Holandsko

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Holandsko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
czolgos
Moderator

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Na trochu jine tema: Porad nemozu pochopit lidi (nejen Buckethead)kteri rikaji: Ja bych se vratil, strasne mi CR chybi, rikam si co tady v USA delam, a nejedu do CR. TAK PROC TU ZUSTAVAJI, PROC ZIT NEKDE ANEBO STRVAVAT NA MISTE KDE TRPIS?

Na tom neni nic zvlastniho. Nekteri lide si proste nasli partnera z jine zeme a museli se rozhodnout, kde budou spolecne zit.
Ale nechci mluvit za Buckyho, treba to ma jinak...
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle ja bych te treba mel rad,(ale na mne taky neni spolehnuti) ale nevzdavej se!!!!!
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
Piskle ja bych te treba mel rad,(ale na mne taky neni spolehnuti) ale nevzdavej se!!!!!

Henku a poradis mi co mam udelat,abych to nevzdala??? Sad
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DOUFAM ZE JESTE PORAD MAS PRACI NA FLORIDE.TAK PRACUJ ,VYRES SI SITUACI Z MANZELEM A POSTAREJ SE O DETI
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
DOUFAM ZE JESTE PORAD MAS PRACI NA FLORIDE.TAK PRACUJ ,VYRES SI SITUACI Z MANZELEM A POSTAREJ SE O DETI

Praci stale mam,situaci s manzelem vyresim rozvodem a nemohly by se takhle naaaaaaaaahodou decka postarat tentokrat o me??? 22 a 16 let ...uz by je asi clovek nemel nazyvat deckama,ze? Hm......
BUCKETHEAD

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle,
vysvetlim situaci! kdyz jsem tu byl poprve v roce 2001 az do 2005 tak jsem strasne chtel GC a zustat v USA, ale ja jsem odjel, jelikoz moje sestra byla nemocna a pak bohuzel zemrela. Predtim nez jsem odjel, tak jsem se seznamil s americankou kterou jsem se ptom ozenil a dostal GC. Vis porovnat CR a USA muzes jen kdyz se domu vratis na nejakou dobu a poznas ze se v CR spatne nezije. Napriklad kamoska ktera je tu 9 let tak konecne a touzila po tom strasne, dostala GC a jela na mesic do CR. Potom co se vratila zpet do USA tak rikala ze zenelou splachne do zachodu a pojede domu. Moc se ji tam libilo.
To vis, proste v CR je ten zivot veselejsi, tady v USA se kazdy honi jen za peneznma, a vice lidi je v praci nez aby travil nekde krasne chvile jak s rodinou tak i kamarady.
Mozna kdybys odjela do CR tak by se ti libilo a chtela zustat tam.
Musis si uvedomit, ze starnes, a take ze v USA health care je totalne suck!!!!
Nevim proc, ale jeste za tu dobu jsem si poradne nezvykl, a asi nikdy nezvyknu na tu americkou mentalitu. Jak kazda zenska touzi po zasnubnim prstinku za tisice dolaru a chlapa kterej je uzivi.
Treba dnes, delam u paru, ktery chlap je cely den v praci, a zenska doma a nedela. Coz o to ze nedela ale ona ani doma nedela, cely den je na internetu a cte knizky.
Dnes treba me prekvapilo to, ze ona ma dokonce uklizecku ktera ji chodi 2 krat do mesice uklizet. A to ani nevari, takze co ta zenska dela cely den? No proste HOVNO a takovou zenskou bych nechtel ani za zlaty prase.
Jsem bydlel v hodne statech Anglie, belgie, nemecko, USA a muzu rict ze cesky jsou nejlepsi.
Neznam ani jednoho cloveka v US kteremu by mu to klapalo z rodilou americankou. Takze je to dosti relevantni samo za sebe
Zdar buh
Bucky
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz bych asi mel zmenit muj profil po vcerejsim zapase ne,ehm!!!!!! Very Happy
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 2:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:

To vis, proste v CR je ten zivot veselejsi, tady v USA se kazdy honi jen za peneznma, a vice lidi je v praci nez aby travil nekde krasne chvile jak s rodinou tak i kamarady.

a pak:

BUCKETHEAD napsal:

Treba dnes, delam u paru, ktery chlap je cely den v praci, a zenska doma a nedela. Coz o to ze nedela ale ona ani doma nedela, cely den je na internetu a cte knizky.

Počkej, teď nechápu.

Je Tvá pozice že to je v USA horší než v ČR protože v USA se lidi honí za penězma než kdyby trávili časy doma s rodinou a kamarády? Nebo je Tvá pozice že je to v USA horší protože v USA ženské tráví čas doma s rodinou a kamarády a nechodí do práce, a nehoní se za penězmi?
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 2:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna jsi to nepochopil, ale jeden clovek chodi do prace, tak asi musi vydelat vice penez i za toho druheho, takze asi se s tim partnerem moc nevidi ze ano? A to co jsem psal je o primych americanech, jakej tady maji styl.

V CR si odbouchas 8 a jdes domu, tady 8 a supajda do druhe prace. Takze tam asi te zabavy moc nebude!!!!
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
Mozna jsi to nepochopil, ale jeden clovek chodi do prace, tak asi musi vydelat vice penez i za toho druheho, takze asi se s tim partnerem moc nevidi ze ano? A to co jsem psal je o primych americanech, jakej tady maji styl.

Dovolím si nesouhlasit. Toto není "Americký" styl nebo "Český" styl, ale styl rodiny. To že Ty pracuješ pro někoho kdo chodí do práce a jeho žena se povaluje, neznamená že toto je v USA běžné. V některých rodinách ženská pracuje, v některých nepracuje. Podobně jako v ČR.

Když se podíváš na statistiku kolik ženských pracuje v USA a porovnáš kolik pracuje v ČR, tak se to moc nelýší. Female economic activity rate v USA je 58.8%, v ČR je 61.2%. (Zdroj: http://www.nationmaster.com/graph/lab_fem_eco_act-labor-female-economic-activity ). Labor force participation rate je taky skoro stejná: 70.1% v USA, 64.0% v ČR. (zdroj: http://www.nationmaster.com/graph/lab_for_par_rat_fem_of_fem_pop_age_1564-female-population-ages-15-64 ).

Ani USA ani ČR není černá Afrika kde každá ženská musí pracovat, nebo nějaké muslimské země kde ženský pracovat skoro ani nesmějí. Rozdíli mezi USA a ČR jsou malé. Jestli ženská pracuje nebo nepracuje nezáleži na tom jestli jsou v USA nebo v ČR, ale záleží na manželství.
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlynku,
nevis co porad posilas za nejake statistyky, ja moc dobre vim jak to je. U nas zenska kdyz nedela tak je bud na materske, a nebo v duchodu a pak jeste jedna sorta lidi, kteri nechteji delat a jsou de facto na pracaku.

Kdyz se zeptas americanky jestli umi varit, tak ti z 95% odpovi ze neumi. Tak proc mi posilas nejake hlouposti Idea a nebo zeptej se cesky jestli je pro ni dulezity zasnubi prstynek, tak tak ti odpovi ze ne, ale tady je to automaticke...
Proste " No money No honey"
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BUCKETHEAD napsal:
Mlynku,
nevis co porad posilas za nejake statistyky, ja moc dobre vim jak to je. U nas zenska kdyz nedela tak je bud na materske, a nebo v duchodu a pak jeste jedna sorta lidi, kteri nechteji delat a jsou de facto na pracaku.

Kdyz se zeptas americanky jestli umi varit, tak ti z 95% odpovi ze neumi. Tak proc mi posilas nejake hlouposti Idea a nebo zeptej se cesky jestli je pro ni dulezity zasnubi prstynek, tak tak ti odpovi ze ne, ale tady je to automaticke...
Proste " No money No honey"

Souhlas
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
V CR si odbouchas 8 a jdes domu, tady 8 a supajda do druhe prace. Takze tam asi te zabavy moc nebude!!!!

S tím taky nesouhlasím. V ČR je fůra pracovitých lidí kteří dřou dlouhé hodiny. A v USA je taky fůra lidí co dělají jen 8 hodin (nebo méně) denně.

Průměrný pracovní čas v ČR je 1882 hodin, v USA 1777. zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Yearly_working_time.jpg

Jestli chceš pracovat hodně tak si pracuj. Jestli chceš být více s rodinou a kamarády, tak se na práci vykašli. Nezáleží na tom kde jseš, ale jaký máš pohled na život.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
Mlynku,
nevis co porad posilas za nejake statistyky, ja moc dobre vim jak to je.

Právě že nevíš. To že znáš pár lidí v USA neznamená že "tak to v USA je". Podobně že ty znáš pár lidí v ČR, neznamená že to tak v ČR je. Jestli se domníváš že v USA nebo v ČR "to tak je", tak to dokaš, a nespoléhej se na pár lidí které znáš.

Já taky můžu bydlet v Watts nebo Bronxu, a pak naříkat jak je to chudé oproti Dejvicích, a tak USA prý je chudá a ČR bohatá. Nebo můžu žít v Chánově a pak v Bell Aire, a naříkat jak je ČR chudá oproti USA.
pdmlynek
Moderator

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:

Kdyz se zeptas americanky jestli umi varit, tak ti z 95% odpovi ze neumi.

Právě že ne. Je to možné že jestli TY se zeptáš Američanek tak 95% neumí vařit, ale jestli já se zeptám Američanek tak 95% vařit umí.
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlynku mas pravdu,zalezi mezi jakymi lidmi zijes,tak se budes chovat jako oni
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jses necim vyjmecni? Asi nebydlis v americe ale nekde na jine planete podle tvych nazoru.

Jde to videt ze uz jsi tu dlouho!!
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek o tom to neni, je to tu samej pokrytec!
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

pdmlynek napsal:
BUCKETHEAD napsal:

Kdyz se zeptas americanky jestli umi varit, tak ti z 95% odpovi ze neumi.

Právě že ne. Je to možné že jestli TY se zeptáš Američanek tak 95% neumí vařit, ale jestli já se zeptám Američanek tak 95% vařit umí.

Zalezi jak se zeptas a potom dostanes i takovou odpoved. jestli si 'hovado" tak jasne ze te odbiji.
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
Ty jses necim vyjmecni? Asi nebydlis v americe ale nekde na jine planete podle tvych nazoru.

Mozna ze mas nejakou depresi ted,pze takhle negativne normalne nepises.
Ja se ted taky vratila z CR, bylo fajn, zase mezi rodinou, prateli, ale tady to zazemi a pratele mam taky. Takze je pohoda a cas i kdyz taky zrovna nedelam part time a obcas i soboty,se najde.....zalezi hodne jak a s kym jej prozivas. Jestli mas kam vyjet ven do mist ktere mas rad, koukat na zapady slunce, zajit na nejakou party kde je veselo, oprasit motorku a vyjet do hor a tak....nevim... ja z toho nepostradam nic a v CR, ale bylo taky fajn,nic proti.
No a co tva, zena? Jak pises o americankach,urcite mas doma jinou nebo ne? A treba to co se nelibi tobe, kdyz zena doma necinne posedava zatimco muz vydelava, tak tem dvema to asi nevadi,ber to tak... Pokud neco schazi, je to o dialogu.A v zadne pripade se neda rict ze americanky nevari, americanky umi varit skvele,kdyz maji chut a cas, staci si uklidit barak a porad dokazou byt usmevave. Ja takovych znam dost, ale mozna proste proto ze zname jine lidi a zijeme v odlisnych podminkach. Zato moc rodin co litaji z jedne prace do druhe, to ja neznam, takze tady rozdil byt muze i kdyz.....vydelat se daji slusne penize i za pouhych 8 hodin denne a vubec pro americana se vzdelanim by to problem byt nemel.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BUCKETHEAD napsal:
Piskle,
vysvetlim situaci! kdyz jsem tu byl poprve v roce 2001 az do 2005 tak jsem strasne chtel GC a zustat v USA, ale ja jsem odjel, jelikoz moje sestra byla nemocna a pak bohuzel zemrela. Predtim nez jsem odjel, tak jsem se seznamil s americankou kterou jsem se ptom ozenil a dostal GC. Vis porovnat CR a USA muzes jen kdyz se domu vratis na nejakou dobu a poznas ze se v CR spatne nezije. Napriklad kamoska ktera je tu 9 let tak konecne a touzila po tom strasne, dostala GC a jela na mesic do CR. Potom co se vratila zpet do USA tak rikala ze zenelou splachne do zachodu a pojede domu. Moc se ji tam libilo.
Mozna kdybys odjela do CR tak by se ti libilo a chtela zustat tam.
Musis si uvedomit, ze starnes, a take ze v USA health care je totalne suck!!!!
Nevim proc, ale jeste za tu dobu jsem si poradne nezvykl, a asi nikdy nezvyknu na tu americkou mentalitu. Jak kazda zenska touzi po zasnubnim prstinku za tisice dolaru a chlapa kterej je uzivi.
Treba dnes, delam u paru, ktery chlap je cely den v praci, a zenska doma a nedela. Coz o to ze nedela ale ona ani doma nedela, cely den je na internetu a cte knizky. Sedni si v hospode u piva a stezuj si a hned se budes citit lepsi aspon na chvili. Laughing
Dnes treba me prekvapilo to, ze ona ma dokonce uklizecku ktera ji chodi 2 krat do mesice uklizet. A to ani nevari, takze co ta zenska dela cely den? No proste HOVNO a takovou zenskou bych nechtel ani za zlaty prase.
Jsem bydlel v hodne statech Anglie, belgie, nemecko, USA a muzu rict ze cesky jsou nejlepsi.
Neznam ani jednoho cloveka v US kteremu by mu to klapalo z rodilou americankou. Takze je to dosti relevantni samo za sebe
Zdar buh
Bucky

Buckethead ty si pripad. Zalezi jak si to kdo doma zaridi. znam lidi jak v USA tak v cseku kteryn to klape a neklape, a nezalezi kde zijes ajsk si usporadas zivot. A znam dost ldi kteryn to funguje s americankama anebo i polkama, znovu; zalezi od cloveka. Poznal sem i cesky ktere doma nesedi na internetu cely den ale cely den chlastaji, takze znovu zalezi od cloveka a ne od narodnosti. Ty nevis kde patris ale takovych lidi je spousta a proto budou prad nespokojeni. Takze se me zda ze ses ozenil pro papiry a nyni ti to nesedi, tak se seber zapomen na GC a jed do CR kde porad nebudes spokojeny ale tocovi jsou lide.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

MW napsal:
BUCKETHEAD napsal:

Mozna ze mas nejakou depresi ted,pze takhle negativne normalne nepises.
Ja se ted taky vratila z CR, bylo fajn, zase mezi rodinou, prateli, ale tady to zazemi a pratele mam taky. Takze je pohoda a cas i kdyz taky zrovna nedelam part time a obcas i soboty,se najde.....zalezi hodne jak a s kym jej prozivas. Jestli mas kam vyjet ven do mist ktere mas rad, koukat na zapady slunce, zajit na nejakou party kde je veselo, oprasit motorku a vyjet do hor a tak....nevim... ja z toho nepostradam nic a v CR, ale bylo taky fajn,nic proti.
No a co tva, zena? Jak pises o americankach,urcite mas doma jinou nebo ne? A treba to co se nelibi tobe, kdyz zena doma necinne posedava zatimco muz vydelava, tak tem dvema to asi nevadi,ber to tak... Pokud neco schazi, je to o dialogu.A v zadne pripade se neda rict ze americanky nevari, americanky umi varit skvele,kdyz maji chut a cas, staci si uklidit barak a porad dokazou byt usmevave. Ja takovych znam dost, ale mozna proste proto ze zname jine lidi a zijeme v odlisnych podminkach. Zato moc rodin co litaji z jedne prace do druhe, to ja neznam, takze tady rozdil byt muze i kdyz.....vydelat se daji slusne penize i za pouhych 8 hodin denne a vubec pro americana se vzdelanim by to problem byt nemel.

Dickhead sorry Buckhead podle toho co tu ctu ja bych pro tebe taky nevaril(a) a ani se moc doma nezdrzoval(a)
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BUCKETHEAD napsal:

ty taky mel by jsi odsud vypadnout.
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se zase nasmal. Jasne ze jaky si to udelas tak to mas, nejsem tady zadna socka, mam svuj byznys a dari se mi, ale neni to o penezich ale tom o co clovek prichazi. Ale kazdej ma jinej nazor a ja to beru. A ten anonym co me nazval Dickhead, tak at se priste zaregistruje a zamysli nad sebou, ponizovat umi kazdy anonym. A nejsem buckhead ale buckethead Wink
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se deti nehadejte,jak rikala moje babicka. Shocked Vratme se zpet k Piskleti. Ja myslim ze se dost obetovala ale jeji tvrdohlavost se ji nevyplati. Crying or Very sad A tim myslim ze se nechce vracet do Cech z jejich privatnich duvodu. V jeji situaci je to jen otazka kdy nebude moci ani psat do fora.
Ano bylo by to fajn kdyby ji deti pomohly ale tohle je dnes jina generace. Standard kdy deti pomahali rodicum je pryc. I v Cine se to meni a tam se opravdu deti starali o sve rodice. Je to kulturou a nema to z Cechama nic spolecneho. Samozrejme jsou rodiny ktere si pomahaji az do konce,v U.S. nebo v Cechach.Mam stesti ze jsem z takove rodiny i kdyz musim rict ze nevim jak to bude v pristi generaci.Cose tyce Americanek a jejich vareni?Samozrejme ze jich 95% umi pouzivat microwave.Ten rozdil je ze ma manzelka nejen ze umi pouzivat microwave ale take udela Vepro,knedlo,zelo jako za komunistu a to je co rict.A to neni jediny duvod ze jsem si ji vzal pred dvaceti roky. Ja zase udelam Carne asada lip nez Mexicano. Takze o co de.Rumburak je v Cechach a uz se teste na jeho report. A ja to mam jednoduche.Pristi dva mesice budu doma se starat o sveho 13 leteho syna po jeho operaci z nohou.(Prejelo ho auto).Dovolena v prdeli,ale mohlo to byt horsi. Mohl byt take mrtvy.AZP. Confused
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AzPete at se syn co nejdrive uzdravi a doufam ze prozijes dovolenou aspon nejak zajimave.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je mi lito Pisklete a myslim ze ma jenom dve moznosti. Super rychle si udelat rozvod a super rychle si najit Americana ktery by si ji vzal. To je prvni. Druha je se vratit do Ceska a zacit znovu. Ano, existuje taky treti a to je cekat na zmenu zakonu ktery se mozna stane behem pristich dvou let. Je mozne ze ji to nepomuze ale detem ano. Piskle ale nepotrebuje rady, potrebuje aby to nekdo pro ni rozresil a na to z nas nikdo nema moznosti.
Tady je par radek pro Buckyho. Ja jsem jeden Cech ktery zije uz 12 let s rozenou Americankou a svatbu jsme meli pred 8 lety. Ne jenom ze spolu zijem ale pracujeme spolu z domova. Ano, nekdy se pohadame ale nikdy spatne a dlouho to netrva. Muj pritel, taky Cech ted oslavil 34 let manzelstvi s Kanadankou. Tak ted znas nekoho kdo ma zenu Americanku a je spokojenej.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BUCKETHEAD napsal:
.............
Zdar buh
Bucky

Jasne ze to nebude klapat jak ma kdyz jsi si ji vzal pro GC.
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se zenil z lasky, a neni to muj pripad ale lidi tady na Floride.
Bounci tak to Congrats Wink Kazdopadne ti to preji,a take je to vse individualni jak vidis.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 3:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bucky, vidim jak pises o tom jak se ti to tak moc nelibi v US. Ono to neni jednoche byt emigrantem. Ja tomu uz tady rozumim a libi se mi tady (krome debila prezidenta a nabozneskych maniaku). Ale kdyz jsem byl tech 5 let ve Svedsku tak mi to tam taky nejak nesedlo. Ted ale kdyz jsem treba z neceho otravenej, ztratil jsem zakaznika, nebo neco neklape jak by melo, mam na to takovej system.
Pred mnoha lety jsem behem jednoho mesice ztratil vsechno: barak, business, manzelstvi a rodinu a prijel jsem zpatky do Californie s dvema kuframa a 2 tisice dollaru. Nejak jsem se nemohl nikde uchytit a penize dosli. Nemel jsem vubec zadnou nadeji nebo nejake plany jak se z toho dostat. Za poslednich $10 jsem si koupil hadici na zahradu a "duct tape" a na Silvestra okolo pulnoce jsem vyjel autem do hor na takove misto kde nikdo nebyl. Nebudu to popisovat ale mel jsem stesti a par dni nato jsem dostal praci a zacal jsem se davat do poradku.
Ted, kdykoliv mam blbou naladu, nebo se mi neco nezda, tak staci si vzpomenout na ten cas kdy jsem nemel absolutne nic a nikoho. A to staci...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA