USA nebo Británie?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

USA nebo Británie?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 5:43 pm    Předmět: USA nebo Britanie Odpovědět s citátem

Ahoj Pipi,no vyhranenou zivotni situaci myslim tim uplne extremni situace.dejme tomu za druhe svetove valky jsi vymenila zlato i za sluzby,ktere Ti zachranily zivot.Myslim,ze budu pak na tom lepe,jak s pytlem ryze.hezky den vsem Zuzka
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 6:15 pm    Předmět: Re: USA nebo Britanie Odpovědět s citátem

zuzi63 napsal:
Ahoj Pipi,no vyhranenou zivotni situaci myslim tim uplne extremni situace.dejme tomu za druhe svetove valky jsi vymenila zlato i za sluzby,ktere Ti zachranily zivot.Myslim,ze budu pak na tom lepe,jak s pytlem ryze.hezky den vsem Zuzka

Jak jsem napsala,nesouhlasim,ale tvuj nazor ti nevyvracim Wink
Mej se pekne,Zuzi Smile

P.S. Take si myslim,ze zlato "drive" bylo vzacnejsi a cenejsi nez je dnes. Ano,prodava se za nejvic v dejinach historie,ale je ho vsude plno. A lidi ho kupuji a dostalo se to na cenu,na ktere to je dnes jen kvuli ekonomicke nejistote lidi,protoze nevi,co bude "next" a mysli si,ze ve zlate je jistota,no nevim.
Muj nazor.
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 7:02 pm    Předmět: Re: USA nebo Britanie Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
zuzi63 napsal:
AzPete napsal:
Zase jsi se rozjel ale myslim si ze tve porovnani ryze ze zlatem je dost nelogicke. Ja bych si rozhodne nekoupil pytle ryze a snazil bych se je prodat za deset roku.No a take by to vazilo daleko vic.Ja si budu kupovat sve mince a ty si kupuj rizi. Ale jinak mas dobre prispevky.Apropos doufam ze nemas Cinanku za manzelku. Co se tyce tyce preziti tak to jsem tady jiz popsal do detailu.V Arizone je slunce plno a mam i docela dobrou studnu kdyby byl konec sveta Wink

Musim dat za pravdu AzPete.Ve vyhranene zivotni situaci radsi pujdu s malym kouskem zlata,jak s velkymy pytle ryze.
Zuzka

NIC VE ZLEM,ale to jsem nejak nepochopila.
"Ve vyhranene zivotni situaci" je lepsi mit kus cihly,i kdyz zlate nez mit co dat do huby?!?

Nevim tedy Zuzi co tou "vyhranenou zivotni situaci" myslis,ale pokud nejsou penize,tak ano muzes zlato prodat,ale otazka,jestli ho zrovna nekdo bude chtit a za kolik ti ho koupi. Navic,pokud nemas penize, tak cekat az prodas zlato,aby se ti to oplatilo,tak umru hlady Confused
Myslim,ze zlato je dobry mit a po sleze spenezit,ale ne pokud jsi v nouzi,coz myslim je ("vyhranena zivotni situace"),tam je dobre,aby jsi uzivil sebe a rodinu,si myslim Rolling Eyes

Vis jak to bylo v ty pohadce 'Byl jednou jeden kral'
aneb "Sul nad zlato" Wink
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je presne ono Rumiku
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ale nejsem kral a Pipi dostne misto prstynku kilo Kosher salt. Cool
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Ja ale nejsem kral a Pipi dostne misto prstynku kilo Kosher salt. Cool

Hmmm,tak ted bych tedy radsi brala ten prstynek a nebo naky nahrdelnik Wink
A pokud sul,tak sea salt..........DIIIIIK Wink Laughing
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilam Ti kilo morske sole na tvoji E-mail. Cool To me naucil Henek Exclamation
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:21 am    Předmět: Re: USA nebo Britanie Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
PiPi napsal:
zuzi63 napsal:
AzPete napsal:
Zase jsi se rozjel ale myslim si ze tve porovnani ryze ze zlatem je dost nelogicke. Ja bych si rozhodne nekoupil pytle ryze a snazil bych se je prodat za deset roku.No a take by to vazilo daleko vic.Ja si budu kupovat sve mince a ty si kupuj rizi. Ale jinak mas dobre prispevky.Apropos doufam ze nemas Cinanku za manzelku. Co se tyce tyce preziti tak to jsem tady jiz popsal do detailu.V Arizone je slunce plno a mam i docela dobrou studnu kdyby byl konec sveta Wink

Musim dat za pravdu AzPete.Ve vyhranene zivotni situaci radsi pujdu s malym kouskem zlata,jak s velkymy pytle ryze.
Zuzka

NIC VE ZLEM,ale to jsem nejak nepochopila.
"Ve vyhranene zivotni situaci" je lepsi mit kus cihly,i kdyz zlate nez mit co dat do huby?!?

Nevim tedy Zuzi co tou "vyhranenou zivotni situaci" myslis,ale pokud nejsou penize,tak ano muzes zlato prodat,ale otazka,jestli ho zrovna nekdo bude chtit a za kolik ti ho koupi. Navic,pokud nemas penize, tak cekat az prodas zlato,aby se ti to oplatilo,tak umru hlady Confused
Myslim,ze zlato je dobry mit a po sleze spenezit,ale ne pokud jsi v nouzi,coz myslim je ("vyhranena zivotni situace"),tam je dobre,aby jsi uzivil sebe a rodinu,si myslim Rolling Eyes

Vis jak to bylo v ty pohadce 'Byl jednou jeden kral'
aneb "Sul nad zlato" Wink

Anebo v tom filmu "Waterworld", tam myslim lide obchodovali s hlinou. Jsme zpet u te ryze. Cool Zuzi pise o zlatu jako prostredek k obchodu za valky. Ja muzu argumentovat o narodech kde byl nebo je hladomor (Somalsko nebo Severni Korea). Tam to zlato neprodas, ale urcite budes mit kontrolu nad situaci s pytlem ryze. Zlato je prodejne jenom tehdy, kdyz se najde kupec a ten se vzdy najit nemusi. Ryze bude prodejna vzdy, lide se musi nasytit. Ryze, byl jenom priklad. Ted si vemte co se stalo v New Orleans - Katrina. Lide zratili domy a nemeli kde spat. Sberatel zlata by v New Orleans nevydelal v takovou dobu ani gros. Ten kdo by nabidnul strechu nad hlavou (byt ci dum) by vydelal majland. Wink
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 5:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Argumentovat muzes ale poslat Ti kilo ryze nebo hliny z Arizony se me dnes nevyplati. Jeste nezijeme ve Waterworld a i kdyz je to pekny film tak zbankrotoval Kevina Costnera a od te doby nic moc neudelal Confused Chytry zberatel zlata v New Orleans ma vic nez zlato.Nabidl by strechu nad hlavou za zlate anebo stribrne coins.Urcite by ryzi anebo hlinu nebral.
Takze jak je to s tou Moravskou slivovici Question Inquiring mind wants to know Smile Rolling Eyes :!
IndyGuy

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Argumentovat muzes ale poslat Ti kilo ryze nebo hliny z Arizony se me dnes nevyplati. Jeste nezijeme ve Waterworld a i kdyz je to pekny film tak zbankrotoval Kevina Costnera a od te doby nic moc neudelal Confused Chytry zberatel zlata v New Orleans ma vic nez zlato.Nabidl by strechu nad hlavou za zlate anebo stribrne coins.Urcite by ryzi anebo hlinu nebral.
Takze jak je to s tou Moravskou slivovici Question Inquiring mind wants to know Smile Rolling Eyes :!

Citim, ze mas chut na "stamprlu". Bohuzel, distributovat ji nehodlam, z te chyse a kaktusu co mas vystavene hold nepoznam, ze ti uz bylo dvacet jedna a mladistvym se nenaleva. Laughing Je ji more a cim starsi tim lepsi, ale jak je vyzadovano uradem, bohuzel, je pro vlastni spotrebu. Ledaze, by jsi skutecne prijel do IN nebo ja do AZ. Cool
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Posilam Ti kilo morske sole na tvoji E-mail. Cool To me naucil Henek Exclamation

Zadna mi zatim neprisla,zeptej se poradne Henka "jak se to dela" Twisted Evil Laughing
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady u nas ve WI se prodava slivka v obchode,"PRAVA CESKA,JELINKOVSKA-Z VIZOVIC", i jejich hruskovice,taje jeste vic "mnam" Wink
Ja vim,neni to domaci,ALE chutnaji skvele. Maji tu i 10-ti letou slivku,taky Jelinkovskou a prodavaji tu i Bechera Wink Very Happy
Pete,jestli pojedes "kolem" dej vedet,zavedu te do "nasi likerky",to plati i pro "ostatni",kdo by mel zajem Wink
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 2:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pete naucim te i jak poslat penize na FAX.
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 4:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
Pete naucim te i jak poslat penize na FAX.

Ty jses opravdu "Zlaty" Laughing Tak me posli na zkousku...hmmm 10 klacku a ja Ti dam vedet az to dostanu.Problem je ze PipA chce kilo Sodium Chloride a chce to pres E-mail.Az me posles tech 10K tak ji to mozna i dovezu osobne Wink
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 4:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

IndyGuy napsal:
AzPete napsal:

Citim, ze mas chut na "stamprlu". Bohuzel, distributovat ji nehodlam, z te chyse a kaktusu co mas vystavene hold nepoznam, ze ti uz bylo dvacet jedna a mladistvym se nenaleva. Laughing Je ji more a cim starsi tim lepsi, ale jak je vyzadovano uradem, bohuzel, je pro vlastni spotrebu. Ledaze, by jsi skutecne prijel do IN nebo ja do AZ. Cool

Citis spatne.Ja jsem se neptal o stamprli anebo o distribuci.Tady se prodava Jugoslavska Slivovice a kdych ji chtel tak si ji koupim a zatim mam porad flasku domaci a to postaci.
Ja jsem se ptal jak jsi dostal vetsi mnozstvi z Moravy do Indiany Question
Ja jsem mohl privest gallony domaciho chlastu z Moravy ale asi moc nectes to co jsem tady psal.
Jinak ja tvrdy piju jen kdyz tady je zima a to je jeste par tydnu....dnes bylo prijemnych 80f.
A take jsem si zvyknul na pekny vyber Tequillas Mexicanas.
Ted jsou tady na sleve a dobre Reposado je kolem $20 a dnes jsem koupil 1800 Anejo za $29 po slevach a kuponech.Takze za stovku mam 4 flasky te nejlepsi Tequilly coz me a manzelku,ktere je teprve 19 a nemela by si "zvykat" zahreje az do pristiho jara Laughing Laughing
A mas pravdu podle meho Avataru nemuzes poznat ze jsem vlastne "ne-plnolety".
Budu muset zmenit Avatar.Nooot. Cool
IndyGuy

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pete, psal jsem o tom na strance 8, zalistuj zpet. Wink Ja ctu vsechno co napises, libi se mi ta tva povaha, "co na srdci, to na jazyku" Laughing

Nejde mi do hlavy, proc ti TSA zabavili jidlo, ty te prece pri priletu do US nekotroluji, nepsal ji o Customs na letisti? Chapu, ze by ti TSA zabavila chlast (kapalina) pokud by jsi ho bral na palubu, je tam povoleny limit nekolika malo oz.(7oz.?) kapaliny co si s sebou muzes vzit na palubu aniz bys to koupil za TSA kontrolnim mistem. Ja se tak spalil jednou, kdyz na to zapomnel a bral jsem flasu cerveneho na palubu, bylo drazsi a tak me to sralo jeste vic Laughing Nakonec, nez abych to vyhodil tak jsem to dal chlapovi co na letisti uklizel zachody, ten byl stastny Very Happy Ted na podzim jsem na ten limit skoro "dojel" podruhe. Vezl jsem neterim Victoria Secret body mists a TSA to nasla. Ja vul na to uplne zapomnel, ze jsem to mel v prirucnim batohu. Bylo to v darkovem baleni a tak jsem nechtel, aby se to dole v podpalubi rozbilo. Chlapek od TSA se me ptal, jestli mam nekoho, komu to muzu na letisti dat, ja ze ne, a po te, kdy mi leti letadlo, ja ze za hodku. To mi rekl, ze to uz nestihaji dat do batohu v podpalubi a tak chvili premyslel a nakonec me s tim nechal jit. Nechtelo se mi tomu verit. Very Happy

Jinak co se tyce slivovice, ja ji normalne nepiju, akorat, kdyz je prilezitost. Pokazde nejakou privezu a tak se "holka" hromadi. Jeste bych chtel podotknout k tomu memu prispevku na str. 8, ze i kdyz jsem priznal vetsi mnozstvi alkoholu nez je povoleno bez procleni, nikdy po mne nechtel nikdo zadne clo. Asi by to moc nestalo Wink
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
IndyGuy napsal:
AzPete napsal:

Citis spatne.Ja jsem se neptal o stamprli anebo o distribuci.Tady se prodava Jugoslavska Slivovice a kdych ji chtel tak si ji koupim a zatim mam porad flasku domaci a to postaci.
Ja jsem se ptal jak jsi dostal vetsi mnozstvi z Moravy do Indiany Question
Ja jsem mohl privest gallony domaciho chlastu z Moravy ale asi moc nectes to co jsem tady psal.
Jinak ja tvrdy piju jen kdyz tady je zima a to je jeste par tydnu....dnes bylo prijemnych 80f.
A take jsem si zvyknul na pekny vyber Tequillas Mexicanas.
Ted jsou tady na sleve a dobre Reposado je kolem $20 a dnes jsem koupil 1800 Anejo za $29 po slevach a kuponech.Takze za stovku mam 4 flasky te nejlepsi Tequilly coz me a manzelku,ktere je teprve 19 a nemela by si "zvykat" zahreje az do pristiho jara Laughing Laughing
A mas pravdu podle meho Avataru nemuzes poznat ze jsem vlastne "ne-plnolety".
Budu muset zmenit Avatar.Nooot. Cool

Tak, tak. Dnes jeste ted 90 degrees a tak neni treba vnitrne vytapet. Letos ani zadna zima nebude,tak slivka a becherovka asi nedostanou sanci. Cool Hot!!!!
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Take jsem se dival ze je dnes v L.A. o dvacet stupnu vice nez tady.Nejak to pocasi blbne.
Co se tyce TSA,IndyG, tak oni sami nevi co maji zabavit.Tehda si myslim ze to bylo v Atlante a mel jsem dva kufry. Jeden muj a druhy syna.Hispanic v uniforme TSA se me ptal jestli tam mam nejaky jidlo tak jsem mu rekl ze jo otevreli kufr a zabavili asi kilo a pul salamu. Blbci neotevreli ted druhy kufr a tam jsem mel asi 3 kila. Takze jsem se jen rikal jen se udav hajzle tady takove salamy nemate.Nerad litam.Je to horsi nez za komunistu. Confused
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Take jsem se dival ze je dnes v L.A. o dvacet stupnu vice nez tady.Nejak to pocasi blbne.
Co se tyce TSA,IndyG, tak oni sami nevi co maji zabavit.Tehda si myslim ze to bylo v Atlante a mel jsem dva kufry. Jeden muj a druhy syna.Hispanic v uniforme TSA se me ptal jestli tam mam nejaky jidlo tak jsem mu rekl ze jo otevreli kufr a zabavili asi kilo a pul salamu. Blbci neotevreli ted druhy kufr a tam jsem mel asi 3 kila. Takze jsem se jen rikal jen se udav hajzle tady takove salamy nemate.Nerad litam.Je to horsi nez za komunistu. Confused

Pete tady se vubec zadny salamy nesmej dovazet. Prej to muze byt "otraveny" Confused Obvzlast ne Madarsky "Cabajky" a podobne dobroty Sad, ktere mam od doktora zakazany Wink

Kdyz jsem priletel zpet do Kanady (poprve v roce 1994) z navstevy v Cechach, tak jsem videl na letisti ve Vancouveru, jak jednomu Madarovi zabavaili vsechny po domacku delane salamy.
Byl hodne nasranej, kdyz rikali, ze je to zakazany a nesmi se to dovazet Sad
Take mu tam nasli flasku (zrejme domaci) slivovice, kterou tez chteli zabavit, ale nez se kdo nadal, tak tu flasku otevrel a pul z ni vypil na ex Shocked

Hned samozrejme volali letistni security, protoze v Kanade se nesmi na verejnosti pit. Nekam ho pak odvedli a vubec nevim co se s nim stalo Confused

To by me docela zajimalo. Taky se u vas v USA pije na verejnosti z papiroveho sacku? Rolling Eyes
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pije se obvykle v sacku,cabajky jsem si nechal posilat ale na jare mi rekli ze Madarska firma co dela cabajky skrachovala....tak uz nejsou
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to vschno takova fraska.Americani kteri si nemuzou dovolit jit do baru coz jsou vetsinou bezdomovci museji maskovat svuj alkohol v paper bag.A proc Question Kazdy vi ze je v tom ten nejlevnejsi alkohol ktery je zabije nejrychleji.Americani jsou proste jak pstrosi. Hlavu do pisku a problem ne-existuje.
Tady kde bydlim je Police dost agresivni a hned je zavrou. a poslou do Phoenixu. Rolling Eyes V Tucsonu a ve Phoenixu je "brown bagging" normalni ale to jsou Metropolis. Shocked
Dnes zakazali Happy meals(Mc Donalds) v San Franciscu protoze si lokalni vladni Terroriste mysli ze jsou deti moc tluste. Nemyslim ze maji moc Madaru anebo vubec Evropanu ve svem City Council.
Amerika jde do prdele a Kanada je na tom jeste hur.
NOVA DOBA.PIPI.YES I AM TALKING TO YOU Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Je to vschno takova fraska.Americani kteri si nemuzou dovolit jit do baru coz jsou vetsinou bezdomovci museji maskovat svuj alkohol v paper bag.A proc Question Kazdy vi ze je v tom ten nejlevnejsi alkohol ktery je zabije nejrychleji.Americani jsou proste jak pstrosi. Hlavu do pisku a problem ne-existuje.
Tady kde bydlim je Police dost agresivni a hned je zavrou. a poslou do Phoenixu. Rolling Eyes V Tucsonu a ve Phoenixu je "brown bagging" normalni ale to jsou Metropolis. Shocked
Dnes zakazali Happy meals(Mc Donalds) v San Franciscu protoze si lokalni vladni Terroriste mysli ze jsou deti moc tluste. Nemyslim ze maji moc Madaru anebo vubec Evropanu ve svem City Council.
Amerika jde do prdele a Kanada je na tom jeste hur.
NOVA DOBA.PIPI.YES I AM TALKING TO YOU Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Pete,Pete a zase ten Pete Rolling Eyes

Do "Mekace" nechodim,no maximalne na shake a na Happy Meal si mylim,ze jsem "tak nejak uz stara",i kdyz.........nekdy tam maji cool hracky,trebas,kdyz tam meli Shreka Wink
Verim Pete,ze ty mas doma urcite sbirky figurek s "Mekace",priznej se Exclamation Exclamation

A ty s tou tvoji "novou dobou"..........nova doba,stara doba proste je to DNESNI DOBA Twisted Evil

P.S. AMERIKA JDE DO PRDELE A TY S NI,PROTOZE TU FURT STRASIS Twisted Evil Twisted Evil Laughing
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem realista a pred realitou se neskovas :!:Ja jsem proti tomu aby rusili Happy meals. Myslim si ze to zalezi na rodicich co koupi svym detem v "Mekaci". Rolling Eyes
deluxe

Registrace: 04. 08. 2010

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me se to stejne hrozne libi, jak lidi resej veci, na ktere nemaji vubec zadnej vliv. veci se meni, a at je to jakkoliv, je to super, kdyby vse zustalo stejne, byla by to obrovska skoda. stezovat, to si stezujte, meni se to a to, a jde to vsechno do sracek, proc ne, ja se na ty pro vas ''sracky'' strasne tesim (ze to speje do sracek je pouze nazor, ktery ma kazdy naprosto jiny), a je dobre, ze je takto ventilovan na foru, alspon vidim, jak se na to divaji lide, kteri maji pristup, ne me zrovna blizky.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deluxe napsal:
me se to stejne hrozne libi, jak lidi resej veci, na ktere nemaji vubec zadnej vliv. veci se meni, a at je to jakkoliv, je to super, kdyby vse zustalo stejne, byla by to obrovska skoda. stezovat, to si stezujte, meni se to a to, a jde to vsechno do sracek, proc ne, ja se na ty pro vas ''sracky'' strasne tesim (ze to speje do sracek je pouze nazor, ktery ma kazdy naprosto jiny), a je dobre, ze je takto ventilovan na foru, alspon vidim, jak se na to divaji lide, kteri maji pristup, ne me zrovna blizky.

No jde o to, ze je to nazor lidi co zde ziji desitky let a Amerika proste byla jina.
Porad je ale zlata oproti Evrope. Cool Rada tam jezdim, hlavne do CR samozrejme, ale nezvykla bych si tam zit. Ty lide tam jsou jini...i kdyby meli zlate prase, tak furt budou remcat,narikat a pomlouvat.
Mam rada svou rodinu tam a par pratel, ale dale pak clovek narazi vic na negativni postoje. Rekla bych ze cechoamerican ci american neni oblibeny druh. Smile
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Jsem realista a pred realitou se neskovas :!:Ja jsem proti tomu aby rusili Happy meals. Myslim si ze to zalezi na rodicich co koupi svym detem v "Mekaci". Rolling Eyes

Vse zalezi na rodicich a ty "musi" jit s dobou,jinak jejich deti nebudou "in",urcite to znas.
S tim Happy Meal,nevim,co si mesto pomuze,to,co je v Happy Meal maji i na "klasickem menu",si myslim. Takze mi to pripada,ze mesto chce ochudit chudaky decka o hracky,co dostanou zadara v Happy M. Pekny BULLSH** Exclamation
V NY si pry neobjednas v restauraci "eggs over easy",kvuli salmonele,nevim tedy jestli v celem NY. Taky narizeni mesta Rolling Eyes

P.S. presne tak "realite" je potreba vychazet vstric Wink Twisted Evil
AzPete
Veteran

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je neco co Ti urcite bude chutnat Razz
http://www.adultchocolatemilk.com/home
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deluxe napsal:

No "Mr. Deluxe",uz jsem tu nekolikrat psala a bohuzel se musim opakovat......."""100 lidi,100 chuti a 100 jinych nazoru""". Kazdy ma to svoje a ty sam si udelas take vlastni obrazek az tu budes.
Take se tu o tom uz nekolikrat psalo,ANO USA se zmenila,neni to co byvavala,ale to same je Evropa,i Ceska republika. Meni se svet a lide s nim. Nekdy bohuzel,nekdy bohudik.
No a ANO vzdycky byli,jsou a budou lidi,co jsou vecne nespokojeni. A nenadelas nic.
Ale take si myslim,ze neni pravda,ze nektere "veci" lidi nemuzou ovlivnit a zmenit,ba prave naopak Wink
Vemte si napriklad "krovaci"(domorodci) v Africe,nikdy nic nemeli,nic nemaji a mit nebudou. Tim padem jim nic nechybi,o nic neprichazi a nemaji si na co stezovat a co si zavidet,vazi si toho mala,co maji,co si vlastnimi silami vybuduji a vypestuji Wink
Dnesni svet a lide jsou moc rozezrani a nevdecni,chteji porad vic a vic Confused
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete napsal:
Tady je neco co Ti urcite bude chutnat Razz
http://www.adultchocolatemilk.com/home

No zni a vypada to dobre,otazka je jak to chutna.
Ja na "alkoholove sladaky" moc nejsem Laughing
PiPi
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 1:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="AzPete"]
Dnes zakazali Happy meals(Mc Donalds) v San Franciscu protoze si lokalni vladni Terroriste mysli ze jsou deti moc tluste.

Wink Trochu bych si dovolila Petovi "poupravit" jeho info o "Mac's HM" Wink

November 02, 2010|By Sharon Bernstein, Los Angeles TimesSan Francisco's board of supervisors has voted, by a veto-proof margin, to ban most of McDonald's Happy Meals as they are now served in the restaurants.

The measure will make San Francisco the first major city in the country to forbid restaurants from offering a free toy with meals that contain more than set levels of calories, sugar and fat.

Under the ordinance, scheduled to take effect in December 2011, restaurants may include a toy with a meal if the food and drink combined contain fewer than 600 calories, and if less than 35% of the calories come from fat.
Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA