Sen o New Yorku

FAQFAQ   HledatHledat    RegistraceRegistrace   PřihlášeníPřihlášení

Sen o New Yorku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam
Autor Zpráva
Henek
Veteran

Registrace: 12. 03. 2005

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dvvd napsal:
Saas Fee, Valais ja ziju porad v mistech kde sou strasne drahe najmy Smile Ale tesim se, ze tentokrat budu uplne pryc z mesta, budu v resortu, kam nesmi ani auta Smile

pryc s mesta jsi mohla byt i umne na farme a tys neprijela
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dvvd napsal:
Saas Fee, Valais ja ziju porad v mistech kde sou strasne drahe najmy Smile Ale tesim se, ze tentokrat budu uplne pryc z mesta, budu v resortu, kam nesmi ani auta Smile

Embarassed
REJPAL
Editor

Registrace: 24. 12. 2006

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Henek napsal:
dvvd napsal:

Embarassed

A pozval jsi ji vubec? Wink
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jsem zapomnel takova skoda
dvvd

Registrace: 06. 06. 2007

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nepozval hehe ale ja sem chtela do hor ne na farmu Smile

mlynku diky, diky mam te na faceboku tak aspon uvidis kam me cesty zavanou....
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[img]http://www.flickr.com/photos/23854348(zavinAC)N02/4051211286/ to je skoro jako na horach[/img] misto (zavinacAC) musis dat @
dvvd

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Henku moc pekny, to je tvuj kazdodenni vyhled?
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 3:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to kdyz tam jedu to je fotka zdalky (vypada to lip) ale uz skoro vse opravene. a na podzim kdyz stromy meni barvu tak parada,prijed se podivat.........
dvvd

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odlet z NY a prvni kroky v Praze…..Muj odlet byl docela velky stres, kdyz jsem se rozhodla narvat hodne veci, do meho kufru a samozrejme sem v den odletu rano zjistila, ze se mi to tam fsechno jaksi nevejde, takze baleni do krabic a zbesila jizda k polakum aby mi to poslaly lodi do ceska. Muj posledni den v NY, prselo a prselo, rada bych si myslela ze NY brecel, ze odjizdim☺ v taxiku na letiste se muj stres, zacal stupnovat, jela se mnou moje dlouholeta kamaradka Jaki, americanka, mam ji rada vdecim ji za hodne bude mi chybet. Kdkyz mi pan na check inu rekl ze oba dva moje kufry maji nadvahu a, ze je musim prebalit, malem sem se rozbrecela, zachranila me prave kamaradka ktera s klidnym hlasem rekla to prebalime. Prebaleno, odbaveno, ready, mam na sobe tri mikiny, v batohu troje dziny, okolo krku mi visi snowbordove boty, plus carry on kufr, notas, fotak zkratka vanocni stromecek.Loucim se brecim jak male, dite nenavidim to zasrany louceni! Usedam do letadla, pisu posledni smsky pratelum, vypinam mobil, zaviram oci, startujem, posledni pohled na new york v mlze a jizda zacala. Marne se snazim usnout, v hlave mi srotuje tisice myslenek, nakonec to vzdavam, vytahuju sluchatka a koukam na film. Nakonec prece jen na chvilku usinam, probouzi me hlaseni, ze za chvili pristaneme v Kodani, nalepim oblicej na okno a pozoruju jeden z nejuzasnejsich vychodu slunce nad Kodani. Pristavame, navlikam si svoje tri mikiny na krk si vesim boty aatd kontrola pasu na letisti a pak uz jen prestup na letadlo do Prahy. Konecne sedim v letadle, za hodinu a neco budu v Praze, pored se tomu snazim uverit! Vita Vas letiste Praha, ten napis si fotim iphonem a samozrejme hned davam na facebook ☺ Prvni koho vidim je bracha, smeje se uplne stejne jak kdyz jsme se vitaly pri jeho navstevach na JFK. Prej je tu I tatik, ale sel na zachod, jdu taky tatika potkam v polovine cesty a uplne me prehlidne, jde dal….Du na zachod a co me neprivita? Ten hnusny, toaletni papir, sok cislo jedna. Privitam se s tatikem, trpelive odpovidam ne jeho otazky, cestou domu autem pozoruju nove vystaveny okruh, auta mi pridou smesne male ale co auta, hlavne ty silnice, strasne male! U brachy doma je 8 rano, vsichni odchazeji do prace a ja jdu spat. Druhy den du do mesta, tesim se. Tesim se na prahu a na kamarady, a hned prvni den mam sraz s kamaradkou se kterou se zname od mala, sedime na kafi, povidame si, pripada mi to jako bych ji videla fcera a ne pred sedmi lety,smejeme se a je mi fajn. Treti den mam kurva narozeniny, ne zas uz o rok starsi to je depka, jdu zrusit stavebni sporeni a vybrat penize, a co se na pobocce nedozvim, Mate tam nejakou kauci! Jakou kauci? No to vam rict nemuzu, ale to byste snad mela vedet vy komu dluzite prachy ne? hmm no ja sem tu par let nezila nevim, dozvidam se jmeno exekutora, dostavam jeho cislo a je mi poprano k narozeninam. Volam, ano mate tu exekuci, zdravotni pojistovna. Jdu do zdravotni pojistovny, tak pry jim dluzim pojistne, za ty roku plus penale, nebot sem se neodhlasila? Co je to sakra za blbost, nejsem debil, nevyjizdela sem za hranice porve pamatuji si to jako kdyby to byla fcera, jak sem se odhlasovala a jak mi pani na pobocce kysele rikala ze hlavne musim mit z te ameriky potvrzeni ze sem byla pojistena. To ja mam, ale dozvidam se, ze si s nim muzu tak akorat vytrit prdel. Happy Birthday to me ☺ Nema to cenu, hadat se domahat se neceho, nemaj to v pocitaci, a nechapou proc s tim pry delam takove sceny nebot prece musim mit penez hodne. Zachvaty, vzteku a hysterie strida bezmoc, posrany potvrzeni, bylo v byte u nasich, jenze pote co se moje matka uchlastala mi nic nezbylo nemam ani obcanku kterou sem tam nechavala NIC. Zustavam nekolik dni doma a odmitam videt kamarady, prahu nebo cokoliv jineho. Volby, nemuzu k nim nemam pry potvrzeni z konzulatu z ny ze uz tam nejsem hmm to me nenapadlo v ny to bylo easy stacilo se jen prihlasit☺posrany potvrzeni, papiry a kolonky! Po par dnech je mi lip jdu se projet autem, sakra radici paka, zapominam a rozjizdim se na ctyrku a proc je ta silnice doprdele tak mala? Tyden ubehl, zbyvaji mi dva. Dostavam postou pracovni povoleni do svycarska, je mi lepe, zacinam vidat kamarady, muj usudek me nezklamal tech par lidi co znam a na ktery spoleham je tu se mnou a je to jak driv, akorat fsichni vypadame o neco starsi a mame vic zivotnich zkusenosti. Je mi fajn, vsechno to nejak dopadne, ten posranej dluh u pojistovny zaplatim I kdyz to neni moje chyba co jineho mi taky zbejva ze? Flakam se po Praze, fotim, obchazim cukrarny a restaurace. Chodim pozde spat a pozde vstavam, uzivam si premejsleni co budu cely den delat parada. Ztracim se v ulicich mesta ve kterem sem driv byla kralovnou, ale to se zlepsi, jeste parkrat a uz autem nezabloudim ☺ posledni tyden, ceka me prochazka po praze s otcem, bojim se ji, z puvodni trasy na petrin se stave celodenni pochod pres prazsky hrad, staromak vaclavak atd. Je mi neustale vycitano ze mam dluh u zdrav pojistovny (ja to doprdele asi nevim) a co jako budu delat a jestli si jako myslim ze je to sranda! A stoupni si tady, vyfotim si te! No poradne si stoupni ne a usmej se trochu a nechces si sundat tu cepici? Ne tati nechci! Vymlouvam se na sraz s kamaradkou a odchazim, sedim u karlova mostu a cekam na zapad slunce a hned me oslovuje bezdomac jak za starych casu kdyz sem tomuhle mestu kralovala ☺ Jo je mi fajn, ani se mi nechce odjet, je mi fajn s kamaradama, nicnedelanim a dokonce uz ani v aute se neztracim. Jedu tankovat, zastavim, jdu k nadrzi, proc nejde otevrit? Fuck sem zapomnela ze v cesku se zamykaji nadrze ☺ Odhlasuju se u zdravotni pojistovny, nedaly mi zadne potvrzeni, hadam se ze ho chci, dostavam ho a na otazku kdy to jako hodlam zaplatit odpovidam nasrane, ze nikdy jedu pryc, No to bude asi slecno Vlckova nejlepsi my tu na zadne americany nejsme zvedavy. Chce se mi brecet a zvracet zaroven. Zase sem na letisti, zase je tu bracha, smeje se jako vzdycky a tatik, sem nervni nevim co me ceka, mozna uz sem na to stara, nemela bych zustat v praze? A mas teplou bundu? A pas mas? Tati to snad doprdele nemyslis vazne, nemluv na me let me be. Loucim se nasedam do letadla smer Curych…..
Henek
Veteran

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nedelej si tezkou hlavu,kdyz bude nejhur prijed do USA.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bezvadnej prispevek Smile
Mela by sis zalozit Blog Idea
Lynnet
Moderator

Registrace: 13. 07. 2006

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze vsude dobre,jen ne v CR. To je horor co se tam deje,byrokracie a lidi si nechaji nasrat na hlavu. Ty dalnice jsou furt stejne, dva pruhy..precpane auty, kde se predhaneji bavoraci a felicie....Haha, kdo vyhrava ? Lidi furt zavidi?
Big_Rig
Editor

Registrace: 19. 01. 2005

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o ☺
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 6:54 am    Předmět: Sen o New Yorku Odpovědět s citátem

Preji hodne stesti do budouciho zivota-ve Svycarsku je krasne.Zuzi Very Happy
dvvd

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe amerika mi nak nechybi, ani kdyz sem v ty praze byla tak me ani jednou nenapadlo ze vratit se tam by bylo reseni. A nesouhlasim ze fsude je dobre jen v CR ne, sou i horsi zeme myslim, treba Afganistan Smile Byrokracie tam vzdycky byla, je a bude. A Zuzi ve svycarsku uz mi zbyvaj mesic a pul a docela se tesim az odsud vypadnu, ale o tom nekdy jindy
Hurvajz
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2011 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Absolutely.Hodne stesti DVD. Cool
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wow,nevim co vice k tomu dodat.........ale fakt super prispevek,lip bych to asi nenapsala Smile
Jestli se ti bude po NY a USA styskat nevim,ale urcite si hodnekrat vzpomenes a to nejen pri takovych stupidnich situacich jako s tou pojistovnou Wink
Take preji hodne stesti,at jsi kde jsi,pokud opet zakotvis v Praze bude to chtit jen cas,aby ses "zpatky preorientovala" Laughing
GOOD LUCK!
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PiPi napsal:
Wow,nevim co vice k tomu dodat.........ale fakt super prispevek,lip bych to asi nenapsala Smile
Jestli se ti bude po NY a USA styskat nevim,ale urcite si hodnekrat vzpomenes a to nejen pri takovych stupidnich situacich jako s tou pojistovnou Wink
Take preji hodne stesti,at jsi kde jsi,pokud opet zakotvis v Praze bude to chtit jen cas,aby ses "zpatky preorientovala" Laughing
GOOD LUCK!

Ekonomicky uz Cechy na tom spatne nejsou Smile
Ovsem ta Ceska mentalita je tam porad stejna Sad
Kdyz se nekdo vrati po 10 letech, tak se to da jeste nejak zvaldnout Wink
Ovsem lidi, kteri se vraci po 20 a vice letech uz to maji o hodne tezsi Confused
Pro ty je lepsi zit v komunite techto lidi Idea
http://www.expats.cz/
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
PiPi napsal:
GOOD LUCK!

Ovsem lidi, kteri se vraci po 20 a vice letech uz to maji o hodne tezsi Confused

Je to mala zamicka s uzasne velkymi problemy. Ekonomicky jsou na tom asi tak ze je drzi nad vodu zahranicni companie, ktere ale jdou vzdy tam kde je za malo penez hodne muziky. Ci-li levna pracovni sila, danove prazdniny atd. Za takove platy co tam vetsina lidi ma, bys ty odmital delat. Nemluvim uz o urovni bydleni atd....za krcalky v panelaku, kde rozmer tve kuchyne je vetsi nez cely jejich byt, chteji 60 000$ i vice. To uz ani nemluvim o cenach starych nemodernich domku....Jsou to nehorazni "nenazranci"...na FL za to poridis barak. Nechapu jak mohou ty nemovitosti tam byt tak predrazene, kdyz tam se v tech pokojich ani neotocis,jak jsou male.
Vetsina bytu i baraku ma jen jedno WC a koupelnu atd...ja to nepomlouvam, jen nechapu jak to mohou tak draze prodavat...tady by to museli cele zrenovovat a jeste jit s cenou dolu.
Ale tohle je proste Cesko.
zuzi63
Veteran

Registrace: 28. 02. 2010

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:51 pm    Předmět: Sen o New Yorku Odpovědět s citátem

Ty ceny nemovitosti se priblizuji cenam evropskym.
Jsou stale o trochu levnejsi,jak v Nemecku,ale nebude to trvat dlouho a ceny se prizpusobi.Za velky byt s dvema koupelnamy zaplatis vsude hodne penez.Neda se to srovnavat s USA,mate momentanne nemovitosti levne.
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Rumburak napsal:
PiPi napsal:
GOOD LUCK!

Je to mala zamicka s uzasne velkymi problemy. Ekonomicky jsou na tom asi tak ze je drzi nad vodu zahranicni companie, ktere ale jdou vzdy tam kde je za malo penez hodne muziky. Ci-li levna pracovni sila, danove prazdniny atd. Za takove platy co tam vetsina lidi ma, bys ty odmital delat. Nemluvim uz o urovni bydleni atd....za krcalky v panelaku, kde rozmer tve kuchyne je vetsi nez cely jejich byt, chteji 60 000$ i vice. To uz ani nemluvim o cenach starych nemodernich domku....Jsou to nehorazni "nenazranci"...na FL za to poridis barak. Nechapu jak mohou ty nemovitosti tam byt tak predrazene, kdyz tam se v tech pokojich ani neotocis,jak jsou male.
Vetsina bytu i baraku ma jen jedno WC a koupelnu atd...ja to nepomlouvam, jen nechapu jak to mohou tak draze prodavat...tady by to museli cele zrenovovat a jeste jit s cenou dolu.

Ono koukat se na Cesko z Americkeho kontinentu se neda Idea
Tady ziji lide uplne jinak Wink
To samy, kdyz nekdo prijede do USA jen na navstevu, tak se divi, proc tak blbe tady lidi zijou Rolling Eyes
Kdyz v tom clovek kazdodenne nezije, tak o tom moc nevi.
Jinak na ty stary domy v Cechach jsou lidi uz zvykli z komunismu. Vetsina lidi nema penize na opravy, tak tam zijou jak se da Sad Wink
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumburak napsal:
MW napsal:
Rumburak napsal:
PiPi napsal:
GOOD LUCK!

To samy, kdyz nekdo prijede do USA jen na navstevu, tak se divi, proc tak blbe tady lidi zijou Rolling Eyes
Jinak na ty stary domy v Cechach jsou lidi uz zvykli z komunismu. Vetsina lidi nema penize na opravy, tak tam zijou jak se da Sad Wink

Chci rict ze se nemovitosti prodavaji predrazene, kdyz uz za to nekdo chce takove prachy, tak to ma trosku odpovidat standartu bydleni,ne? To je co zas nepochopim ja.
Nemluvim o novych bytech v Praze,ty vcelku to ustoji,ale tam bys Rumbo zaplatil az 500 000$, coz je hodne i kdyz 4 bedroom, ale o chlazeni uz si muzes nechat zdat, garazi take, ale hlavne ze mame blizko metro a rusne, precpane auty ulice.
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:28 pm    Předmět: Stromy bez kořenů Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

Ale ale dámy a pánové z poza velký louže . Jen se sami mezi sebou ubezpečujte, jak je to Česku špatný . Tak panelák je pořád lepší než papundeklová kuča za 250 K bucks . A prý zahraniční kompanie . Vy tam máte zase mezinárodní kompanie, které zaměstnávají Indy a Číňany a na vás z vysoka kašlou . V pokoji se prý neotočíš . Jdite se podívat například do Holandska nebo do Japonska, aby jste viděli co to je malý pokoj . Je to prostě jiná kultura a jiný zvyky . Bývala i vaše . No a co? Máme malý auta a úzký silnice . Na co vám jsou velký auta ? Nezávidí, vám že pořád musíte na svou bývalou vlast nadávat . Nejste ani Češi ani Amíci . Jste jako stromy bez kořenů kde stačí závan větru a kácíte se .

Tak se podivej co muzu udelat.
Smazat te!
Piskle
P.S. to prede mnou psal jiny anonym a ja se muzu pod nej krasne nalogovat.
WTF???!!! Twisted Evil
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem Upravit/Odstranit tento příspěvek

[quote="dvvd"]Odlet z NY a prvni kroky v Praze…..Muj odlet byl docela velky stres, kdyz jsem se rozhodla narvat hodne veci, do meho kufru a samozrejme sem..........

Dvvd...tleskam....MOC KRASNE NAPSANE!
A jak jinak se mas??
ha...neprihlasena..opet.
Piskle
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Rumburak napsal:
MW napsal:
Rumburak napsal:
PiPi napsal:
GOOD LUCK!

Chci rict ze se nemovitosti prodavaji predrazene, kdyz uz za to nekdo chce takove prachy, tak to ma trosku odpovidat standartu bydleni,ne? To je co zas nepochopim ja.
Nemluvim o novych bytech v Praze,ty vcelku to ustoji,ale tam bys Rumbo zaplatil az 500 000$, coz je hodne i kdyz 4 bedroom, ale o chlazeni uz si muzes nechat zdat, garazi take, ale hlavne ze mame blizko metro a rusne, precpane auty ulice.

Ty domy jsou mozna predrazeny pro Cechy, ale vetsinu tech domu stejne koupi cizinci. Pro ne je to levny Wink
Znam v Jablonci jednoho Holandana, ktery tam uz zije 12 let. Koupil tam asi 5 domu a protoze je sikovnej, tak si sam opravuje a pak je rentuje Ceskym lidem.

A mozna by ses divila, kolik Cechu je bohacu, kteri si muzou v Praze dovolit koupit dum za 20 milionu, opravit ho a pak ho pronajimat treba Americke Ambasade Wink
Piskle

Registrace: 20. 01. 2005

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted jsem se prihlasila.
To s tim anonymen je zahada!
Lynnet
Moderator

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rumbo, ja o koze, ty o voze. Very Happy
REJPAL
Editor

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MW napsal:
Rumbo, ja o koze, ty o voze. Very Happy

No a neni tohle forum presne o tomle Twisted Evil
PiPi
Editor

Registrace: 03. 12. 2008

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Piskle napsal:
Tak ted jsem se prihlasila.
To s tim anonymen je zahada!

Hele Piskle,pokud uz se ti podari prihlasit.......je tam neco ve smyslu,jestli chces zustat prihlasena........tak si to odklikni a zustanes prihlasena,skoro na furt,pri kazde navsteve a nebudes muset porad myslet na to,ze se musis prihlasit,po tom co sama zjistis,ze pises jako anonym po tom,co jsi se zapomela prihlasit Wink Laughing
IndyGuy

Registrace: 04. 09. 2010

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Absolutne souhlasim s MW. Panelakove byty v CR jsou nehorazne predrazene i na malych mestech, kde neni prace. Kvalita bydleni je otresna, nepocitaje to, ze drtiva vetsina bytu nema klimatizaci a v lete se tam clovek doslova pece. Na druhou stranu, kdyz se ochladi, tak zase lide cekaji az jim zatopi a mrznou. V lete jsou normalni udrzby teplovodnich trubek a kotelen, takze upoceni lide xkrat postradaji teplou vodu v dusledku pozdrzene dodavky teple vody do bytu. Pokoje male, zachodky s koupelnou v jednom jeste mensi. A po tom ti sousede, co vecne neco vrtaji a zpravuji. Mad Tim, ze zaplatite silenou hotovost za malinke bytove jadro to nekonci. Vlastnite par m2 v jednom panelakovem dome, nekdy na velkem sidlisti, kde neni tezke se prvnich par tydnu po nastehovani ztratit, a porad platite dal na udrzbu celeho panelaku. Jsou to velke castky, kdyz se najemnici dohodnou (dohodnou!) na opravu domu. Kvalita bydleni v US apartmanech a v CR bytech je nesrovnatelna. Nedokazu si predstavit, jak by typicky americky Joe zil v ceskem panelaku. Rolling Eyes Je to jine story se bavit o rodinnych domech v CR a US.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Chicago-cz.com -> Predstavte se nam Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Chicago-cz.com forum system
Home | Diskuse o USA