Holandsko

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Holandsko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
To mas to same jako v US GC. Jsem musel davat vice prihlasek nez otazky k maturite:)

Tak jsem tam muzskyho(pac on je good under SKILLED VISA)zaregistrovala.
Tak by meli pry odpovedet do 24 hodin na email.
Je to primo od Canadskeho immig. attorney.
COPY:Thank You
The Campbell Cohen Network

Dear(smazano)

Thank you for completing your Canadian immigration eligibility questionnaire. Your results will be emailed to(smazano)within 24 hours. I hope to be of assistance to you as you prepare for a new life in Canada.

I encourage you to explore our network of websites and the continually updated Canadavisa.com, a centre for Canadian immigration information and solutions. If you have not already done so, I invite you to subscribe to our Canada Immigration Newsletter for valuable information about recent developments and immigration policy in Canada.

For further exchange of ideas about Canadian Permanent Residency, please visit our discussion forum where you can interact with others in your situation, who are considering, or are in the process of immigrating to Canada.

At this time, you may want to begin your search for work in Canada with Canadavisa
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A presne prave proto to tatik delal pres tu agenturu, kde to sice bylo zdlouhave, ale levne ($7000 odsud Laughing) a se vsim mu pomohli .
Piskle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
A presne prave proto to tatik delal pres tu agenturu, kde to sice bylo zdlouhave, ale levne ($7000 odsud Laughing) a se vsim mu pomohli .

Cssssssssss...co to ma znamenat??? Evil or Very Mad
Levne?No ja vim,7 tisic baku je pro me nic.
Jeste jsem si nedala application do bordelu,abych na to vydelala Evil or Very Mad Wink
Piskle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:

Tam jsem muze take zaregistrovala,ale jak jsem tak koukala,tak musim resume kamsi poslat.Sem se domnivala...ehm,ze resume muzu poslat emailem.Houby...nekam ho musim zaslat postou.
Ja vlastne ani nevim.Sem ho zaregistrovala...a nic.
Bigu,co ma nasledovat po registraci?
Nezda se Vam toho na me trosku moc???
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem myslel, ze to pro nej bylo levne, pac po nem v te agenture nic nechteli. Naopak $7K je nehorazna suma za neco, co by pro ne mela byt hracka. By's vydelala $7K v bordelu tak rychle? Berou tam u vas i chlapi?

Nemam zdani kam, ses registrovala, tudiz nevim, co nsleduje. Jdu na hokej, hrajeme dneska s Phoenixem a doufam, ze ty salaty z AZ nakopem na jejich vlastnim lede do hader.
Piskle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Sem myslel, ze to pro nej bylo levne, pac po nem v te agenture nic nechteli. Naopak $7K je nehorazna suma za neco, co by pro ne mela byt hracka. By's vydelala $7K v bordelu tak rychle? Berou tam u vas i chlapi?

Nemam zdani kam, ses registrovala, tudiz nevim, co nsleduje. Jdu na hokej, hrajeme dneska s Phoenixem a doufam, ze ty salaty z AZ nakopem na jejich vlastnim lede do hader.

Jak nemas zdani?No prece na tu CASLAWII Evil or Very Mad Razz Wink
Piskle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/from-usa-to-canada-illegal-status-in-the-us-t7421.0.html
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 2:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teprve ted jste se zaregistrovali???? Ja myslel, ze uz jste tam nejakou dobu ...

Po registraci fotr, nebo spis ja poslal to resume - e-mailem a pak uz komunikoval on cesky s nima po telefonu a e-mailem a postou - ale zabralo to asi dva mesice, nez se mu ozvali, pac jsou desne pretizeni a je jich pry malo.
Piskle

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 3:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Teprve ted jste se zaregistrovali???? Ja myslel, ze uz jste tam nejakou dobu ...

Po registraci fotr, nebo spis ja poslal to resume - e-mailem a pak uz komunikoval on cesky s nima po telefonu a e-mailem a postou - ale zabralo to asi dva mesice, nez se mu ozvali, pac jsou desne pretizeni a je jich pry malo.

Ale prd.Zaregistrovala jsem muzskeho 18.ledna.
Jsem si nasla email od nich,ze dekuji za ....ktery prisel ve stejny den,jak jsem ho registrovala.Takze je to uz 3 tydny.
Takze ted mam poslat resume na jejich email adresu ??
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme vcera porazili Phoenix 2:1 s odrenyma usima. Dneska nas ceka San Jose a bude to po tom vcerejsim narocnem zapase maso.

Ale k veci - ten e-mail, ktery ti prisel, je automaticky. Jak uz jsem psal, tak fotr cekal nejake dva mesice na odpoved. Holt je velky zajem a nestihaji, tak to jde pomalu.
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle, reknu ti to na rovno. Ctu tady ty tvoje prispevky uz nekolik mesicu a rozumim tomu ze jsi s rodinou ve spatny situaci. Pred dvema tydny jsem napsal o tvym pripadu priteli ktery zije uz 20 let v Alberte. Ma tam ruzne moznosti protoze pracuje v tom "oil" oboru. On ti tady nechal vzkaz aby jsi se ozvala. To bylo pred dvema tydny a nic. Je to pod "blueeyes" a nejaky cislo. Jestli mas zajem, nech tady aspon tvoje telefonni cislo nebo email aby bylo mozne s tebo komunikovat primo. Kdyz zajem nemas tak to taky nevadi.
Piskle

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bouncingczech napsal:
Piskle, reknu ti to na rovno. Ctu tady ty tvoje prispevky uz nekolik mesicu a rozumim tomu ze jsi s rodinou ve spatny situaci. Pred dvema tydny jsem napsal o tvym pripadu priteli ktery zije uz 20 let v Alberte. Ma tam ruzne moznosti protoze pracuje v tom "oil" oboru. On ti tady nechal vzkaz aby jsi se ozvala. To bylo pred dvema tydny a nic. Je to pod "blueeyes" a nejaky cislo. Jestli mas zajem, nech tady aspon tvoje telefonni cislo nebo email aby bylo mozne s tebo komunikovat primo. Kdyz zajem nemas tak to taky nevadi.

Bounci...zaregistrovala jsem manzela na CANADAVISA a tohle nam prislo.Nesplnuje pocet bodu.67.
Pokud bude mit zamestnavatele,tak se do tech bodu vejde....mozna.
Ja nejdrive potrebuji najit takoveho zamestnavatele,ktery bude ochoten manzela prijmout a vyridit mu visa.
Pochopte lidi,ze je toho na me trosku moc a nevim,kde a co zacit DRIVE.
Mrkni na toto:
Hello.

Thank you for having completed an assessment form with the Campbell Cohen Law Firm. I have carefully reviewed the information that you have provided regarding your work and education history.

As you may know, applicants must have at least 67 points to qualify for Canadian immigration, which are awarded based on age, education, work experience, proficiency in English and/or French, as well as adaptability. Based on the information provided in your assessment, you currently have less than 67 points.

Given that you currently do not meet the requirements, I am unfortunately not able to take on your case as your Canadian immigration legal representative. However, my best advice at this time is for you to obtain a Canadian job offer. A job offer will not only improve your qualifications for Canadian immigration, it will also give you options to get to Canada sooner and better prepare yourself for life in Canada.

You can begin your search for work in Canada on Canadavisa
Piskle

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bouncingczech napsal:

Bounci...aha,myslis toto??

Zaslal: ne leden 27, 2008 3:12 pm Předmět: Communication

--------------------------------------------------------------------------------

Nazdar!

If you are interested discussing a posibility of working in Canada, Alberta, please respond to this message.

Friend of mine suggested I contact you and see if I could help you

Ale jak ho mam kontaktovat??? Kam se ozvat?
To mam nechat verejne tady,na Chigu moje cislo?
Tak mam Ti na sz zanechat moje cislo a nebo moji email adresu??
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:
Big_Rig napsal:

Ale prd.Zaregistrovala jsem muzskeho 18.ledna.
Jsem si nasla email od nich,ze dekuji za ....ktery prisel ve stejny den,jak jsem ho registrovala.Takze je to uz 3 tydny.
Takze ted mam poslat resume na jejich email adresu ??

Jednomu nerozumim. Pises ze zijete v USA uz 10 let. To se tvuj muzskej za tu dobu nenaucil anglicky? Proc on se nestara, proc mu ty musis shanet praci? Rolling Eyes
Piskle

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale naucil,i kdyz ne tak docela dobre,jako ja.
Vis,ja hledam praci pres computer(on neumi na compu brouzdat) a on shani mezitim tady kolem dokola...la...la...la..
Vola na inzeraty,ja je jen vyhledavam za nej pres comp.
Ale pokud se tyce treba te Canady,tak to delam ja.
On umi psat anglicky tak na 30%.Ja na 85% Wink

Jednomu nerozumim. Pises ze zijete v USA uz 10 let. To se tvuj muzskej za tu dobu nenaucil anglicky? Proc on se nestara, proc mu ty musis shanet praci? Rolling Eyes[/quote]
bouncingczech

Registrace: 20. 07. 2007

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, to je ono. Posli mi email na karel(zavinAC)bouncingczech.com a ja to poslu do kanady
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Je hromada novych inzeratu na praci v sekci inzerce.
Piskle

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Napriklad? Jak to myslis,prosim.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 3:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:
Anonymous napsal:

Nabidka Prace: neznamena ze vsechny nabidky jsou 100% ale chce to skouset.

prace v Cincinnati OHIO .
ID#: 1011; Datum podani: Mar 11
Nadpis : prace v Cincinnati OHIO
Zajistim praci na hotelu uklid-15 az 25 pokoju denne.S dobrou znalosti anglictiny moznost prace na recepci.Ubytovani zajisteno,auto podminkou.Volej Zbynek 74o 877 0802
[Details ]

Kroger .
ID#: 1010; Datum podani: Mar 11
Nadpis : Kroger
Volne jedno misto na 2 Krogery ve West Virginii za 2400 mesicne. 1BR apartment jiz zajisten za 325/mesic+utility. Vhodne pro samostatneho, spolehliveho muze ci zenu. 910-547-5599.
[Details ]

Uklid kancelari a domku na Floride .
ID#: 1009; Datum podani: Mar 10
Nadpis : Uklid kancelari a domku na Floride
Okamzite prijmeme mladsi par (muz, zena ) na uklid kancelari a domku v Jacksonville na Floride. Na start $11 na hodinu, po 6 mesicich $0.50 zvyseni. Mesicne asi $5000. Bydleni zajisteno asi 10 minut od more v nadstandarnim domku s bazanem a posilovnou. Auto...
[Details ]

uklid malych obchodu .
ID#: 1006; Datum podani: Mar 10
Nadpis : uklid malych obchodu
shanime jednu osobu na uklid malych obchodu v Nofolku,Virginia.Vetsi auto nutne na prepravu bafarky.Ubytovani zajisteno,$ 2000 az 2200/mesicne.Specha.804 240 6031
[Details ]

Legální práce v USA .
ID#: 1005; Datum podani: Mar 10
Nadpis : Legální práce v USA
Legální práce v USA v rybářském průmyslu Aljašky. Sezonní i celoroční pozice. Práce pro jednotlivce i dvojice. Snadné vyřízení víz i SSN. www.alaskajob.cz
[Details ]

ID#: 1004; Datum podani: Mar 9
Okamzite prijmeme mladsi par (muz, zena ) na uklid kancelari a domku v Jacksonville na Floride. Na start $11 na hodinu, po 6 mesicich $0.50 zvyseni. Mesicne asi $5000. Bydleni zajisteno asi 10 minut od more v nadstandarnim domku s bazanem a posilovnou. Auto...

A PODOBNE.....
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 5:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Piskle napsal:
Anonymous napsal:

Nabidka Prace: neznamena ze vsechny nabidky jsou 100% ale chce to skouset.

prace v Cincinnati OHIO .
ID#: 1011; Datum podani: Mar 11
Nadpis : prace v Cincinnati OHIO
Zajistim praci na hotelu uklid-15 az 25 pokoju denne.S dobrou znalosti anglictiny moznost prace na recepci.Ubytovani zajisteno,auto podminkou.Volej Zbynek 74o 877 0802
[Details ]

Kroger .
ID#: 1010; Datum podani: Mar 11
Nadpis : Kroger
Volne jedno misto na 2 Krogery ve West Virginii za 2400 mesicne. 1BR apartment jiz zajisten za 325/mesic+utility. Vhodne pro samostatneho, spolehliveho muze ci zenu. 910-547-5599.
[Details ]

ID#: 1009; Datum podani: Mar 10
[Details ]

uklid malych obchodu .
ID#: 1006; Datum podani: Mar 10
Nadpis : uklid malych obchodu
shanime jednu osobu na uklid malych obchodu v Nofolku,Virginia.Vetsi auto nutne na prepravu bafarky.Ubytovani zajisteno,$ 2000 az 2200/mesicne.Specha.804 240 6031
[Details ]

Legální práce v USA .
ID#: 1005; Datum podani: Mar 10
Nadpis : Legální práce v USA
Legální práce v USA v rybářském průmyslu Aljašky. Sezonní i celoroční pozice. Práce pro jednotlivce i dvojice. Snadné vyřízení víz i SSN. www.alaskajob.cz
[Details ]

ID#: 1004; Datum podani: Mar 9

A PODOBNE.....

Snad si nemyslis, ze by sli nekam uklizet kdyz maj vsichni DIPLOMY Wink
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Rekl bych ze kdyz je krize tak je potreba snizit standart a s toho co Piskle napsala to zni ze su v dobre krizi. Ale to je na kazdem osobne se rozhodnout. Lidem muzes poradit ale to neznamena ze jim to pomuze kdyz nc nedelaji.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 2:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Jen tak stranou...
No, jestli někdo pracuje za $11/hodinu, tak mám dojem že to bude trvat asi 450 hodin než vydělá $5000. To je tak 15 hodin každý den, i přes víkendy.

Jestli by člověk měl čas na nakoupení a vyprání prádla pochybuji, ale jsem si jistý že bazén, posilovnu nebo moře si moc nevyžije. Smile Smile
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 4:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Amen..AZP. Crying or Very sad
Buba
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 5:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:

Snad si nemyslis, ze by sli nekam uklizet kdyz maj vsichni DIPLOMY Wink

Anonymni, kdo jinej...
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:
Anonymous napsal:

Jen tak stranou...
No, jestli někdo pracuje za $11/hodinu, tak mám dojem že to bude trvat asi 450 hodin než vydělá $5000. To je tak 15 hodin každý den, i přes víkendy.

Jestli by člověk měl čas na nakoupení a vyprání prádla pochybuji, ale jsem si jistý že bazén, posilovnu nebo moře si moc nevyžije. Smile Smile

Treba to je pro oba dva dohromady tech 5000 USD. Wink
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pdmlynek napsal:

Sounds like a truck driver to me Idea

Anebo ma mozna pravdu Czolgos LaughingLaughingLaughing (beat me to the punch once again)
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ja si myslim ze normalni clovek kdyz chce zachranit rodinu, barak a podobne tak klidne slevi na svych pozadavkach, ja mam taky diplom ale kdyz byla krize ( to jsem legalne) tak jsem vzal na cas i nocniho hlidace. Takze zalezi od cloveka co chce pro danou situaci udelat.
Piskle

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jen,ze kdyby si par ANONYMU precetlo par mych prispevku pozpatku,tak jednoduse zjisti,ze ja sice diplom mam,ale uklizim uz 7 let plus pracuji pro jednu babku 5 let.Ja slevovat nepotrebuji.A co se tyce rejpalu kvuli praci meho muze,tak ten nehleda jen praci "weldra",ale i jinou,treba i helpra.
Jinak ja i muj muz jsme zacali od podlahy.Tim myslim,ze ON makal na kramech a ja v restauraci jako MYCKA nadobi.Za 5 baku na hodinu.
A pracovat pro Cechy uz nikdy nebudu.Vola zadarmo delat ve svych letech nehodlam(vlastni zkusenosti).

--------------------------------------------------------------------------------

Rekl bych ze kdyz je krize tak je potreba snizit standart a s toho co Piskle napsala to zni ze su v dobre krizi. Ale to je na kazdem osobne se rozhodnout. Lidem muzes poradit ale to neznamena ze jim to pomuze kdyz nc nedelaji.

Jak kdyz nic nedelaji? Shocked

Snad si nemyslis, ze by sli nekam uklizet kdyz maj vsichni DIPLOMY

Nad touto vetou zustava cloveku rozum stat.
Amen.
Anonymní

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:

Nad touto vetou zustava cloveku rozum stat.
Amen.

Hlavne ten tvuj rozum nenechavej stat moc dlouho, nebo vsechno propasnes.
BUCKETHEAD

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle,
Uz te tu znam delsi dobu, ale vzdy me prekvapis nejakym prispevkem.
kdyz mas diplom proc teda nejedes domu do CR, a proc vubec si z rodinou vyjela do US.
Nevim jestli to je tvuj pripad, ale spousta lidi, uteklo pred zakonem i kdyz to treba byly doktori.
Jak jste na tom vubec? Dum asi prodat nebude jednoduche a najit praci v Kanade take ne.
Prace je tam dost ale nejdrive clovek musi mit papiry, coz je dnes docela obtizne.
Zdar Bucky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA