Holandsko

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Holandsko
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Pisk
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 9:40 pm    Předmět: Holandsko Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Takze nejprve: Vse nejlepsi v Novem Roce,hodne stesti, zdravi a zivotni pohody Vam vsem zasila PISKLE.
A ted k veci.Nezil jste nekdy nekdo v Holandsku?
A pokud ne,tak zkuste vyhrabat pro me, prosim nejakou tu web adresu.Neco jsem jiz nasla,ale nebranim se dalsim virtualnim informacim.
Pa a dekuji
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:10 pm    Předmět: Re: Holandsko Odpovědět s citátem

Pisk napsal:
Takze nejprve: Vse nejlepsi v Novem Roce,hodne stesti, zdravi a zivotni pohody Vam vsem zasila PISKLE.
A pokud ne,tak zkuste vyhrabat pro me, prosim nejakou tu web adresu.Neco jsem jiz nasla,ale nebranim se dalsim virtualnim informacim.
Pa a dekuji

Piskle, tady jsem nasel jednu stranku.
http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_eu/zeme/nizozemi/
Doufam ze ti to trochu pomuze.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:43 am    Předmět: Re: Holandsko Odpovědět s citátem

Pisk napsal:
Pa a dekuji

Ahoj Pískle.
Jakou web adresu? O čem? Co hledáš?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:49 pm    Předmět: Re: Holandsko Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

pdmlynek napsal:
Pisk napsal:
Pa a dekuji

Ahoj Pískle.
Jakou web adresu? O čem? Co hledáš?

Pdmlynku.
Vse o Holandsku.Hlavne co vse stoji.Bydleni,jidlo,gas...proste vse.
Chtela bych si udelat o teto zemi trosku obrazek.
Piskle
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:53 pm    Předmět: Re: Holandsko Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Rumburak napsal:
Pisk napsal:
Pa a dekuji

Piskle, tady jsem nasel jednu stranku.
http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_eu/zeme/nizozemi/
Doufam ze ti to trochu pomuze.

Jooooooooo Rumburaku.Super.Dobry link.Neco uz jsem zjistila predtim,ale tato webka mi rozsirila vedomosti a presvedcila o tom,o cem jsem nebyla presvedcena na 100%.I kdyz 100% nikdy neni,tak 99.9%.
Diky Wink
Piskle
P.S. pardon,neni cas se zaregistrovat. Razz
BUCKETHEAD

Registrace: 11. 03. 2006

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me osobne se v Holandsku nelibilo, vse drahe, male, je to tam takove divne. Proste nevim. Radeji bych bydlel ve Svedsku , Dansku nebo Finsku.
pdmlynek
Moderator

Registrace: 16. 08. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 7:25 pm    Předmět: Re: Holandsko Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Pdmlynku.
Vse o Holandsku.Hlavne co vse stoji.Bydleni,jidlo,gas...proste vse.
Chtela bych si udelat o teto zemi trosku obrazek.
Piskle

Už Ti rozumím. Bež na www.google.com . Do hledače si dej slovo holandsko nebo Holland.
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUCKETHEAD napsal:
Me osobne se v Holandsku nelibilo, vse drahe, male, je to tam takove divne. Proste nevim. Radeji bych bydlel ve Svedsku , Dansku nebo Finsku.

Me se treba Amsterdam libil, hlavne jak tam vsichni jezdi na kole, ale zit bych tam teda taky nechtela, to vazne radsi Seversky zeme Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BUCKETHEAD napsal:

Dobre.Tak blize vysvetli Bucket a Dvvd z jakych duvodu by jste tam nebydleli.To me dost zajima.Mate osobni zkusenosti,tak se s nimi podelte se mnou.Rada uvitam detaily.
Ja koukam na to,kde je prace v manzelove oboru a kde je jednoduche pracovat(prac.povoleni,soc. zazemi..atd.)
Severske zeme jsem jeste neprolezla(po netu),ale tam je asi dost velka kosa pro manzelovu praci.
P.S. asi me uz hrabe Laughing
Piskle
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 4:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle,
Muj bracha zije uz nekolik let v Belgii a ten system tam je hodne podobnej Holandsku.
Ja jsem tam nezil, ale z pocitu kdyz jsem tam byl jsem se necitil nejlepe. Vsichni tam hulej, a je to tam prearabovani a preafricovani.....hahaha
Vsude bordel na ulici atd. Ja kdyz jsem byl ve Svedsku tak super, maji tam super socialni zabezpeceni a vsichni mluvi dobre anglicky.
Vy urcite Vlamsky nebo holandsky neumite ze?
Bucky
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

Severske zeme jsem jeste neprolezla(po netu),ale tam je asi dost velka kosa pro manzelovu praci.
P.S. asi me uz hrabe Laughing
Piskle

Je tam zrejme stejna zima jako v Kanade. Wink
Ale zato severske zeme maji vyhodu, ze je to blize do Cech, nez z USA.
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle. Jses porad na Floride?
Co skusit Aljasku.
Tam je a bude vzdy hodne prace. Jsou oblasti jako Juneau,ktere skoro ani nemrznou.
Slysel jsem ze i kdys ses ilegal tak Ti daji GC,protoze potrebuji lidi a stoji to moc posilat ilegaly do..proste vsude.
No a zase to neni tak daleko za Rumburakem a za mnou se vohrat,kdyz bude moc mrznout. Ale to by nemel byt problem...s dnesnim "Climate warming".
Alaska ma budoucnost. Kdyby me bylo aspon o 5 roku min,tak jsem v Juneau a kopam zaklady. AzPete. Cool
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No presne to sem chtela, lidi tam desne hulej hehe a sou takovy nezodpovedny a desne flegmaticky to me vytacilo, ze tam treba v praci nikdo nic neresil dokud nebyl pruser! Taky treba Amsterdam desne smrdi. Nevim me ta zeme proste nakym zpusobem nezaujala, nevim presne kde v Holandsku bys chtela zit, ale treba Amsterdam ani Roterdamm na me zadnou atmosferou nedychl. Navic Holandani mi prisly desne studeni a uzavreni vuci cizincum. Ale to je jen moje zkusenost, milion ruznych lidi a kazdy ma rad neco jineho. Takze jestli si tam fakt nikdy nebyla tak to urcite zkus, bude to zkusenost
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karbous,
hahaha, dalsi general.
Bush jde pryc a myslim si ze v USA je stale lepsi zivot nez kdekoliv v Evrope, pokud nejsi zadnej Idiot. BTW v Evrope koukaj na Cechy hodne pres prsty, takze take it easy...
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

AzPete napsal:
Piskle. Jses porad na Floride?
Co skusit Aljasku.
Tam je a bude vzdy hodne prace. Jsou oblasti jako Juneau,ktere skoro ani nemrznou.
Slysel jsem ze i kdys ses ilegal tak Ti daji GC,protoze potrebuji lidi a stoji to moc posilat ilegaly do..proste vsude.
No a zase to neni tak daleko za Rumburakem a za mnou se vohrat,kdyz bude moc mrznout. Ale to by nemel byt problem...s dnesnim "Climate warming".
Alaska ma budoucnost. Kdyby me bylo aspon o 5 roku min,tak jsem v Juneau a kopam zaklady. AzPete. Cool

Pete...jeste jsem stale na slunne,teple Floride.
Aljasku?? Jezisi marjaaaaaaaaa.
My asi pujdeme zpet do Evropy.A me se taaaaaak nechce.Opravdu ne.Ale co tady?? Vzdyt dceri je pres 21 a nemuze tu nic.A me je ji moc lito.A my tu nemuzeme temer nic take.
Koukala jsem na Anglii.Tam je shanka po svarecich jako v USA po dolarech.. Laughing
2000 liber za mesic. Ale ja bych musela zit s deckama v CR a to ja nechci. Ja chci byt tady.V USA.
Co mam ku*va delat!!!
Piskle
BUCKETHEAD

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle,
Dcera at si najde nekoho a vda se. A co ty a manzel?
To je uz neco jineho, ale Anglie je uz preplnena polakama,slovakama a cechama. Kakze to tam neni nic moc. Ja jsem tam v Anglii zil rok a vuuuuuubec se me tam nelibilo. Vse drahe, male a spinave, vubec nemohu to srovnavat z USA. A kort Florida porad teplo a krasne, a zije se tu lip nez v cele Evrope. Piskle to uz radeji budu zit v Praze nez v Anglii.
Zdar Bucky
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PISKLE ahoj a vse nejlepsi do noveho roku.Zrovna jsem se vratil z mexika,acapulco.nadherna zeme a porad teplo,nevim jak je to ze svareci ale v turistickem bysnisu tam pracuje hodne amiku a kanadanu a velice si pochvalujou.
Ja jeste par let do duchodu a stehuju se do "central amerika"maly dum u mare koupis za US $ 15,000.
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 2:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:

My asi pujdeme zpet do Evropy.A me se taaaaaak nechce.Opravdu ne.Ale co tady?? Vzdyt dceri je pres 21 a nemuze tu nic.A me je ji moc lito.A my tu nemuzeme temer nic take.
Koukala jsem na Anglii.Tam je shanka po svarecich jako v USA po dolarech.. Laughing
2000 liber za mesic. Ale ja bych musela zit s deckama v CR a to ja nechci. Ja chci byt tady.V USA.
Co mam ku*va delat!!!
Piskle

Smarjaaa, do Holandska nejezdi, Pavlo!!! A na severske zeme taky radsi zapomen - sestrenice se tam nedavno provdala a zda se, ze je pro cizince skoro stejne tezke se tam uchytit jako v Japonsku ... a ona muze srovnavat. Nemela dcera byt uz nahodou od vanoc vdana??? Nerikej, ze to nejde, nebo, ze si to koren rozmyslel. A co ten Michigan, porad tam manzel neodfrcel??? Porad to jeste jde, ale kazdym dnem se to muze zmenit. A co ta Kanada??? Muj fotr uz ma viza, ale taky se mu najednou nak nechce Very Happy Very Happy

Asi tam za vama budu muset a zajet a nakopat nekoho do hader Twisted Evil
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 4:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

Co mam ku*va delat!!!
Piskle

Smarjaaa, do Holandska nejezdi, Pavlo!!! A na severske zeme taky radsi zapomen - sestrenice se tam nedavno provdala a zda se, ze je pro cizince skoro stejne tezke se tam uchytit jako v Japonsku ... a ona muze srovnavat. Nemela dcera byt uz nahodou od vanoc vdana??? Nerikej, ze to nejde, nebo, ze si to koren rozmyslel. A co ten Michigan, porad tam manzel neodfrcel??? Porad to jeste jde, ale kazdym dnem se to muze zmenit. A co ta Kanada??? Muj fotr uz ma viza, ale taky se mu najednou nak nechce Very Happy Very Happy

Smarjaaa...a kaaaaaaaaaam Martine!? Me uz hrabe.Ja chci zit jako clovek, ne jako utecenec!!Ja uz zkousim vsechno a na vsechny strany.
Dcera?? Ten jeji je normalni dement.Prominte,ale je to americky dement. Vcera jsem nahodou poslouchala voicemail na dcerinnem cell phonu( a ne jeden)a jeho message me dceri byl...Hey bitch...fuck...fuck...fuck you a mezi temito typicky anglo-americkymi slovy bylo par jakych si slov,kterym jsem ani nerozumela.
Takze rozprava s dcerou v rodinnem kruhu byla na cely vecer a uz s timto "fuckerem" nase hodna dcerka nesmi promluvit.
Zavolala jsem mu ze slusnosti,jakze se to bavi s moji dcerou a jake messages ji nechava,tak na me zacal rvat a vyfakoval me tez a rekl,ze na nas zavola police,ze tu nemame co delat(vi,jak tu jsme).( a to je mu 18!!!).
Tak mu zavolal nas synek,ktery je only 15 yrs.old a ma moji skolu a rekl mu:"What is fuckin your problem dement?" Shocked A hned se me omluvil,ze pouzil jedno sproste slovo.
No co dodat.To si ho ma dcera vzit??Nekdy,jednou??
Only over my dead body!!!!
Jinak manzel v Chigu pro DL jeste nebyl(tam by mel adresu a tak).
Ja stale makam 7 dni v tydnu,jiz 4 mesic a uz padam na hubu,ale penize stale chybeji.
A Kanada???Nevim, me se z USA do Evropy nechce a o Kanade nic nevim.Uz se bojim jim tam,kde budu nastejno jako tady. Bude tam prace?Bude tam legalni pobyt?
Co tatka.Co bude delat v Kanade?Dostane legalni pobyt?Zarizoval si vizum z USA?
Napis vic,please Wink
Ja potrebuju mluvit s Vami lidi nebo skocim z mostu a bude po (__I__) Crying or Very sad
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle napsal:
Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

Co mam ku*va delat!!!
Piskle

Smarjaaa...a kaaaaaaaaaam Martine!? Me uz hrabe.Ja chci zit jako clovek, ne jako utecenec!!Ja uz zkousim vsechno a na vsechny strany.
Dcera?? Ten jeji je normalni dement.Prominte,ale je to americky dement. Vcera jsem nahodou poslouchala voicemail na dcerinnem cell phonu( a ne jeden)a jeho message me dceri byl...Hey bitch...fuck...fuck...fuck you a mezi temito typicky anglo-americkymi slovy bylo par jakych si slov,kterym jsem ani nerozumela.
Takze rozprava s dcerou v rodinnem kruhu byla na cely vecer a uz s timto "fuckerem" nase hodna dcerka nesmi promluvit.
Zavolala jsem mu ze slusnosti,jakze se to bavi s moji dcerou a jake messages ji nechava,tak na me zacal rvat a vyfakoval me tez a rekl,ze na nas zavola police,ze tu nemame co delat(vi,jak tu jsme).( a to je mu 18!!!).
Tak mu zavolal nas synek,ktery je only 15 yrs.old a ma moji skolu a rekl mu:"What is fuckin your problem dement?" Shocked A hned se me omluvil,ze pouzil jedno sproste slovo.
Ja stale makam 7 dni v tydnu,jiz 4 mesic a uz padam na hubu,ale penize stale chybeji.
A Kanada???Nevim, me se z USA do Evropy nechce a o Kanade nic nevim.Uz se bojim jim tam,kde budu nastejno jako tady. Bude tam prace?Bude tam legalni pobyt?
Napis vic,please Wink
Ja potrebuju mluvit s Vami lidi nebo skocim z mostu a bude po (__I__) Crying or Very sad

Piskle, mrzi me, ze jsi z toho vseho uz na nervy. Sad
S tim Holandskem by to take nebyla zadna slava.
Znam jednoho kluka, ktery take zil v USA, ale nelibilo se mu tam a tak si zazadal do Holandska. Ted uz tam zije asi 6 let. Psal me, ze dostat se tam nebylo snadne uz pred temi 6 lety a v dnesni dobe je to uz skoro nemozne.
Psal ze Holandsko je prelidnene a uz to neni jako pred lety.
Cesi se tam mohou dostat docela snadno, ale musi mit trvale bydliste v Ceske Republice.
Takze na to se vybodnete, to vam za to nestoji.

Nevim jakou jinou radu bych vam dal. Snad jen Americko - Canadske slouceni by vam pomohlo. To se ale take nemusi stat. Kanadani o to zatim nestojej.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co zkusit Maltu? Uredni jazyk anglictina, EUR uz maji, teplo jako na Floride Smile
Anonymní

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:
Big_Rig napsal:
Anonymous napsal:

Co mam ku*va delat!!!
Piskle

Napis vic,please Wink

Kdyz tady tak ctu tvoje prispevky. Pises, ze delas 7 dnu v tydnu. A co dela tvuj manzel? Kdyz nemuze sehnat praci v jeho oboru - svarec, proc se nezaskoli na neco jineho. Zrejme nechce delat neco jineho, to je pak dobra rada na hovno.
Jeste jsem tady nic necetla o tom jestli alespon doma uklizi, pere a vari Wink
AzPete
Veteran

Registrace: 07. 01. 2007

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 7:42 am    Předmět: Co muze piskle delat.. Odpovědět s citátem

na Floride.
Jak to vypada,Americka economie pujde do recese a bude to jeste horsi. At je clovek legalni anebo ne. A nejsem si jisty jestli by Piskle musela prodavat barak,coz je dnes,a nejen na Floride problem. Confused
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Piskle napsal:
[.......... .A Kanada???Nevim, me se z USA do Evropy nechce a o Kanade nic nevim.Uz se bojim jim tam,kde budu nastejno jako tady. Bude tam prace?Bude tam legalni pobyt?
..........:

Do Canady berou immigranty a stanes se legalni. Vyrid si to z USA. Musis vyplnit application podle ktere se ti poscitaji body a posles to. Tady jsou nejake websites. Projdi si internet pro vic info.

http://www.akcanada.com/assessment.cfm?utm_source=yahoo&utm_medium=PPC&utm_campaign=Y2&OVRAW=immigration%20to%20canada&OVKEY=immigration%20to%20canada&OVMTC=standard&OVADID=786598022&OVKWID=3908614022

http://www.immigration.ca/assessment.asp?OVRAW=legal%20immigration%20to%20canada&OVKEY=canada%20immigration%20visa&OVMTC=advanced&OVADID=1323000022&OVKWID=9928847022
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jeste jsem nasel neco primo na canada website.

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/assess/index.asp
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Primo ta Canada website je lepsi, skousel sem ten self test for application a prosel jsem i bez toho ze bych mel jiz domluvenou praci v canade anebo nejakou rodinu tam.

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/assess/index.asp
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle napsal:

Napis vic,please Wink

Nejezdi nikam, zustante ve statech. To jestli zijes a chovas se jako clovek nema s tvoji "legalitou resp. ilegalitou" nic spolecneho, i kdyz se te ta sebranka republikanska (a obcas i Bubak Twisted Evil) snazi presvedcit o opaku - ten chuj, se kterym chodila tva dcera je toho nejlepsim prikladem. Nabidnul bych se sam, ale me bys za zete opravdu, opravdu, ale opravdu nechtela. Opravdu Twisted Evil. Bohuzel, tohle snad ani nema co delat s vekem - ja mam kamose, muj byvaly co-driver u Swiftu, ktery je po vsech strankach skvely chlap a partak, inteligentni, vysokoskolsky vzdelany, dokonce stejne jako ja je byvaly pedagog, not to sound racist but - white suburban upbringing atd. ... ale co se tyce jeho pristupu k zenam, tak je to hotovy Mr. Hyde. Dosti o tom, jestli je po tobe (jaka matka, taka Katka), tak se o ni pravdepodobne chlapi perou, takze bude mit GC nez se nadeje ... tudiz tahat ji odsud do Evropy by byla velka chyba.

Ja mam spis pocit, jako spousta jinych tady na foru, ze ten tvuj manzel ne a ne sekat dobrotu. Na co s tim ridicakem porad ceka? Az to uz nepujde nikde? A kam dava penize, ze zadne nemate Wink? Jako svarec Chicagu by mel mit vic nez dost, kdyz si tam nanny vydelat $15/hr. A proc se to do Chica neprestehujete vsichni? Dcera muze delat nanny, ty muzes uklizet jako o zivot a v Chicu nebudete zadne doklady potrebovat - prace, ubytovani, ceske obchody, hospody, autoservisy, strip cluby (udajne Embarassed, never been in one myself) ... Nebyt te vyrazky, ktera se mi dela z polaku, tak se tam prestehuju sam.

If I've said once I've said it a thousand times - je nutne se proste sbalit a neco s tim udelat. Nekdo tady psal, ze pokud manzel nemuze sehnat praci jako svarec, at zkusi neco jineho - dobra poznamka. Ja jsem ted v Chicagu narazil na jednoho polaka, ktery nema ani SSN, ani CDL, ani neumi anglicky a jezdi s truckem. Samozrejme takovi zaslouzi zavrit a on brzo zavreny bude, obzvlast tim stylem, jakym on jezdi, ale je nejlepsim dukazem, ze to jde ... kdyz se chce ... kdyz se dotycny zvedne ze zadku. Ja vim, jsem na tebe jako pes, ale obcas je nutne nakopani do ... jak jsi to tady tak pekne napsala? ... (__I__)
"Crackin'" me up!

Fotr je uz par let doma. Prestalo ho to tam uz po ctrnacti dnech zpatky ze statu bavit, tak jsem ho prihlasil k jedne te cesko-kanadske pracovni agenture. Odkaz na tu agenturu jsem nasel tady na foru a nejdriv jsem to bral jenom jako srandu, ale oni se mu fakt ozvali a ted na jare ma odjizdet. Nejak je na me ale nasr... a nechce mi rict, jak to probihalo a co bude delat - asi se boji, ze to tady vykecam a nahrne se tam cele Chicago. Jenom rikal, ze to je spousta papirovani a ten program, na ktery jede on, se tyka jenom Alberty. Jo, ten bodovy system je jenom jednim z parametru k udeleni imigracniho viza a bez predem domluvene je to pry o dost tezsi, ale to muze byt jenom nejaky kec od te agentury, aby jim nahodou neplach. Skoda, ze nejaky takovy program jsem nevidel do Montrealu (Quebec resp.). Kazdopadne je to uplne legalni a zatim to nevypada na zadny podvod. Uvidime jak to bude vypadat na miste, snad se po tatikovi neslehne zem a snad se podeli o zazitky.

Hlavne nikam neskac - stejne bys spadla na nejaky truck, nic by se ti nestalo, probrala by ses v L.A. a byl by z tebe beach bum. Nebo uz v Denveru a byl by z tebe Pisklesicle a Bubak s Karlem by te zkazily. Nebo v Arizone a musela bys mlatit Petovi deti, pac on nemuze. Nebo v NYC, kde bys zase musela 180 hodin v kuse poslouchat o Marketinych zenskych problemech (whatever that is Shocked), rasenkach, vanocnich darkach nebo snad kladech a zaporech of big, fat greek weddings. Kdyby ses probrala v Columbusu, mozna by se vsichni konecne dozvedeli jestli uz Mob "sleeps with the fishes", ale bojim se pomyslet, co by ses stalo, kdyby to byla Philla ... I've got 2 words 4 U - P.D.Mlynek ... or is that 3 words Confused???

O cem jsem to vlastne mluvil?
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predem vsem dekuji za prispevky.Myslete si co chcete,ale me to vazne pomaha,kdyz napisete co udelat, co ne,co zkusit co ne.
Anonym co napsal,ze muj manzel nechce delat a ci alespon doma vari,uklizi atd.Jasneeeeeeee.Maka doma jako fretka a libuje si v tom.
Pro upresneni.Pokud nekdo zavola na nejaky job,muj muzsky se klepe jak osika,ze je prace a ze vypadne neco udelat.Mne si ruce a tesi se jako male decko.Jenze dementu tu je az az(na FL).Praci odreknou a nebo se uz neozvou.Tak volame a volame a radeji nezvedaji telefon.Tak takovy business tu delat je spise o infarkt nez tu neco vydelat.A pokud ctes anonyme,tak na FL se to sere jak muze.Kolik business uz vyhlasilo bankrot a kolik baraku je ve foreclosure.Jenom v mem meste je pres 3000 baraku ve foreclosure a to je mesto,kde nebydli zrovna horentni suma lidi.A to bych mohla psat a psat a psat,aby jsi si mohl udelat obrazek o tom,ze lidem (include muj manzel)se chce delat,ale tady neni prace!!!
Pro biga...kam dava penize??Vzdyt zadne nema.Neni prace,nemohou byt penize!!!
Za cely prosinec vydelal 270 baku!
Hleda,jezdi po stavbach,dava business cards a nic.
Aplikoval asi u 4 welding company's na svarece.Nic.Nikdy nikdo nezavolal a nebo ted nepotrebuji.
Vzdyt v mistnich novinach nenajdes ani jeden inzerat na remeslo.Proste zadna prace.
Dcera aplikovala asi na 20ti mistech a nic.Nikdo neprijima.Spise propousti!
Ja nevim.Zkouseli jsme vsechno a nic.
A nas barak prodat nejde,protoze je tu pres 15000!!! baraku na prodej a nebo already abandoned!!!
Baraky za 200.000 a vys se proste neprodavaji.
Tak co.Uz jsi trosku v obraze?
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ptala jsi se na Canadu; na kolik bodu ti vysel test? Mate dost na zlegalizovani v Canade?
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smaraja, ja myslel, ze uz pul roku dela v tom Chicagu!? Kdyz jsi posledne psala, tak to znelo jako tutovka, prace u kamose atd. Pokud to na te FL nejde, tak proste musite vypadnout - hned. Tady jsou porad nejake inzeraty na svarece a ta situace zdaleka neni tak spatna, jak to popisujes u vas. Urcite by se tu neco naslo treba jenom docasne jako contractor job nebo part time ve spojeni s necim jinym.

No jo, ale zase kdyz nema penize, tak aspon nemuze na pivo ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA