IVOUSCARS.cz - POZOR!!!

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

IVOUSCARS.cz - POZOR!!!
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta
Autor Zpráva
Jan Kotík
Anonymní

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 6:44 pm    Předmět: IVOUSCARS.cz - POZOR!!! Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

chtěl bych všechny zájemce o koupi nebo prodej amerik důrazně varovat před praktikami bazaristy Ivo Kunetka z Ostravy. Pokud se tomuto člověku hýbou rty, tak lže. Mám s ním zkušenost - nákup auta od něj a následný prodej toho samého auta zpět do jeho bazaru.. obojí provázely lži ohledně technického stavu auta, které se později po nákupu ukázaly jako zcela zásadní a vyžadovaly investici 30tis do převodovky. Při prodeji poté totéž auto, které dobře znal, odmítl odkoupit za předem domluvenou cenu, přičemž stav auta velmi dobře znal. Potom co jsem auto, pod jeho příslibem že ho odkoupím, dopravil 400km za ním z Prahy do Ostravy, tak nabídl za auto pouze 15% z předem domluvené a několikrát odsouhlasené ceny, to vše na základě mušek (které auto z r. 1985 je nemá??) které všechny auto mělo už v době kdy mi ho prodával.. a prý že mě do ničeho nenutí a můžu si klidně auto odvézt zase zpět do Prahy! Důrazně nedoporučuji komukoli, pokud nechcete zažít opravdovou bezmoc a zklamání nad lidkým jednáním, jakkoli obchodovat s tímto podvodníkem.
Jan Kotík
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 8:44 pm    Předmět: Re: IVOUSCARS.cz - POZOR!!! Odpovědět s citátem

Jan Kotík napsal:
chtěl bych všechny zájemce o koupi nebo prodej amerik důrazně varovat před praktikami bazaristy Ivo Kunetka z Ostravy. Pokud se tomuto člověku hýbou rty, tak lže. Mám s ním zkušenost - nákup auta od něj a následný prodej toho samého auta zpět do jeho bazaru.. obojí provázely lži ohledně technického stavu auta, které se později po nákupu ukázaly jako zcela zásadní a vyžadovaly investici 30tis do převodovky. Při prodeji poté totéž auto, které dobře znal, odmítl odkoupit za předem domluvenou cenu, přičemž stav auta velmi dobře znal. Potom co jsem auto, pod jeho příslibem že ho odkoupím, dopravil 400km za ním z Prahy do Ostravy, tak nabídl za auto pouze 15% z předem domluvené a několikrát odsouhlasené ceny, to vše na základě mušek (které auto z r. 1985 je nemá??) které všechny auto mělo už v době kdy mi ho prodával.. a prý že mě do ničeho nenutí a můžu si klidně auto odvézt zase zpět do Prahy! Důrazně nedoporučuji komukoli, pokud nechcete zažít opravdovou bezmoc a zklamání nad lidkým jednáním, jakkoli obchodovat s tímto podvodníkem.
Jan Kotík

Diky za upozorneni, ale mel jsi to spis dat do teto rubriky:
http://www.chicago-cz.com/forum/viewforum-30.html
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o jake auto se jednalo (znacku)?
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jesteze to vim, uz jsem chtel jet kupovat americke auto do Ostravy.

Ale ted vazne ... rekl bych, ze to kluk dal do spravne rubriky, protoze pochybuju, ze by se cesky fanousek "amerik" dival mezi spamery a dluzniky, coz je rubrika zaloze na vicemene pro lidi pracujici tady na obchodech, kinech atd. pro ceske a polske "bossy".
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 2:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne vubec zarazi ze nekdo koupi auto z roku 1985 a chce aby jelo
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Jesteze to vim, uz jsem chtel jet kupovat americke auto do Ostravy.

Ale ted vazne ... rekl bych, ze to kluk dal do spravne rubriky, protoze pochybuju, ze by se cesky fanousek "amerik" dival mezi spamery a dluzniky, coz je rubrika zaloze na vicemene pro lidi pracujici tady na obchodech, kinech atd. pro ceske a polske "bossy".

No co ja jsem tady cetl, tak plno ilegalnich anonymu, tady maji vlastni bisnis, tak jakypak cisteni kin a obchodu Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pete na dovolene, tak tady roli zavistiveho blba, co si nevidi do huby, plni Darth Burak. Rolling Eyes

Shit, nejdriv jim zavidi par stovek korun materske a ted uz je kazdy anonym "ilegal", ma vlastni business, mel by pokud mozno posilat polovinu zisku Rumburakovi a vsichni se ted budeme muset Buraka ptat, do kterych rubrik davat prispevky.

BTW. kdyz uz neumis anglicky, tak si, probuh, spelling slova business bud vygoogluj, jako to dela Tvuj rudy bratr, nebo to napis cesky.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

uz te zase pustili? tohle je o autech d****e. Idea
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Pete na dovolene, tak tady roli zavistiveho blba, co si nevidi do huby, plni Darth Burak. Rolling Eyes

Shit, nejdriv jim zavidi par stovek korun materske a ted uz je kazdy anonym "ilegal", ma vlastni business, mel by pokud mozno posilat polovinu zisku Rumburakovi a vsichni se ted budeme muset Buraka ptat, do kterych rubrik davat prispevky.

BTW. kdyz uz neumis anglicky, tak si, probuh, spelling slova business bud vygoogluj, jako to dela Tvuj rudy bratr, nebo to napis cesky.

Probud se uz ze sna, asi jsi zaspal dobu Rolling Eyes
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kteroupak dobu jsem zaspal? Drsna slova od nekoho, kdo se jeste neprokousal ven z osmdesatych let Laughing

Keep fightin them commies, boys.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 4:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Kteroupak dobu jsem zaspal? Drsna slova od nekoho, kdo se jeste neprokousal ven z osmdesatych let Laughing

Keep fightin them commies, boys.
Confused Rolling Eyes
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 6:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, ze zase naky iniciativni expert smazal nase briliantni prispevky ohledne lidske blbosti. V pripade, ze's to propas, rad to zopakuju.
Zdenek barton
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 12:13 am    Předmět: Ivo uscars Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Od zmíněného <>usa jsem koupil americky auto... Ok 30tiletka... Dělám na něm kompletni renovaci. Jak někdo napsal když hýbe rty lže. Chtěl jsem po něm nejaké ND, kecy kecy kecy pul roku nic, vyřešíme jinak.. Neumí ani říct ND nevozim. Slibuje za mesic za mecis atd. Už chápu proč ma ruku jak po obrne.. Asi si ho někdo podal... Nechápu, jak takový zm.d (chybi R) muže Neco vytvářet a ze už ho někdo nezaslapal do země. Parchant všech parchantu.. zdenek Barton, 608480222
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Co pánové máte? Já od něj koupil před cca 2 lety auto, r.v. 1986, technický stav nezatajoval, upřímně řekl kde jaké mouchy auto má (což se později ukázalo jako pravda), tyto mouchy jsem vychytal a prostě naprostá spokojenost. Takže mám s panek Kunetkem pouze dobrou zkušenost.
stangmu
Anonymní

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:41 pm    Předmět: Ivo Kunetek Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Musim reagovat na Vase "recenze" ohledne pana Kunetka.
V lete jsem od neho koupil veterana z roku 1970. Prave nize uvedena recenze mne odrazovala pana Kunetka vubec kontaktovat. Presto jsem se jel na auto podivat. Skutecny stav plne odpovidal fotografiim a popisu v inzeratu. Pan Kunetek v zadnem pripade nezatajoval technicky stav vozidla, naopak mne jeste na vsechny nedostatky upozornil. Auto jsem koupil a musim konstatovat, ze pan Kunetek je ochoten vzdy poradit a pomoct, i kdyz to uz neni jeho povinnosti. Za sebe musim dat panu Kunetkovi jako solidnimu prodejci 1A.
Kamil Novotny, Decin
Tel: 777/020006
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych byl cynik, tak bych si myslel, ze si pan Kunetka dela reklamu sam.
Honzav
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 7:32 pm    Předmět: Ivo Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Myslim, ze kdo koupi spatne tak bude vzdy s prodejcem nespokojen. Kdo auta zacne prodavat bude vzdy za lhare. Chci vas videt na miste prodejce.
Sam auta neprodavam a kdyz kupuji tak vim, ze je to jen na me a prodejce at si keca co chce. Pokud nemate nekoho kdo vam se starym autem pomuze, nebo to sami neumite tak si stare auto nekupujte!!!!
Ivo je fajn a hodne mi pomohl.
Mejte se.
Pomluvit jde lehce a svest svou hloupost na druheho je to nejjednodussi.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luděk
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 6:10 pm    Předmět: Ivo Kunetek Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Já jsem koupil od Iva Kunetka také jednu ameriku!Já osobně jsem neměl žádný problém.Jak už sem někdo psal,auto mi pečlivě ukázal,upozornil mě na vady auta a to uplně v poho.Už mi sehnal i nějaké díly a to ve velice krátké době!Pro mě je Ivo OK,at si píše kdo chce co chce.Na takové lidi mám svuj názor-jděte do pr...e!
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Kdybych byl cynik, tak bych si myslel, ze si pan Kunetka dela reklamu sam.

A proc ne Wink
Luděk
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 8:06 pm    Předmět: Ivo Kunetek Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Závist a blbost jdou ruku v ruce,někomu se daří a někomu ne!!!Každý by si měl hlavně pořádně prohlédnout sebe,co,kde,jak a proč kdy udělaly a pak teprve soudit ostatní.Takové chování jako má pan Kunetek při prodeji auta,by mu mohl závidět kdejaký blbeček z obyčejného bazaru.
Jenyk
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 12:20 pm    Předmět: Od Iva jsem koupil a spkojenost Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Trvalo to celé trochu déle, ale jinak si nemohu stěžovat. Seriózní chlap, kéž by byli takoví všichni.
Džejár
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 2:30 pm    Předmět: Kritika kritiky Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Přátelé !..Škoda,že tu mnozí píšou příspěvky plné zuřivosti,a zbytečných emocí. Celý život jsem kupoval ojeté motorky,a potom auta. Taky veterány.
Mnohdy za poslední prachy,na nové nebylo. Někdy jsem se trefil,někdy ne. Když jsem to pak prodal---někdy byl kupec spokojen,někdy se mu rozsypalo vše,a já to předem netušil.
Veterány od Kunetka jsou - myslím vždy odpovídající ceně.On přece není debil,aby si úmyslně kazil firmu !!!!!. Koupil jsem od něho vůz starý 35 let. Jezdí super.Je v originále. Ale kdyby se mi dnes vysypal,vím,že všechno jenou musí přijít.Sám jsem prodával náhradní díly. Vím,že někdy jsou ,někdy je s nimi problém,ať se snažíte jakkoliv !
------------------
Kdo nechce riziko podstoupit,ať veterány nedělá!
Tvrdím,že Ivo Kunetek patří mezi Ty lepší prodejce,a je to "náš " člověk. Zlá doba nás nutí ke zlým vztahům. Ale nenávist by se měla obracet k pravým zrůdám,a maxizlodělům typu Kalouska a Nečase,a ne k lidem z naší branže,kteří udělají více dobra,než zla !
Kdo nesouhlasí,ať mi sprostě vynadá,beru to !--Zde je tel : 739077396 Rolling Eyes
zdenek b.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 2:54 pm    Předmět: setkani s kundetkem Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Před pár roky jsem psal, jak jsem od něj koupil auto a pak uz jen sliboval a sliboval, misto aby řekl díly nedodávám a s tím rozdělovačem taky nepočítej..(pořad dluží). No a co čert nechtěl, obr mega blba jsem potkal na 13. sraz uscars. Za střízliva dělal, že me nezná, když se nachcal, lapl mě pod krkem s dementnima kecama, že píšu pičoviny na web. Na mou otázku "Jaké?" už nic nevykoktal no a pak ho odtáhli... Jěště stihl říct, však ty věci jsou (kurwa ale kde?) Very Happy Sad Čekal, jsem že si bude sypat popel na hlavu, místo toho se chtěl skrček prát.. Během přátelského rozhovoru, kdy jsem měl ruce v kapsách, on mě držel jednou pod krkem a druhou zkryplenou mě šermoval před očima ať se podívám a nějaky další nesmyslný kecy. No obrkokot... Po cca 14 dnech jsem mu napsal co rozdělovač, samozřejmě bez odpovědi. Další ameriku jedině z Ostravy Zdenek B. Louis Dega
Louis Dega
Anonymní

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 2:57 pm    Předmět: Hello Džejáre Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Na neřeším to, že kupujeme staré káry, ale má slibovat to, co dodrží... Z Jednoho rozhovoru z jinyho čísla, me to nezveda rikal: Jsem pryč, vracím se za týden, věci už jsou na lodi... Kurwa ty objíždí svět po 150ty... Very Happy
Jan Kotlík
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 1:47 pm    Předmět: Ivoš Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Na rozdíl od mého skoro jmenovce z Prahy, který toto téma začal, já můžu Ivoše jenom doporučit. Sám jsem od něj zakoupil jedno auto a na mé doporučení můj kamarád hned dvě. Komunikace a obchod, vše seriozní a na úrovni. Ivoše znám už dlouho a doporučuji ho dál...
Marek Prokop
Anonymní

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 4:56 pm    Předmět: Ivo Kunetek Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Bohužel se musím přidat k vaši diskuzi. Ivo Kunetek je klasický podvodník z 90 let s ojetými auty!!! Mezi lidmi, kteří se pohybují kolem veteránů je to známa postavička už snad jen k smíchu. Jeho podvody a lži už mu tak nevycházejí a každý ho zná. Ale je pravdou, že obral hodně lidí Very Happy

ps: pozitivní příspěvky jsou na 10000% Made in Kunetek
Zdeněk Chvojík
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 4:47 pm    Předmět: už zas Kunetek :) Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Co to vidí, oko mé modravé Very Happy Kunmrdek opět zasahuje Surprised
Já myslel, že tenhle “člověk“ už z branže vypad. Nechte ho chudáka Twisted Evil
Jako všichni co ho známe, musíte uznat, že na to že má chromou ruku tak tou jednou „zdravou“ okradl víc lidí než by se to podařilo většině lidí se dvěma Cool
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to velka skoda, ze nekdo takto okrada lidi a skodi fanouskovske komunite americkych veteranu. Pritom se da vydelavat, i kdyz clovek neni zlodej. Ted jsem byl na Meecum aukci tady za rohem v Schaumburgu ... naprosto smesne nizke ceny za nadherne auta.
Luboš Mára
Anonymní

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Naštěstí už je z kšeftu venku, já s ním měl pár jednání a nenaletěl jsem.
Tenhle člověk snad nemůže přesvědčit nikoho normálního, už od pohledu.
Pokud vím, tak s pár věrnými změnil zaměření a snaží se prodávat na nějaké jako výstavě.

Stačí se podívat na net a najdete co hledáte, super ceny, kvalita, přístup a hlavně jednání Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> US Cars - AMERIKY - Americka auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA