dovov auta z Moravy doUSA


FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

dovov auta z Moravy doUSA

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS
Autor Zpráva
Maria



Registrace: 29. 05. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 8:42 pm    Předmět: dovov auta z Moravy doUSA Odpovědět s citátem

Prosim vas, moze mi niekto pomoct?Funguje kontejnerova doprava taktiez spatne , z Ceska do USA? Mam doma trojrocne auto a chcela by som si ho doviest tu.Moc diky za pomoc, Maria.
Návrat nahoru
pdmlynek
Moderator


Registrace: 16. 08. 2005
Příspěvky: 1252
Bydliště: Philadelphia area

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jó, už se o tom zde psalo. Ale já myslím že dovážet auta (zvláště ojeté auto) přes Atlantik moc nemá smysl. Prodej auto na Moravě, a kup jiné v USA. Nejde jenom o peníze a stráta času co to stojí na přepravu. Auta která nejsou dělaná na Americký trh budou to mít docela těžké dostat se přes technickou prohlídku. Navíc, auta které jsou vhodné pro Tebe v Evropě nebudou vhodné v USA, a opačně.
Návrat nahoru
Marcibrno



Registrace: 02. 06. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: Orange County,CA

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 11:05 am    Předmět: auto do USA Odpovědět s citátem

radi ti dobre, fakt nema smysl privezt si do USA auto, prodej ho a pak si tu v USA koupis za ty penize lepsi auto. Auta v USA jsou mnohem levnejsi nez v CR.
Návrat nahoru
BUCKETHEAD



Registrace: 11. 03. 2006
Příspěvky: 499
Bydliště: Orlando, FL

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlynku,
si delas srandu s tim ze nebude prihlaseno v USA.
Vzdyt Evropa ma daleko prisnejsi homologace jak na skla, emisi a svetel...
Jakekoliv auto zakoupene v Evrope ti prihlasi v USA krome Californie, kde je samozrejme obtizne prihlasit auto kvuli emisi...
Jinak no problem.
Návrat nahoru
pdmlynek
Moderator


Registrace: 16. 08. 2005
Příspěvky: 1252
Bydliště: Philadelphia area

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak jsi přišel na to že je to v Evropě přísnější než v USA. Některé věci jsou přísnější, jiné mémě, ale hlavně o co jde je že standarty jsou v USA jiné než v Evropě. Na autách jsou stovky věcí které musí být podle standartů; v Evropě to je DIN, ISO, atd., v US je to ASTM, ASME, atd. Je to jiné. Jiné emission standards, fuel economy standards, safety standards. Od nárazníku po výfuk.

Nebudu to zde rozbírat; já rozhodně auto přes Atlantik nikdy nedovážel, ale hodně se o tom psalo jinde.

Marie, prober si co musíš udělat aby to auto mohlo být doveženo. Toto je co US federální vláda o tom píše: http://www.nhtsa.dot.gov/CARS/RULES/IMPORT/
Trochu víc: http://foreignborn.com/visas_imm/entering_us/7importingyourcar.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Grey_import_vehicles
http://www.ehow.com/how_2191333_import-car-united-states.html
http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/vacation/kbyg/prohibited_restricted.xml#Automobiles
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Pomoc SOS Časy uváděny v GMT - 6 hodin
Strana 1 z 1

 


Chicago-cz.com forum system
USA odkazy | Weblog o USA | Inzerce v USA | Galerie USA | Diskuse o USA



Copyright © chicago-cz.com
Webdesign a Optimalizace by Miro
Webmaster


UFOseek.com - Directory, Community and News. UFO Seek Forum  is a growing community for discussion of UFO-Paranormal, mysterious and unexplained topics.

Slovak Republic Web Directory About Slovak Republic
Czech Republic Web Directory About Czech Republic

Inzerujte Zde! Inzerujte na chicago-cz.com