Chci žít v USA, ale jak?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Chci žít v USA, ale jak?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

povoleni od rodicu.....
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Very Happy
Tommy
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Čawes bratia Smile tento rok posielam žiadosť do GC lottery no chcel by som vedieť vlastne že aký kapitál mi treba aby som tam dokázal žiť kým si nájdem zamestnanie?

Díky!
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadny. V dobe, kdy vyhrajes GC, uz penize nebudou existovat.
Ivana_K
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Kamarádka jí vyhrála před 8mi lety a to se přihlásila poprvé. Já se přihlašuji 11 let a nic.
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja prijel do USA a dali mi ji hned.
Ivana_K
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ale to jsi tam přijel ještě za komančů, ne?
Feela
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Zdravím, chtěl jsem se zeptat na radu. Zhruba do jednoho roku by jsme chtěli s přítelkyní vycestovat do USA at už L.A. nebo San Francisco či opačné Miami... Chtěli bychom si tam najít práci a minimálně ten rok tam žít. Jak by jsme měli postupovat? Řešit přes nějaké agentury nebo jednat na vlastní pěst? Vůbec nemám zkušenosti, tak proto se ptám.

Děkuji Smile
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemas zadne zkusenosti? Kdo by to byl rekl? Podle prispevku bych hadal, ze jsi expert. Co mas, kdyz nemas zkusenosti? 50 0K? Doktorat z kvantove fyziky? Titul juniorskeho mistra sveta v hokeji? Uspesnou nadnarodni firmu? Tyto veci by pomohly se sem dostat.
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsi to řešil tady, tak tam můžeš klidně pokračovat, ať v tom není bordel.

http://www.chicago-cz.com/forum/viewtops-6817-0-0.html
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Nemas zadne zkusenosti? Kdo by to byl rekl? Podle prispevku bych hadal, ze jsi expert. Co mas, kdyz nemas zkusenosti? 50 0K? Doktorat z kvantove fyziky? Titul juniorskeho mistra sveta v hokeji? Uspesnou nadnarodni firmu? Tyto veci by pomohly se sem dostat.
No jo... děkuji za reakci která mi velice pomohla Smile opravdu dík) Jsem rád, že jsi na komentář reagoval, protože ted už vím úplně vše Smile
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty ale prece poradit nepotrebujes. Precetl sis forum, kde jsou tisice prispevku o US a imigraci sem. Ta Tva stupidni otazka typu "chci tam, poradte co mam delat" byla jenom maly vtipek.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Ty ale prece poradit nepotrebujes. Precetl sis forum, kde jsou tisice prispevku o US a imigraci sem. Ta Tva stupidni otazka typu "chci tam, poradte co mam delat" byla jenom maly vtipek.
Laughing no co dodat... Tak dobře, jdu číst forum abych Ti zbytečně nekazil den, svými debilními dotazy a zároven až budu zase na něco reagovat, nechám Ti prostor na Tvé kvalitní vyjádření, které určitě bude prospěšné pro obě strany! Smile jinak děkuji za Tvůj drahocenný čas, který si vynaložil k odpovědi na můj dotaz.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz se nemuzu dockat az se vsichni ostatni pretrhnout v odpovedich na tve briliantni dotazy. Chces dobrou radu - precti si blog uzivatelky Verzana. Az trochu pochopis vo co go, pak se ptej. A samozrejme plati co sem rek predtim - precti si forum nez se zacnes ptat. Dotazu jako je tvuj jsou tady mraky a hurvajzum jako jsi ty uz tady nikoho nebavi odpovidat, protoze vsechno uz tady bylo tisickrat receno.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Big_Rig napsal:
Uz se nemuzu dockat az se vsichni ostatni pretrhnout v odpovedich na tve briliantni dotazy. Chces dobrou radu - precti si blog uzivatelky Verzana. Az trochu pochopis vo co go, pak se ptej. A samozrejme plati co sem rek predtim - precti si forum nez se zacnes ptat. Dotazu jako je tvuj jsou tady mraky a hurvajzum jako jsi ty uz tady nikoho nebavi odpovidat, protoze vsechno uz tady bylo tisickrat receno.
I tak velice děkuji Smile je hezký že toho víš o USA prostě mrááááky, ale je třeba dobré i do života vědět jak jednat s lidmy Smile ale doufám, že Ti to zatím vychází... Jen jsem se zeptal a popravdě mě nenapadlo že by se hned do mě někdo pustil nejspíš pro své vlastní potěšení. Spíš jsem čekal smyslu plnou odpověd a pochopení pro to, že tohle forum vidím poprvé Smile
Pavla
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Pokud o Americe víš jen místo, kam chceš jet (a to si navíc ještě nejseš jistý, máš tři možnosti), tak radši nejezdi. Nejprve si něco zjisti, a až potom se ptej na detaily nebo případné nejasnosti. Ale nejlepší bude, pokud napíšeš na US ambasádu v Praze, tak vědí, co vše je potřeba a rádi ti poradí.
Pavla
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Anonymous napsal:
Spíš jsem čekal smyslu plnou odpověd

Polož smysluplnou otázku a dostaneš smysluplnou odpověď.

Big_Rig napsal:
hurvajzum jako jsi ty

To není Hurvajz, to je teprve dřevo na Hurvajze.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ouch!!! Direkt primo na solar plexus, jesteze je drevenej Laughing Laughing Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Pavla napsal:
Pokud o Americe víš jen místo, kam chceš jet (a to si navíc ještě nejseš jistý, máš tři možnosti), tak radši nejezdi. Nejprve si něco zjisti, a až potom se ptej na detaily nebo případné nejasnosti. Ale nejlepší bude, pokud napíšeš na US ambasádu v Praze, tak vědí, co vše je potřeba a rádi ti poradí.
Šekujiiii slečno Smile
Em
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 8:00 pm    Předmět: Re: prosím o pomoc Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Bejbr napsal:
Dobrý den,
asi se teď hezky pobavíte, jako většina lidí, kterým jsem o tom řekl, ale je mi 20 let a chci se stát v Americe hercem. Nemůžu skoro spát, jak na to myslím, cítím v sobě prostě takovou prázdnotu. Cítím, že jsem byl pro to stvořen. Dostal jsem se na hereckou školu na JAMU, ale vůbec nic mi to nedává, i profesoři mi řekli, že bych měl jet spíše hrát někam ven.

Je to obrovský krok a já ani nevím, kde začít. Má angličtina není zralá na herectví v Americe, tudíž se ji musím naučit ovládat perfektně a to zabere čas. Samozřejmě už na místě.

Potřebuju vědět, jak se tam mám dostat. Na jaké vízum, po případě s jakou agenturou (když je to nutné) a na kolik mně to vyjde peněz do začátku. Je mi jedno jak dlouho to bude trvat, kolik stovek castingů budu muset projít, prostě pokud se to nepovede, nemá pro mě život smysl. Budu navždy nešťastný, jako český herec...

Asi se smějete, ale zkuste se do mé situace vžít a dát mi nějakou užitečnou radu.

Děkuji moc, Ondra.
Em
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 8:04 pm    Předmět: Re: prosím o pomoc Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mám to uplně stejně taky chci být herečka a ta představa že budu žít jenom v ČR mě zabijí pokud by sis chtěl pokecat tak mi napiš na e-mail:mmilllada(zavinAC)seznam.cz
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 2:15 pm    Předmět: Rada Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ahoj jsem studen na sš, bude mi 17 a chtěl bych se také dostat do Ameriky. Velmi rád bych v Americe žil, ale vim o ní jen to co jsem si sám našel a co mi říkali kamarádi a příbuzní. Zaprvé bych se chtěl zeptat jestli je lepší si v čechách udělat maturitu a jít zkusit např. ten již zmiňovaný Au-pair, a nebo se pokusit vystudovat vejšku a až potom se hrnout do Ameriky. Mě osobně se spíš líbí to první řešení s tím že bych si v Americe mohl ještě nějákou školu dodělat, ale jak říkám nic moc nevím a tak se chci zeptat někoho kdo s tím má trochu už zkušenost. Confused
czolgos
Moderator

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co ti říkali kamarádi a příbuzní?
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 8:21 pm    Předmět: Rada Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mno teta tam bydlela a říkala že je to super, jsou tam vic přátelští lidé atd, akorát prý ten začátek byl pro ní těžkej ale ze jinak je to super. A proto se ptám, protože by mě to zajímalo nejaka rada i od jinych lidí.
Big_Rig
Editor

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze teta je v USA? Proc se ptas tady? Myslis si, ze ti tady nekdo poradi lip nez teta? Nebo ti nekdo rekne neco noveho a da ti navod, jak se sem dostat?
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 5:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Víš když ono je to trochu složitější. Crying or Very sad
Já s ní v kontaktu nejsem, jen že nás občas přijede do Čech navštívit a to ještě ne přímo za mnou. Wink
Ale jak říkám zajímá mě hlavně názor na to s tou školou a vůbec vše co co se říká. Např Amerika je nej. atd. Tak jen jestli náhodou neni někdo kdo by měl nějáké jiné zkušenosti.
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Já s ní v kontaktu nejsem, jen že nás občas přijede do Čech navštívit a to ještě ne přímo za mnou. Wink
Ale jak říkám zajímá mě hlavně názor na to s tou školou a vůbec vše co co se říká. Např Amerika je nej. atd. Tak jen jestli náhodou neni někdo kdo by měl nějáké jiné zkušenosti.

Co si nejdriv trochu procist forum Exclamation Idea
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:

Asi takhle včera jsem tu nad tím strávil asi 2 a půl hodiny a dozvěděl se dost i jsem se dokonce někde pobavil, ale odpověď na mojí základní otázku ne. Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:

Asi takhle včera jsem tu nad tím strávil asi 2 a půl hodiny a dozvěděl se dost i jsem se dokonce někde pobavil, ale odpověď na mojí základní otázku ne. Wink

Nikdo ti nic konkretniho nenapise Wink
Kdyby to bylo jednoduchy, tak by v USA uz zila pulka CR Idea
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:

Nikdo ti nic konkretniho nenapise Wink
Kdyby to bylo jednoduchy, tak by v USA uz zila pulka CR Idea

Crying or Very sad No co stejně se toho nevzdám!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA