Chci žít v USA, ale jak?

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Chci žít v USA, ale jak?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe?
Autor Zpráva
BARON PRASIL
Kanada Mod

Registrace: 30. 12. 2006

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
Víš když ono je to trochu složitější. Crying or Very sad
Já s ní v kontaktu nejsem, jen že nás občas přijede do Čech navštívit a to ještě ne přímo za mnou. Wink
Ale jak říkám zajímá mě hlavně názor na to s tou školou a vůbec vše co co se říká. Např Amerika je nej. atd. Tak jen jestli náhodou neni někdo kdo by měl nějáké jiné zkušenosti.

Co si nejdriv trochu procist forum Exclamation Idea

Asi takhle včera jsem tu nad tím strávil asi 2 a půl hodiny a dozvěděl se dost i jsem se dokonce někde pobavil, ale odpověď na mojí základní otázku ne. Wink

Nikdo ti nic konkretniho nenapise Wink
Kdyby to bylo jednoduchy, tak by v USA uz zila pulka CR Idea

Crying or Very sad No co stejně se toho nevzdám!

Kdysi jsem tady pridal blog jedny holky, tak si ho muzes precist, mozna tam najdes nejaky rady a napady Idea

http://misa-usa.blog.cz/

Hlavne jestli mas na cestu dost penez Idea
Tohle jsi cetl?
http://www.chicago-cz.com/forum/viewtopic-8063.html
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
Já s ní v kontaktu nejsem, jen že nás občas přijede do Čech navštívit a to ještě ne přímo za mnou. Wink
Ale jak říkám zajímá mě hlavně názor na to s tou školou a vůbec vše co co se říká. Např Amerika je nej. atd. Tak jen jestli náhodou neni někdo kdo by měl nějáké jiné zkušenosti.

Asi takhle včera jsem tu nad tím strávil asi 2 a půl hodiny a dozvěděl se dost i jsem se dokonce někde pobavil, ale odpověď na mojí základní otázku ne. Wink

Kdysi jsem tady pridal blog jedny holky, tak si ho muzes precist, mozna tam najdes nejaky rady a napady Idea

Tohle jsi cetl?

No ten Au-pair o tom jsem tu už něco četl a i jsem si k němu něco našel. To mi příjde jako dost dobrý začátek a co se týče toho vlogu tak díky jěště si to pořádně pročtu, přecejen je toho trochu víc. Very Happy
A co se týče peněz, jak to myslíš dost? Jako na to abych tam přežil než si najdu nějáký ten Au-pair atd.??
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:

Tohle jsi cetl?

No ten Au-pair o tom jsem tu už něco četl a i jsem si k němu něco našel. To mi příjde jako dost dobrý začátek a co se týče toho vlogu tak díky jěště si to pořádně pročtu, přecejen je toho trochu víc. Very Happy
A co se týče peněz, jak to myslíš dost? Jako na to abych tam přežil než si najdu nějáký ten Au-pair atd.??

Penize jsou vzdycky potreba Wink

Tady si muzes precist jinou stranku o USA Idea

http://chcidoameriky.cz/touzite-stravit-prazdniny-v-americe-vyrazte-nabrat-zkusenosti-jako-taborovy-instruktor-nebo-vedouci-fat-campu
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Opravdu hodně děkuju za ten Link. Very Happy
Ty stránky jsou super a je tam toho opravdu hodně, akorát mě těď trošku zarazilo, že pokud chci jet legálně do ameriky, tak jediná možnost je zelená karta?
Sice se mě to ještě moc netýká, protože střední ještě nemám, ale jen se chci ujistit, je to tak ???
A omlouvám se překlikl a založil to také jako nové téma. Sad
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Opravdu hodně děkuju za ten Link. Very Happy
Ty stránky jsou super a je tam toho opravdu hodně, akorát mě těď trošku zarazilo, že pokud chci jet legálně do ameriky, tak jediná možnost je zelená karta?
Sice se mě to ještě moc netýká, protože střední ještě nemám, ale jen se chci ujistit, je to tak ???
A omlouvám se překlikl a založil to také jako nové téma. Sad

ne legalne vycestovat do USA MUZES I jako turista bud na Esta,turisticka viza nebo student,jde to I v ramci stredni skoly. I V TVEM VEKU TEDA MUZES LEGALNE VYCESTOVAT do USA na omezenou dobu
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Jasně no, ale pokud bych tam chtěl žít, tak mi to je asi k ničemu co?? Jako student tam sice můžu ale to je asi stejně jen jako stáž nebo něco takovýho. Sad
Myslel jsem jako přestšhovat se tam a žít tam. Že je možnost jen ta zelená karta asi co?
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivana_K napsal:
Ale to jsi tam přijel ještě za komančů, ne?

Henek prijel az v roce 1990 Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:33 pm    Předmět: Re: Rada Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Mno teta tam bydlela a říkala že je to super, jsou tam vic přátelští lidé atd, akorát prý ten začátek byl pro ní těžkej ale ze jinak je to super. A proto se ptám, protože by mě to zajímalo nejaka rada i od jinych lidí.

Tady v tom prispevku pises:

Teta tam bydlela...

To znamena, ze uz tam nebydli Confused
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 5:57 am    Předmět: Re: Rada Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:
Mno teta tam bydlela a říkala že je to super, jsou tam vic přátelští lidé atd, akorát prý ten začátek byl pro ní těžkej ale ze jinak je to super. A proto se ptám, protože by mě to zajímalo nejaka rada i od jinych lidí.

Teta tam bydlela...

Zmena?? o.O
Ona tam furt bydlí, ale jak jsem psal nejsem s ní v kontaktu.... w/e
Baron prášil asi moc lidi nemusí. Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 9:13 am    Předmět: Re: Rada Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
BARON PRASIL napsal:
Krbry napsal:

Teta tam bydlela...

Zmena?? o.O
Ona tam furt bydlí, ale jak jsem psal nejsem s ní v kontaktu.... w/e
Baron prášil asi moc lidi nemusí. Wink

Nejlepsi ji napsat a poprosit ji o rady Idea
I kdyz ji nemas rad Wink
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 8:53 pm    Předmět: Re: Rada Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

BARON PRASIL napsal:
I kdyz ji nemas rad Wink

On nekde napsal, ze ji nema rad? To jsem asi prehledl.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 9:39 pm    Předmět: Re: Rada Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
BARON PRASIL napsal:
I kdyz ji nemas rad Wink

On nekde napsal, ze ji nema rad? To jsem asi prehledl.

Krby napsal toto:

Já s ní v kontaktu nejsem, jen že nás občas přijede do Čech navštívit a to ještě ne přímo za mnou.

Takze rodina jak ma bejt Wink

Proc asi jeho teta prijede navsitvit jen nektere pribuzne Question

Mozna ze je nema v lasce anebo to muze byt i opacne Idea

To nam dotycny zrejme nenapise, protoze sem zamozrejme nechce tahat rodinny drby Twisted Evil
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Mno tak abych to uved na pravou míru. Doře neni to tak uplně teta, i když jí tak říkáme. Víceméně je to mámi a mojí pravé tety nejlepší kamarádka z dětství a znají se něco přes 30 let. No a prostě vždy když přijela do Čech tak se tu stavila ale pouze bud za mamou nebo tetou, protože teta jeste pred rokem bydlela na druhem konci republiky. Takže se nediv že jsem jí viděl tak málokrát, ale je pravda ze bych se mel omluvit, ze jsem to spatne vylíčil. Já osobně máminu kamarádku (Tetu) mám rád, protože je to super člověk, takže to neni tak jako že by sem jí nemusel. Ale jak říkám musel bych se po kontaktech zeptat protoze uz jsem jí tak 2-3 roky neviděl. Sad
Nikl
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Krbry napsal:
Mno tak abych to uved na pravou míru.

V poho.
My vime, co je Baron Prasil zac. On je to stary morous a tak hleda na ostatnich to spatne, aby si zlepsil naladu. Navic je to "Kanadan", takze do diskusi o USA chodi spise jen prudit.
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Nikl napsal:
Krbry napsal:

V poho.
My vime, co je Baron Prasil zac. On je to stary morous a tak hleda na ostatnich to spatne, aby si zlepsil naladu. Navic je to "Kanadan", takze do diskusi o USA chodi spise jen prudit.

No tak já mu to nevyčítám. Very Happy Je to jeho charakter a káždý jsme prostě nějáky. Ale kdyz uz je tu ten "Morous", tak by mi treba mohl říct proc je Kanada lepší než USA ?? Protože to by mě taky zajímalo a předpokládám že dostat se do USA bude stejně těžký jako do USA. Smile
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikl napsal:
Krbry napsal:

V poho.

Pisu sem hlavne abych prudil tebe Twisted Evil, ty Americane Razz, protoze ty se vzdy naseres do ceho nemas Confused Rolling Eyes
Clayton

Registrace: 09. 08. 2009

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Protože to by mě taky zajímalo a předpokládám že dostat se do USA bude stejně těžký jako do USA. Smile

Do Kanady je to o něco snazší.
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Clayton napsal:
Krbry napsal:
Protože to by mě taky zajímalo a předpokládám že dostat se do USA bude stejně těžký jako do USA. Smile

Do Kanady je to o něco snazší.

Ježiši já se přepsal.... Smile
No co pochopil jsi to dobře, alespoň někdo. A proč je to snažší??
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

..
Marcibrno

Registrace: 02. 06. 2007

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 7:27 pm    Předmět: Kanada Odpovědět s citátem

No do Kanady je snazsi se dostat nez do USA, protoze je vic praci a odborniku, ktere Kanada chce. Hodne lidi nechce bydlet v Kanada na severu tak nabizi pracovni viza a moznost obcanstvi treba pro zdravotni sestry, maji celkem 60 ruznych programu jak tam prijet legalne. Musis byt ale ochotny bydlet a pracovat vetsinou nekde na severu po 2-3 roky.
Muzes si o tom precist na officialnich strankach:
http://www.cic.gc.ca/english/index-int.asp
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:04 pm    Předmět: Re: Kanada Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Marcibrno napsal:
No do Kanady je snazsi se dostat nez do USA, protoze je vic praci a odborniku, ktere Kanada chce. Hodne lidi nechce bydlet v Kanada na severu tak nabizi pracovni viza a moznost obcanstvi treba pro zdravotni sestry, maji celkem 60 ruznych programu jak tam prijet legalne. Musis byt ale ochotny bydlet a pracovat vetsinou nekde na severu po 2-3 roky.
Muzes si o tom precist na officialnich strankach:
http://www.cic.gc.ca/english/index-int.asp

Opravdu díky Very Happy
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:
Nikl napsal:
Krbry napsal:

V poho.

No tak já mu to nevyčítám. Very Happy Je to jeho charakter a káždý jsme prostě nějáky. Ale kdyz uz je tu ten "Morous", tak by mi treba mohl říct proc je Kanada lepší než USA ?? Protože to by mě taky zajímalo a předpokládám že dostat se do USA bude stejně těžký jako do USA. Smile

Pises jak Hurvajz a pak se divis, ze si z tebe delam prdel Wink
Nejdriv si psal ze mas v USA tetu, pak to teta nebyla Confused
Ted zase chces do Kanady Rolling Eyes Vis vubec co chces Twisted Evil
Co si precist sekci Kanada a kdyz tam nic nenajdes, tak se pak ptej Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 9:26 pm    Předmět: Re: USA Odpovědět s citátem

John36 napsal:
Ahoj trni a pavekD je mi taky 16 let a chci se již dlouhou dobu odstěhovat do USA co nejdřív ale prvně dodělám střední školu. Pokud víte víc o bydlení nebo možnosti se odstěhovat do USA tak napište na email fisp(zavinAC)seznam.cz

Se to tady nejak rozjelo s tema Hurvajzema Rolling Eyes Wink
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

To víš "Morousi" já se jen snažím zvážit všechny možnosti, přecejen musíš uznat že do Ameriky se asi jen tak nedostanu, abych tam mohl žít. Crying or Very sad
A promiň že jsem línej chodit na kanadu, když už vím že jsou tu lidi jako ty. Cool
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je fakt otresna debata Rolling Eyes
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krbry napsal:

A promiň že jsem línej chodit na kanadu, když už vím že jsou tu lidi jako ty. Cool

Nebud linej a tu Kanadu si precti Idea

A umis alespon trochu anglicky Wink
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
Toto je fakt otresna debata Rolling Eyes

A co ty jsi tady zajimavyho pridal Razz
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ty si myslis, ze cokoli, co sem ty pises. je nejak zajimave? Zase jsi ve vlakne, kde naprosto nemas co rict, zase jenom drzkujes a meles pantem na prazdno, jenom aby ses udelal dulezitym. Konecne se kluk zepta na neco, co bys mohl vedet, na Kanadu. Misto, aby jsi konecne napsal neco uzitecneho, tak zase jenom blbe zvanis Rolling Eyes

Kdyby jsi aspon byl vdecny za to, ze se ten kluk s tebou bavi, ale ty do nej jen rejes. Bud vdecny, ze sem ti hurvajzove chodi a ctou ty tvoje bludy ... nez jim dojde, ze nic nevis a leze na tebe senilita.
Krbry
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Tak upřímně máš trochu pravdu, ale tak každej jsme nějákej, tak se prostě někdo cítí dobře když si může z ostatních střílet. Very Happy
Ohledně Kanady si tak určitě zajdu, ale vy dva vypadáte jako by jste se opravdu znali a moc se nemusely. Confused
Zase nadruhou stranu jsem rád, že tu je alespoň nějáký ten "Baron", přecijen alespoň mi někdo odpoví.......
Ještě jsem tu snad nezahlíd Moderátora Ameriky ani ni podobnýho, teda pokud to existuje. A anglicky se učim a nechci uplně řikat že umim, ale než dostuduju jsou to ještě 3 roky, teda pokud mě nevykopnou. Rolling Eyes
Chtěl bych si udělat minymálně státnice z Aj, takže asi tak.
BARON PRASIL
Kanada Mod

PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2013 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big_Rig napsal:
A ty si myslis, ze cokoli, co sem ty pises. je nejak zajimave? Zase jsi ve vlakne, kde naprosto nemas co rict, zase jenom drzkujes a meles pantem na prazdno, jenom aby ses udelal dulezitym. Konecne se kluk zepta na neco, co bys mohl vedet, na Kanadu. Misto, aby jsi konecne napsal neco uzitecneho, tak zase jenom blbe zvanis Rolling Eyes

Kdyby jsi aspon byl vdecny za to, ze se ten kluk s tebou bavi, ale ty do nej jen rejes. Bud vdecny, ze sem ti hurvajzove chodi a ctou ty tvoje bludy ... nez jim dojde, ze nic nevis a leze na tebe senilita.

Krby chtel abych mu sehnal neco o Kanade Confused Co mu asi muzu napsat, kdyz ani nenapsal co umi, v cem je sikovnej, jestli ma nejaky remeslo, nebo nejakou vyznamnou skolu Idea

Ty se taky pored seres do sekce Kanada a vis o ni uplny kulovy Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Kde se zije nejlepe? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA