu duchovně evolučního vývoje univerza.

Žel, zásadní trhlina v tomto vývoji se začala objevovat koncem 19. století a začátkem 20. století nástupem průmyslové revoluce. Množství technických výdobytků vyvolalo totiž obrovské nadšení z toho, co všechno člověk dokáže. Vyvolalo nadšení z lidských rozumových schopností a možností.

Duchovní začalo být považováno za cosi prožité, zpátečnické a nemoderní. No a výsledkem tohoto nově nastoupeného trendu je současný materialismus a ateismus. Výsledkem je vznik nového náboženství konzumu a užívání si. Náboženství plného břicha a plných peněženek.

Jak však již bylo řečeno na začátku, vše, co nastoupí destruktivní trend ztráty duchovnosti je samotné směrováno k destrukci, protože rozklad duchovnosti a s ní neoddělitelně spojené mravnosti se nevyhnutelně, dříve nebo později transformuje do podoby rozkladu vnějšího. Pokud totiž v národech ztrácí duchovnost význam, z hlediska duchovní podstaty univerza ztrácí význam existence takových národů, protože se odvrátili od chtěného evolučního vývoje.

Evropa se nyní podobá starověkému Římu těsně před jeho pádem. Římu, ve kterém v jeho začátcích vládl určitý řád a určitá morálka, zatímco pod vlivem blahobytu a peněz proudících z provincií propadl na svém sklonku dekadenci, zvrácenosti, zvrhlosti a nemravnosti. Až nakonec, kvůli svému hlubokému vnitřnímu hodnotovému rozvratu přestal být schopen čelit nájezdům barbarů.

I současná Evropa se zmítá v nemravnosti a nejrozličnějších zvrácených trendech, které evropské instituce prosazují jako normu. Ať již je to gender ideologie, registrované partnerství, předčasná sexualizace mládeže a podobně.

A stejně, jako za dob Říma začíná být i Evropa atakována novodobými barbary, kteří přicházejí, aby ji srazili na kolena.

V evangeliích se píše: kde je tělo, tam se shromáždí supi. To znamená, že vše jen čistě hmotné, bez úsilí o duchovní je ve skutečnosti mrtvé a jako mrtvé musí být odstraněno. A tak se tedy nyní v podobě migrantů a agresivního islámu slétají do Evropy supi, aby tuto duchovní mrtvolu odstranili z povrchu zemského.

Migranti k nám přinášejí islám s jeho živelnou duchovností. S duchovností středověkým způsobem krutou, ale přece jen duchovností, na rozdíl od duchovně vyprázdněné, materialistické, ateistické a konzumní Evropy. Do popředí se tedy jednoznačně tlačí to, co je schopné nést dále štafetu duchovnosti, zatímco to, co duchovnost ztrácí je zákonitostmi univerza odsouváno bokem, směrem k úpadku a absolutnímu rozvratu.

O všech těchto skutečnostech neříkám snad proto, že bych byl na straně islámu, ale proto, abychom pochopili nejhlubší příčiny současného dění a tím poznali, v čem spočívá záchrana. A záchrana spočívá jedině v našem opětovném zařazení se do proudu duchovní evoluce.

Můžeme totiž vystavět kolem celé Evropské unie pěti metrovou zeď a můžeme vyhostit úplně všechny migranty, pokud ale nezastavíme vlastní, duchovní a morální rozklad a nezařadíme se do proudu duchovní evoluce, budeme napadení jinými rozkladnými činiteli, abychom jimi byli nakonec, jako vývojově neperspektivní zcela zničení.

Alláhu akbar! S těmito slovy na rtech a v duši přicházejí uprchlíci do Evropy. A mají pravdu! Mají tisícinásobně pravdu, protože Bůh je opravdu velký! A jeho ignorování, jeho zpochybňování, jeho zesměšňování, jeho odsouvání do říše pohádek se nakonec může stát současnému, konzumnímu evropskému živočichovi osudným! V univerzu, které je duchovní se totiž prostě nelze vyhnout tlaku duchovní evoluce, což prakticky znamená, že máme pouze tři možnosti.

První možnost spočívá v opětovném návratu ke křesťanským hodnotám a k jeho kultivované duchovnosti, která plně odpovídá našemu prostředí, naší tradici a naší mentalitě.

Druhou možností je, že budeme k duchovnosti donuceni násilím, prostřednictvím kulturně, ale i mentalitou absolutně cizího islámu v jeho středověké podobě a s jeho středověkými způsoby.

A třetí možností je naše absolutně vymazání z povrchu zemského, ale i z celého tohoto stvoření, protože právo na existenci ve stvoření, které je svou podstatou duchovní má jedině to, co směrem k duchovnímu usiluje! A to platí pro každého jednotlivce osobně, jako i pro celé národy!

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: čt červen 22, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož "klobouk dolů" !! Tohle je skutečně hodnotné povídání o skutečných fundamentálních příčinách krize tzv. "Západu".

Jinými slovy to tady vlastně to samé hlásám na tomto foru snad deset roků a to furt dokola. Leč výsledek je dost obdobný tomu, co vznikne při snaze omítat strop suchým hrachem.

Tady se od zdejších diskutérů dozvídáme pouze kecy a stále jen kecy, založené na naivní víře ve všemoc peněz, techniky, technologií. Boha zde nevidí nikdo.

Stále jen "já, já, já...". Stale jen člověk, člověk, člověk ...". Kecy o demokracii - ale co to vlastně je ?? Kecy o lidských právech - ale ani tady nikdo vlastně netuší, co se tím vlastně myslí ! Opravdu jen kecy a kecy.

Všichní ti zdejší kecalové - nebudu nikoho jmenovat ba ani naznačovat - se totiž kochají nadějí, že člověk respektíve, že lidstvo je schopno všechny problémy řešit a vyřešit.

Tyto takové kecavé (prázdné a zbytečné) lidi lze poznat opravdu již z velké dálky. To jsou všichni ti bojovníci pro demokraturu a proti CO2, za údajné práva teploušů, neuznávající rasy, všichni ti kýýpsmajlisti s úsměvem "od ucha k uchu" coby již pro ně natrvalo na ksichtě přirostlé masky.

Pán Bůh se na nikoho nezlobí. Pán Bůh koná podle jasných a lidem sdělených pravidel. Padni komu padni...
Návrat nahoru
czolgos
Moderator


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 3099
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: čt červen 22, 2017 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
Boha zde nevidí nikdo...


Tobě ještě nikdo neřekl, že Bůh neexistuje? Náboženství je největší podvod v historii lidstva.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12588
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 3:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Petr Gejdoš napsal:
Boha zde nevidí nikdo...


Tobě ještě nikdo neřekl, že Bůh neexistuje? Náboženství je největší podvod v historii lidstva.

Stesti ze jsem cely zivot ateista Wink
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czolgos napsal:
Petr Gejdoš napsal:
Boha zde nevidí nikdo...


Tobě ještě nikdo neřekl, že Bůh neexistuje? Náboženství je největší podvod v historii lidstva.


To, že si ty myslíš, že Bůh neexistuje, to je tvůj problém. Můj ne.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12588
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: pá červen 23, 2017 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak muzeme verit v Boha, kdyz nam komunisti tvrdili, ze neexistuje Wink
Návrat nahoru
Lynnet
Moderator


Registrace: 13. 07. 2006
Příspěvky: 3760
Bydliště: CA

PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Jak muzeme verit v Boha, kdyz nam komunisti tvrdili, ze neexistuje WinkAle krestanske svatky I tak slavili....nicmene ateismus je znacne rozsireny v komunistickych a post komunistickych zemich a to fakticky I dilem komunistu a jejich vychovy, mozna I proto je jich nejvetsi pocet v Cine,ale I CR je snad hned za tou Cinou a pak dalsi basty levice jako je Francie a Sev.staty Evropy, predpokladam,ze tam ateismus sice neprevlada,ale ma silnou podporu.

Vicemene ve vedomi lidi ateismus, stale znamena automaticky komunismus...tohle povedomi je stale znacne rozsireno.
Návrat nahoru
REJPAL
Editor


Registrace: 24. 12. 2006
Příspěvky: 12588
Bydliště: Kanada

PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 4:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediny Polsko je hodne nabozensky zamerene Wink
Návrat nahoru
Lynnet
Moderator


Registrace: 13. 07. 2006
Příspěvky: 3760
Bydliště: CA

PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

REJPAL napsal:
Jediny Polsko je hodne nabozensky zamerene WinkAle jsi ty..) Co muslimske a krestanske zeme? Tech je porad vetsina...co do poctu zemi.
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2017 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Gejdoš napsal:
czolgos napsal:
Petr Gejdoš napsal:
Boha zde nevidí nikdo...


Tobě ještě nikdo neřekl, že Bůh neexistuje? Náboženství je největší podvod v historii lidstva.


To, že si ty myslíš, že Bůh neexistuje, to je tvůj problém. Můj ne.


Gejdolfe, ty sragoro. Miru vyzivas na Bozi soud a Czolgose ne? Sem se tesil na radny curbes a ty nic. Kdyz si po opici, tak s tebou neni zadna sranda. Sad
Návrat nahoru
Petr Gejdoš
Soviet partisan


Registrace: 25. 08. 2007
Příspěvky: 1978

PříspěvekZaslal: po červen 26, 2017 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Petr Gejdoš napsal:
czolgos napsal:
Petr Gejdoš napsal:
Boha zde nevidí nikdo...


Tobě ještě nikdo neřekl, že Bůh neexistuje? Náboženství je největší podvod v historii lidstva.


To, že si ty myslíš, že Bůh neexistuje, to je tvůj problém. Můj ne.


Gejdolfe, ty sragoro. Miru vyzivas na Bozi soud a Czolgose ne? Sem se tesil na radny curbes a ty nic. Kdyz si po opici, tak s tebou neni zadna sranda. Sad

B-rigu, ty to v hlavě nemáš jaksi zcela v pořádku. Patrně máš nejvyšší čas se nechat dúkladně vyšetřit, případně přímo hospitalizovat. Míněno v takovém tom zařízení - pro tebe jak přímo vymyšleném - kde budeš "jak v bavlnce". Prostě tě tam pevně připoutají k lůžku, aby sis neublížil...

Uvažuj o tom vážně !! Stejně ten tvůj život zatím stál "za hovno", tam ti určitě bude líp. Tedy alespoň tak usuzuju na základě analyzy tvých zdejších choromyslných "výšplechtů".
Návrat nahoru
Big_Rig
Editor


Registrace: 19. 01. 2005
Příspěvky: 9225
Bydliště: Dayton/Cinci

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 1:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To rikam. Naprosta nuda. Vubec s tebou neni sranda. Mam pocit, ze te moje vychovne fackovani zlomilo. Nebo je to fakt tim, ze jsi strizlivy? Mira mel asi pravdu.
Návrat nahoru
smilanRegistrace: 03. 05. 2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 5:34 pm    Předmět: Macron! Další úspěšný krok ke světovládě elit! Odpovědět s citátem

Macron! Další úspěšný krok ke světovládě elit!

Neuvěřitelná je naivita lidí, kteří se dali opět zmanipulovat ve prospěch záměrů oligarchie. Za francouzského prezidenta totiž zvolili Emmanuela Macrona, čili loutku v rukou elity, která bude poslušně plnit její vůli a uskutečňovat její záměry. Bude stát ne ve službách francouzského lidu, ale ve službách oligarchie a nenasytných globalistických elit, co se s největší pravděpodobností projeví divokým a neřízeným pokračováním přistěhovalectví, rozprodáváním francouzských strategických podniků Německu a USA, nebo tvorbou zákonů ve prospěch nejbohatších a v neprospěch obyčejných lidí. To povede k dalšímu ožebračování těch, co nemají mnoho a k dalšímu bohatnutí těch, co mají hodně.

Jak je ale možné, že se Francouzi dali takto oklamat?

Žel, stali se oběťmi velké mediální manipulace! Maximálně zarážející však je, že přece dlouhá desetiletí žijí v systému, ve kterém jsou bohatí a mocní vlastníky všech rozhodujících médií a mají silný vliv i na ty zdánlivě veřejnoprávní. Francouzi by proto měli vědět, že média dávno nešíří objektivní zpravodajství. Měli by vědět, že dávno šíří pouze účelovou propagandu na objednávku mocných.

Média jsou služebníkem elity a nástrojem manipulování a ovládání veřejného mínění. Tyto skutečnosti musí být zjevné každému, kdo není zcela slepý a dlouhodobě žije v takzvané demokracii západního typu. Začínají si to uvědomovat už i mnozí lidé u nás, ačkoliv na rozdíl od Francouzů mají čest žít v takzvané demokracii jen necelé tři desetiletí.

Francouzským médiím, spolu s mnoha jinými žraloky, kteří prozíravě vytušili, čímž je možné zalíbit se mocným a finančně tím pomoci se tedy opět podařil mimořádný husarský kousek. Vyzdvihováním Macrona, jako rytíře bez poskvrny a systematickým očerňováním Marine Le Pen, kterou spojovaly s veškerou možnou negativitou dokázaly nakonec dosáhnout vítězství svého kandidáta.

Jak je ale možné, že při přímo očividné jednostrannosti médií, oslavujících Macrona si voliči neuvědomili, o co tu jde? Jak je možné, že nepřehlédli jejich jidášské počínání, sloužící elitě a zaměřené proti skutečnému dobru národa? Jak je možné, že nepřehlédli mnohé další nekalé a manipulující kroky, jakými byly třeba shromáždění se zaplaceným publikem, oslavujícím Macrona?

Pro tuto pošetilost francouzského obyvatelstva, neschopného si jednou konečně uvědomit, kdo je vlastníkem médií a komu tedy slouží, pro tuto jejich trestuhodnou naivitu se k vládě za jejich vlastní pomoci dostaly síly, systematicky jdoucí proti zájmům francouzského národa, i proti zájmům všech ostatních národů evropské unie. Zdá se být opravdu až nepochopitelnou plytkost myšlení obyčejných lidí, kteří se dali opět takto oklamat. Lidí, kteří se nikdy hlouběji nezamýšleli nad tím, že vše by přece jen mohlo být úplně jinak, jak se jim elitami ovládanými médii předkládá.

Žel, smutná skutečnost je taková, že z těchto obyčejných lidí, sedících dennodenně před obrazovkami, plnými nenáročné, bezduché zábavy se stali lidé nemyslící. Lidé povrchně přijímající a bezmyšlenkovitě sledující vše možné i nemožné. Stali se z nich mělké bytosti, které v podstatě ani nemají čas na tvorbu svých vlastních názorů, svých vlastních postojů a svého vlastního přesvědčení, protože pod vlivem cíleného, širokospektrálního mediálního působení se neustále nacházejí pod vlivem cizích myšlenek a cizích názorů. A tak se stali jen jakousi třtinou ve větru, která se klátí v tu stranu, kam vane manipulující, mediální informační vítr.

Tímto způsobem však předali rozhodování za sebe i o sobě samých jiným! A sice těm, kteří z nich vědomě zformovali nemyslící, snadno manipulovatelnou masu. Prozatím totiž oligarchie ještě potřebuje souhlas této masy na legální zvolení svých vlastních, politických kandidátů, aby se učinilo zadost iluzi demokracie. Avšak masami samotnými manipulujícím způsobem zvolení vládní představitelé, kteří jsou služebníky elity budou postupně zákony oklešťovat práva nemyslících národů, a to až k takové hranici, že časem nebude vůbec potřebný žádný jejich souhlas. Vše rozhodování bude probíhat bez nich, co se bude rovnat absolutnímu převzetí moci elitami.

A k tomu to směřuje nejen ve Francii, ale také u nás, protože všude se postupuje podle stejného scénáře. V každém národě totiž existují jidáši a zrádci, kteří prosazují filozofii, záměry a agendu elity. Tito lidé se nacházejí v médiích, ve vysoké politice, v nevládních organizacích, jakož i všude tam, kde je možné ovlivňovat povědomí národa, který ženou mentálně i reálně do otroctví elit. Taková je žel situace v Evropě i na celém světě.

Co však s tím? Jak se tomu postavit? Čím tomu zabránit? Jak se můžeme stát namísto malých koleček, poslušně se kroutících v souladu se záměry oligarchie naopak zrnky písku, které způsobí skřípání tohoto rozjetého mechanismu?

V první řadě se nesmíme nechat donekonečna mediálně manipulovat. Musíme si uvědomit, že média fungují na bázi známé lidové moudrosti: koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To znamená, že je nesmírně naivním ten, kdo se domnívá, že média šíří pravdu.

Ano, šíří sice pravdu, ale pouze pravdu jejich vlastníků! A právě tito vlastníci nás budou prostřednictvím svých médií neustále poučovat o tom, co je správné a co nesprávné. O tom, jak je třeba žít a jaké hodnoty uznávat. Nebo o tom, kdo je náš přítel a kdo nepřítel.

Pokud se ale budeme rozhodovat a jednat pod vlivem takovéhoto druhu informací, neposlouží to ve skutečnosti nám a nebude to dobré pro nás. Bude to dobré jedině pro elitu, snažící se o to, aby naše životní filozofie, náš způsob myšlení i naše vnímání toho, co je dobré a co špatné dokonale vyhovovalo její plánům. A můžete si být stoprocentně jisti, že tyto plány nejsou vůbec pozitivní, ani humanistické!

Pochopme jednou přece konečně, že ten, kdo se dostane do většinových médií, komu dají prostor, kdo je jimi vyzdvihován a kdo je jimi považován za osobnost nemůže být nikým jiným, než služebníkem bohatých a mocných, šířícím jejich názory a jejich propagandu.

Pochopme jednou konečně, že ten, proti komu média brojí, komu nemohou přijít na jméno, koho označují za nepřítele, není ve skutečnosti nepřítelem našim, ale nepřítelem záměrů bohatých a mocných, kterým hatí jejich plány.

Koho tedy média vyzdvihují, ten je zpravidla sluhou oligarchie. Ten zrazuje obyčejné lidi i jednotlivé národy, z čehož samozřejmě dobře finančně profituje.

Koho ale média zatracují, právě ten je častokrát skutečným služebníkem lidu, představujícím nepříjemnou překážku na cestě jejich absolutního ovládnutí elitou mocných.

Je však neuvěřitelně zarážející, že lidé jsou stále jako hluší a slepí! Že si dají namluvit, že černé je bílé a bílé je černé! Že tisíckrát opakovanou manipulující lež začnou považovat za pravdu! Že tisíckrát opakovanou absolutní hloupost začnou považovat za moudrost! Že přítele začnou považovat za nepřítele a zrádce, ale skutečného škůdce naopak za dobrodince. Že vraha považují za vzor nevinnosti a nevinných za zločince a vrahy.

Co si zaslouží lidé za to, že jsou tak povrchními, že si toto všechno dají namluvit? Co si zaslouží lidé, kteří mají možnost konfrontovat většinový a oficiální mediální názor s názorem alternativním, odhalujícím skutečná fakta, nebo minimálně vybízejícím k vlastnímu zamyšlení, ale oni tuto možnost vůbec nevyužijí?

Nezaslouží si snad tyto nemyslící ovce právě to zotročení, do kterého se je snaží vmanipulovat média a politici, zaprodání elitě? Nenesou právě tito lidičky ve své sebevražedné naivitě vlastní díl odpovědnosti za to, že jsou klamáni a že se s nimi manipuluje?

Pokud se nevzpamatujeme a nepřehlédneme, že nás bohatí a mocní chtějí prostřednictvím mediálně zmanipulované reality dotlačit k absolutní nadvládě nad našim osudem, naše procitnutí může být děsivé! A oligarchie dělá všechno možné proto, abychom neprocitli, nebo procitli až potom, když už bude pozdě. Když už bude smyčka na našem krku pevně zatažena!

Proto jsme celkovou atmosférou v společnosti neustále mravně a morální srážení. Proto jsou v nás podporovány a živeny všechny naše chyby a nedůstojné náklonnosti. Proto jsou naše životy směrovány pouze do užívání si a do materialistické honby za věcmi. Proto jsme zaplavováni mediálním balastem, vytvářejícím z nás nesamostatné, nemyslící bytosti bez vlastního názoru a vlastního přesvědčení a proto závislé na myšlenkách a názorech jiných. Na názorech jiných, kteří nám budou usilovně namlouvat, jak moc nám chtějí dobře a přitom nás ve skutečnosti nemají za nic a snaží se pouze o naše absolutní zotročení.

Pokud však lidé zůstanou povrchní a naivní natolik, že si toto vše nechají namluvit, může se nakonec stát, a systematicky to k tomu směřuje, že se jednoho dne skutečně probudí jako otroci s evidenčním číslem na implantovaných čipech, zcela vydáni na milost a nemilost elitě nejbohatších. Pak se jich však už nikdo nebude ptát na jejich názor, aby učinil zadost pokrytecké hře na demokracii, ale udělá s nimi, co jen bude chtít. A rozhodně to nebude nic dobrého! Neboť co dobrého můžete čekat od těch, co mají nad vámi absolutní moc, ale nemají vůbec žádné svědomí?

Probuďme proto! Mysleme a uvažujme! Více využívejme své cítění i své svědomí, které jsou nám mnohdy schopny zprostředkovat mnohem hlubší pohled na realitu, jako náš rozum. Rozum je totiž možné snadno oklamat tím, že se někdo hraje na dobráka, zatímco ve skutečnosti chce jen zlo. Jedině prostřednictvím našeho cítění však můžeme rozpoznat všechny dravé vlky, kteří k nám přicházejí v rouše beránčím.

Zkoumejme tedy a už v žádném případě naivně nevěřme všemu tomu, co nám jako pravdu a jediný správný názor předkládají současné oficiální média.

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Volne tema Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 


Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA